Setari Cookie-uri

HELP!!!:(

Buna, as avea nevoie de un sfat pentru ca sunt disperata si nu am la cine sa apelez. Ma intalnesc cu prietenul meu de 9 luni, il iubesc foarte tare si stiu ca si el ma iubeste insa in ultima perioada am inceput sa ne certam FOARTE tare din nimicuri. Intr-un final am ajuns amandoi la concluzia ca el se simte sufocat de iubirea mea, si pur si simplu ar vrea ca eu sa fiu putin mai distanta pentru ca el incepe sa isi piarda interesul in mine. Am incercat o zi sa fiu mai rece cu el, fapt pentru care si el era la fel de rece cu mine. Asta m-a durut atat de tare incat toata noaptea am stat si am plans ca proasta.Nu stiu ce sa fac, nu stiu cum sa ma comport cu el. Tin sa mentionez si faptul ca sunt un esec total in ceea ce priveste sexul:))

Emmilia
Postat pe 9 Decembrie 2013 01:06
De ce crezi ca esti un esec total? Ti-a zis el?

Intr-adevar, barbatii nu prea suporta sufocarea in dragoste. Ar trebui sa descri putin felul in care te porti cu el pentru ca noi sa ne dam seama unde gresesti! Si ce varsta ai?
kudika_944494
Postat pe 9 Decembrie 2013 10:23
Am 18 ani.Idea nu este ca il sufoc,eu doar vreau sa fiu cu el de asta mereu incerc sa ii fac totul pe plac pentru care umblu dupa el ca o coada..Noi de fapt ne-am intalnit la un concurs,ne-am indragostit,si fiinda suntem din tari diferite,am avut o relatie la distanta timp de 6 luni,dupa care,am hotarat sa dam la aceiasi universitate,acum suntem impreuna in sfarsit insa ne dam seama ca nu ne cunoastem atat de bine pe cat credeam... El este si primul baiat cu care am facut sex,asta dupa o luna de chinuit:))) insa intr-un final am reusit,desi nu este atat de minunat.Imi dau seama ca nu este innebunit sa faca dragoste cu mine din moment ce obosesc dupa 2-3 minute:)) mereu trebuie sa ma lovesc cu capul de pereti si sa ii bag din greseala degetele in ochi
Emmilia
Postat pe 9 Decembrie 2013 12:06
De la: Emmilia, la data 2013-12-09 01:06:21Buna, as avea nevoie de un sfat pentru ca sunt disperata si nu am la cine sa apelez. Ma intalnesc cu prietenul meu de 9 luni, il iubesc foarte tare si stiu ca si el ma iubeste insa in ultima perioada am inceput sa ne certam FOARTE tare din nimicuri. Intr-un final am ajuns amandoi la concluzia ca el se simte sufocat de iubirea mea, si pur si simplu ar vrea ca eu sa fiu putin mai distanta pentru ca el incepe sa isi piarda interesul in mine. Am incercat o zi sa fiu mai rece cu el, fapt pentru care si el era la fel de rece cu mine. Asta m-a durut atat de tare incat toata noaptea am stat si am plans ca proasta.Nu stiu ce sa fac, nu stiu cum sa ma comport cu el. Tin sa mentionez si faptul ca sunt un esec total in ceea ce priveste sexul:))




Te poti schimba putin mai mult?????Asa sunt unii barbati,cu cat le demonstrezi trainicia sentimentelor fata de ei,cu atat isi pierd interesul,trecand la variante ajutatoare!Sunt superficiali si simplisti,marea majoritate!!!De ceai plans pentru un barbat??Nu merita nici macar o secunda din viata ta!!Referitor la partea legata de actul dragostei,ce sa iti spun?Nimeni nu s-a nascut invatat si in acest domeniu,totul se dezvolta in timp cu partenerul de suflet,nu aleatoriu!!
kudika_15804
Postat pe 9 Decembrie 2013 12:20
Emmilia,ai doar 18 ani si asfel de barbate vei mai intalni pana vei gasi pe cineva in care sa ai increderea totala si care te va merita,pana atunci nu are rost sa-ti plangi de mila!!!
Titanika
Postat pe 9 Decembrie 2013 12:28
Draga Emmilia, esti asa tanara si usor de intimidat! Nu te lasa influentata de el si sa nu crezi ca el este cel ales! Imi aduci aminte de mine la 18 ani. Cam asa eram si eu! Daca vrei sa vb mai multe, sa iti povestesc cum m-am autoeducat si m-am intarit, putem vb pe mail!
kudika_944494
Postat pe 9 Decembrie 2013 12:35
De la: kudika_15804, la data 2013-12-09 12:20:13
De la: Emmilia, la data 2013-12-09 01:06:21Buna, as avea nevoie de un sfat pentru ca sunt disperata si nu am la cine sa apelez. Ma intalnesc cu prietenul meu de 9 luni, il iubesc foarte tare si stiu ca si el ma iubeste insa in ultima perioada am inceput sa ne certam FOARTE tare din nimicuri. Intr-un final am ajuns amandoi la concluzia ca el se simte sufocat de iubirea mea, si pur si simplu ar vrea ca eu sa fiu putin mai distanta pentru ca el incepe sa isi piarda interesul in mine. Am incercat o zi sa fiu mai rece cu el, fapt pentru care si el era la fel de rece cu mine. Asta m-a durut atat de tare incat toata noaptea am stat si am plans ca proasta.Nu stiu ce sa fac, nu stiu cum sa ma comport cu el. Tin sa mentionez si faptul ca sunt un esec total in ceea ce priveste sexul:))




Te poti schimba putin mai mult?????Asa sunt unii barbati,cu cat le demonstrezi trainicia sentimentelor fata de ei,cu atat isi pierd interesul,trecand la variante ajutatoare!Sunt superficiali si simplisti,marea majoritate!!!De ceai plans pentru un barbat??Nu merita nici macar o secunda din viata ta!!Referitor la partea legata de actul dragostei,ce sa iti spun?Nimeni nu s-a nascut invatat si in acest domeniu,totul se dezvolta in timp cu partenerul de suflet,nu aleatoriu!!



Ce-ai** scuze,graba!
kudika_15804
Postat pe 9 Decembrie 2013 13:08
....Imi dau seama ca nu este innebunit sa faca dragoste cu mine din moment ce obosesc dupa 2-3 minute:)) mereu trebuie sa ma lovesc cu capul de pereti si sa ii bag din greseala degetele in ochi[/quote] fii linistita , vei depasi aceasta faza de neindemanare
-Iulya
Postat pe 12 Decembrie 2013 19:11
De la: Emmilia, la data 2013-12-09 12:06:01Am 18 ani.Idea nu este ca il sufoc,eu doar vreau sa fiu cu el de asta mereu incerc sa ii fac totul pe plac pentru care umblu dupa el ca o coada..Noi de fapt ne-am intalnit la un concurs,ne-am indragostit,si fiinda suntem din tari diferite,am avut o relatie la distanta timp de 6 luni,dupa care,am hotarat sa dam la aceiasi universitate,acum suntem impreuna in sfarsit insa ne dam seama ca nu ne cunoastem atat de bine pe cat credeam... El este si primul baiat cu care am facut sex,asta dupa o luna de chinuit:))) insa intr-un final am reusit,desi nu este atat de minunat.Imi dau seama ca nu este innebunit sa faca dragoste cu mine din moment ce obosesc dupa 2-3 minute:)) mereu trebuie sa ma lovesc cu capul de pereti si sa ii bag din greseala degetele in ochi
fii insa atenta sa nu-l dai pe el cu ,capul de pereti
-Iulya
Postat pe 12 Decembrie 2013 19:13
De la: kudika_943488, la data 2013-12-12 19:13:37
De la: Emmilia, la data 2013-12-09 12:06:01Am 18 ani.Idea nu este ca il sufoc,eu doar vreau sa fiu cu el de asta mereu incerc sa ii fac totul pe plac pentru care umblu dupa el ca o coada..Noi de fapt ne-am intalnit la un concurs,ne-am indragostit,si fiinda suntem din tari diferite,am avut o relatie la distanta timp de 6 luni,dupa care,am hotarat sa dam la aceiasi universitate,acum suntem impreuna in sfarsit insa ne dam seama ca nu ne cunoastem atat de bine pe cat credeam... El este si primul baiat cu care am facut sex,asta dupa o luna de chinuit:))) insa intr-un final am reusit,desi nu este atat de minunat.Imi dau seama ca nu este innebunit sa faca dragoste cu mine din moment ce obosesc dupa 2-3 minute:)) mereu trebuie sa ma lovesc cu capul de pereti si sa ii bag din greseala degetele in ochi
fii insa atenta sa nu-l dai pe el cu ,capul de pereti

mai sa fie......acolo se lasa cu nabadai!!!
Titanika
Postat pe 12 Decembrie 2013 19:33
De la: Titanika, la data 2013-12-12 19:33:41
De la: kudika_943488, la data 2013-12-12 19:13:37
De la: Emmilia, la data 2013-12-09 12:06:01Am 18 ani.Idea nu este ca il sufoc,eu doar vreau sa fiu cu el de asta mereu incerc sa ii fac totul pe plac pentru care umblu dupa el ca o coada..Noi de fapt ne-am intalnit la un concurs,ne-am indragostit,si fiinda suntem din tari diferite,am avut o relatie la distanta timp de 6 luni,dupa care,am hotarat sa dam la aceiasi universitate,acum suntem impreuna in sfarsit insa ne dam seama ca nu ne cunoastem atat de bine pe cat credeam... El este si primul baiat cu care am facut sex,asta dupa o luna de chinuit:))) insa intr-un final am reusit,desi nu este atat de minunat.Imi dau seama ca nu este innebunit sa faca dragoste cu mine din moment ce obosesc dupa 2-3 minute:)) mereu trebuie sa ma lovesc cu capul de pereti si sa ii bag din greseala degetele in ochi
fii insa atenta sa nu-l dai pe el cu ,capul de pereti

mai sa fie......acolo se lasa cu nabadai!!!
si ce ..nabadai si uite asa ramai cu ochii scosi in timp ce te iubesti
-Iulya
Postat pe 12 Decembrie 2013 19:42

Recomandari