Setari Cookie-uri

ce ar trebui sa fac.nu mai pot:(

Am fost impreuna 5 ani,am locuit impreuna 7 luni,intr-o zi si-a strans lucrurile si a plecat.mi-a spus ca nu mai poate sa stea langa mine ca ajunsese sa se simta menajera mea,nu iubitul meu.stiu ca eu am gresit,m-am racit de el,nu stiu ce a fost cu mine,nu mai vorbeam cu el,nu mai simteam nevoia sa fiu tot timpul langa el cu eram inainte,am gresit,stiu asta,in ultimul timp nici nu ne mai vorbeam desi stateam in aceeasi casa.el s-a mutat la mine si in ultimele 3 luni am devenit doi straini care locuiau impreuna,asa cum mi-a spus si el.dupa ce a plecat nu am mai vb 2 saptamani,dar in ultima saptamana am inceput sa vorbim,ne-am spus tot ce aveam pe suflet,eu am realizat ca am gresit,mi-am cerut scuze,i-am spus sa imi dea sansa sa ii arat ca pot sa fiu cea langa care poate sa isi intemeieze o familie,dar mi-a spus ca nu mai poate,chiar daca ma iubeste,chiar daca ii lipsesc nu vrea sa ne mai dam o sansa pt ca ii este frica atunci cand vom avea o familie sa nu ajungem iar in aceeasi sit si sa suferim mai mult.dupa despartirea noastra a avut si prob in familie,sora lui s-a despartit de sot,fratele a avut probleme si el este singurul care ii poate ajuta el neavand tata,este o situatie complicata si mi-a spus ca nu poate sa fie egoist sa se gand la el si la relatia noastra cand familia lui are nevoie de el,iar eu i-am spus ca vreau doar sa ii fiu alaturi si sa il ajut,dar a sp ca nu se mai poate si poate in viitor,daca ne este dat sa fim imp o sa fim,dar eu nu pot sa stau sa astept acel viitor,nu mai stiu ce sa fac,ma doare foarte tare situatia asta,il iubesc tare mult,ne faceam planuri de casatorie si acum totul s-a dus.ce as putea sa mai fac????
kudika413356
Postat pe 30 Ianuarie 2013 15:48
Daca nu ti-a acceptat scuzele, nu te-a inteles si a luat acea hotarare definitiva ,in detrimentul relatiei voastre,nu vad cum ai putea sa-l determini sa se intoarca la tine1!Sunt convinsa ca ai gresit fata de el,nu ai spus,insa,motivele pentru care devenisesi indiferenta fata de partenerul tau,asumati-le si incearca sa lasi putin timp liber,intre voi doi!!!!Planurile de viitor ,,,lasa-le deoparte,nu mai sunt valabile!!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Ianuarie 2013 16:09
Precum femeile, barbatii au si ei acel sentiment de insecuritate. Ai putea sa-i propui sa pastrati o buna relatie de pritenie si sa va sprijiniti reciproc, apote totusi mai exista o sansa ca in viitor sa vina de la sine magnetismul existent in trecut! Presiunea problemlor din familie pot fi un factor de moment care il impiedica sa se gandeasca la propria viata. In definitiv, el n-o sa traisca legat strict de sora sau frate..
Darius_
Postat pe 30 Ianuarie 2013 16:43
da,in unele mesaje imi spune ca nu se mai poate,ca nu se mai poate intoarce,dar in altele imi spune ca daca ne-am impaca as avea foarte multe de demonstrat,a spus sa lasam timpul sa mai treaca,stiu ca asa e cel mai bine,dar inima mea nu e de acord,imi lipseste,imi e greu sa incercam sa ne purtam doar ca niste prieteni cand ne iubim,mi-e dor sa imi spuna toate lucrurile frumoase pe care mi le spunea,e foarte greu sa nu il mai vad acum in casa in care am stat impreuna,sa stiu ca s-a mutat cu fratele lui si ca nu mai doarme langa mine,e tare greu tot ce se intampla si mai stiu si ca il tot cauta una cu 10 ani mai mica decat el,o feta fara minte si chiar daca stiu ca nu i-ar da atentie nu pot sa tot vad mesaje de la ea postate la el pe perete pe facebook,mesaje la care el nu ii raspunde,dar chiar si asa e dureros pt mine
kudika413356
Postat pe 30 Ianuarie 2013 17:10
motivele pentru care ma distantasem sunt neclare si pentru mine,poate m-am simtit prea sigura pe faptul ca ne-am mutat impreuna si m-am gandit ca "gata,este al meu"nu se mai poate schimba nmk in relatia noastra,m-am vazut prea sigura pe dragostea lui,poate mi-a acordat prea multa atentie,dar am intrat si intr-o monotonie,eu nu mai veneam cu nimic nou in relatie iar el la un momentdat s-a complacut in situatia asta pana nu a mai putut suporta:( acum realizez ca am gresit si imi pare rau,as vrea sa am tot ce aveam acum 1 luna langa mine:(
kudika413356
Postat pe 30 Ianuarie 2013 17:15
De la: kudika413356, la data 2013-01-30 17:10:22da,in unele mesaje imi spune ca nu se mai poate,ca nu se mai poate intoarce,dar in altele imi spune ca daca ne-am impaca as avea foarte multe de demonstrat,a spus sa lasam timpul sa mai treaca,stiu ca asa e cel mai bine,dar inima mea nu e de acord,imi lipseste,imi e greu sa incercam sa ne purtam doar ca niste prieteni cand ne iubim,mi-e dor sa imi spuna toate lucrurile frumoase pe care mi le spunea,e foarte greu sa nu il mai vad acum in casa in care am stat impreuna,sa stiu ca s-a mutat cu fratele lui si ca nu mai doarme langa mine,e tare greu tot ce se intampla si mai stiu si ca il tot cauta una cu 10 ani mai mica decat el,o feta fara minte si chiar daca stiu ca nu i-ar da atentie nu pot sa tot vad mesaje de la ea postate la el pe perete pe facebook,mesaje la care el nu ii raspunde,dar chiar si asa e dureros pt mine




nU suporti??Dar cand erai indiferenta fata de el,,,suportai???Draga mea,o astfel de atitudine nu este digerata usor de catre un barbat,ei nu a uitat si nici nu o va face curand!!!!!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Ianuarie 2013 17:16
De la: kudika413356, la data 2013-01-30 17:15:24motivele pentru care ma distantasem sunt neclare si pentru mine,poate m-am simtit prea sigura pe faptul ca ne-am mutat impreuna si m-am gandit ca "gata,este al meu"nu se mai poate schimba nmk in relatia noastra,m-am vazut prea sigura pe dragostea lui,poate mi-a acordat prea multa atentie,dar am intrat si intr-o monotonie,eu nu mai veneam cu nimic nou in relatie iar el la un momentdat s-a complacut in situatia asta pana nu a mai putut suporta:( acum realizez ca am gresit si imi pare rau,as vrea sa am tot ce aveam acum 1 luna langa mine:(


Nu degeaba se spune ca incepi sa simti importanta si lipsa abia cand nu m-ai ai langa tine.. Chiar daca l-ai suparat tare si mai are si probleme, e putin probabil sa nu ia in seama anii si clipele traite alaturi de tine, ceea ce inseamna o sansa in plus daca ii dovedesti ca vrei sa faci o schimbare!
Darius_
Postat pe 31 Ianuarie 2013 00:17
'kudika413356' date='2013-01-30 17:15:24']motivele pentru care ma distantasem sunt neclare si pentru mine,poate m-am simtit prea sigura pe faptul ca ne-am mutat impreuna si m-am gandit ca "gata,este al meu"nu se mai poate schimba nmk in relatia noastra,m-am vazut prea sigura pe dragostea lui,poate mi-a acordat prea multa atentie,dar am intrat si intr-o monotonie,eu nu mai veneam cu nimic nou in relatie iar el la un momentdat s-a complacut in situatia asta pana nu a mai putut suporta:( acum realizez ca am gresit si imi pare rau,as vrea sa am tot ce aveam acum 1 luna langa mine:([/quote]


Intrasesi intr-o perioada specifica rutinei in relatie,inerenta de altfel in orice forma de coabitare!!Te inteleg si nu prea!!!!!!!Draga mea,ai avut un barbat,care si-a declinat prezenta si disponibilitatea in viata ta,este pacat,ca nu i le-ai pretuit,asa cum merita dealtfel!!!Sa traiesti cu regretul a ceva ,ce s-a petrecut cu ceva timp in urma,,,nu este o solutie,caci te va "ucide" daca nu iti stapanesti refularile,invata din greselile tale si acorda-ti timp,si lui,,,ofera-i un ragaz ,astfel incat sa isi poata analiza sentimentele fata de tine!!!Totul este imposibil si posibil,viata este un carusel!!!!
kudika_15804
Postat pe 31 Ianuarie 2013 08:11
asta o sa fac,o sa il las sa se linisteasca,nu o sa il mai caut,poate odata o sa reuseasca sa ma ierte si va putea sa ne mai acorde o sansa,asta sper acum,va multumesc pentru cuvinte,ma mai alina putin in momentele astea sa vad ca cineva imi poate da un sfat:(
kudika413356
Postat pe 31 Ianuarie 2013 18:51
De la: kudika413356, la data 2013-01-31 18:51:04asta o sa fac,o sa il las sa se linisteasca,nu o sa il mai caut,poate odata o sa reuseasca sa ma ierte si va putea sa ne mai acorde o sansa,asta sper acum,va multumesc pentru cuvinte,ma mai alina putin in momentele astea sa vad ca cineva imi poate da un sfat:(

Barbat fiind, vb prin prisma viziunii personale. Daca as fi lasat ''in pace'' de fosta iubita fara sa mai tatoneze macar continuitatea contactului dintre noi, as intelege ca si-a schimbat prioritatile si ii e mai comod, singura!
Darius_
Postat pe 31 Ianuarie 2013 18:55
de o saptamana tot il caut si il rog sa mai imi acorde o sansa sa ii demonstrez ca imi pare rau si ca vreau sa ii arat ca m-am schimbat si ca am realizat ca am gresit,dar nu vrea,orice i-as spune nu vrea,chiar si azi am vorbit cu el si mi-a spus ca desi ma iubeste nu mai poate sa ma lase sa fiu langa el,si-a schimbat prioritatile si vede viata altfel,nu mai pot sa insist,nu mai stiu ce sa ii spun,i-am cerut sa ma lase doar sa fiu langa el,sa ii acord sprijinul meu fara sa astept nimic in schimb,fara sa il presez cu relatia noastra,dar nu vrea nici asa,mi-a spus ca ar mai avea inca o persoana in plus pentru care sa isi faca griji si nu poate,mi-a spus sa nu ma indoiesc de sentimentele lui,dar ca intre noi nu se mai poate rezolva nimic,ce mai pot face,sa il bat la cap intruna pana se va satura,asa mai bine nu il mai caut si asa poate isi va da si el seama ca ii lipsesc si ca poate mai merit o sansa,nu stiu cum sa mai gestionez situatia asta,nu pot nici eu sa ma rog,sa plang si sa sufar la infinit,ma doare sufletul,dar nu mai stiu ce sa fac:(((
kudika413356
Postat pe 1 Februarie 2013 00:09
nasol momentul. Oi fi facut tu ceva ?
kind_er
Postat pe 1 Februarie 2013 06:04
De la: kudika413356, la data 2013-02-01 00:09:12de o saptamana tot il caut si il rog sa mai imi acorde o sansa sa ii demonstrez ca imi pare rau si ca vreau sa ii arat ca m-am schimbat si ca am realizat ca am gresit,dar nu vrea,orice i-as spune nu vrea,chiar si azi am vorbit cu el si mi-a spus ca desi ma iubeste nu mai poate sa ma lase sa fiu langa el,si-a schimbat prioritatile si vede viata altfel,nu mai pot sa insist,nu mai stiu ce sa ii spun,i-am cerut sa ma lase doar sa fiu langa el,sa ii acord sprijinul meu fara sa astept nimic in schimb,fara sa il presez cu relatia noastra,dar nu vrea nici asa,mi-a spus ca ar mai avea inca o persoana in plus pentru care sa isi faca griji si nu poate,mi-a spus sa nu ma indoiesc de sentimentele lui,dar ca intre noi nu se mai poate rezolva nimic,ce mai pot face,sa il bat la cap intruna pana se va satura,asa mai bine nu il mai caut si asa poate isi va da si el seama ca ii lipsesc si ca poate mai merit o sansa,nu stiu cum sa mai gestionez situatia asta,nu pot nici eu sa ma rog,sa plang si sa sufar la infinit,ma doare sufletul,dar nu mai stiu ce sa fac:(((




Lasa-l in pace,aceasta doreste,respecta-l acordandu-i libertatea dorita!!!
kudika_15804
Postat pe 1 Februarie 2013 07:23
Moamaaaaaaa parca faci reclama aia cu libertate pentru nas.
kind_er
Postat pe 1 Februarie 2013 07:25
Ce ar trebui sa fac. nu mai pot .............

Ma doare burta de innebunesc.
kind_er
Postat pe 1 Februarie 2013 11:31
De la: kudika_25578, la data 2013-02-01 11:31:20Ce ar trebui sa fac. nu mai pot .............

Ma doare burta de innebunesc.


fugi la toaleta , hai
Roua_Deraway
Postat pe 1 Februarie 2013 11:36
De la: kudika_27971, la data 2013-01-31 18:55:24
De la: kudika413356, la data 2013-01-31 18:51:04asta o sa fac,o sa il las sa se linisteasca,nu o sa il mai caut,poate odata o sa reuseasca sa ma ierte si va putea sa ne mai acorde o sansa,asta sper acum,va multumesc pentru cuvinte,ma mai alina putin in momentele astea sa vad ca cineva imi poate da un sfat:(

Barbat fiind, vb prin prisma viziunii personale. Daca as fi lasat ''in pace'' de fosta iubita fara sa mai tatoneze macar continuitatea contactului dintre noi, as intelege ca si-a schimbat prioritatile si ii e mai comod, singura!



Nu,inseamna ca nu stii sa daruiesti,esti orgolios si infatuat!!!Astepti ca femeia sa faca,intotdeauna, primul pas !!!Gresit,in orice relatie de iubire,continua sau intrerupta,intalnirea celor doi se face la mijlocul drumului,nu doar la unul din capete!!!
kudika_15804
Postat pe 1 Februarie 2013 11:42
De la: kudika_25578, la data 2013-02-01 07:25:20Moamaaaaaaa parca faci reclama aia cu libertate pentru nas.



Nu fac nicio reclama,incerc sa respect dorintele barbatilor moderni,,,cat mai multa libertate,chiar in conditiile in care aceasta este prost inteleasa!!!

Ia un antispastic!!!!
kudika_15804
Postat pe 1 Februarie 2013 11:47
mercic.
kind_er
Postat pe 1 Februarie 2013 11:51
nu,nu am facut nimic in sensul de inselat sau ceva de genul,eram cu el si atat,asta era tot ce conta,singura mea greseala este ca nu i-am mai aratat ca il iubesc si nu mai stiam cum sa vb cu el,sa ii arat ca sentimentele mele pentru el sunt la fel de puternice,aparuse o raceala intre noi,dar iubirea nu a disparut,nici din partea mea,nici din a lui,mi-a spus ca desi ma iubeste nu mai poate sa fie cu mine si ca cel mai bine este sa nu mai vorbim,cel putin o perioada,intr-un mesaj mi-a spus chiar cuvintele astea:"pentru noi acum nu mai este nici o sansa,poate,cine stie,peste ani ne vom reintalni,peste o periaoda mai lunga,dar acum nu".Eu ce sa fac in situatia asta,sa stau cu speranta ca poate candva,peste ani se va intoarce la mine?am suferit si sufar prea mult si nu mai pot sa continui asa,mi-am cerut scuze cum am stiut si cum am putut,am facut cam tot ce era de facut,nu vrea si pace:(((((
kudika413356
Postat pe 1 Februarie 2013 13:51
De la: kudika413356, la data 2013-02-01 13:51:23nu,nu am facut nimic in sensul de inselat sau ceva de genul,eram cu el si atat,asta era tot ce conta,singura mea greseala este ca nu i-am mai aratat ca il iubesc si nu mai stiam cum sa vb cu el,sa ii arat ca sentimentele mele pentru el sunt la fel de puternice,aparuse o raceala intre noi,dar iubirea nu a disparut,nici din partea mea,nici din a lui,mi-a spus ca desi ma iubeste nu mai poate sa fie cu mine si ca cel mai bine este sa nu mai vorbim,cel putin o perioada,intr-un mesaj mi-a spus chiar cuvintele astea:"pentru noi acum nu mai este nici o sansa,poate,cine stie,peste ani ne vom reintalni,peste o periaoda mai lunga,dar acum nu".Eu ce sa fac in situatia asta,sa stau cu speranta ca poate candva,peste ani se va intoarce la mine?am suferit si sufar prea mult si nu mai pot sa continui asa,mi-am cerut scuze cum am stiut si cum am putut,am facut cam tot ce era de facut,nu vrea si pace:(((((




Nu,alege calea refacerii tale sentimentale!!!Esti tulburata,trebuie sa te linistesti,alta moodalitate nu exista!!!Sa-ti ceri scuze?????Pentru ce???Pentru faptul ca ai putut sa iubesti un barbat????Orice greseala comisa are si fata rasplatei pe masura,asumati-o!!!Indiferenta aratat unui barbat,este calaul orgolilui lui,i-ai aratat-o si aceasta l-a decapitat!!!Regretele aratate,inutile acum,vor accentua angoasa ,daca esti obsesiva in a-l cauta!!!!
kudika_15804
Postat pe 1 Februarie 2013 14:03
Nu l mai cauta...incearca sa 'dispari' o perioada din viata lui... sa nu stie mai nik de tn...nu ti mai posta nimic pe fb ...nu ami intra online....aveti nevoie de acest timp...sa vedeti sum stati si cu sentimentele...si el la fel....bafta in abtinerea cautarii caci esti f greu :(oricat de dor ti ar fii nu l cauta ! succes
kudika_21232
Postat pe 1 Februarie 2013 15:12
De la: kudika_21232, la data 2013-02-01 15:12:59Nu l mai cauta...incearca sa 'dispari' o perioada din viata lui... sa nu stie mai nik de tn...nu ti mai posta nimic pe fb ...nu ami intra online....aveti nevoie de acest timp...sa vedeti sum stati si cu sentimentele...si el la fel....bafta in abtinerea cautarii caci esti f greu :(oricat de dor ti ar fii nu l cauta ! succes



Sper ca si tu sa ai aceeasi conduita in relatia ta,totul spre linistirea evenimentelor petrecute in viata voastra!
kudika_15804
Postat pe 1 Februarie 2013 15:17
mda... fata draga am avut si eu un specimen de-asta, care sustinea aceleasi vrajeli regardig "te iubesc dar nu-i de-ajuns"... pfff... Acu joc Dart pe poza lui.
Uita-l, nu te injosi cumva sa-l mai cauti, el a luat decizia, de unul singur, bineinteles like a stupid twat.To be honest, the way he did act and does still act, he won't even pay any attention to any of your actions,nor love, nor understanding, nor sarcasm, nor to anything.
Treat him in a sweet sarcastic or ironic way, and prove him that you can do easily without him (even if that's not the truth) and that you don't need his friendship or kindness or whatever. Try to prove him that you are a good looking, outgoing and interesting woman, because that's what you are: make him realize his loss and blindness. Stupid idiot.
Good luck!
Roua_Deraway
Postat pe 1 Februarie 2013 15:27
De la: kudika_15804, la data 2013-02-01 15:17:05
De la: kudika_21232, la data 2013-02-01 15:12:59Nu l mai cauta...incearca sa 'dispari' o perioada din viata lui... sa nu stie mai nik de tn...nu ti mai posta nimic pe fb ...nu ami intra online....aveti nevoie de acest timp...sa vedeti sum stati si cu sentimentele...si el la fel....bafta in abtinerea cautarii caci esti f greu :(oricat de dor ti ar fii nu l cauta ! succes



Sper ca si tu sa ai aceeasi conduita in relatia ta,totul spre linistirea evenimentelor petrecute in viata voastra!


da...tocmai de aceea o sfatuiesc...eu ?eu m am mai linistit...incep sa ma obisnuiesc si fara el...si cu gandul ca asta este daca este sa fie al meu al meu v-a fii si cand se intoarce de acolo...ca v a fii peste 1 an ,doi 10 nu conteaza...acum vreau doar sa mi vad de tineretea mea..sa ma gandesc doar la mn ,la sanatatea mea pt ca este cea mai importanta!
kudika_21232
Postat pe 1 Februarie 2013 15:31
De la: kudika_21232, la data 2013-02-01 15:31:20
De la: kudika_15804, la data 2013-02-01 15:17:05
De la: kudika_21232, la data 2013-02-01 15:12:59Nu l mai cauta...incearca sa 'dispari' o perioada din viata lui... sa nu stie mai nik de tn...nu ti mai posta nimic pe fb ...nu ami intra online....aveti nevoie de acest timp...sa vedeti sum stati si cu sentimentele...si el la fel....bafta in abtinerea cautarii caci esti f greu :(oricat de dor ti ar fii nu l cauta ! succes



Sper ca si tu sa ai aceeasi conduita in relatia ta,totul spre linistirea evenimentelor petrecute in viata voastra!


da...tocmai de aceea o sfatuiesc...eu ?eu m am mai linistit...incep sa ma obisnuiesc si fara el...si cu gandul ca asta este daca este sa fie al meu al meu v-a fii si cand se intoarce de acolo...ca v a fii peste 1 an ,doi 10 nu conteaza...acum vreau doar sa mi vad de tineretea mea..sa ma gandesc doar la mn ,la sanatatea mea pt ca este cea mai importanta!


pup you!
kudika_21232
Postat pe 1 Februarie 2013 15:31
De la: kudika_23545, la data 2013-02-01 15:27:07mda... fata draga am avut si eu un specimen de-asta, care sustinea aceleasi vrajeli regardig "te iubesc dar nu-i de-ajuns"... pfff... Acu joc Dart pe poza lui.
Uita-l, nu te injosi cumva sa-l mai cauti, el a luat decizia, de unul singur, bineinteles like a stupid twat.To be honest, the way he did act and does still act, he won't even pay any attention to any of your actions,nor love, nor understanding, nor sarcasm, nor to anything.
Treat him in a sweet sarcastic or ironic way, and prove him that you can do easily without him (even if that's not the truth) and that you don't need his friendship or kindness or whatever. Try to prove him that you are a good looking, outgoing and interesting woman, because that's what you are: make him realize his loss and blindness. Stupid idiot.
Good luck!


And,,,it only needs to prove herself that she still is a woman! He is just a man in her life!!!!!Just a man!!!
kudika_15804
Postat pe 1 Februarie 2013 15:35
De la: kudika_21232, la data 2013-02-01 15:31:47 [quote name='
da...tocmai de aceea o sfatuiesc...eu ?eu m am mai linistit...incep sa ma obisnuiesc si fara el...si cu gandul ca asta este daca este sa fie al meu al meu v-a fii si cand se intoarce de acolo...ca v a fii peste 1 an ,doi 10 nu conteaza...acum vreau doar sa mi vad de tineretea mea..sa ma gandesc doar la mn ,la sanatatea mea pt ca este cea mai importanta!


pup you!



Corect,nu interpreta sfatul meu ca pe unul plin de egoism,ci ca pe unul dat unei femei trista si nefericita,chiar daca este radical!!
kudika_15804
Postat pe 1 Februarie 2013 15:39
De la: kudika_15804, la data 2013-02-01 15:39:06
De la: kudika_21232, la data 2013-02-01 15:31:47 [quote name='
da...tocmai de aceea o sfatuiesc...eu ?eu m am mai linistit...incep sa ma obisnuiesc si fara el...si cu gandul ca asta este daca este sa fie al meu al meu v-a fii si cand se intoarce de acolo...ca v a fii peste 1 an ,doi 10 nu conteaza...acum vreau doar sa mi vad de tineretea mea..sa ma gandesc doar la mn ,la sanatatea mea pt ca este cea mai importanta!


pup you!



Corect,nu interpreta sfatul meu ca pe unul plin de egoism,ci ca pe unul dat unei femei trista si nefericita,chiar daca este radical!!



multa tristete intre voi pacat nu e buna sincer nustiu ce sfat pot sa dau ca sa nu fiu crud..

pot sa spun ca nu tin parte a 90 la suta din barbati in gindirea, conportamentul ,inpresia,si atitudinea lor in fata unei femei si de departe respectul lor fata de femei cru d sincer se cred doar ei eczistenti si nu e bine


putini suntem cei care sa ne dam seama de puterea de frumusetea de feminitatea din voi
bleyd_nyght
Postat pe 1 Februarie 2013 20:33
De la: kudika_23545, la data 2013-02-01 15:27:07mda... fata draga am avut si eu un specimen de-asta, care sustinea aceleasi vrajeli regardig "te iubesc dar nu-i de-ajuns"... pfff... Acu joc Dart pe poza lui.
Uita-l, nu te injosi cumva sa-l mai cauti, el a luat decizia, de unul singur, bineinteles like a stupid twat.To be honest, the way he did act and does still act, he won't even pay any attention to any of your actions,nor love, nor understanding, nor sarcasm, nor to anything.
Treat him in a sweet sarcastic or ironic way, and prove him that you can do easily without him (even if that's not the truth) and that you don't need his friendship or kindness or whatever. Try to prove him that you are a good looking, outgoing and interesting woman, because that's what you are: make him realize his loss and blindness. Stupid idiot.
Good luck!
Cum era de asteptat, din cele scrise mai sus de indurerata fata(femeie), comentariile semenelor ei il caracterizeaza pe el drept un tiran care a facut un scenariu, pt ai destabiliza viata sentimentala fostei iubite! Daca un barbat este marginalizat, ignorat sau taratat ca un obiect..pt unele din femei este un stupid sau fraier, dar daca invers, o femeie trece prin aceste momente, este o visctima! Sicer, daca merita relatia as fi incantat sa reluata, daca nu...femei pt el mai sunt, iar barbati pt tine, de asemeni!
Darius_
Postat pe 1 Februarie 2013 23:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
What r u listenin` right now?? 457 De la: moon_light_87 29 Decembrie 2010 14:51
Caut iubita 5 De la: icriss82 11 August 2015 21:36
cu ce ne ajuta ca stim atatea..dar nu le putem pune in practica 4 De la: miss_darine 8 Aprilie 2010 22:41
Mama mea este cea mai buna! 10 De la: Calin_ 17 Octombrie 2010 23:20
nudism acasa 5 De la: kudika_12457 3 Septembrie 2012 18:08