Setari Cookie-uri

buna

am o mica problema acum cateva zile am cumparat un inel de logodna pentru prietena mea care e plecata in grecia si vine pe 4 august si nu am nicio idee cum so cer in casatorie adica as vrea sa fie un moment foarte frumos si sa nul uite niciodata dar nu siu cum sa fac ma gandeam ceva pe aeroport cand aterizeaza ma poate ajuta careva va multumesc
kudika_29104
Postat pe 18 Iulie 2013 22:43
Daca tot asa vorbesti precum scrii , o sa te sufoci naibii pana o ceri in casatorie... ...`ti mama ei de virgula.
Rotty_
Postat pe 19 Iulie 2013 07:18
De la: kudika_29104, la data 2013-07-18 22:43:10am o mica problema acum cateva zile am cumparat un inel de logodna pentru prietena mea care e plecata in grecia si vine pe 4 august si nu am nicio idee cum so cer in casatorie adica as vrea sa fie un moment foarte frumos si sa nul uite niciodata dar nu siu cum sa fac ma gandeam ceva pe aeroport cand aterizeaza ma poate ajuta careva va multumesc


Eu zic sa i-l dai intr-un cadru ceva mai intim, nu pe aeroport, unde toata lumea alearga de colo, de colo.

Du-ti iubita la restaurantul preferat, ori acasa la ai ei, impreuna cu parintii fetei, organizeaza o masa festiva, la care veti invita prieteni apropiati si cateva rude. Sau, ii mai poti oferi inelul de logodna, in locul unde v-ati cunoscut pentru prima oara.

Vezi si tu ce faci. Bafta iti doresc!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 19 Iulie 2013 08:01
De la: kudika_29104, la data 2013-07-18 22:43:10am o mica problema acum cateva zile am cumparat un inel de logodna pentru prietena mea care e plecata in grecia si vine pe 4 august si nu am nicio idee cum so cer in casatorie adica as vrea sa fie un moment foarte frumos si sa nul uite niciodata dar nu siu cum sa fac ma gandeam ceva pe aeroport cand aterizeaza ma poate ajuta careva va multumesc



Pe aeroport????? Tinere,cererea in casatorie este un moment romantic,plin de frumusete,dar care se poate desfasura fara prea mult fast,caci este intim!!!Eu as alege un alt moment al zilei sau seara,in cadrul unei cine sau plimbari romantice!!!Totul se petrece numai intre voi doi!!!
kudika_15804
Postat pe 19 Iulie 2013 08:14
Sa fiu eu in locul ei,mi-ar ramane intiparit in amintire cum ai veni la aeroport cu un buchet mare de flori pe care sa-l oferi in vazul tuturor.E ca si cum ti-ai oferi dragostea in fata lumii intregi.
Vai ,imi amintesc si eu cand sotul meu mia oferit flori in parc si s-a pus in genunchi cand ma cerut de soata si parcul era plin de lume.....ce frumooooos si ce romantic si mia dat si inelul pe care-l port si in ziua de azi!
Titanika
Postat pe 19 Iulie 2013 08:46
Incearca sa aranjezi cu cei de la aeroport sa vezi cum ai putea surprinde-o placut.
atillabenedet
Postat pe 19 Iulie 2013 09:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de sfaturi.... 11 De la: rashela 29 Ianuarie 2011 20:25
A divortat pentru mine dar oare e al meu? 43 De la: kudika_958855 2 Septembrie 2014 18:26
O decizie inteleapta??.... 14 De la: SPOTYYY 23 Octombrie 2009 15:40
Drama falsã a femeii de 30 ani 12 De la: ella_c 14 Aprilie 2009 21:41
credeti ca iubirea o sa tina mereu? 120 De la: cathyman69 1 Noiembrie 2009 23:41