Setari Cookie-uri

cum pot sami dau seama daca prietena ma mai iubeste sau nu

buna pentru mie prima data cand cer ajutoru pe internet nu ma luati ca a tare


buna sunt un baiat am 19 si sunt intro relatie de 4 luni .nu o mai inteleg pe prietena mea deloc se conporta straniu.prima data era totu bine ea facea totu pentru mine sa ma auda sa ma vada sa ma aiba aproape tot mereau am dupa 3 luni ea ainceput sa se schimbe nu mai era ca inainte cand o sunam numi raspundea la telefon sau imi dadea ocupat si dupa imi trimitea mesaj simi zicea ca nu poate vb ca are alta treaba si ma suna ea dupa noi vorbim tot mereu prim mesaje 24 din 24 prima data fiecare raspundeam rpd si vorbeam cu orele la telefon dar cum vam zis astea nu mai sunt asa akm imi raspunde ff greu si cand o sun numi raspunde si dami mesaj ( iuby dupa ii rasppund simi ea imi mai raspunde fff tarziu )am incercact sa vorbesc cu ea sa se schimbe cum era inainte am a vut o duscutie mai aprinsa mia zis ca se schimba sa schimbat pentru o putin timp dupa iar a inceput sa faca asa cand vb im mesaje vb fara rost eu ii spun ceva ea imi raspunde alceva nush ce e ea am facut totu pentru ea sunt ff indragostit de ea .nush ce sa mai fac ajutatima va multumesc ast ras :)
Giorgio_Giorgio_1
Postat pe 5 Aprilie 2013 01:55
Daca ai ajuns sa-ti pui o intrebare, precum cea care da titlul topicului, e clar ca nu te mai iubeste, parerea mea. Daca te-ar fi iubit, ai fi simtit lucrul asta, si nu ti-ai mai fi pus astfel de intrebari.
kudika_32792
Postat pe 5 Aprilie 2013 10:01
De la: Giorgio_Giorgio_1, la data 2013-04-05 01:55:55buna pentru mie prima data cand cer ajutoru pe internet nu ma luati ca a tare


buna sunt un baiat am 19 si sunt intro relatie de 4 luni .nu o mai inteleg pe prietena mea deloc se conporta straniu.prima data era totu bine ea facea totu pentru mine sa ma auda sa ma vada sa ma aiba aproape tot mereau am dupa 3 luni ea ainceput sa se schimbe nu mai era ca inainte cand o sunam numi raspundea la telefon sau imi dadea ocupat si dupa imi trimitea mesaj simi zicea ca nu poate vb ca are alta treaba si ma suna ea dupa noi vorbim tot mereu prim mesaje 24 din 24 prima data fiecare raspundeam rpd si vorbeam cu orele la telefon dar cum vam zis astea nu mai sunt asa akm imi raspunde ff greu si cand o sun numi raspunde si dami mesaj ( iuby dupa ii rasppund simi ea imi mai raspunde fff tarziu )am incercact sa vorbesc cu ea sa se schimbe cum era inainte am a vut o duscutie mai aprinsa mia zis ca se schimba sa schimbat pentru o putin timp dupa iar a inceput sa faca asa cand vb im mesaje vb fara rost eu ii spun ceva ea imi raspunde alceva nush ce e ea am facut totu pentru ea sunt ff indragostit de ea .nush ce sa mai fac ajutatima va multumesc ast ras :)



Te evita din simplul motiv ca nu mai vrea sa fie cu tine!!!!Esti inca un copil,ai rabdare,este normal sa fii indragostit ,si tot fireasca este realitatea ,ca vei mai cunoaste tinere,de-alungul tineretii tale!!Nu te descuraja,esti in plina dezvoltare!
kudika_15804
Postat pe 5 Aprilie 2013 10:27
poate ma mai iubeste poate nu ma mai iubeste nush dar faza e ca nici eu nu sunt chiar asa bun .sunt si prea gelos dar noi am facut pasu sa ne si luam faza e ca eu cu ea suntem in it si ii cunosc si parinti si ea pe ai mei deci ca o relatie normal si akm ea trece si printo perioada mai grea maicasa nu ne lasa sa ne vedem p pentru 2 saptamani si ea cum am zis se conporta straniu :) poate sunt eu de vina poate amandoi nush nush cum sa fac stau cu frika tot mereu ca o sa ma lase.trecutu iei nu fost asa bun ..inainte statea cu ff multi baieti si cum ar veni a fost cam o .c...a dar ea mia zis ca nu o mai intereseaza trecutu si o intereseaza viitoru nu vrea sa mai aduca discutia de trecut .imi zice mereu ca vrea un viitor cu mine si dinastea da nu o mai inteleg o zi imi vb frumos si bine in alta zi imi vb de parka as ultimu om .nush ce sa mai cred ce sa mai zic am incercat sa vb cu ea dar tot degeaba :)
Giorgio_Giorgio_1
Postat pe 5 Aprilie 2013 13:17
De la: Giorgio_Giorgio_1, la data 2013-04-05 13:17:06poate ma mai iubeste poate nu ma mai iubeste nush dar faza e ca nici eu nu sunt chiar asa bun .sunt si prea gelos dar noi am facut pasu sa ne si luam faza e ca eu cu ea suntem in it si ii cunosc si parinti si ea pe ai mei deci ca o relatie normal si akm ea trece si printo perioada mai grea maicasa nu ne lasa sa ne vedem p pentru 2 saptamani si ea cum am zis se conporta straniu :) poate sunt eu de vina poate amandoi nush nush cum sa fac stau cu frika tot mereu ca o sa ma lase.trecutu iei nu fost asa bun ..inainte statea cu ff multi baieti si cum ar veni a fost cam o .c...a dar ea mia zis ca nu o mai intereseaza trecutu si o intereseaza viitoru nu vrea sa mai aduca discutia de trecut .imi zice mereu ca vrea un viitor cu mine si dinastea da nu o mai inteleg o zi imi vb frumos si bine in alta zi imi vb de parka as ultimu om .nush ce sa mai cred ce sa mai zic am incercat sa vb cu ea dar tot degeaba :)


Acum dupa ce ti-am citit mesajul acesta, nu pot decat s-o felicit pe fata aceea ca nu te mai baga in seama.

Sa spui despre o persoana, pe care sustii ca o iubesti ca e sau a fost o femeie usoara, e sub orice critica din partea ta. Nu ma mir ca acea fata nici nu mai vrea sa auda de tine.
kudika_32792
Postat pe 5 Aprilie 2013 13:20
Este clar ca nu esti singurul barbat din viata ei....daca vrei sa suferi si sa-ti pui intrebari de genul toata viata, atunci sacrifica-te!
Din asa ceva nu ai cum sa faci femeie de casa, obisnuinta este prea puternica pentru ea, apoi...sunteti prea tineri la 19 ani!
rondina
Postat pe 5 Aprilie 2013 13:22
stiu ca o fata usoara nu se poate schimba .dar ea nu poate iesi afara pentru ca sta tot mereu in casa maicasa nui permite sa iasa ii stiu programu ff bine pentru a sunt tot mereu la ea si nu poate iesi deloc si mia zis ca nu o mai intereseaza trecutu deloc ultima data cand am vb de trecutu iei mai avea putin si se taia daca nu o prindeam se taia :) nush ce sa mai zic
Giorgio_Giorgio_1
Postat pe 5 Aprilie 2013 13:31
De la: Giorgio_Giorgio_1, la data 2013-04-05 13:31:35stiu ca o fata usoara nu se poate schimba .dar ea nu poate iesi afara pentru ca sta tot mereu in casa maicasa nui permite sa iasa ii stiu programu ff bine pentru a sunt tot mereu la ea si nu poate iesi deloc si mia zis ca nu o mai intereseaza trecutu deloc ultima data cand am vb de trecutu iei mai avea putin si se taia daca nu o prindeam se taia :) nush ce sa mai zic


Si daca sta tot timpul in casa, sub supravegherea maica-sii, cand mai are timp sa fie si o femeie usoara?
kudika_32792
Postat pe 5 Aprilie 2013 13:36
De la: Giorgio_Giorgio_1, la data 2013-04-05 13:31:35stiu ca o fata usoara nu se poate schimba .dar ea nu poate iesi afara pentru ca sta tot mereu in casa maicasa nui permite sa iasa ii stiu programu ff bine pentru a sunt tot mereu la ea si nu poate iesi deloc si mia zis ca nu o mai intereseaza trecutu deloc ultima data cand am vb de trecutu iei mai avea putin si se taia daca nu o prindeam se taia :) nush ce sa mai zic

Se taia?! Scuza-ma, dar are tulburari emotionale profunde! O persoana care se automutileaza de obicei este profund tulburata si are nevoie de suport si ar trebui sa caute ajutor profesionist. Ar trebui ca mama ei sa mearga la medicul de familie sa discute istoricul automutilarii ei si sa incerce sa gaseasca cauza ascunsa pentru care face asta. Urmatorul pas ar fi un consult de specialitate la psihiatru, cu asa ceva nu se glumeste!
rondina
Postat pe 5 Aprilie 2013 13:49
pai cum ai zis cand mai are timp sa fie o femeie usoara ( noi suntem in italia ea face scoala aicea ) akm va explic ea nu mergea la scoala si se duce in alt oras cum ar fi aicea si o facea cu alti ca sa mai treaca din timp si miau zis mai multi asta da nu am bagato in seama prima data mia ascukm chestia asta ..dupa 2 lubi mnia zis toate astea ..pleca de la scoala ca sa o faca ca sa mai treaca timpul :)si da am prinso in timpul ce vroia sa se taie pentru ca imi zicea ( asta o fac ca sati demostrez ca te iubesc si tin la tine si nu mai sunt ce am fost inainte nu vreau sa mai fac ce am facut in trecut akm sunt cu tine si numa cu tine vreau sa stau ) asta mia zis cand am intrebato cand am prinso
Giorgio_Giorgio_1
Postat pe 5 Aprilie 2013 13:58
De la: Giorgio_Giorgio_1, la data 2013-04-05 13:58:53pai cum ai zis cand mai are timp sa fie o femeie usoara ( noi suntem in italia ea face scoala aicea ) akm va explic ea nu mergea la scoala si se duce in alt oras cum ar fi aicea si o facea cu alti ca sa mai treaca din timp si miau zis mai multi asta da nu am bagato in seama prima data mia ascukm chestia asta ..dupa 2 lubi mnia zis toate astea ..pleca de la scoala ca sa o faca ca sa mai treaca timpul :)si da am prinso in timpul ce vroia sa se taie pentru ca imi zicea ( asta o fac ca sati demostrez ca te iubesc si tin la tine si nu mai sunt ce am fost inainte nu vreau sa mai fac ce am facut in trecut akm sunt cu tine si numa cu tine vreau sa stau ) asta mia zis cand am intrebato cand am prinso
bn,,dormi la lok
prazlea
Postat pe 5 Aprilie 2013 14:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare 4 De la: felixcat 17 Noiembrie 2009 22:16
Relatii virtuale 32 De la: dea_odeen 24 Noiembrie 2010 01:45
buna 5 De la: kudika032906 19 Iunie 2009 16:18
am nevoie de cateva sfaturi .. 15 De la: vallyeddy 31 Mai 2009 23:19
Sa ne mutam amandoi :x 12 De la: ZeePinkStar 11 Septembrie 2011 22:02