Setari Cookie-uri

Te caut pe tine !!!



..acea femeie sincera , directa , rationala, tandra , sufletista comunicativa, fidela, de caracter , hotarata si draguta !!

Daca existi ..universul meu se va construi in jurul a tot ceea ce reprezinti tu si voi fi cel mai fericit barbat sa te pot face fericita !

Am 31 de ani si imi doresc sa ma casatoresc ..si asta nu de acum..si de cativa ani buni !.
Imi doresc sa ma desavarsesc ca barbat iubind o femeie care iti doreste aceleasi lucruri ca si mine , o femeie cu care sa pot construi o familie .

Am tot ce imi trebuie din punct de vedere mental , fizic si material ca sa fac asta ...dar lipsestea EA !

Constantin_Alexandru_2
Postat pe 1 Iunie 2013 16:56
Nu stiu unde locuiesti, dar daca le ai pe toate (mai ales materialul) n-ai cum sa nu gasesti.
Nu cred.
kidd_o
Postat pe 1 Iunie 2013 17:40
De la: kidd_o, la data 2013-06-01 17:40:19Nu stiu unde locuiesti, dar daca le ai pe toate (mai ales materialul) n-ai cum sa nu gasesti.
Nu cred.





eu_ovidiu
Postat pe 1 Iunie 2013 17:43
Ma gandeam eu insami sa pun in discutie cinceptul de femeie a zilelor noastre, sa lansez invitatia de a se descrie, ca personalitate si sistem de valori... prea multe femei confuze mi-a fost dat sa remarc, prea multe femei esuand in plan personal...poate ar trebui sa vedem care sunt reperele femeii modrene, tintele ei, idealul de familie, de barbat...
Ma alatur demersului tau fara sa fiu parte, eventual ca viitoare soacra, fiind eu insami mama de baiat
maybe
Postat pe 1 Iunie 2013 17:49
conceptul*
maybe
Postat pe 1 Iunie 2013 17:51
Pai pe topicul cu virginele/virginii te ofereai cu tot tacamul "so I can help you with everything" + adresa de e:mail alexandru_constantin1981@yahoo.com....si cand te gandesti ca sunt destule credule care pun botul la ce texte bagi tu aici!
Mai controleaza lista aia in care fabulezi si vei vedea ca-ti lipseste seriozitatea!
rondina
Postat pe 1 Iunie 2013 19:36
Inceteaza sa mai cauti va aparea cand te astepti mai putin.

Succes!
criszoe
Postat pe 1 Iunie 2013 19:52
ei...lasati omu` sa cate`...de ce-l descurajati? ....
ahaaaaaaaa.......m-am prinssssssss.......va e teama ca va gaseste?
eu_ovidiu
Postat pe 1 Iunie 2013 19:57
cauta si vei gasi!!! Succes!!!
Titanika
Postat pe 1 Iunie 2013 20:04
De la: eu_ovidiu, la data 2013-06-01 19:57:17ei...lasati omu` sa cate`...de ce-l descurajati? ....
ahaaaaaaaa.......m-am prinssssssss.......va e teama ca va gaseste?

din pacate,pt el!!!
Titanika
Postat pe 1 Iunie 2013 20:05
De la: Titanika, la data 2013-06-01 20:05:33
De la: eu_ovidiu, la data 2013-06-01 19:57:17ei...lasati omu` sa cate`...de ce-l descurajati? ....
ahaaaaaaaa.......m-am prinssssssss.......va e teama ca va gaseste?

din pacate,pt el!!!






cotzoharlelorrrrrrrr.......
eu_ovidiu
Postat pe 1 Iunie 2013 20:09
daca el e C-tin va aparea si Elena,din Troia s-au de dupa colt,cine stie cat va fi de norocos
s-au poate din trupa de ciclisti sau de pe m-tii care se catara el,oricum ,baiatul este un curajos chiar daca la tenis inca nu a acastigat inca cupa,dar inaltimea il avantajeaza si masina de marca
Titanika
Postat pe 1 Iunie 2013 20:34

Bucuresti :) Am dat numai de parasute, nebune, urate..sau prea frumoase...pretentioase :)
Constantin_Alexandru_2
Postat pe 1 Iunie 2013 20:54
De la: Constantin_Alexandru_2, la data 2013-06-01 20:54:07
Bucuresti :) Am dat numai de parasute, nebune, urate..sau prea frumoase...pretentioase :)

treci la mediul rural,mai schimba si tu locatia!
Titanika
Postat pe 1 Iunie 2013 20:59
De la: Constantin_Alexandru_2, la data 2013-06-01 20:54:07
Bucuresti :) Am dat numai de parasute, nebune, urate..sau prea frumoase...pretentioase :)

Capul sus ca e' "usor"! Si NU, niciodata nu va putea fi nimic intre mine si unul ca tine, iar daca doresti sa-mi comunici ceva, fa-o pe Forum si nu in privat!
Ia-ti gandul de la bucurestence si nu numai, dupa cum te-a chinuit talentul artistic in a le descrie...pffffffff
rondina
Postat pe 1 Iunie 2013 21:21
schimba locul si vei schimba norocul,poate chiar cartierul BAFTA!!!
Titanika
Postat pe 1 Iunie 2013 21:27
De la: Constantin_Alexandru_2, la data 2013-06-01 20:54:07
Bucuresti :) Am dat numai de parasute, nebune, urate..sau prea frumoase...pretentioase :)

insemna ca le-ai cautat pe la....Clinceni
maria-ioana
Postat pe 1 Iunie 2013 21:30


Apreciez mult ceea ce a-ti spus.
Este trist dar adevarat..oamenii care pot avea o relatie adevarata din toate punctele de vedere , care sunt responsabili sunt putini , si pana ajung sa se cunoasca intre ei..se pot schimba din cauza altora care isi bat joc de ei cu sau fara intentie.
Astept fiecare din noi este mai mult sau mai putin rezultatul exprientelor personale traite pana la acea vreme .
Eu am ales sa raman eu si sa invat din fiecare experienta negativa pe care am trait-o alaturi de femei , mincinoase, materialiste, infidele care bineinteles ca nu isi afisau latura asta la inceput.
Constantin_Alexandru_2
Postat pe 2 Iunie 2013 01:50


Vai dar ce irascibila esti !!
Sa stii ca nu ti-am facut nici un fel de avans :)
Incearca sa te calmezi
Constantin_Alexandru_2
Postat pe 2 Iunie 2013 01:52
De la: maybe, la data 2013-06-01 17:49:17Ma gandeam eu insami sa pun in discutie cinceptul de femeie a zilelor noastre, sa lansez invitatia de a se descrie, ca personalitate si sistem de valori... prea multe femei confuze mi-a fost dat sa remarc, prea multe femei esuand in plan personal...poate ar trebui sa vedem care sunt reperele femeii modrene, tintele ei, idealul de familie, de barbat...
Ma alatur demersului tau fara sa fiu parte, eventual ca viitoare soacra, fiind eu insami mama de baiat



Apreciez mult ceea ce a-ti spus.
Este trist dar adevarat..oamenii care pot avea o relatie adevarata din toate punctele de vedere , care sunt responsabili sunt putini , si pana ajung sa se cunoasca intre ei..se pot schimba din cauza altora care isi bat joc de ei cu sau fara intentie.
Astept fiecare din noi este mai mult sau mai putin rezultatul exprientelor personale traite pana la acea vreme .
Eu am ales sa raman eu si sa invat din fiecare experienta negativa pe care am trait-o alaturi de femei , mincinoase, materialiste, infidele care bineinteles ca nu isi afisau latura asta la inceput.
Constantin_Alexandru_2
Postat pe 2 Iunie 2013 02:05
De la: rondina, la data 2013-06-01 21:21:27
De la: Constantin_Alexandru_2, la data 2013-06-01 20:54:07
Bucuresti :) Am dat numai de parasute, nebune, urate..sau prea frumoase...pretentioase :)

Capul sus ca e' "usor"! Si NU, niciodata nu va putea fi nimic intre mine si unul ca tine, iar daca doresti sa-mi comunici ceva, fa-o pe Forum si nu in privat!
Ia-ti gandul de la bucurestence si nu numai, dupa cum te-a chinuit talentul artistic in a le descrie...pffffffff



Vai dar ce irascibila esti !!
Sa stii ca nu ti-am facut nici un fel de avans :)
Incearca sa te calmezi PENTRU CA NU MA CUNOSTI !!!

MAI BINE AI GRIJA DE PRIETENELE TALE SI DE TINE!
CE FEL DE FEMEIE ESTI ?
DACA ESTI ATAT DE MANDRA DE TINE DE CE NU ITI ARATI FATZA .. CE POTI DEMONSTRA ??
CE AI DEMONSTRAT PANA LA VARSTA ASTA ??
Constantin_Alexandru_2
Postat pe 2 Iunie 2013 02:09
De la: Constantin_Alexandru_2, la data 2013-06-01 20:54:07
Bucuresti :) Am dat numai de parasute, nebune, urate..sau prea frumoase...pretentioase :)


Nimeni nu-i perfect prietene
Cavalerul_maltez
Postat pe 2 Iunie 2013 04:38
Si nici nu trebuie sa se justifice fata de tine!
kudika467548
Postat pe 2 Iunie 2013 06:10
Ha ha ha .... Nu-I ierta fata .... pe ei cu toate armele
Maestro
Postat pe 2 Iunie 2013 08:30
uneori suntem prea pretentiosi sa acceptam ce ne ofera viata si tot ravnim la ceea ce au altii, din pacate
daissialle
Postat pe 2 Iunie 2013 09:11
De la: Constantin_Alexandru_2, la data 2013-06-01 20:54:07
Bucuresti :) Am dat numai de parasute, nebune, urate..sau prea frumoase...pretentioase :)




Multumeste lui Dumnezeu ca ai scapat..... si bucura-te de burlacia ta. O sa vina vremea cand vei regreta anii acestia.
GHEISA_
Postat pe 2 Iunie 2013 09:17
Eu as pune pariu ca cel din poza nu esti tu
criszoe
Postat pe 2 Iunie 2013 09:26
De la: Constantin_Alexandru_2, la data 2013-06-02 02:09:24
De la: rondina, la data 2013-06-01 21:21:27
De la: Constantin_Alexandru_2, la data 2013-06-01 20:54:07
Bucuresti :) Am dat numai de parasute, nebune, urate..sau prea frumoase...pretentioase :)

Capul sus ca e' "usor"! Si NU, niciodata nu va putea fi nimic intre mine si unul ca tine, iar daca doresti sa-mi comunici ceva, fa-o pe Forum si nu in privat!
Ia-ti gandul de la bucurestence si nu numai, dupa cum te-a chinuit talentul artistic in a le descrie...pffffffff



Vai dar ce irascibila esti !!
Sa stii ca nu ti-am facut nici un fel de avans :)
Incearca sa te calmezi PENTRU CA NU MA CUNOSTI !!!

MAI BINE AI GRIJA DE PRIETENELE TALE SI DE TINE!
CE FEL DE FEMEIE ESTI ?
DACA ESTI ATAT DE MANDRA DE TINE DE CE NU ITI ARATI FATZA .. CE POTI DEMONSTRA ??
CE AI DEMONSTRAT PANA LA VARSTA ASTA ??


Auzi, din moment ce ai pus o eticheta femeilor bucurestence, e clar ce fel de om, de barbat nu mai amintesc, esti.

Si nu te mai preocupa atat de viata Rondinei, vezi-ti mai bine de viata ta, caci se pare, din propriile tale descrieri, ca tu ai avut o viata plina de frustrari, nu ea.
kudika_32792
Postat pe 2 Iunie 2013 11:53
De la: kudika_32792, la data 2013-06-02 11:53:54
De la: Constantin_Alexandru_2, la data 2013-06-02 02:09:24
De la: rondina, la data 2013-06-01 21:21:27
De la: Constantin_Alexandru_2, la data 2013-06-01 20:54:07
Bucuresti :) Am dat numai de parasute, nebune, urate..sau prea frumoase...pretentioase :)

Capul sus ca e' "usor"! Si NU, niciodata nu va putea fi nimic intre mine si unul ca tine, iar daca doresti sa-mi comunici ceva, fa-o pe Forum si nu in privat!
Ia-ti gandul de la bucurestence si nu numai, dupa cum te-a chinuit talentul artistic in a le descrie...pffffffff



Vai dar ce irascibila esti !!
Sa stii ca nu ti-am facut nici un fel de avans :)
Incearca sa te calmezi PENTRU CA NU MA CUNOSTI !!!

MAI BINE AI GRIJA DE PRIETENELE TALE SI DE TINE!
CE FEL DE FEMEIE ESTI ?
DACA ESTI ATAT DE MANDRA DE TINE DE CE NU ITI ARATI FATZA .. CE POTI DEMONSTRA ??
CE AI DEMONSTRAT PANA LA VARSTA ASTA ??


Auzi, din moment ce ai pus o eticheta femeilor bucurestence, e clar ce fel de om, de barbat nu mai amintesc, esti.

Si nu te mai preocupa atat de viata Rondinei, vezi-ti mai bine de viata ta, caci se pare, din propriile tale descrieri, ca tu ai avut o viata plina de frustrari, nu ea.

KoreKt,Vio, Buna dimineata,draga mea!!!
Titanika
Postat pe 2 Iunie 2013 12:01
De la: criszoe, la data 2013-06-02 09:26:49Eu as pune pariu ca cel din poza nu esti tu

Da da,el este Crizoe,vezi ca are poze pe avatar.Te pup si pe tine ,de ceva vreme am cam lipsit,acum sunt acasa!
Titanika
Postat pe 2 Iunie 2013 12:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Poate exista prietenie barbat femeie 173 De la: sylvyzone 10 Decembrie 2012 18:26
Barbatul Obsesie...si barbatul obsesiv... 6 De la: loveisblinde 8 Octombrie 2009 10:15
Buna!! 3 De la: thadoogback 20 Martie 2011 16:40
ce credeti despre...? 4 De la: ninushk 3 Februarie 2009 16:11
nu mai pot sa scap de el 19 De la: kudika_29260 2 Aprilie 2013 15:09