Setari Cookie-uri

barbatul varsator????pareri....

buna,de curand am inceput sa ies cu un varsator,foarte elegant si f galant,totul a fost minunat cat am fost impreuna,dar in timpul zilei cand nu ne vedem este f distant..nu da tel,msg..nici nu stiu ce s amai inteleg.ma puteti ajuta va rog?!!daca stiti cum sunt varsatorii....
kudika_14249
Postat pe 29 Noiembrie 2012 23:37
Initial ti-a placut un leu, apoi un tip gemeni, acum un varsator, si asta in decurs de numai 2,3 saptamani.

Mai ai de luat cateva zodii la rand, pana o sa te prinzi care dintre zodii e cea mai tare, in materie de barbati.

Poate cand o sa incetezi sa-ti conduci viata dupa zodii, o sa-ti dai seama cu ce fel de barbat te potrivesti.
Viorica_Franziska
Postat pe 30 Noiembrie 2012 10:45
De la: kudika_14249, la data 2012-11-29 23:37:04buna,de curand am inceput sa ies cu un varsator,foarte elegant si f galant,totul a fost minunat cat am fost impreuna,dar in timpul zilei cand nu ne vedem este f distant..nu da tel,msg..nici nu stiu ce s amai inteleg.ma puteti ajuta va rog?!!daca stiti cum sunt varsatorii....

Mie mi se pare ca s-a purtat cu o adevarata curtoazie. Dar... se pare ca nu-i in regula...
alegro6543
Postat pe 30 Noiembrie 2012 18:11
Incearca tot horoscopul, apoi prin excludere...poate ajungi si tu la o concluzie!
rondina
Postat pe 30 Noiembrie 2012 18:39
De la: kudika_14249, la data 2012-11-29 23:37:04buna,de curand am inceput sa ies cu un varsator,foarte elegant si f galant,totul a fost minunat cat am fost impreuna,dar in timpul zilei cand nu ne vedem este f distant..nu da tel,msg..nici nu stiu ce s amai inteleg.ma puteti ajuta va rog?!!daca stiti cum sunt varsatorii....



Cum sunt varsatorii,,,dupa ceilalti enumerati de tine????? Hmm!!!

Pai,barbatii varsatori,,,varsa tot timpul,,deci trebuie sa ai la indemana antivomitive!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Noiembrie 2012 18:40
draga mea...te am intrebat despre varsatori!!! ce treaba ai tu cu cine vorbes si ma vad!!!???esti cumva invidioasa??vad ca non stop comentezi aiurea...daca nu vrei si poti sa mi dai raspuns la intrebarea mea..ce tot comentezi aiurea???
kudika_14249
Postat pe 2 Decembrie 2012 02:14
De la: kudika_14249, la data 2012-12-02 02:14:10draga mea...te am intrebat despre varsatori!!! ce treaba ai tu cu cine vorbes si ma vad!!!???esti cumva invidioasa??vad ca non stop comentezi aiurea...daca nu vrei si poti sa mi dai raspuns la intrebarea mea..ce tot comentezi aiurea???


Pentru ca si temele tale sunt aiurea.

Iar daca nu ai remarcat, acesta e un forum public, in fiecare e invitat sa-si spuna parerea, pro sau contra unei opinii sau teme.

Hm, si inca o chestie: nu sunt invidioasa pe tine, niciodata nu mi-as dori sa fiu o persoana superficiala ca tine, care judeca oamenii dupa zodii.
Viorica_Franziska
Postat pe 2 Decembrie 2012 11:10
atunci nu mai comenta,,,daca nu ti plac intrebariile mele!!!


e simplu!!!!
kudika_14249
Postat pe 4 Decembrie 2012 02:25
De la: rondina, la data 2012-11-30 18:39:35Incearca tot horoscopul, apoi prin excludere...poate ajungi si tu la o concluzie!






super sfat...Rondy!!! ....si daca n-o fi veridica experienta din prima...poate repeta si restul horoscoapelor...din alte culturi!!!
eu_ovidiu
Postat pe 4 Decembrie 2012 02:42
De la: eu_ovidiu, la data 2012-12-04 02:42:40
De la: rondina, la data 2012-11-30 18:39:35Incearca tot horoscopul, apoi prin excludere...poate ajungi si tu la o concluzie!






super sfat...Rondy!!! ....si daca n-o fi veridica experienta din prima...poate repeta si restul horoscoapelor...din alte culturi!!!

Am inteles ca ala arabesc este cu pumnale, ghioage si alte sisuri.. Oare cum va fi catalogat un varsator?!
rondina
Postat pe 4 Decembrie 2012 12:58
De la: rondina, la data 2012-12-04 12:58:33
De la: eu_ovidiu, la data 2012-12-04 02:42:40
De la: rondina, la data 2012-11-30 18:39:35Incearca tot horoscopul, apoi prin excludere...poate ajungi si tu la o concluzie!






super sfat...Rondy!!! ....si daca n-o fi veridica experienta din prima...poate repeta si restul horoscoapelor...din alte culturi!!!

Am inteles ca ala arabesc este cu pumnale, ghioage si alte sisuri.. Oare cum va fi catalogat un varsator?!



Posesor de arme albe,,dar nu ilegal!!!
kudika_15804
Postat pe 4 Decembrie 2012 13:05
De la: kudika_14249, la data 2012-12-04 02:25:54atunci nu mai comenta,,,daca nu ti plac intrebariile mele!!!


e simplu!!!!


Atunci nici tu nu mai comenta, daca nu-ti plac comentariile mele, e la fel de simplu!

Repet, poate nu ai inteles de prima oara: ESTE UN FORUM PUBLIC AICI.

Acum ai priceput mai bine sau e nevoie sa-ti desenez?
Viorica_Franziska
Postat pe 4 Decembrie 2012 13:08
Mamaaaa! Cizmulitele astea au pr cu zodiile.

Lasa varsatorii, mai bine leul...chiar daca nu prea are valoare.
Rebekka_
Postat pe 4 Decembrie 2012 22:02
De la: rondina, la data 2012-12-04 12:58:33
De la: eu_ovidiu, la data 2012-12-04 02:42:40
De la: rondina, la data 2012-11-30 18:39:35Incearca tot horoscopul, apoi prin excludere...poate ajungi si tu la o concluzie!






super sfat...Rondy!!! ....si daca n-o fi veridica experienta din prima...poate repeta si restul horoscoapelor...din alte culturi!!!

Am inteles ca ala arabesc este cu pumnale, ghioage si alte sisuri.. Oare cum va fi catalogat un varsator?!




apai...nush`...da sa fie un horoscop cu...muuuuulte zodii...asa...cat mai muuuulteeeee.........
eu_ovidiu
Postat pe 4 Decembrie 2012 23:21
Varsatorii sunt cei mai periculosi...am avut o relatie cu un varsator care mi-a lasat un gust amar...mint foarte mult, jignesc cu mare usurinta, sunt foarte dificili
kudika_35596
Postat pe 8 August 2013 12:37
De la: eu_ovidiu, la data 2012-12-04 02:42:40
De la: rondina, la data 2012-11-30 18:39:35Incearca tot horoscopul, apoi prin excludere...poate ajungi si tu la o concluzie!






super sfat...Rondy!!! ....si daca n-o fi veridica experienta din prima...poate repeta si restul horoscoapelor...din alte culturi!!!

horoscopul chinezesc e plin de......animale
pe alese
maria-ioana
Postat pe 8 August 2013 19:24
Varsatorii sunt o adevarata provocare,ermetici,innovatori,altruisti ,enigmatici,,,De fapt nu poti intelege barbatii cu una cu doua,pentru ca presupune sa cunosti faptul ca sunt diferiti(in gandire )fata de femei(si atunci zodia are mai putina importanta cat faptul de a intelege rationamentul si logica lor).Cam asa s-ar rezuma :El din iubire pentru ea a escaladat muntii,a traversat marile a strabatut desertul,,,Ea s-a despartit de el pe motiv ca nu era niciodata acasa,,,
bussy_nessa
Postat pe 9 August 2013 22:05
buna,vrei o parere despre barbatii varsatori.ei bine,trebuie sa stii ca sunt dualisti,nu vor sta doar cu o femeie niciodata,le place sa experimenteze,in schimb,sunt familisti convinsi si nu-si parasesc partenera de viata cu usurinta.le place ca femeia sa pe caretr-un o doresc saii incite fizic si intelectual,daca cedezi usor,,se plictisesc repede si pleaca.nu te suns si nu-ti trimite mesaje pt.ca ii place libertatea,asteapta sa-l cauti tu,dar sa nu o faci prea des.un sfat daca-mi permiti,nu mai baga in seama ce spun pe aici persoanele care au o viata sociala doar on îine.e f bine ca esti ddispusa sa cunosti cat mai multi barbati,din tr-un numar mare,sigur ai sa gasesti pe cel potriv e bine sa te opresti la primul.Succes.
Flori-Iasi
Postat pe 15 Septembrie 2013 09:11
De la: kudika_14249, la data 2012-12-04 02:25:54atunci nu mai comenta,,,daca nu ti plac intrebariile mele!!!


e simplu!!!!












la barbatul varsator ii castigi increderea atunci cand nu-l minti si nu-i acaparezi libertatea....el zice rar ca te iubeste dar cand ai nevoie de el este acolo langa tine in plus daca are ceva de zis iti zice in fata nu te barfeste.....ii place langa el femeia inteligenta si incearca sa o manipuleze.....dar tu sa fii mai sukara fii rea cu el, iti zic asta deoarece lui ii place sa domine sa ia ceva de genul trofeele. daca tu esti mai misterioasa ii trezesti interesul, este ft prietenos,nu intarzie,iti da libertate,este foarte glumet,vine si te ia de acasa te aduce acasa (asta doar la inceput), este foarte calculat si atent la detalii, nu prea il poti mintii.

defecte:

capos,nu-i place sa-i zici ce sa faca sau sa-l conditionezi, iarta dar nu uita, este recalcitrant (dar lafel se si calmeaza de repede pe cum a izbucnit) acum mai depinde si de zodia fiecaruia si personalitate....ce am scris mai sus este ceva ceva din personalitatea mea
kudika_988501
Postat pe 7 Iunie 2015 09:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
S-au despartit, dar asta nu i-a oprit in a face sex impreuna! 5 De la: Barbie30_ 15 Decembrie 2010 03:11
Ce cadouri ati facut iubitilor? 22 De la: gugulina74 9 August 2009 20:36
nu inteleg 52 De la: r_girl 28 Mai 2009 12:41
What do you hate most about men ? 74 De la: witchy 20 August 2009 16:53
El, Barbatul perfect! 18 De la: geo_reincarcat_iara 11 August 2010 20:04