Setari Cookie-uri

VREAU SA SLABESC! SI AM NEVOIE DE UN GRUP DE SUSTINERE

BUNA DRAGELE MELE,EU SUNT O GRASUNA SAU O GRASUTA...CUM VRETI VOI SA ZICETI...MA NUMESC IOANA MARIA SI AM DE SLABIT FOARTE FOARTE MULTE KILOGRAME..DIN PACATE NIMENI NU MA SUSTINE SI NIMENI NU VREA SA MA INCURAJEZE ASA CA M-AM DECIS SA IMI FAC O PAGINA DE FACEBOOK UNDE SA INCERC SA GASESC UN GRUP DE SUSTINERE FORMAT DIN OAMENI CARE AU SLABIT SAU DIN OAMENI CARE VOR SA SLABEASCA SI VOR SA SE MENTINA MOTIVATI DE MAI MULTE PERSOANE! ACESTA ESTE PROFIUL MEU DE FACEBOOK VA ASTEPT CU DRAG SA IMPARTASIM CAT MAI MULTE! https://www.facebook.com/ograsuta.draguta
O_Grasuta_Draguta_1
Postat pe 8 Aprilie 2013 18:05
cat de grasuna ? Cam cat o vacutza ?
kind_er
Postat pe 8 Aprilie 2013 18:13
De la: kind_er, la data 2013-04-08 18:13:20cat de grasuna ? Cam cat o vacutza ?


ce rau poti fi vu fata!?
Titanika
Postat pe 8 Aprilie 2013 18:33
De la: Titanika, la data 2013-04-08 18:33:36
De la: kind_er, la data 2013-04-08 18:13:20cat de grasuna ? Cam cat o vacutza ?


ce rau poti fi vu fata!?

cu fata
Titanika
Postat pe 8 Aprilie 2013 18:34
Io nu-s pe facebook Pot sa te sustin aicea ?
Rotty_
Postat pe 8 Aprilie 2013 18:39
Rotty. Nu e nimic de salvat. Nu te mai agita. iremediabil ....ireversibil ....irecuperabil.

Cand manca la mecdonald cate 20 de puisori era bine ? Acu daca vine la tine haleste recoltele la aia.
kind_er
Postat pe 8 Aprilie 2013 20:06
Kinder,da-mi voie sa te contrazic. Chiar daca a mancat 20 de puisori,fata e de admirat ca s-a trezit la realitate si vrea sa faca ceva pentru ea. Ma apuca scarba,cand vad prin oras fete tinere si potential dragutze,cum le curge slana pe sub tricou dar ele sunt cu punga de cartofi prajiti in mana si cu cola. Dar cand intalnesc in plimbarile mele vreo grasunica facand jogging,am tot respectul.Nu e de ras,e de admirat.
Rotty_
Postat pe 8 Aprilie 2013 20:13
Rotty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ai dreptate !!!!!!!!

Dar fata cu topicu sta la calculator si vrea sa aplaudam noi ca ea e cat china ? Ce sa-i zic ? ca e bine ? Sa iasa dracu din casa si sa alerge pana moare. Domnu iti da dar trebuie sa si cumperi bilet.
kind_er
Postat pe 8 Aprilie 2013 20:16
Ei....De unde stii tu ca sta toata ziua la calculator ? Poate ca chiar acum e la aerobic,sau fuge prin parc... Asteapta sa vedem ce mai zice....Uite si eu las acum deschis si fac o tura de mars cu cutzii pe camp.Sa zici numai ca stau tot la calculator si sunt cat China
Recunosc....numai 2 km in loc de 6....
Rotty_
Postat pe 8 Aprilie 2013 20:25
hai fata tencolo. Nu e vb de tine. Tu esti speciala.
kind_er
Postat pe 8 Aprilie 2013 20:31
Rotty_
Postat pe 8 Aprilie 2013 21:38
www.sanatatemaxima.net
kudika_16619
Postat pe 14 Aprilie 2013 20:05
Buna. Mergi la nutritionist. Fa-ti un program cu reguli stricte pe care sa le respecti. Constientizeaza ca slabesti pentru tine nu pentru cei din jur. Multa bafta!
kudika501904
Postat pe 20 Aprilie 2013 08:29
Este un grup pe FB....de fapt sunt muuulte...dar eu apartin de Dukanei...normal ca e pt dieta dukan :) Suntem peste 4000de membri...eu si multi altii acolo am gasit sustinere !Daca iti doresti cu adevarat POTI
kudika498841
Postat pe 21 Aprilie 2013 08:10
Buna... eu sunt consultant de nutritie si daca esti interesata te pot ajuta... eu am avut multe probleme de sanatate dar am reusit sa mi le rezolv cu produsele Herbalife... le consum de aprope un an si jumatate si colaborez si cu aceasta Companie... Cea mai sanatoasa hrana din lume... am si slabit 9 kg si ma mentin de un an si 3 luni... am fost foarte sceptica la inceput dar vazand atatea rezultate le-am incercat si eu... acum fac parte din viata mea... din stilul meu de viata...
clemy88
Postat pe 21 Aprilie 2013 22:31
daca ai nevoie de grup de sustinere inseamna ca esti o distrusa,nici nu merita sa faci umbra pamantului.tu chiar nu ai vointa?nu ar treb nici macar sa fiti numite femei,fete,nu ar trebui sa va dea nimeni nici o floare,martisor,cadou etc!
kudika172071
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:19
pt scroafele astea nu merge nici o dieta,ar trebui sa se opereze,inel gastric
kudika172071
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:22
serios ,esti consul tant de nutritie?de ce ii recomkanzi ceea ce folosesti tu ,poate c ala ea nu vor avea succes si trebuie sa consume altceva,ce dracu va invata la scoala aia?ar trebui sa stii ca oamenii sunt diferiti si reactioneaza total diferit la dieta si paote ca nu are nici problemelel tale,asa ca mai pune mana pe cartea !
kudika172071
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:25
De la: O_Grasuta_Draguta_1, la data 2013-04-08 18:05:33BUNA DRAGELE MELE,EU SUNT O GRASUNA SAU O GRASUTA...CUM VRETI VOI SA ZICETI...MA NUMESC IOANA MARIA SI AM DE SLABIT FOARTE FOARTE MULTE KILOGRAME..DIN PACATE NIMENI NU MA SUSTINE SI NIMENI NU VREA SA MA INCURAJEZE ASA CA M-AM DECIS SA IMI FAC O PAGINA DE FACEBOOK UNDE SA INCERC SA GASESC UN GRUP DE SUSTINERE FORMAT DIN OAMENI CARE AU SLABIT SAU DIN OAMENI CARE VOR SA SLABEASCA SI VOR SA SE MENTINA MOTIVATI DE MAI MULTE PERSOANE! ACESTA ESTE PROFIUL MEU DE FACEBOOK VA ASTEPT CU DRAG SA IMPARTASIM CAT MAI MULTE! https://www.facebook.com/ograsuta.draguta

te susutinnnnnnnnnnn.....dar tot ce iti trebuie sa slabesti este vointa de a face SPORT!
Fulg-de-nea
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:35
De la: kudika172071, la data 2013-04-22 21:22:26pt scroafele astea nu merge nici o dieta,ar trebui sa se opereze,inel gastric

eyy..nu crezi ca exagerezi..in loc sa vb. urat..m-ai bine i-ai fi de folos cu un sfat!
Fulg-de-nea
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:39
De la: Rotty_, la data 2013-04-08 20:25:18Ei....De unde stii tu ca sta toata ziua la calculator ? Poate ca chiar acum e la aerobic,sau fuge prin parc... Asteapta sa vedem ce mai zice....Uite si eu las acum deschis si fac o tura de mars cu cutzii pe camp.Sa zici numai ca stau tot la calculator si sunt cat China
Recunosc....numai 2 km in loc de 6....

.....pup o Roticica....tu esti plina de energie..
..trebuie sa o ajutam..macar cu un sfat...
Fulg-de-nea
Postat pe 22 Aprilie 2013 21:50
Nici eu nu-s pe FB si te sustin, numai ca n-ai mai intrat...
luchianramona
Postat pe 24 Aprilie 2013 09:51
De la: kudika172071, la data 2013-04-22 21:19:46daca ai nevoie de grup de sustinere inseamna ca esti o distrusa,nici nu merita sa faci umbra pamantului.tu chiar nu ai vointa?nu ar treb nici macar sa fiti numite femei,fete,nu ar trebui sa va dea nimeni nici o floare,martisor,cadou etc!


kudika_32792
Postat pe 24 Aprilie 2013 09:58
De la: O_Grasuta_Draguta_1, la data 2013-04-08 18:05:33BUNA DRAGELE MELE,EU SUNT O GRASUNA SAU O GRASUTA...CUM VRETI VOI SA ZICETI...MA NUMESC IOANA MARIA SI AM DE SLABIT FOARTE FOARTE MULTE KILOGRAME..DIN PACATE NIMENI NU MA SUSTINE SI NIMENI NU VREA SA MA INCURAJEZE ASA CA M-AM DECIS SA IMI FAC O PAGINA DE FACEBOOK UNDE SA INCERC SA GASESC UN GRUP DE SUSTINERE FORMAT DIN OAMENI CARE AU SLABIT SAU DIN OAMENI CARE VOR SA SLABEASCA SI VOR SA SE MENTINA MOTIVATI DE MAI MULTE PERSOANE! ACESTA ESTE PROFIUL MEU DE FACEBOOK VA ASTEPT CU DRAG SA IMPARTASIM CAT MAI MULTE! https://www.facebook.com/ograsuta.draguta


In primul rand, tu insati ar trebui sa te motivezi sa slabesti, nu e treaba altora sa faca lucrul asta pentru tine. In al doilea rand, principala ta motivatie ca sa slabesti ar trebui sa fie sanatatea, slabesti pentru sanatatea ta, si nu pentru ca asa zice sau vrea x sau y.

Mananca echilibrat si sanatos, fa miscare, iar kilogramele se vor topi.

Bafta!
kudika_32792
Postat pe 24 Aprilie 2013 10:01
De la: O_Grasuta_Draguta_1, la data 2013-04-08 18:05:33BUNA DRAGELE MELE,EU SUNT O GRASUNA SAU O GRASUTA...CUM VRETI VOI SA ZICETI...MA NUMESC IOANA MARIA SI AM DE SLABIT FOARTE FOARTE MULTE KILOGRAME..DIN PACATE NIMENI NU MA SUSTINE SI NIMENI NU VREA SA MA INCURAJEZE ASA CA M-AM DECIS SA IMI FAC O PAGINA DE FACEBOOK UNDE SA INCERC SA GASESC UN GRUP DE SUSTINERE FORMAT DIN OAMENI CARE AU SLABIT SAU DIN OAMENI CARE VOR SA SLABEASCA SI VOR SA SE MENTINA MOTIVATI DE MAI MULTE PERSOANE! ACESTA ESTE PROFIUL MEU DE FACEBOOK VA ASTEPT CU DRAG SA IMPARTASIM CAT MAI MULTE! https://www.facebook.com/ograsuta.draguta

Ma numesc Olle Sandström . Futograf . Doresc sa fotez la grasime . Face bine la feisbuci , pentru sustinere .
life_coaching
Postat pe 24 Aprilie 2013 14:11
Nu fi rau
luchianramona
Postat pe 24 Aprilie 2013 14:17
De la: luchianramona, la data 2013-04-24 14:17:32Nu fi rau

Io ? Mandea , car'va sa zica ? Neeeeeee ... i-os bun rau ... numa nu stiu io ....
life_coaching
Postat pe 24 Aprilie 2013 14:19
De la: indelebil, la data 2013-04-24 14:11:55
De la: O_Grasuta_Draguta_1, la data 2013-04-08 18:05:33BUNA DRAGELE MELE,EU SUNT O GRASUNA SAU O GRASUTA...CUM VRETI VOI SA ZICETI...MA NUMESC IOANA MARIA SI AM DE SLABIT FOARTE FOARTE MULTE KILOGRAME..DIN PACATE NIMENI NU MA SUSTINE SI NIMENI NU VREA SA MA INCURAJEZE ASA CA M-AM DECIS SA IMI FAC O PAGINA DE FACEBOOK UNDE SA INCERC SA GASESC UN GRUP DE SUSTINERE FORMAT DIN OAMENI CARE AU SLABIT SAU DIN OAMENI CARE VOR SA SLABEASCA SI VOR SA SE MENTINA MOTIVATI DE MAI MULTE PERSOANE! ACESTA ESTE PROFIUL MEU DE FACEBOOK VA ASTEPT CU DRAG SA IMPARTASIM CAT MAI MULTE! https://www.facebook.com/ograsuta.draguta

Ma numesc Olle Sandström . Futograf . Doresc sa fotez la grasime . Face bine la feisbuci , pentru sustinere .


Multumeste-te cu labutele din dotare. Mai mult de palme nu meriti.
kudika_32792
Postat pe 24 Aprilie 2013 14:53
De la: O_Grasuta_Draguta_1, la data 2013-04-08 18:05:33BUNA DRAGELE MELE,EU SUNT O GRASUNA SAU O GRASUTA...CUM VRETI VOI SA ZICETI...MA NUMESC IOANA MARIA SI AM DE SLABIT FOARTE FOARTE MULTE KILOGRAME..DIN PACATE NIMENI NU MA SUSTINE SI NIMENI NU VREA SA MA INCURAJEZE ASA CA M-AM DECIS SA IMI FAC O PAGINA DE FACEBOOK UNDE SA INCERC SA GASESC UN GRUP DE SUSTINERE FORMAT DIN OAMENI CARE AU SLABIT SAU DIN OAMENI CARE VOR SA SLABEASCA SI VOR SA SE MENTINA MOTIVATI DE MAI MULTE PERSOANE! ACESTA ESTE PROFIUL MEU DE FACEBOOK VA ASTEPT CU DRAG SA IMPARTASIM CAT MAI MULTE! https://www.facebook.com/ograsuta.draguta



Cum sa te sustina????? Draga mea,partea aceasta ,legata de sustinere,este ca si cum ai ruga pe altcineva sa faca miscare in locul tau!!!Nu este calea corecta !!!!

So,,,daca ai timp liber,fa miscare,activitatea fizica este definitorie,la care se adauga alt stil de alimentatie,fara grasimi si aditivi alimentari de tot felul!!Sunt curioasa daca alergi macar o ora pe zi!!Nu cred ca faci asa ceva!!!Locuiesti la bloc??Daca da,de cate ori urci si cobori scarile zilnic??Iar nu cred ca nu faci asa ceva!!!!Orice forma de miscare este binevenita,numai ca trebuie sa ai vointa pentru a te urni din monotonia personala!!!Ce doresti sa impartasesc cu tine?????Poate faptul ca merg mult pe jos,ca ma hranesc corespunzator,ca dansez ori de cate ori am ocazia,ca duc greutati in maini,ca fug de comoditate,ca alerg daca situatia impune,ca nu folosesc liftul,decat in situatii extreme???Si multe alte forme de eliminare a disconfortului adus de ingrasare!!!Cred ca nimic din toate acestea nu te-ar atrage!!!Deci,impune-ti vointa si fugi de sedentarism si de hrana bogata in chimicale,care conduc la modificarea metabolismului tau!!!!
kudika_15804
Postat pe 24 Aprilie 2013 15:21
De la: kudika_32792, la data 2013-04-24 14:53:38
De la: indelebil, la data 2013-04-24 14:11:55
De la: O_Grasuta_Draguta_1, la data 2013-04-08 18:05:33BUNA DRAGELE MELE,EU SUNT O GRASUNA SAU O GRASUTA...CUM VRETI VOI SA ZICETI...MA NUMESC IOANA MARIA SI AM DE SLABIT FOARTE FOARTE MULTE KILOGRAME..DIN PACATE NIMENI NU MA SUSTINE SI NIMENI NU VREA SA MA INCURAJEZE ASA CA M-AM DECIS SA IMI FAC O PAGINA DE FACEBOOK UNDE SA INCERC SA GASESC UN GRUP DE SUSTINERE FORMAT DIN OAMENI CARE AU SLABIT SAU DIN OAMENI CARE VOR SA SLABEASCA SI VOR SA SE MENTINA MOTIVATI DE MAI MULTE PERSOANE! ACESTA ESTE PROFIUL MEU DE FACEBOOK VA ASTEPT CU DRAG SA IMPARTASIM CAT MAI MULTE! https://www.facebook.com/ograsuta.draguta

Ma numesc Olle Sandström . Futograf . Doresc sa fotez la grasime . Face bine la feisbuci , pentru sustinere .


Multumeste-te cu labutele din dotare. Mai mult de palme nu meriti.

Nu mai stiu pe unde opinam ca moaca domniei tale cere probabil sfaturi asa cum moaca altora cere palme . Cred acum , cu convingere ca era o grava eroare . E exact pe dos .
life_coaching
Postat pe 24 Aprilie 2013 19:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
s-a lasat cineva de fumat cu nicorette? 5 De la: motzi_girl 18 August 2009 11:01
Numai pentru cele care vor sa slabeasca acasa 2 De la: kudika106336 20 Martie 2010 17:02
Diva Life Cosmetics 1 De la: M_Tiana 30 Iulie 2012 11:12
Remediu eficient- caderea parului! 1 De la: 4 Decembrie 2009 13:57
Scoala S.C. Profesional Center S.R.L. organizeaza cursuri de Manichiura-Pedichiura, Cosmetica, Make-up, Coafor, Masaj 2 De la: Cozman_Dana 10 Ianuarie 2011 22:55