Setari Cookie-uri

Ce merita astfel de barbati??

Cine a pus-o sa se-ncurce cu un boschetar? Altii platesc mii de euro ca sa se culce cu o virgina si ea se daruieste unui neica nimeni.Mare-i gradina Domnului...Si oricum cred ca el a fost mai cu picioarele pe pamant, poate chiar n-avea cu ce sa-ntretina o familie.
Mr_6pack
Postat pe 21 Aprilie 2013 08:22
Sau e frumoasa pe interior? Era sa uit...
Mr_6pack
Postat pe 21 Aprilie 2013 10:27
Pentru ce sa-l caute?!Sa-si alimenteze frustrarea?S-o ia ca pe o experienta nefasta si sa se inarmeze cu rabdare.....situatia se va repeta de-a lungul vietii,apoi nu este o regula ca barbatii sa iubeasca virginele.
Elena_1
Postat pe 21 Aprilie 2013 11:11
draguta mea degeaba acuma incecri sa te aperi ca nu esti urata sau proasta,asta e scuza ta pt ca ai ramas virgina pana la 25 de ani?asa si ce ai realizat?ce valoare mai are virginitatea asta daca o oferi unui idiot?nu spun sa faca fetele sex la 13 ani dar nici prima data sa fie la 25,e un pic exagrat,dar fiecare cum alege si o data ce ai facut anumite decizii traiesti cu ele.
vad ca aici toti s-au dat cu parerea aiurea hai sa spunem lucrurilor pe fata si crede-ma ca stiu ce vorbesc,am un sot si un copil si am avut destui barbati pana la sotul meu,adevarul e ca in ziua de azi barbatii,hai ca e mult spus barbati,nu apreciaza faptul ca o fata,femeie e virgina,din contra fug de virgine,sau doar cat sa se culce o data cu ele si gata.
pt o virgina primul e ca fat frumos,se indragostesc de el,ele cred ca daca si-au daruit ce aveau mai de pret purittea lor sigur ala o sa le ia si de nevasta,fetelor treziti-va vremurile alea au trecut de foarte de mult,stiti e o vorba act like a women and think like a man!si la naiba cu toti idiotii,astia merita sa fie tratati la fel
afrodhitee
Postat pe 21 Aprilie 2013 11:15
Ai vreo problema cu femeile care au peste 30 de ani?

Nu este prima data cand observ un mesaj de acelasi gen precum asta pe care l-ai postat.

Crezi ca tu o sa ai toata viata ta 25 de ani?

Am!..o pasiune ce nu o tin ascunsa, pt femei! Daca am vb in vreun mesaj despre ele fie ca au 19 sau 40 de anisori, nu a fost cu titlul defaimator! Recunosc , am fost destul de apropiat de cateva fiinte feminine mai mature' decat mine si cu sau fara voia lor mi-au deschis putin mintea :)
Acum, mai depinde si de context si chestia cu personalul feminin din avioanele Carpatair e chiar reala, ele fiind doar angajate part-time pt reducerea bugetului..
Darius_
Postat pe 21 Aprilie 2013 16:37
Ehe, te emotionasi la cuvantul elice? De ce?
Armain
Postat pe 21 Aprilie 2013 20:15
De la: Darius_, la data 2013-04-21 16:37:09Ai vreo problema cu femeile care au peste 30 de ani?

Nu este prima data cand observ un mesaj de acelasi gen precum asta pe care l-ai postat.

Crezi ca tu o sa ai toata viata ta 25 de ani?

Am!..o pasiune ce nu o tin ascunsa, pt femei! Daca am vb in vreun mesaj despre ele fie ca au 19 sau 40 de anisori, nu a fost cu titlul defaimator! Recunosc , am fost destul de apropiat de cateva fiinte feminine mai mature' decat mine si cu sau fara voia lor mi-au deschis putin mintea :)
Acum, mai depinde si de context si chestia cu personalul feminin din avioanele Carpatair e chiar reala, ele fiind doar angajate part-time pt reducerea bugetului..


Ok, multumesc pentru lamurire.
kudika_32792
Postat pe 22 Aprilie 2013 08:21
De la: afrodhitee, la data 2013-04-21 11:15:10draguta mea degeaba acuma incecri sa te aperi ca nu esti urata sau proasta,asta e scuza ta pt ca ai ramas virgina pana la 25 de ani?asa si ce ai realizat?ce valoare mai are virginitatea asta daca o oferi unui idiot?nu spun sa faca fetele sex la 13 ani dar nici prima data sa fie la 25,e un pic exagrat,dar fiecare cum alege si o data ce ai facut anumite decizii traiesti cu ele.
vad ca aici toti s-au dat cu parerea aiurea hai sa spunem lucrurilor pe fata si crede-ma ca stiu ce vorbesc,am un sot si un copil si am avut destui barbati pana la sotul meu,adevarul e ca in ziua de azi barbatii,hai ca e mult spus barbati,nu apreciaza faptul ca o fata,femeie e virgina,din contra fug de virgine,sau doar cat sa se culce o data cu ele si gata.
pt o virgina primul e ca fat frumos,se indragostesc de el,ele cred ca daca si-au daruit ce aveau mai de pret purittea lor sigur ala o sa le ia si de nevasta,fetelor treziti-va vremurile alea au trecut de foarte de mult,stiti e o vorba act like a women and think like a man!si la naiba cu toti idiotii,astia merita sa fie tratati la fel


Nu pentru toate virginele, primul barbat din viata lor e ca un Fat Frumos!
kudika_32792
Postat pe 22 Aprilie 2013 08:23
De la: kudika_32792, la data 2013-04-22 08:21:52
De la: Darius_, la data 2013-04-21 16:37:09Ai vreo problema cu femeile care au peste 30 de ani?

Nu este prima data cand observ un mesaj de acelasi gen precum asta pe care l-ai postat.

Crezi ca tu o sa ai toata viata ta 25 de ani?

Am!..o pasiune ce nu o tin ascunsa, pt femei! Daca am vb in vreun mesaj despre ele fie ca au 19 sau 40 de anisori, nu a fost cu titlul defaimator! Recunosc , am fost destul de apropiat de cateva fiinte feminine mai mature' decat mine si cu sau fara voia lor mi-au deschis putin mintea :)
Acum, mai depinde si de context si chestia cu personalul feminin din avioanele Carpatair e chiar reala, ele fiind doar angajate part-time pt reducerea bugetului..


Ok, multumesc pentru la murire.


Oricand si cu placere!
Darius_
Postat pe 22 Aprilie 2013 18:43
De la: kudika_32792, la data 2013-04-22 08:23:04
De la: afrodhitee, la data 2013-04-21 11:15:10draguta mea degeaba acuma incecri sa te aperi ca nu esti urata sau proasta,asta e scuza ta pt ca ai ramas virgina pana la 25 de ani?asa si ce ai realizat?ce valoare mai are virginitatea asta daca o oferi unui idiot?nu spun sa faca fetele sex la 13 ani dar nici prima data sa fie la 25,e un pic exagrat,dar fiecare cum alege si o data ce ai facut anumite decizii traiesti cu ele.
vad ca aici toti s-au dat cu parerea aiurea hai sa spunem lucrurilor pe fata si crede-ma ca stiu ce vorbesc,am un sot si un copil si am avut destui barbati pana la sotul meu,adevarul e ca in ziua de azi barbatii,hai ca e mult spus barbati,nu apreciaza faptul ca o fata,femeie e virgina,din contra fug de virgine,sau doar cat sa se culce o data cu ele si gata.
pt o virgina primul e ca fat frumos,se indragostesc de el,ele cred ca daca si-au daruit ce aveau mai de pret purittea lor sigur ala o sa le ia si de nevasta,fetelor treziti-va vremurile alea au trecut de foarte de mult,stiti e o vorba act like a women and think like a man!si la naiba cu toti idiotii,astia merita sa fie tratati la fel


Nu pentru toate virginele, primul barbat din viata lor e ca un Fat Frumos!


O m-ai exista Fat-Frumos sau Ileana Cosanzeana!?
Darius_
Postat pe 22 Aprilie 2013 18:45
De la: Darius_, la data 2013-04-22 18:45:15
De la: kudika_32792, la data 2013-04-22 08:23:04
De la: afrodhitee, la data 2013-04-21 11:15:10draguta mea degeaba acuma incecri sa te aperi ca nu esti urata sau proasta,asta e scuza ta pt ca ai ramas virgina pana la 25 de ani?asa si ce ai realizat?ce valoare mai are virginitatea asta daca o oferi unui idiot?nu spun sa faca fetele sex la 13 ani dar nici prima data sa fie la 25,e un pic exagrat,dar fiecare cum alege si o data ce ai facut anumite decizii traiesti cu ele.
vad ca aici toti s-au dat cu parerea aiurea hai sa spunem lucrurilor pe fata si crede-ma ca stiu ce vorbesc,am un sot si un copil si am avut destui barbati pana la sotul meu,adevarul e ca in ziua de azi barbatii,hai ca e mult spus barbati,nu apreciaza faptul ca o fata,femeie e virgina,din contra fug de virgine,sau doar cat sa se culce o data cu ele si gata.
pt o virgina primul e ca fat frumos,se indragostesc de el,ele cred ca daca si-au daruit ce aveau mai de pret purittea lor sigur ala o sa le ia si de nevasta,fetelor treziti-va vremurile alea au trecut de foarte de mult,stiti e o vorba act like a women and think like a man!si la naiba cu toti idiotii,astia merita sa fie tratati la fel


Nu pentru toate virginele, primul barbat din viata lor e ca un Fat Frumos!


O m-ai exista Fat-Frumos sau Ileana Cosanzeana!?


Sigur ca mai exista, insa sunt imperfecti si imperfecte, si e bine asa. :)
kudika_32792
Postat pe 23 Aprilie 2013 06:22
De la: afrodhitee, la data 2013-04-21 11:15:10draguta mea degeaba acuma incecri sa te aperi ca nu esti urata sau proasta,asta e scuza ta pt ca ai ramas virgina pana la 25 de ani?asa si ce ai realizat?ce valoare mai are virginitatea asta daca o oferi unui idiot?nu spun sa faca fetele sex la 13 ani dar nici prima data sa fie la 25,e un pic exagrat,dar fiecare cum alege si o data ce ai facut anumite decizii traiesti cu ele.
vad ca aici toti s-au dat cu parerea aiurea hai sa spunem lucrurilor pe fata si crede-ma ca stiu ce vorbesc,am un sot si un copil si am avut destui barbati pana la sotul meu,adevarul e ca in ziua de azi barbatii,hai ca e mult spus barbati,nu apreciaza faptul ca o fata,femeie e virgina,din contra fug de virgine,sau doar cat sa se culce o data cu ele si gata.
pt o virgina primul e ca fat frumos,se indragostesc de el,ele cred ca daca si-au daruit ce aveau mai de pret purittea lor sigur ala o sa le ia si de nevasta,fetelor treziti-va vremurile alea au trecut de foarte de mult,stiti e o vorba act like a women and think like a man!si la naiba cu toti idiotii,astia merita sa fie tratati la fel



kudika226898
Postat pe 25 Aprilie 2013 16:49
"Buna! Ce parere aveti de un barbat de 30 ani sau mai mult care fac sex cu o femeie virgina care are peste 25 ani si apoi o parasesc sau nu-i mai dau niciun semn de viata sau mai rau singura lui motivatie sa fie ca nu are servici si nu se vor putea intretine daca ar avea o relatie si asta dupa ce inainte i-a spus ca vrea ceva serios cu ea? Merita el iertat de acesta femeie? Ce ar trebui sa faca ea dupa o astfel de experienta: sa-l mai caute,sa mai spere ca il va putea intoarce la ea sau sa-l uite?"
_________________________________________________

Create conturi pe site-uri... cu poza lui si-un mare titlu"
"SCLAVUL FEMEILOR"
rondina
Postat pe 25 Aprilie 2013 20:18
De la: rondina, la data 2013-04-25 20:18:48"Buna! Ce parere aveti de un barbat de 30 ani sau mai mult care fac sex cu o femeie virgina care are peste 25 ani si apoi o parasesc sau nu-i mai dau niciun semn de viata sau mai rau singura lui motivatie sa fie ca nu are servici si nu se vor putea intretine daca ar avea o relatie si asta dupa ce inainte i-a spus ca vrea ceva serios cu ea? Merita el iertat de acesta femeie? Ce ar trebui sa faca ea dupa o astfel de experienta: sa-l mai caute,sa mai spere ca il va putea intoarce la ea sau sa-l uite?"
________________________________________________________________________

Create conturi pe site-uri... cu poza lui si-un mare titlu"
"SCLAVUL FEMEILOR"

p.s
Cu numere de tel, adresa, e:mail ...
rondina
Postat pe 25 Aprilie 2013 20:27
De la: rondina, la data 2013-04-25 20:27:26
De la: rondina, la data 2013-04-25 20:18:48"Buna! Ce parere aveti de un barbat de 30 ani sau mai mult care fac sex cu o femeie virgina care are peste 25 ani si apoi o parasesc sau nu-i mai dau niciun semn de viata sau mai rau singura lui motivatie sa fie ca nu are servici si nu se vor putea intretine daca ar avea o relatie si asta dupa ce inainte i-a spus ca vrea ceva serios cu ea? Merita el iertat de acesta femeie? Ce ar trebui sa faca ea dupa o astfel de experienta: sa-l mai caute,sa mai spere ca il va putea intoarce la ea sau sa-l uite?"
________________________________________________________________________

Create conturi pe site-uri... cu poza lui si-un mare titlu"
"SCLAVUL FEMEILOR"

p.s
Cu numere de tel, adresa, e:mail ...


Mai mare success ar avea, s-ar gasi destule cretine incitate care vor dori sa scoata "om" din el.
Mr_6pack
Postat pe 25 Aprilie 2013 21:36
De la: Mr_6pack, la data 2013-04-25 21:36:31
De la: rondina, la data 2013-04-25 20:27:26
De la: rondina, la data 2013-04-25 20:18:48"Buna! Ce parere aveti de un barbat de 30 ani sau mai mult care fac sex cu o femeie virgina care are peste 25 ani si apoi o parasesc sau nu-i mai dau niciun semn de viata sau mai rau singura lui motivatie sa fie ca nu are servici si nu se vor putea intretine daca ar avea o relatie si asta dupa ce inainte i-a spus ca vrea ceva serios cu ea? Merita el iertat de acesta femeie? Ce ar trebui sa faca ea dupa o astfel de experienta: sa-l mai caute,sa mai spere ca il va putea intoarce la ea sau sa-l uite?"
________________________________________________________________________

Create conturi pe site-uri... cu poza lui si-un mare titlu"
"SCLAVUL FEMEILOR"

p.s
Cu numere de tel, adresa, e:mail ...


Mai mare success ar avea, s-ar gasi destule cretine incitate care vor dori sa scoata "om" din el.

Iar lui s-ar putea sa-i placa...
rondina
Postat pe 25 Aprilie 2013 21:43
a inceput sa ma enerveze situ . prea multe reclame.
kind_er
Postat pe 25 Aprilie 2013 21:51
poftim?nu l-ai uitat de a doua zi??????????
kudika055012
Postat pe 28 Aprilie 2013 10:58
poftim?nu l-ai uitat de a doua zi??????????
kudika055012
Postat pe 28 Aprilie 2013 10:58
Buna cred ca ar trebui sa l uiti pe individ nu si a asumat nimik si nu e de iertat!
Nu a fost persoana potrivita si atunci altul la rand peste o vreme!
danielaalexandru71
Postat pe 28 Aprilie 2013 17:22
pai foarte bine ai spus: a facut sex si atat .. a face dragoste e altceva
kudika325866
Postat pe 28 Aprilie 2013 23:14
Ei,dragelor!!!Nu v-ati gandit ca poate acel barbat este si casatorit??????????Stiti de ce a plecat tatal copiilor mei de acasa,dupa alta fusta,si timp de 4luni fetele noastre il asteptau sa vina de la "serviciu"?Nici eu nu stiu!Si are37,anul trecut avea cu un an mai putin,dar perioade din acestea de razvratire.......nu cu alte fuste.....are de pe la25de ani!Se simt....singuri,cica! Dar,ce face acel barbat cu cea pe care a dezvir-----o si cu nevasta care a ramas fizic neschimbata in 15ani de casnicie si a mai nascut si 4copii,baaaaaa este mai atenta cu look-ul ei,se ingrijeste mai mult ca la 22,ca de-varsta si frustrarile o cer,poate?!Barbatul=plictisit de prea mult bine,dragele mele!Si,acesta nu-i un repros la adresa vreunuia dintre ei,nici macar alui meu,ci doar realitatea!Ii spuneam unei prietene deunazi,ca barbatii sunt nascuti-vanatori,treaba este a acelei femei care se lasa....vanata!Acea domnita de25ani fata mare,tb inainte de a se arunca in patul aceluia de30,sa faca oarecare investigatie,daca stia ca va regreta!La25 de ani,ai pretentii sa fii cu capul pe umeri,daca tot nu te-a luat valul iubirii pana atunci,nu?A facut-o,asta e!Altul,acum!
559977
Postat pe 30 Aprilie 2013 22:54
De la: 559977, la data 2013-04-30 22:54:53 Ei,dragelor!!!Nu v-ati gandit ca poate acel barbat este si casatorit??????????Stiti de ce a plecat tatal copiilor mei de acasa,dupa alta fusta,si timp de 4luni fetele noastre il asteptau sa vina de la "serviciu"?Nici eu nu stiu!Si are37,anul trecut avea cu un an mai putin,dar perioade din acestea de razvratire.......nu cu alte fuste.....are de pe la25de ani!Se simt....singuri,cica! Dar,ce face acel barbat cu cea pe care a dezvir-----o si cu nevasta care a ramas fizic neschimbata in 15ani de casnicie si a mai nascut si 4copii,baaaaaa este mai atenta cu look-ul ei,se ingrijeste mai mult ca la 22,ca de-varsta si frustrarile o cer,poate?!Barbatul=plictisit de prea mult bine,dragele mele!Si,acesta nu-i un repros la adresa vreunuia dintre ei,nici macar alui meu,ci doar realitatea!Ii spuneam unei prietene deunazi,ca barbatii sunt nascuti-vanatori,treaba este a acelei femei care se lasa....vanata!Acea domnita de25ani fata mare,tb inainte de a se arunca in patul aceluia de30,sa faca oarecare investigatie,daca stia ca va regreta!La25 de ani,ai pretentii sa fii cu capul pe umeri,daca tot nu te-a luat valul iubirii pana atunci,nu?A facut-o,asta e!Altul,acum!


Dar tu de ce accepti ca barbatul sa-ti vina inapoi acasa, dupa ce se intoarce de la amantele lui? E corect fata de tine si fetele tale atitudinea ta in ceea ce-l priveste pe sot?
kudika_32792
Postat pe 1 Mai 2013 09:40
Buna EU SUNT BARBAT si cunosc multi barbati FIDELI , DESTEPTI, SUFLETISTI .. experietele mele cu femeile au fost unele din care am invatat ceva..dar nu au fost unele fericite..
Ideea este ca OAMNII DE CALITATE , CU CARACTER SIINCERI sunt putini ..asta e problema..fie ca vorobim de femei sau de barbati !

Iti pot recomanda blogul meu si o sa afli mai multe despre cum stau lucrurile

http://whatabouttoti.blogspot.co.uk/2013/01/despre-oameni.html


Multumesc
Constantin_Alexandru_2
Postat pe 1 Iunie 2013 16:27
De la: Titanika, la data 2013-04-08 12:25:55clar ca este un pierde vara...... si un gigolo de doi bani care se mandreste cu trofee de virgine


Cum sa nu te mandresti cand sunt asa de rare.

In rest, ce zice lumea, iarta-l, nu-l ierta, treaba ta, inapoi nu il aduci, nu pleca daca te voia, important e sa te impaci cu tine, si sa mergi mai departe.
kudika_36546
Postat pe 13 Iunie 2013 03:27
Te mandresti ca ai langa tine o femeie deosebita, nu ca ai avea un lant de virgine pe care le-ai ametit de cap cu declaratii mincinoase de iubire, numai ca sa le aduci in patul tau.

Noi, femeile, suntem niste fiinte, nu suntem, dupa cum cred unii masculi, niste obiecte de decor lipsite de inteligenta si sentimente, ca sa ne considerati trofee sau mai stiu eu cum si sa ne amagiti dupa bunul vostru plac.
kudika_32792
Postat pe 13 Iunie 2013 07:04
*insa nu suntem
kudika_32792
Postat pe 13 Iunie 2013 07:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubitul meu este obsedat de familia lui! 41 De la: kudika437209 4 Octombrie 2011 22:29
Va place sa fiti abordate ? si..cum reactionati ? 178 De la: monaram 2 Iunie 2009 19:47
Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari? 23 De la: ionia 20 Mai 2009 20:46
vreau sa imi sterg contullllllllllll 5 De la: mahy33 26 Februarie 2010 22:55
Ce cauta barbati pe kudika?? 223 De la: F_L_R 19 Martie 2009 08:41