Setari Cookie-uri

am nevoie de un sfat, vã rog !

Sunt intr-o relație de 5 ani. Deoarece aveam nevoie de bani am plecat la muncã in strãinãtate. Iubitul meu nu a venit cu mine deoarece pãrinții lui au mai multe vile pe care le inchiriazã și aveau nevoie de ajutorul lui. Când am plecat ne-am promis unul altuia cã vom fi fideli. Eu m-am ținut de promisiune, dar el nu. M-a inșelat cu cineva care locuiește in chirie la pãrinții lui in aceeași curte. Eu am aflat despre asta și am zis cã poate e vina mea cã am plecat, m-am intors inapoi dar l-am rugat sã plece amanta din curte cã dacã nu plec eu. Iubitul meu i-a spus sã plece, dar amanta a vorbit cu mama iubitului meu (care știa discuțiile noastre și decizia mea), dar cu toate acestea in calitate de proprietar i-a spus amantei cã poate sã rãmânã cã doar nu deranjeazã pe nimeni. Și acum impãrțim cu toții aceeași curte și mã intâlnesc din când in când cu ea pe la poartã. Sfãtuiți-mã vã rog ce sã fac !!!
kudika_23910
Postat pe 5 Ianuarie 2013 19:54
De la: kudika_23910, la data 2013-01-05 19:54:19Sunt intr-o relație de 5 ani. Deoarece aveam nevoie de bani am plecat la muncã in strãinãtate. Iubitul meu nu a venit cu mine deoarece pãrinții lui au mai multe vile pe care le inchiriazã și aveau nevoie de ajutorul lui. Când am plecat ne-am promis unul altuia cã vom fi fideli. Eu m-am ținut de promisiune, dar el nu. M-a inșelat cu cineva care locuiește in chirie la pãrinții lui in aceeași curte. Eu am aflat despre asta și am zis cã poate e vina mea cã am plecat, m-am intors inapoi dar l-am rugat sã plece amanta din curte cã dacã nu plec eu. Iubitul meu i-a spus sã plece, dar amanta a vorbit cu mama iubitului meu (care știa discuțiile noastre și decizia mea), dar cu toate acestea in calitate de proprietar i-a spus amantei cã poate sã rãmânã cã doar nu deranjeazã pe nimeni. Și acum impãrțim cu toții aceeași curte și mã intâlnesc din când in când cu ea pe la poartã. Sfãtuiți-mã vã rog ce sã fac !!!




Ai spate frumos?????Aratai-l si cu asta basta,sa-ti vada mersul de gazela!!!!!


Personal,nu ma mai mira nimic!!!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Ianuarie 2013 19:57
De la: kudika_15804, la data 2013-01-05 19:57:54
De la: kudika_23910, la data 2013-01-05 19:54:19Sunt intr-o relație de 5 ani. Deoarece aveam nevoie de bani am plecat la muncã in strãinãtate. Iubitul meu nu a venit cu mine deoarece pãrinții lui au mai multe vile pe care le inchiriazã și aveau nevoie de ajutorul lui. Când am plecat ne-am promis unul altuia cã vom fi fideli. Eu m-am ținut de promisiune, dar el nu. M-a inșelat cu cineva care locuiește in chirie la pãrinții lui in aceeași curte. Eu am aflat despre asta și am zis cã poate e vina mea cã am plecat, m-am intors inapoi dar l-am rugat sã plece amanta din curte cã dacã nu plec eu. Iubitul meu i-a spus sã plece, dar amanta a vorbit cu mama iubitului meu (care știa discuțiile noastre și decizia mea), dar cu toate acestea in calitate de proprietar i-a spus amantei cã poate sã rãmânã cã doar nu deranjeazã pe nimeni. Și acum impãrțim cu toții aceeași curte și mã intâlnesc din când in când cu ea pe la poartã. Sfãtuiți-mã vã rog ce sã fac !!!




Ai spate frumos?????Aratai-l si cu asta basta,sa-ti vada mersul de gazela!!!!!


Personal,nu ma mai mira nimic!!!!!



Scuze,deja m-am enervat!!!!Arata-i-l!!!!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Ianuarie 2013 19:59
..eu asta și fac, îi arãt spatele, dar nu mã pot abține sã nu mã enervez. Cât timp nu o vãd, uit, imi e bine, ne comportãm normal, dar dupã ce o vãd totul se schimbã, mi se stricã toatã ziua, izbucnesc, mã simt trãdatã din nou, intru in depresie ....și totul o ia de la capãt.....
kudika_23910
Postat pe 5 Ianuarie 2013 20:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce conteaza mai mult intr-o relatie: sexul, aspectu,sau sentimentele? 28 De la: sweet_sugar 3 August 2010 09:21
Il iubesc inca, el e rece si introveriti 51 De la: eugeniaclep 24 Octombrie 2012 12:21
e ingrozitor sa aflii ca cel pe care-l iubesti te inseala...dar mai ingrozitor e sa aflii cu cine... 272 De la: citystella 26 Mai 2010 00:01
un sfat.. 32 De la: fantasie 28 Mai 2012 22:25
cum as putea? 8 De la: kudika_946672 13 Ianuarie 2014 15:26