Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre fetele care lucreaza in cazino-uri?

De la: Ame_li, la data 2013-04-08 21:36:26
De la: prazlea, la data 2013-04-08 21:32:50ei sunt barbati nu i molesteaza nimeni a intrebat daca i o meserie respectabila i am zis si explicat dc nu si dc n u o lasa barbasu sa o faca,,cu care cica a vb acu si a inteles,,a inteles repede intr o ora desi ea pentru asta a deschis topiku ca barbasu nu i de acord,,,blondo cand zic eu cva nu ma contrazice ca nu i decat chestiune de timp pana o sa mi dai dreptate ca altfel n as zice o daca vrea sa o faca sa o faca i am argumentat doar dc nu e o meserie respectabila si dc nu o lasa barbasu sa o faca



e celebru cazul cu taximetristul violat ,plus ca se expun ispitei ,ei barbatii(saracutii,ai mai slabi de inger) ,facand taxi in miez de noapte
asa ca nu ma contrazice tu pe mine ca si eu stiu ce spun
ce sti blondo asta i exemplu tau nicu taximetristu
prazlea
Postat pe 8 Aprilie 2013 21:38
plus ispita bat-o vina
Ame_li
Postat pe 8 Aprilie 2013 21:40
De la: Ame_li, la data 2013-04-08 21:40:52plus ispita bat-o vina
da ispita era fata de la cazinou
prazlea
Postat pe 8 Aprilie 2013 21:42
important e sa nu cedeze nici unul
Ame_li
Postat pe 8 Aprilie 2013 21:47

Prazlea stai ca nu ne-am inteles.eu lucrez de cateva luni.pr a facut figuri la inceput dupa aia s-a convins.eu am deschis topic-ul pt ca sunt o gramada ca el care nu au intrat intr-un cazino decat sa joace,si ce au vazut?o tipa-2 care se plimba de colo colo si la care toti frustratii se uita de parca n-au mai vazut o femeie.dar nu stii cata rapundere,munca,oboseala si bataie de cap e in spatele lucrurilor astora.cat despre faptul ca te-ai lasat de ele nu prea as crede o data ce ''iti intra in sange'' greu scapi.am o gramada de prieteni asa inclusiv fostul pe care intr-un final l-am parasit tocmai din cauza patimii asteia.daca nu sunt indiscreta poti sa-mi spui tu unde lucrezi?
Arnaxela
Postat pe 8 Aprilie 2013 21:54
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 21:54:41
Prazlea stai ca nu ne-am inteles.eu lucrez de cateva luni.pr a facut figuri la inceput dupa aia s-a convins.eu am deschis topic-ul pt ca sunt o gramada ca el care nu au intrat intr-un cazino decat sa joace,si ce au vazut?o tipa-2 care se plimba de colo colo si la care toti frustratii se uita de parca n-au mai vazut o femeie.dar nu stii cata rapundere,munca,oboseala si bataie de cap e in spatele lucrurilor astora.cat despre faptul ca te-ai lasat de ele nu prea as crede o data ce ''iti intra in sange'' greu scapi.am o gramada de prieteni asa inclusiv fostul pe care intr-un final l-am parasit tocmai din cauza patimii asteia.daca nu sunt indiscreta poti sa-mi spui tu unde lucrezi?
pai cand ai deschis topikul ai zis ca nu e de acord acum cf te ai sucit pentru ce altcva ai fi vrut sa intre lumea acolo decat sa joace crezi nu crezi e problema ta ,,m am lasat sunt profesor universitar
prazlea
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:00
De la: prazlea, la data 2013-04-08 22:00:11
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 21:54:41
Prazlea stai ca nu ne-am inteles.eu lucrez de cateva luni.pr a facut figuri la inceput dupa aia s-a convins.eu am deschis topic-ul pt ca sunt o gramada ca el care nu au intrat intr-un cazino decat sa joace,si ce au vazut?o tipa-2 care se plimba de colo colo si la care toti frustratii se uita de parca n-au mai vazut o femeie.dar nu stii cata rapundere,munca,oboseala si bataie de cap e in spatele lucrurilor astora.cat despre faptul ca te-ai lasat de ele nu prea as crede o data ce ''iti intra in sange'' greu scapi.am o gramada de prieteni asa inclusiv fostul pe care intr-un final l-am parasit tocmai din cauza patimii asteia.daca nu sunt indiscreta poti sa-mi spui tu unde lucrezi?
pai cand ai deschis topikul ai zis ca nu e de acord acum cf te ai sucit pentru ce altcva ai fi vrut sa intre lumea acolo decat sa joace crezi nu crezi e problema ta ,,m am lasat sunt profesor universitar



ma rog daca asa o fi at felicitari,chiar le meriti.eu ma ref ca tu ca si client nu ma vezi decat cum ma fatai de colo-colo dar nu stii cata munca e.cat despre faptul ca esti prof univ n-as zice.gramatica limbii romane te cam da de gol (fara suparare).
Arnaxela
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:19
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 22:19:42
De la: prazlea, la data 2013-04-08 22:00:11
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 21:54:41
Prazlea stai ca nu ne-am inteles.eu lucrez de cateva luni.pr a facut figuri la inceput dupa aia s-a convins.eu am deschis topic-ul pt ca sunt o gramada ca el care nu au intrat intr-un cazino decat sa joace,si ce au vazut?o tipa-2 care se plimba de colo colo si la care toti frustratii se uita de parca n-au mai vazut o femeie.dar nu stii cata rapundere,munca,oboseala si bataie de cap e in spatele lucrurilor astora.cat despre faptul ca te-ai lasat de ele nu prea as crede o data ce ''iti intra in sange'' greu scapi.am o gramada de prieteni asa inclusiv fostul pe care intr-un final l-am parasit tocmai din cauza patimii asteia.daca nu sunt indiscreta poti sa-mi spui tu unde lucrezi?
pai cand ai deschis topikul ai zis ca nu e de acord acum cf te ai sucit pentru ce altcva ai fi vrut sa intre lumea acolo decat sa joace crezi nu crezi e problema ta ,,m am lasat sunt profesor universitar



ma rog daca asa o fi at felicitari,chiar le meriti.eu ma ref ca tu ca si client nu ma vezi decat cum ma fatai de colo-colo dar nu stii cata munca e.cat despre faptul ca esti prof univ n-as zice.gramatica limbii romane te cam da de gol (fara suparare).
de muncit se munceste in orice domeniu,,i mi cer scuze dar am fost plecat multi ani din romania si am cam uitat am si am studiat sunt doctor in stiinte politice in bolivia,,in rom eram profesor universitar haunoris cauza
prazlea
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:25

Si citeste mai bn ca am specificat de la inceput ca pr meu s-a dat pe brazda pana la urma ( nu suport oamenii care afirma ceva cand nici macar nu stiu daca ceea ce spun este corect)
Arnaxela
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:29
dogule ,ti-ai dat doctoratul pe kudika
Ame_li
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:32
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 22:29:36
Si citeste mai bn ca am specificat de la inceput ca pr meu s-a dat pe brazda pana la urma ( nu suport oamenii care afirma ceva cand nici macar nu stiu daca ceea ce spun este corect)
minti ,,nu ai zis ca sa dat pe brazda ci ca a inteles ca nu te duci acolo sa faci altcva,,reciteste tu ce ai scris nu eu asta nu inseamna ca acum e de acord cu ce faci ce spun eu e corect de ce spui tu,,,,,,,,tu defapt cauti sa ti oca cnva ca ce faci nu i gresit acum culcate
prazlea
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:36
De la: Ame_li, la data 2013-04-08 22:32:26dogule ,ti-ai dat doctoratul pe kudika
da dofftoratu
prazlea
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:37
De la: prazlea, la data 2013-04-08 22:25:50
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 22:19:42
De la: prazlea, la data 2013-04-08 22:00:11
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 21:54:41
Prazlea stai ca nu ne-am inteles.eu lucrez de cateva luni.pr a facut figuri la inceput dupa aia s-a convins.eu am deschis topic-ul pt ca sunt o gramada ca el care nu au intrat intr-un cazino decat sa joace,si ce au vazut?o tipa-2 care se plimba de colo colo si la care toti frustratii se uita de parca n-au mai vazut o femeie.dar nu stii cata rapundere,munca,oboseala si bataie de cap e in spatele lucrurilor astora.cat despre faptul ca te-ai lasat de ele nu prea as crede o data ce ''iti intra in sange'' greu scapi.am o gramada de prieteni asa inclusiv fostul pe care intr-un final l-am parasit tocmai din cauza patimii asteia.daca nu sunt indiscreta poti sa-mi spui tu unde lucrezi?
pai cand ai deschis topikul ai zis ca nu e de acord acum cf te ai sucit pentru ce altcva ai fi vrut sa intre lumea acolo decat sa joace crezi nu crezi e problema ta ,,m am lasat sunt profesor universitar



ma rog daca asa o fi at felicitari,chiar le meriti.eu ma ref ca tu ca si client nu ma vezi decat cum ma fa
tai de colo-colo dar nu stii cata munca e.cat despre faptul ca esti prof univ n-as zice.gramatica limbii romane te cam da de gol (fara suparare).
de muncit se munceste in orice domeniu,,i mi cer scuze dar am fost plecat multi ani din romania si am cam uitat am si am studiat sunt doctor in stiinte politice in bolivia,,in rom eram profesor universitar haunoris cauza


ma rog daca asa e at scz.nu suport oamenii care nu stiu sa scrie si sa vb.acum o sa spui ca nu suport multe lucruri
dar asa sunt eu.nu sunt o perfectionista dimpotriva sunt o dezordonata in schimb ador sa corectez :))
Arnaxela
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:38
De la: prazlea, la data 2013-04-08 22:37:35
De la: Ame_li, la data 2013-04-08 22:32:26dogule ,ti-ai dat doctoratul pe kudika
da dofftoratu



da cam demultisor il tot dai,ai ramas repenent sau ?
Ame_li
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:44
*repetent
Ame_li
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:45
De la: prazlea, la data 2013-04-08 22:36:34
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 22:29:36
Si citeste mai bn ca am specificat de la inceput ca pr meu s-a dat pe brazda pana la urma ( nu suport oamenii care afirma ceva cand nici macar nu stiu daca ceea ce spun este corect)
minti ,,nu ai zis ca sa dat pe brazda ci ca a inteles ca nu te duci acolo sa faci altcva,,reciteste tu ce ai scris nu eu asta nu inseamna ca acum e de acord cu ce faci ce spun eu e corect de ce spui tu,,,,,,,,tu defapt cauti sa ti oca cnva ca ce faci nu i gresit acum culcate :sml-happy
0144:


eu stiu ca nu e gresit dar nu inteleg d c gandesc altii ca e ceva gresit.de fapt asta era intrebare.offf domnule profesor greu v-i se mai invart rotitele
Arnaxela
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:45
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 22:38:44
De la: prazlea, la data 2013-04-08 22:25:50
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 22:19:42
De la: prazlea, la data 2013-04-08 22:00:11
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 21:54:41
Prazlea stai ca nu ne-am inteles.eu lucrez de cateva luni.pr a facut figuri la inceput dupa aia s-a convins.eu am deschis topic-ul pt ca sunt o gramada ca el care nu au intrat intr-un cazino decat sa joace,si ce au vazut?o tipa-2 care se plimba de colo colo si la care toti frustratii se uita de parca n-au mai vazut o femeie.dar nu stii cata rapundere,munca,oboseala si bataie de cap e in spatele lucrurilor astora.cat despre faptul ca te-ai lasat de ele nu prea as crede o data ce ''iti intra in sange'' greu scapi.am o gramada de prieteni asa inclusiv fostul pe care intr-un final l-am parasit tocmai din cauza patimii asteia.daca nu sunt indiscreta poti sa-mi spui tu unde lucrezi?
pai cand ai deschis topikul ai zis ca nu e de acord acum cf te ai sucit pentru ce altcva ai fi vrut sa intre lumea acolo decat sa joace crezi nu crezi e problema ta ,,m am lasat sunt profesor universitar



ma rog daca asa o fi at felicitari,chiar le meriti.eu ma ref ca tu ca si client nu ma vezi decat cum ma fa
tai de colo-colo dar nu stii cata munca e.cat despre faptul ca esti prof univ n-as zice.gramatica limbii romane te cam da de gol (fara suparare).
de muncit se munceste in orice domeniu,,i mi cer scuze dar am fost plecat multi ani din romania si am cam uitat am si am studiat sunt doctor in stiinte politice in bolivia,,in rom eram profesor universitar haunoris cauza


ma rog daca asa e at scz.nu suport oamenii care nu stiu sa scrie si sa vb.acum o sa spui ca nu suport multe lucruri
dar asa sunt eu.nu sunt o perfectionista dimpotriva sunt o dezordonata in schimb ador sa corectez :))
daca nu suporti culcate sau dute la cazinou
prazlea
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:46
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 22:45:43
De la: prazlea, la data 2013-04-08 22:36:34
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 22:29:36
Si citeste mai bn ca am specificat de la inceput ca pr meu s-a dat pe brazda pana la urma ( nu suport oamenii care afirma ceva cand nici macar nu stiu daca ceea ce spun este corect)
minti ,,nu ai zis ca sa dat pe brazda ci ca a inteles ca nu te duci acolo sa faci altcva,,reciteste tu ce ai scris nu eu asta nu inseamna ca acum e de acord cu ce faci ce spun eu e corect de ce spui tu,,,,,,,,tu defapt cauti sa ti oca cnva ca ce faci nu i gresit acum culcate :sml-happy
0144:


eu stiu ca nu e gresit dar nu inteleg d c gandesc altii ca e ceva gresit.de fapt asta era intrebare.offf domnule profesor greu v-i se mai invart rotitele
pai tocmai asta ti am zis eu domnisoara de va ti pierdut rotita la cazino ,,ca cnva sa ti zica ca nu i gresit ce faci ca ti sta pe cap e gresit culcate acum si cand te trezesti da ti cautati altcva de munca
prazlea
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:49
De la: Ame_li, la data 2013-04-08 22:44:41
De la: prazlea, la data 2013-04-08 22:37:35
De la: Ame_li, la data 2013-04-08 22:32:26dogule ,ti-ai dat doctoratul pe kudika
da dofftoratu



da cam demultisor il tot dai,ai ramas repenent sau ?
culcate blondo
prazlea
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:50
ZI LA MN IN PRIVAT UNDEI CAZINOU ALA CA MA DUC IS SA VD DACA ESTI BUNA DI CORDEALA
GONGOI_
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:51
asta intentionam,noapte buna
Ame_li
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:52
De la: Ame_li, la data 2013-04-08 22:52:15 asta intentionam,noapte buna
noapte buna
prazlea
Postat pe 8 Aprilie 2013 22:52
De la: GONGOI_, la data 2013-04-08 22:51:40ZI LA MN IN PRIVAT UNDEI CAZINOU ALA CA MA DUC IS SA VD DACA ESTI BUNA DI CORDEALA


si s-a mai trezit unul din analfabetii tarisoarei noastre dragi care scoate ''profesori universitari si tot felul de oameni cu meserii fel de fel mai culte'' care mai degraba ar scoate mai multe dex-uri si manuale de gramatica,ca ar vrea si el sa vomite ( nu pot sa concep faptul ca ar pute fi scris) un comentariu.si ce altceva ar fi putut sa-i iasa din imitatia aia made in china de creier?
Arnaxela
Postat pe 8 Aprilie 2013 23:02
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 23:02:55
De la: GONGOI_, la data 2013-04-08 22:51:40ZI LA MN IN PRIVAT UNDEI CAZINOU ALA CA MA DUC IS SA VD DACA ESTI BUNA DI CORDEALA


si s-a mai trezit unul din analfabetii tarisoarei noastre dragi care scoate ''profesori universitari si tot felul de oameni cu meserii fel de fel mai culte'' care mai degraba ar scoate mai multe dex-uri si manuale de gramatica,ca ar vrea si el sa vomite ( nu pot sa concep faptul ca ar pute fi scris) un comentariu.si ce altceva ar fi putut sa-i iasa din imitatia aia made in china de creier?

TURTURICO TIO SUDUIT CINVA AZI ?
GONGOI_
Postat pe 8 Aprilie 2013 23:23
De la: GONGOI_, la data 2013-04-08 23:23:10
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 23:02:55
De la: GONGOI_, la data 2013-04-08 22:51:40ZI LA MN IN PRIVAT UNDEI CAZINOU ALA CA MA DUC IS SA VD DACA ESTI BUNA DI CORDEALA


si s-a mai trezit unul din analfabetii tarisoarei noastre dragi care scoate ''profesori universitari si tot felul de oameni cu meserii fel de fel mai culte'' care mai degraba ar scoate mai multe dex-uri si manuale de gramatica,ca ar vrea si el sa vomite ( nu pot sa concep faptul ca ar pute fi scris) un comentariu.si ce altceva ar fi putut sa-i iasa din imitatia aia made in china de creier?

TURTURICO TIO SUDUIT CINVA AZI ? [/quo
te]

cand o sa inteleg ceea ce te chinui tu cu puteri apraoape supraomenesti sa scrii poate o sa-ti raspund.pana atunci n-o sa ma cobor la nivel
ul tau pt ca ar fi muuuulte trepte de coborat.prefer sa urc cu liftul la nivelul cuiva care a deschis macar abecedarul
Arnaxela
Postat pe 8 Aprilie 2013 23:49
DORMI PUTZO CA DEJA TE INCURCI IN STIINTA NUM PUNE TALENTU LA INCERCARE
http://i1288.photobucket.com/albums/b499/gongoiboss/gongoi_zps2dbe9699.jpg
GONGOI_
Postat pe 9 Aprilie 2013 01:18
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 16:13:47
Buna.Am 23 de ani si de cateva luni m-am angajat la un cazino ( specific ca sunt total impotriva celor care cheltuie o gramada de bani la tampeniile astea.Ocazional de distractie ar mai merge).In fine.Cand i-am spus prietenului meu unde mi-am gasit de munca a inceput un razboi total ca el nu e de acord ca nu e servici de fata serioasa s.a.m.d.Cu timpul si-a dat seama ca nu ma duc acolo sa fac altceva ci ca sa muncesc dar la inceput nici nu suporta sa ma auda vb despre nimic ce avea legatura.Ideea e ca majoritatea atunci cand le spui ca tu ca si fata lucrezi intr-un cazino se uita ciudat ( sa nu spun cum gandesc ca esti) dar nimeni nu stie cata munca si bataie de cap implica mai ales casieria.De ce e vazuta aiurea o fata care lucreaza in cazino?


Daca tu n-ai nicio problema cu job-ul tau, de ce-ti mai bati capul cu parerile altora pe seama acestui lucru?
kudika_32792
Postat pe 9 Aprilie 2013 08:04
De la: kudika_32792, la data 2013-04-09 08:04:24
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 16:13:47
Buna.Am 23 de ani si de cateva luni m-am angajat la un cazino ( specific ca sunt total impotriva celor care cheltuie o gramada de bani la tampeniile astea.Ocazional de distractie ar mai merge).In fine.Cand i-am spus prietenului meu unde mi-am gasit de munca a inceput un razboi total ca el nu e de acord ca nu e servici de fata serioasa s.a.m.d.Cu timpul si-a dat seama ca nu ma duc acolo sa fac altceva ci ca sa muncesc dar la inceput nici nu suporta sa ma auda vb despre nimic ce avea legatura.Ideea e ca majoritatea atunci cand le spui ca tu ca si fata lucrezi intr-un cazino se uita ciudat ( sa nu spun cum gandesc ca esti) dar nimeni nu stie cata munca si bataie de cap implica mai ales casieria.De ce e vazuta aiurea o fata care lucreaza in cazino?


Daca tu n-ai nicio problema cu job-ul tau, de ce-ti mai bati capul cu parerile altora pe seama acestui lucru? [/quot
e]

eram doar curioasa de ce multi au o parere aiurea.as fi vrut sa-mi argumenteze dar ai vazut ca nu sunt in stare.pana la urma ne miram de ce suntem vazuti asa cum suntem.pana la urma asta suntem,o tara de analfabeti,de curve si de incuiati.sunt mandra ca sunt romanca dar mi-e rusine cu majoritatea dintre noi.mi-e rusina cand intru pe un site de socializare si dintr-un text intreg nu pot sa gasesc o propozitie care sa fie scrisa corect sau care sa nu contina injuraturi sau mai stiu eu ce dar in schimb ne credem buricul pamantului.imi pare rau ca sunt nevoita sa-mi cresc copilul incercand sa-l feresc de asemenea lucruri si de asemenea mentalitati
Arnaxela
Postat pe 9 Aprilie 2013 10:01
De la: Arnaxela, la data 2013-04-09 10:01:41
De la: kudika_32792, la data 2013-04-09 08:04:24
De la: Arnaxela, la data 2013-04-08 16:13:47
Buna.Am 23 de ani si de cateva luni m-am angajat la un cazino ( specific ca sunt total impotriva celor care cheltuie o gramada de bani la tampeniile astea.Ocazional de distractie ar mai merge).In fine.Cand i-am spus prietenului meu unde mi-am gasit de munca a inceput un razboi total ca el nu e de acord ca nu e servici de fata serioasa s.a.m.d.Cu timpul si-a dat seama ca nu ma duc acolo sa fac altceva ci ca sa muncesc dar la inceput nici nu suporta sa ma auda vb despre nimic ce avea legatura.Ideea e ca majoritatea atunci cand le spui ca tu ca si fata lucrezi intr-un cazino se uita ciudat ( sa nu spun cum gandesc ca esti) dar nimeni nu stie cata munca si bataie de cap implica mai ales casieria.De ce e vazuta aiurea o fata care lucreaza in cazino?


Daca tu n-ai nicio problema cu job-ul tau, de ce-ti mai bati capul cu parerile altora pe seama acestui lucru? [/quot
e]

eram doar curioasa de ce multi au o parere aiurea.as fi vrut sa-mi argumenteze dar ai vazut ca nu sunt in stare.pana la urma ne miram de ce suntem vazuti asa cum suntem.pana la urma asta suntem,o tara de analfabeti,de curve si de incuiati.sunt mandra ca sunt romanca dar mi-e rusine cu majoritatea dintre noi.mi-e rusina cand intru pe un site de socializare si dintr-un text intreg nu pot sa gasesc o propozitie care sa fie scrisa corect sau care sa nu contina injuraturi sau mai stiu eu ce dar in schimb ne credem buricul pamantului.imi pare rau ca sunt nevoita sa-mi cresc copilul incercand sa-l feresc de asemenea lucruri si de asemenea mentalitati


N-ar trebui sa generalizezi, nu toti romanii sunt dupa cum i-ai descris tu.

Iar sa stii ca tonul asta agresiv si cu injurii se practica nu doar pe forumurile romanesti, ci si pe forumuri din strainatate. Personal, astora care ma injura si jignesc, daca vad ca nu pot vorbi normal cu ei, le zic si eu vreo doua. Nu te sfatuiesc sa faci ca mine, insa nici sa intorci obrazul celalalt nu-ti recomand sa faci.

In fine, esti majora si vaccinata, tu stii mai bine cum sa te comporti ca sa-ti fie tie insati bine.

Si inca o chestie: nu pune la suflet toate rahaturile care se scriu pe net.
kudika_32792
Postat pe 9 Aprilie 2013 10:11
De la: Arnaxela, la data 2013-04-09 10:01:41[quote name=
eram doar curioasa de ce multi au o parere aiurea.as fi vrut sa-mi argumenteze dar ai vazut ca nu sunt in stare.pana la urma ne miram de ce suntem vazuti asa cum suntem.pana la urma asta suntem,o tara de analfabeti,de curve si de incuiati.sunt mandra ca sunt romanca dar mi-e rusine cu majoritatea dintre noi.mi-e rusina cand intru pe un site de socializare si dintr-un text intreg nu pot sa gasesc o propozitie care sa fie scrisa corect sau care sa nu contina injuraturi sau mai stiu eu ce dar in schimb ne credem buricul pamantului.imi pare rau ca sunt nevoita sa-mi cresc copilul incercand sa-l feresc de asemenea lucruri si de asemenea mentalitati



Draga mea,parerile si comentariile malitioase si pline de reprosuri nu trebuie sa le acorzi importanta si nimic mai mult!!

Daca esti multumita de ceea ce faci si iti place aceasta meserie este in regula,caci nimeni nu iti creste copilul prin commenturi lipsite de bun simt,ia oamenii asa cum sunt,nu ii poti schimba ,daca familia si educatia primita nu au reusit sa o faca!!!Exercita-ti meseria cu demnitate si creste-ti copilasul departe de tot ce poate fi urat in viata unui om!!!
kudika_15804
Postat pe 9 Aprilie 2013 10:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VA ROG FRUMOS AM NEVOIE DE SFATURI 13 De la: Ioana_a 10 Martie 2009 22:06
,,Uraturi '' de Noapte Buna!!! 28 De la: alfredodecurtofreco 30 Octombrie 2010 20:39
incepu bun...... 7 De la: roz5bule6lila7 29 Mai 2009 10:17
Parastas 5 De la: kudika_35337 8 Iulie 2013 15:47
buna 4 De la: dany3la_10 21 Aprilie 2009 10:24