Setari Cookie-uri

indragostita de alt barbat

buna ziua!sunt o femeie prinsa intre ciocan si nicovala.sunt recasatorita si in ultimele luni am avut probleme cu sotul meu din cauza bauturii.am intentat divort si apoi am renuntat pt ca mi-a promis ca nu mai bea.in aceasta perioada am cunoscut alt barbat ,el fiind in divortam avut o aventura care de fapt s-a transformat in ceva mai mult din parte mea,din a lui nu stiu.la un moment dat a luat decizia de a se da deoparte si am suferit enorm.a spus sa ne rezolvam problemele si vom mai vedea ce va fi.dupa o luna eu am inntentat divort si dupa o zi m-a cautat si am stat de vorba-a .dupa cateva zile am renuntat la divort si iar s-a dat deoparte.spuneti-mi va rog ce sa fac,simt ca m-am indragostit si nu mai stiu cum sa procedez.am ramas prieteni,vorbim la telefon ,dar atat.simt ca este barbatul pe care l-am cautat toata viata.in pat cu sotul meu nu mai e la fel.nu ma mai satisface deloc.dati-mi un sfat.nu mai stiu ce sa fac.
kudika_13098
Postat pe 14 Aprilie 2013 16:04
Trebuie sa-ti raspunzi sincer singura la urmatoare intrebare: mai merita sa incerci ceva cu sotul tau? Aveti copii?
Armain
Postat pe 14 Aprilie 2013 18:46
".in pat cu sotul meu nu mai e la fel.nu ma mai satisface deloc.dati-mi un sfat.nu mai stiu ce sa fac. "


....Si de ce scoti in evidenta "patul" ??? Asta e ceea ce conteaza cel mai mult pentru tine ? Poate ca de aceea s-a si retras tipul cu aventura....
Rotty_
Postat pe 14 Aprilie 2013 18:52
De la: kudika_13098, la data 2013-04-14 16:04:23buna ziua!sunt o femeie prinsa intre ciocan si nicovala.sunt recasatorita si in ultimele luni am avut probleme cu sotul meu din cauza bauturii.am intentat divort si apoi am renuntat pt ca mi-a promis ca nu mai bea.in aceasta perioada am cunoscut alt barbat ,el fiind in divortam avut o aventura care de fapt s-a transformat in ceva mai mult din parte mea,din a lui nu stiu.la un moment dat a luat decizia de a se da deoparte si am suferit enorm.a spus sa ne rezolvam problemele si vom mai vedea ce va fi.dupa o luna eu am inntentat divort si dupa o zi m-a cautat si am stat de vorba-a .dupa cateva zile am renuntat la divort si iar s-a dat deoparte.spuneti-mi va rog ce sa fac,simt ca m-am indragostit si nu mai stiu cum sa procedez.am ramas prieteni,vorbim la telefon ,dar atat.simt ca este barbatul pe care l-am cautat toata viata.in pat cu sotul meu nu mai e la fel.nu ma mai satisface deloc.dati-mi un sfat.nu mai stiu ce sa fac.



Te inteleg si nu te inteleg!!!!

Iti spun un singur lucru,nu vei avea o familie fericita,fiind casatorita cu un consumator de alcool,nu mai spun alcoolic!!!Niciodata!!!Restul,este amagirea in care te zbati singura,din pacate!!!
Rezolva-ti situatia din familie,dupa care poti intreprinde alte actiuni,ce rost are acest joc murdar????
kudika_15804
Postat pe 14 Aprilie 2013 18:56
De la: kudika_15804, la data 2013-04-14 18:56:07
De la: kudika_13098, la data 2013-04-14 16:04:23buna ziua!sunt o femeie prinsa intre ciocan si nicovala.sunt recasatorita si in ultimele luni am avut probleme cu sotul meu din cauza bauturii.am intentat divort si apoi am renuntat pt ca mi-a promis ca nu mai bea.in aceasta perioada am cunoscut alt barbat ,el fiind in divortam avut o aventura care de fapt s-a transformat in ceva mai mult din parte mea,din a lui nu stiu.la un moment dat a luat decizia de a se da deoparte si am suferit enorm.a spus sa ne rezolvam problemele si vom mai vedea ce va fi.dupa o luna eu am inntentat divort si dupa o zi m-a cautat si am stat de vorba-a .dupa cateva zile am renuntat la divort si iar s-a dat deoparte.spuneti-mi va rog ce sa fac,simt ca m-am indragostit si nu mai stiu cum sa procedez.am ramas prieteni,vorbim la telefon ,dar atat.simt ca este barbatul pe care l-am cautat toata viata.in pat cu sotul meu nu mai e la fel.nu ma mai satisface deloc.dati-mi un sfat.nu mai stiu ce sa fac.



Te inteleg si nu te inteleg!!!!

Iti spun un singur lucru,nu vei avea o familie fericita,fiind casatorita cu un consumator de alcool,nu mai spun alcoolic!!!Niciodata!!!Restul,este amagirea in care te zbati singura,din pacate!!!
Rezolva-ti situatia din familie,dupa care poti intreprinde alte actiuni,ce rost are acest joc murdar????

Asa e. Mai bea?
Armain
Postat pe 14 Aprilie 2013 19:02
De la: Armain, la data 2013-04-14 19:02:38[quote name=
Asa e. Mai bea?



Cine,sotul doamnei???Sunt convinsa ca da!!!
kudika_15804
Postat pe 14 Aprilie 2013 19:08
De la: kudika_15804, la data 2013-04-14 18:56:07
De la: kudika_13098, la data 2013-04-14 16:04:23buna ziua!sunt o femeie prinsa intre ciocan si nicovala.sunt recasatorita si in ultimele luni am avut probleme cu sotul meu din cauza bauturii.am intentat divort si apoi am renuntat pt ca mi-a promis ca nu mai bea.in aceasta perioada am cunoscut alt barbat ,el fiind in divortam avut o aventura care de fapt s-a transformat in ceva mai mult din parte mea,din a lui nu stiu.la un moment dat a luat decizia de a se da deoparte si am suferit enorm.a spus sa ne rezolvam problemele si vom mai vedea ce va fi.dupa o luna eu am inntentat divort si dupa o zi m-a cautat si am stat de vorba-a .dupa cateva zile am renuntat la divort si iar s-a dat deoparte.spuneti-mi va rog ce sa fac,simt ca m-am indragostit si nu mai stiu cum sa procedez.am ramas prieteni,vorbim la telefon ,dar atat.simt ca este barbatul pe care l-am cautat toata viata.in pat cu sotul meu nu mai e la fel.nu ma mai satisface deloc.dati-mi un sfat.nu mai stiu ce sa fac.



Te inteleg si nu te inteleg!!!!

Iti spun un singur lucru,nu vei avea o familie fericita,fiind casatorita cu un consumator de alcool,nu mai spun alcoolic!!!Niciodata!!!Restul,este amagirea in care te zbati singura,din pacate!!!
Rezolva-ti situatia din familie,dupa care poti intreprinde alte actiuni,ce rost are acest joc murdar????
de unde sti tu ca omu nu se schimba,,si dc nu ai inceput ca sa,,,,ea cu altu si cu bautura lu barbasu,,,curcubeaico,,inceteaza
prazlea
Postat pe 14 Aprilie 2013 19:08
De la: kudika_15804, la data 2013-04-14 19:08:09
De la: Armain, la data 2013-04-14 19:02:38[quote name=
Asa e. Mai bea?



Cine,sotul doamnei???Sunt convinsa ca da!!!
de unde l ai vazut cu sticla n mana cand se cordea ea cu altu
prazlea
Postat pe 14 Aprilie 2013 19:09
De la: kudika_13098, la data 2013-04-14 16:04:23buna ziua!sunt o femeie prinsa intre ciocan si nicovala.sunt recasatorita si in ultimele luni am avut probleme cu sotul meu din cauza bauturii.am intentat divort si apoi am renuntat pt ca mi-a promis ca nu mai bea.in aceasta perioada am cunoscut alt barbat ,el fiind in divortam avut o aventura care de fapt s-a transformat in ceva mai mult din parte mea,din a lui nu stiu.la un moment dat a luat decizia de a se da deoparte si am suferit enorm.a spus sa ne rezolvam problemele si vom mai vedea ce va fi.dupa o luna eu am inntentat divort si dupa o zi m-a cautat si am stat de vorba-a .dupa cateva zile am renuntat la divort si iar s-a dat deoparte.spuneti-mi va rog ce sa fac,simt ca m-am indragostit si nu mai stiu cum sa procedez.am ramas prieteni,vorbim la telefon ,dar atat.simt ca este barbatul pe care l-am cautat toata viata.in pat cu sotul meu nu mai e la fel.nu ma mai satisface deloc.dati-mi un sfat.nu mai stiu ce sa fac.


Tu toata viata o sa fii in divort
Ghicicummacheama
Postat pe 14 Aprilie 2013 19:18
De la: kudika_13098, la data 2013-04-14 16:04:23buna ziua!sunt o femeie prinsa intre ciocan si nicovala.sunt recasatorita si in ultimele luni am avut probleme cu sotul meu din cauza bauturii.am intentat divort si apoi am renuntat pt ca mi-a promis ca nu mai bea.in aceasta perioada am cunoscut alt barbat ,el fiind in divortam avut o aventura care de fapt s-a transformat in ceva mai mult din parte mea,din a lui nu stiu.la un moment dat a luat decizia de a se da deoparte si am suferit enorm.a spus sa ne rezolvam problemele si vom mai vedea ce va fi.dupa o luna eu am inntentat divort si dupa o zi m-a cautat si am stat de vorba-a .dupa cateva zile am renuntat la divort si iar s-a dat deoparte.spuneti-mi va rog ce sa fac,simt ca m-am indragostit si nu mai stiu cum sa procedez.am ramas prieteni,vorbim la telefon ,dar atat.simt ca este barbatul pe care l-am cautat toata viata.in pat cu sotul meu nu mai e la fel.nu ma mai satisface deloc.dati-mi un sfat.nu mai stiu ce sa fac.


Sincer, cred ca esti putin dusa cu capu
La tine divortul e ca un "dute vino". Ba esti in divort, ba te-mpaci, ba ti-o tragi cu altu', ba te-ai indragostit, ba ala e in divort... da-o-ncolo de treaba
Ghicicummacheama
Postat pe 14 Aprilie 2013 19:23
De la: kudika_13098, la data 2013-04-14 16:04:23buna ziua!sunt o femeie prinsa intre ciocan si nicovala.sunt recasatorita si in ultimele luni am avut probleme cu sotul meu din cauza bauturii.am intentat divort si apoi am renuntat pt ca mi-a promis ca nu mai bea.in aceasta perioada am cunoscut alt barbat ,el fiind in divortam avut o aventura care de fapt s-a transformat in ceva mai mult din parte mea,din a lui nu stiu.la un moment dat a luat decizia de a se da deoparte si am suferit enorm.a spus sa ne rezolvam problemele si vom mai vedea ce va fi.dupa o luna eu am inntentat divort si dupa o zi m-a cautat si am stat de vorba-a .dupa cateva zile am renuntat la divort si iar s-a dat deoparte.spuneti-mi va rog ce sa fac,simt ca m-am indragostit si nu mai stiu cum sa procedez.am ramas prieteni,vorbim la telefon ,dar atat.simt ca este barbatul pe care l-am cautat toata viata.in pat cu sotul meu nu mai e la fel.nu ma mai satisface deloc.dati-mi un sfat.nu mai stiu ce sa fac.


Sa te decizi, odata pentru totdeauna, ce doresti sa faci, divortezi sau nu de sot. Se pare ca indecizia ta il pune pe fuga pe celalalt barbat si e de inteles tipul, cine si-ar dori sa inceapa o relatie stabila cu o persoana care nu stie ce vrea, dupa cum esti tu in acest moment.
kudika_32792
Postat pe 15 Aprilie 2013 08:17
copii nu avem
kudika_13098
Postat pe 16 Aprilie 2013 04:29
este corect ca el sa se dea deoparte cand aveam mai multa nevoie de de el tinand cont ca eu i-am fost alaturi si l-am sprijinit atunci cand a avut nevoie?
kudika_13098
Postat pe 16 Aprilie 2013 04:32
De la: kudika_13098, la data 2013-04-16 04:32:29este corect ca el sa se dea deoparte cand aveam mai multa nevoie de de el tinand cont ca eu i-am fost alaturi si l-am sprijinit atunci cand a avut nevoie?


Daca te vede indecisa, sigur ca este perfect de inteles comportamentul lui. Repet, nimeni nu-si doreste o relatie cu o persoana care nu stie ce vrea. Dumireste-te mai intai ce vrei si apoi sa ai pretentii de la altii sa fie consecventi.
kudika_32792
Postat pe 16 Aprilie 2013 07:52
Eu cred ca ti-ar trebui o pauza ... in general oamenii cand trec prin despartiri nu mai judeca corect si incearca sa se prinda cu disperare de ceva ce cred ca le-ar putea oferi echilibru.
Deci...pauza!...termina divortul...respira...si apoi vei stii ce e de facut.
juliaster
Postat pe 18 Aprilie 2013 15:24
te chem...te alung...te las si iar te iau
againpiscotica
Postat pe 18 Aprilie 2013 15:39
De la: juliaster, la data 2013-04-18 15:24:32Eu cred ca ti-ar trebui o pauza ... in general oamenii cand trec prin despartiri nu mai judeca corect si incearca sa se prinda cu disperare de ceva ce cred ca le-ar putea oferi echilibru.
Deci...pauza!...termina divortul...respira...si apoi vei stii ce e de facut.


Si eu am trecut prin divort si nu am judecat ca ea.
Ghicicummacheama
Postat pe 18 Aprilie 2013 15:44
De la: kudika_13098, la data 2013-04-16 04:32:29este corect ca el sa se dea deoparte cand aveam mai multa nevoie de de el tinand cont ca eu i-am fost alaturi si l-am sprijinit atunci cand a avut nevoie?



El doreste sa se pastreze echidistant,caci nu are nicio tangenta cu problemele voastre din familie!!!!Atata timp cat nu esti decisa in ceea ce priveste familia ta,nu are niciun drept sa implice!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Aprilie 2013 15:44
De la: Rotty_, la data 2013-04-14 18:52:05".in pat cu sotul meu nu mai e la fel.nu ma mai satisface deloc.dati-mi un sfat.nu mai stiu ce sa fac. "


....Si de ce scoti in evidenta "patul" ??? Asta e ceea ce conteaza cel mai mult pentru tine ? Poate ca de aceea s-a si retras tipul cu aventura....

..poy daca ala i se pare fetei important..ce vrei sa scoata ..ma Roty.. ...aia e la baza..nu intelegi?
Fulg-de-nea
Postat pe 18 Aprilie 2013 15:49
tin sa mentionez ca nu eu l-am chemat inapoi.el a insistat si a promis ceva si nu s-a tinut de cuvant.am fost fraiera ca l-am crezut
kudika_13098
Postat pe 22 Aprilie 2013 09:42
De la: kudika_13098, la data 2013-04-22 09:42:55tin sa mentionez ca nu eu l-am chemat inapoi.el a insistat si a promis ceva si nu s-a tinut de cuvant.am fost fraiera ca l-am crezut



Ai retinut ceva din tot ce ti s-a intamplat???Nu ai fost fraiera,ci doar ai avut incredere intr-un barbat,lucru firesc si necesar dealtfel,dar care este depreciat de catre reprezentantii sexului puternic!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Aprilie 2013 09:50
De la: kudika_13098, la data 2013-04-22 09:42:55tin sa mentionez ca nu eu l-am chemat inapoi.el a insistat si a promis ceva si nu s-a tinut de cuvant.am fost fraiera ca l-am crezut


Atunci va meritati unul pe celalalt!
kudika_32792
Postat pe 22 Aprilie 2013 10:22
sa nu mai am incredere in barbati
kudika_13098
Postat pe 22 Aprilie 2013 13:01
De la: kudika_13098, la data 2013-04-22 13:01:10sa nu mai am incredere in barbati


Depinde de barbat.
kudika_32792
Postat pe 23 Aprilie 2013 06:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum scap de obsesia pentru iubitul meu? 14 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:34
Parintii nu sunt de acord cu relatia noastra... 64 De la: kudika084034 17 Noiembrie 2009 21:21
Ce faci daca inca mai simte ceva pentru amanta? 33 De la: libra66 25 Martie 2009 11:33
sall la toata lumea 3 De la: yumalai 14 Februarie 2010 08:08
Singuratate sau dor ? 5 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:44