Setari Cookie-uri

Pastila uitata !

Buna sunt Madalina, iau de 2 ani Karissa si pana acum nu am avut probleme, totusi saptamana asta am uitat o pastila, eram la jumatatea blisterului, deci luni am uitat pastila si am realizat lucrul acesta abia a 2a seara cand trebuia sa o iau pe cea de marti, si in loc sa le iau pe amandoua odata cum se recomanda pe prospect am luat-o pe cea de marti normal cea de luni nu am mai luat-o si am continuat normal, doar ca de atunci aproape zilnic am o scurgere usor maronie cu un miros mai ciudat, nu curge mult abia ca pateaza chilotul, dar mi-e frica!Cum trebuie sa procedez? O sa imi afecteze menstruatia ?
kudika_927035
Postat pe 7 Iulie 2013 16:36
De la: kudika_927035, la data 2013-07-07 16:36:09Buna sunt Madalina, iau de 2 ani Karissa si pana acum nu am avut probleme, totusi saptamana asta am uitat o pastila, eram la jumatatea blisterului, deci luni am uitat pastila si am realizat lucrul acesta abia a 2a seara cand trebuia sa o iau pe cea de marti, si in loc sa le iau pe amandoua odata cum se recomanda pe prospect am luat-o pe cea de marti normal cea de luni nu am mai luat-o si am continuat normal, doar ca de atunci aproape zilnic am o scurgere usor maronie cu un miros mai ciudat, nu curge mult abia ca pateaza chilotul, dar mi-e frica!Cum trebuie sa procedez? O sa imi afecteze menstruatia ?



Nu iti va afecta menstra,doar a intervenit o usoara tulburare in desfasurarea ei!!!!Dupa terminarea blisterului,iti poti face un control ginecologic,caci mirosul nu trebui sa fie diferit de cel obisnuit oricarei menstre!!!Pe viitor,fii foarte atenta cu administrarea contraceptivelor!!!
kudika_15804
Postat pe 7 Iulie 2013 17:03
Multumesc mult ! O sa fac si un control si asa era timpul, macar m-am mai linistit.
kudika_927035
Postat pe 7 Iulie 2013 21:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ABSORBANTELE atat de necesare 1 De la: ioanabobocea 17 Noiembrie 2009 23:04
cuperoza 4 De la: miki2009 8 Februarie 2012 12:18
sexul oral facur barbatilor 96 De la: healthy_andreeatm 23 Martie 2010 13:15
negi pe limba 5 De la: tarot 11 Noiembrie 2009 17:59
Cateva idei pt organizarea unui bal al francofoniei 1 De la: Madwtza 7 Aprilie 2010 18:44