Setari Cookie-uri

Proteine pentru fete?

Buna fetelor,


As vrea sa stiu daca e cineva pe aici care a luat proteine...am deja un an si ceva de cand merg regulat la sala, si de ceva timp mi-a intrat in cap ca vreau sa ma definesc putin...nu oribil..doar sa se vada putin muschii frumos lucrati... am deja in minte ceva, mi-a recomandat o alta tipa, insa as vrea sa stiu si alte pareri...


Multumesc! :*
JustMeD
Postat pe 30 Octombrie 2013 16:45
De la: JustMeD, la data 2013-10-30 16:45:24Buna fetelor,


As vrea sa stiu daca e cineva pe aici care a luat proteine...am deja un an si ceva de cand merg regulat la sala, si de ceva timp mi-a intrat in cap ca vreau sa ma definesc putin...nu oribil..doar sa se vada putin muschii frumos lucrati... am deja in minte ceva, mi-a recomandat o alta tipa, insa as vrea sa stiu si alte pareri...


Multumesc! :*



Solicita opinia antrenorului de la sala,este singurul care te poate initia in consumarea proteinelor,acestea se adminisreaza cu atentie,nu aleatoriu!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Octombrie 2013 17:31
Multumesc, am vorbit, insa mi-a recomandat probabil cea mai scumpa proteina de pe piata..270 lei :)))) nu o sa dau in veci atat de multi bani pe o proteina, ca nu vreau sa fac culturism :))) mi-a recomandat chiar si un magazin de unde sa o cumpar, ceea ce ma face sa cred ca sunt parteneri sau ceva...Mie mi-a recomandat o prietena o proteina pe baza de soia de la o firma englezeasca (Bulk Powders) se numeste, e undeva in jur de 50-60 lei, si am s-0 comand direct de pe net, sa fiu sigura ca nu ia nimeni comisioane de pe urma mea Eram curioasa daca a mai luat cineva de pe-aici.....
JustMeD
Postat pe 1 Noiembrie 2013 14:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ciorapi de slabit 21 De la: Laura_Baldini 21 Octombrie 2010 15:12
Va rog sa ma ajutati sa inteleg ce la dederminat sa faca asta. 25 De la: Onutsu_alex 13 Iulie 2011 02:03
Masaj la domiciliu 1 De la: anioana 13 Septembrie 2011 14:04
Va plac emisiunile pentru femei? 1 De la: kiss_my_ass 27 Iulie 2012 10:53
Lytes 2 De la: miki2009 26 Octombrie 2009 13:50