Setari Cookie-uri

cum sami racapat iubitu?

eu in urma cu 8 luni am venit in italia la sora mea..aici ma plictiseam plangeam,croiam in romania la prieteni mei..nu aveam pe nimeni,pana ce am cunoscuto pe ana...ne-am imprieteni am obs ca aveam foarte multe lucruri in comun,cu timpu ia sa indragostit de un baiat valer,acest baiat era mai in varsta decat ea,,si ea il iubea nebuneste, eu eram gelosa si mam combinat cu el in secret fara sa afle ana..dupa un timp a aflat eu mam certat cu pr mea cea mai buna si ea a ramas cu valer,,noi nu ne-am mai vazut 2 luni dupa care aflu ca sa despartit de iubitu ei,,si ne-am imprietenit din nou..intro seara intru pe facebook si obs ca la pr mea scriea ca sa combinat cu un baiat ciprian ,,eu il cunosteam pe ciprian de mai de mult ..si el vroia sa fie cu mn dar eu aveam prieten atunci..stand eu pe facebook ..intra si ciprian si ma..rugat fruos daca pot sa fac cumva sa se intaleasca cu ana stiind ca e pr mea cea mai buna..eu iam zis ca il ajut ..asa am si facut,eu eram inebunita dupa ciprian,dupa o saptamana am avut curajul sai spun ca il plac si el mia zis ca si el ma place dar pacat ca e cu pr mea,, in fine ..ne-am combinat pana la urma el imi spunea ca a terminat relatia cu pr mea..eu am inceput sal iubesk..apoi miam dat seama ca mi-am tradat prietena a doua oara si iam spus totu despre relatia mea.a fost un alt scandal atunci dar ea ma iertat si pe mn si pe ciprian,,,si acum ei sunt impreuna si eu il iubesk pe ciprian enorm ..si pr mea nul iubeste isi bate jok de el mia spus mie asta..VA ROG AJUTATIMA SI DATIMI UN SFAT CE SA FAC,,,VA ROG
kudika_22642
Postat pe 3 Decembrie 2012 04:59
scuzati-ma pt grejelile gramaticale ma-m grabit
kudika_22642
Postat pe 3 Decembrie 2012 05:03
De la: kudika_22642, la data 2012-12-03 04:59:43eu in urma cu 8 luni am venit in italia la sora mea..aici ma plictiseam plangeam,croiam in romania la prieteni mei..nu aveam pe nimeni,pana ce am cunoscuto pe ana...ne-am imprieteni am obs ca aveam foarte multe lucruri in comun,cu timpu ia sa indragostit de un baiat valer,acest baiat era mai in varsta decat ea,,si ea il iubea nebuneste, eu eram gelosa si mam combinat cu el in secret fara sa afle ana..dupa un timp a aflat eu mam certat cu pr mea cea mai buna si ea a ramas cu valer,,noi nu ne-am mai vazut 2 luni dupa care aflu ca sa despartit de iubitu ei,,si ne-am imprietenit din nou..intro seara intru pe facebook si obs ca la pr mea scriea ca sa combinat cu un baiat ciprian ,,eu il cunosteam pe ciprian de mai de mult ..si el vroia sa fie cu mn dar eu aveam prieten atunci..stand eu pe facebook ..intra si ciprian si ma..rugat fruos daca pot sa fac cumva sa se intaleasca cu ana stiind ca e pr mea cea mai buna..eu iam zis ca il ajut ..asa am si facut,eu eram inebunita dupa ciprian,dupa o saptamana am avut curajul sai spun ca il plac si el mia zis ca si el ma place dar pacat ca e cu pr mea,, in fine ..ne-am combinat pana la urma el imi spunea ca a terminat relatia cu pr mea..eu am inceput sal iubesk..apoi miam dat seama ca mi-am tradat prietena a doua oara si iam spus totu despre relatia mea.a fost un alt scandal atunci dar ea ma iertat si pe mn si pe ciprian,,,si acum ei sunt impreuna si eu il iubesk pe ciprian enorm ..si pr mea nul iubeste isi bate jok de el mia spus mie asta..VA ROG AJUTATIMA SI DATIMI UN SFAT CE SA FAC,,,VA ROG



Mi-e mila de tine!!!!Atat. Inainte de a te angaja in relatii amoroase,recapituleaza Gramatica Limbii romane,este esentiala in comunicare,eu,una nu te scuz!!!Tradarea ,indiferent de natura ei imi produce greata,iar pe cei/cele ,care inseala ii consider ca atare.
kudika_15804
Postat pe 3 Decembrie 2012 07:16
Cazanul cu smoala e o pedeapsa prea mica.....
GHEISA_
Postat pe 3 Decembrie 2012 07:22
De la: kudika_22642, la data 2012-12-03 04:59:43eu in urma cu 8 luni am venit in italia la sora mea..aici ma plictiseam plangeam,croiam in romania la prieteni mei..nu aveam pe nimeni,pana ce am cunoscuto pe ana...ne-am imprieteni am obs ca aveam foarte multe lucruri in comun,cu timpu ia sa indragostit de un baiat valer,acest baiat era mai in varsta decat ea,,si ea il iubea nebuneste, eu eram gelosa si mam combinat cu el in secret fara sa afle ana..dupa un timp a aflat eu mam certat cu pr mea cea mai buna si ea a ramas cu valer,,noi nu ne-am mai vazut 2 luni dupa care aflu ca sa despartit de iubitu ei,,si ne-am imprietenit din nou..intro seara intru pe facebook si obs ca la pr mea scriea ca sa combinat cu un baiat ciprian ,,eu il cunosteam pe ciprian de mai de mult ..si el vroia sa fie cu mn dar eu aveam prieten atunci..stand eu pe facebook ..intra si ciprian si ma..rugat fruos daca pot sa fac cumva sa se intaleasca cu ana stiind ca e pr mea cea mai buna..eu iam zis ca il ajut ..asa am si facut,eu eram inebunita dupa ciprian,dupa o saptamana am avut curajul sai spun ca il plac si el mia zis ca si el ma place dar pacat ca e cu pr mea,, in fine ..ne-am combinat pana la urma el imi spunea ca a terminat relatia cu pr mea..eu am inceput sal iubesk..apoi miam dat seama ca mi-am tradat prietena a doua oara si iam spus totu despre relatia mea.a fost un alt scandal atunci dar ea ma iertat si pe mn si pe ciprian,,,si acum ei sunt impreuna si eu il iubesk pe ciprian enorm ..si pr mea nul iubeste isi bate jok de el mia spus mie asta..VA ROG AJUTATIMA SI DATIMI UN SFAT CE SA FAC,,,VA ROG


Sa mai scrii caci am ras cu lacrimi!
Viorica_Franziska
Postat pe 3 Decembrie 2012 10:15
Esti jalnica femeie.Nu stii ce inseamna prietenia, nu stii ce este onoarea, demnitatea.Faci parte dintre oamenii pe care este bine sa-i ocolesti si sa-i ti la mare distanta.Unde ai crescut, nu ti-a spus nimeni ce inseamna sa traiesti cu onoare, nu asa ca un vierme ca tine, doar sa furi, sa inseli.....esti JALNICA.
kudika121459
Postat pe 15 Decembrie 2012 07:20
De la: kudika_22642, la data 2012-12-03 05:03:26scuzati-ma pt grejelile gramaticale ma-m grabit
ma-m ujtat
kudika_22593
Postat pe 15 Decembrie 2012 10:06
Esti ca printesa din padurea adormita...sau jungla?...pacat de cei din jurul tau ca sint nevoiti sa te suporte
selin32
Postat pe 15 Decembrie 2012 10:59
eu daca as fi in locul tau l-as mai fura odata...apoi as face o telenovela...proasta...precum iubiri secrete...ca doar acolo sunt astfel de rasturnari de situatie :))))) P.S. mai scrie astfel de povesti, ca esti amuzanta... =))
kudika430121
Postat pe 16 Decembrie 2012 07:11
ESTI O IDIOATA FARA PRINCIPII SI EA LA FEL.....
kudika_18607
Postat pe 16 Decembrie 2012 15:00
ESTI O IDIOATA FARA PRINCIPII SI EA LA FEL.....
kudika_18607
Postat pe 16 Decembrie 2012 15:00
Esti o nesimtita fara scrupule! Si mai cred ca esti si un pic retardata!
Ghicicummacheama
Postat pe 16 Decembrie 2012 15:12
Miauuu... Cat fiiight !
Kiddo_
Postat pe 16 Decembrie 2012 15:41
Mai fetito, ca doar asa iti pot spune, eu in locul tau, nu aveam atata rusine incat sa vin sa cer sfaturi. Pana in momentul de fata esti un om fara demnitate si onoare, exact cum a mai zis cineva aici. M-as mira ca in timp sa poti sa te schimbi. Esti demna de toata mila. Cred ca ar trebuii sa iti pui un semn de intrebare!!
rahela11
Postat pe 16 Decembrie 2012 15:45
Time out,please,girls!!!!
kudika_15804
Postat pe 16 Decembrie 2012 15:57
Cred ca-i postat la misto-si greselile,la fel.N-are cum sa existe atata dobitocenie.Si inca cu biss.Ne cere s-o ajutam sa-si recapete iubitul,i-auzi!Mama Omida si (cum le-o fi chemand p-alilalte ) ,sariti de-ajutati colea!
nicossia
Postat pe 16 Decembrie 2012 20:06
De la: kudika430121, la data 2012-12-16 07:11:07eu daca as fi in locul tau l-as mai fura odata...apoi as face o telenovela...proasta...precum iubiri secrete...ca doar acolo sunt astfel de rasturnari de situatie :))))) P.S. mai scrie astfel de povesti, ca esti amuzanta... =))

bine zis.... :
kudika095963
Postat pe 16 Decembrie 2012 23:35
rautacios comentariu...fata ne povesteste tragedia ei si tu razi...nu se poate asa ceva. Pe mine una ma inspira aceasta...nefericita poveste eu as face un film si s-ar numi iubiri secrete 2. Bine, bine...ai dreptate...cand am vazut un episod din acel film chiar am ras...
kudika430121
Postat pe 18 Decembrie 2012 02:11
hai sa laam gramatica, astea "e detalii" nesemnificative !!

daca tot tu si rietena jucati ping pong cu baietii, eu propun sa il luati la un "menaj atroa" si tu sa fii si mai smechera si sa ramana al tau ofera-i sex oral de minimum 2 ori pe zi !! ajuta la stimularea materiei cenusii !
Vio_Constanzo_1
Postat pe 18 Decembrie 2012 10:24
De la: Vio_Constanzo_1, la data 2012-12-18 10:24:23hai sa laam gramatica, astea "e detalii" nesemnificative !!

daca tot tu si rietena jucati ping pong cu baietii, eu propun sa il luati la un "menaj atroa" si tu sa fii si mai smechera si sa ramana al tau ofera-i sex oral de minimum 2 ori pe zi !! ajuta la stimularea materiei cenusii !



La cum scrii si la ce povete-i dai, ai dreptate si tu "e detalii" , dar invata macar limba franceza...
Vipassana
Postat pe 18 Decembrie 2012 17:58
Intotdeauna sa cauti sa fii sincera cu tine si cu cei din jurul tau si totul va decurge de la sine. Adca normal.Minciuna are picioare scurte si adevarul iese la lumina mai devreme sau mai tarziu.Increderea si respectul sunt esentiale intr-o relatie. OK?
conghiz
Postat pe 21 Decembrie 2012 06:34
Ma bucur ca ai inteles mesajele si nu ai mai aparut!!!
Titanika
Postat pe 22 Decembrie 2012 12:06
scuze,nu meriti sa fi fericita niciodata,daca mereu poftesti la bunul aproapelui tau.
Angelica_Ghinea_1
Postat pe 23 Decembrie 2012 09:47
Una care scrie "sami" legat isi merita soarta!
yumy
Postat pe 23 Decembrie 2012 09:59
De la: yumy, la data 2012-12-23 09:59:22Una care scrie "sami" legat isi merita soarta!
tu vorbesti repetento
kudika_23875
Postat pe 23 Decembrie 2012 10:20
De la: kudika121459, la data 2012-12-15 07:20:08Esti jalnica femeie.Nu stii ce inseamna prietenia, nu stii ce este onoarea, demnitatea.Faci parte dintre oamenii pe care este bine sa-i ocolesti si sa-i ti la mare distanta.Unde ai crescut, nu ti-a spus nimeni ce inseamna sa traiesti cu onoare, nu asa ca un vierme ca tine, doar sa furi, sa inseli.....esti JALNICA.


Deci cazanul cu smoala, cum s-a mai spus!
cristinarudi
Postat pe 23 Decembrie 2012 11:37
Important este sa invatam ,,a scrie,, corect in limba romana, apoi fostul iubit sa ramana fostul si un altul sa-ti lumineze prezentul si viitorul.
Mult noroc si fericire!
Craciun fericit si un calduros La multi ani!
kudika153431
Postat pe 23 Decembrie 2012 18:21
De la: kudika_14322, la data 2012-12-16 15:12:33Esti o nesimtita fara scrupule! Si mai cred ca esti si un pic retardata!

tare! si eu vroiam sa zic acelasi lucru.
homegirl
Postat pe 27 Decembrie 2012 15:56
idem cata idiotenie in lume. ma mir cum de va mai tine pamantul asta
kudika477796
Postat pe 27 Decembrie 2012 22:10
apropo. am uitat sa spun...poate fata e asa mai pofticioasa de fel si nah, poate e greu sa-ti gasesti singurica pe cineva, mai bine gaseste la cea mai buna prietena...pai de aia prietena cu ala iar, ca sa isi bata joc de amandoi. respect pt....bovine
kudika477796
Postat pe 27 Decembrie 2012 23:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum refaci un fund perforayt? 31 De la: Calandrinon 4 Decembrie 2009 19:21
Ai tot auzit spunandu-se despre femei ca sunt incapabile sa schimbe o roata la masina, ca nu conduc bine, ca sunt mereu interesate de bani, iar enumerarea poate continua in aceeasi nota. 11 De la: kitty_krieger 9 Aprilie 2010 23:00
opinii bijuterii inox 4 De la: kudika405038 19 Aprilie 2012 16:16
Piscine indoors si accesibile in Bucuresti? 5 De la: speranta1 9 Aprilie 2010 13:50
LATINITATEA unora dintre noi....pe C.I. 42 De la: Ndrusu 17 Septembrie 2010 07:54