Setari Cookie-uri

sperma o problema?

salut,am 23 ani si sunt nou pe site ul asta. Vreau sa subliniez aici cateva chestii fara stirea prietenei mele in speranta ca poate voi rezolva problema mea si mi ar placea sa primesc raspunsuri atat de la femei cat si de la barbati. De 5 luni sunt cu o fata minunata si de 4 facem si sex,ne placem foarte mult insa avem o mica problema...sperma. Am fost si la medic si mi sa spus ca e ceva natural...mai pe scurt ca n am incotro. Ideea e ca ejaculez foarte mult si cand spun foarte mult e FOARTE mult. facem sex si oral si normal si anal. La oral evit sa ejaculez in gura ei pt ca am facut asta odata si sa speriat enorm...plus ca am distrus cam tot ce era pe langa noi...si acum de cate ori facem sex il facem in cada la dus....deci in baie pt a mi da drumu pe jos. Ma nemultumeste faptul ca nu pot sa mi dau drumu in prezervativ din cauza cantitatii...am facut o de cateva ori in pasarica ei dar tot da pe afara...nu are loc in prezervativ...e prea multa...si e putin enervant...nu ejaculez cu presiune...ci pur si simplu imi curge dar ejaculez in jur de 14 sec///cam asa...cu minipauze normal...la anal ma lasa sa mi dau drumul in ea...acolo nu s probleme...insa pasarica e o mare problema. Aveti si voi probleme asemanatoare?.niste pareri de fete as cauta. Multumesc!
kudika_947516
Postat pe 25 Decembrie 2013 13:25
E ok sper ca pe la 50 sau 100 o sa ai nevoie de iarba tapuluisau paianjen vagabin din brazilia .
Corches_Sorin_1
Postat pe 29 Decembrie 2013 19:03
Bucurate ca nu prea multi mai pot sa ejaculeze.
Corches_Sorin_1
Postat pe 29 Decembrie 2013 19:04
De la: kudika_947516, la data 2013-12-25 13:25:44salut,am 23 ani si sunt nou pe site ul asta. Vreau sa subliniez aici cateva chestii fara stirea prietenei mele in speranta ca poate voi rezolva problema mea si mi ar placea sa primesc raspunsuri atat de la femei cat si de la barbati. De 5 luni sunt cu o fata minunata si de 4 facem si sex,ne placem foarte mult insa avem o mica problema...sperma. Am fost si la medic si mi sa spus ca e ceva natural...mai pe scurt ca n am incotro. Ideea e ca ejaculez foarte mult si cand spun foarte mult e FOARTE mult. facem sex si oral si normal si anal. La oral evit sa ejaculez in gura ei pt ca am facut asta odata si sa speriat enorm...plus ca am distrus cam tot ce era pe langa noi...si acum de cate ori facem sex il facem in cada la dus....deci in baie pt a mi da drumu pe jos. Ma nemultumeste faptul ca nu pot sa mi dau drumu in prezervativ din cauza cantitatii...am facut o de cateva ori in pasarica ei dar tot da pe afara...nu are loc in prezervativ...e prea multa...si e putin enervant...nu ejaculez cu presiune...ci pur si simplu imi curge dar ejaculez in jur de 14 sec///cam asa...cu minipauze normal...la anal ma lasa sa mi dau drumul in ea...acolo nu s probleme...insa pasarica e o mare problema. Aveti si voi probleme asemanatoare?.niste pareri de fete as cauta. Multumesc!



Nu este nicio problema,cantitatea de sperma se va atenua in timp,esti tanar si organismul tau reactioneaza astfel!!!!!Probabil si tatal tau s-a confruntat cu aceasta problema,daca sunteti apropiati si comunicati deschis,ipoti discuta cu domnia sa acest subiect!!!
kudika_15804
Postat pe 29 Decembrie 2013 19:10
Sa va ia mama pe toti dementiiiiiiiiii de pe acest site !
-Iulya
Postat pe 29 Decembrie 2013 19:11
De la: kudika_947516, la data 2013-12-25 13:25:44salut,am 23 ani si sunt nou pe site ul asta. Vreau sa subliniez aici cateva chestii fara stirea prietenei mele in speranta ca poate voi rezolva problema mea si mi ar placea sa primesc raspunsuri atat de la femei cat si de la barbati. De 5 luni sunt cu o fata minunata si de 4 facem si sex,ne placem foarte mult insa avem o mica problema...sperma. Am fost si la medic si mi sa spus ca e ceva natural...mai pe scurt ca n am incotro. Ideea e ca ejaculez foarte nmult si cand spun foarte mult e FOARTE mult. facem sex si oral si normal si anal. La oral evit sa ejaculez in gura ei pt ca am facut asta odata si sa speriat enorm...plus ca am distrus cam tot ce era pe langa noi...si acum de cate ori facem sex il facem in cada la dus....deci in baie pt a mi da drumu pe jos. Ma nemultumeste faptul ca nu pot sa mi dau drumu in prezervativ din cauza cantitatii...am facut o de cateva ori in pasarica ei dar tot da pe afara...nu are loc in prezervativ...e prea multa...si e putin enervant...nu ejaculez cu presiune...ci pur si simplu imi curge dar ejaculez in jur de 14 sec///cam asa...cu minipauze normal...la anal ma lasa sa mi dau drumul in ea...acolo nu s probleme...insa pasarica e o mare problema. Aveti si voi probleme asemanatoare?.niste pareri de fete as cauta. Multumesc!

Nu sunt eu vreo timida, am auzit si vazut multe lla viata mea, dar omule, asta nu e subiect de dezbatut peun site sau cu niste necunoscuti. E viata ta intima, doar tu trebuie sa stii ce se intampla in patul/baia tau/ta. Nu intereseaza pe nimeni ce fel de sex faci tu sau cum e pasarica iubitei tale. Daca tot te macina problema, du-te la un sexolog, dar si la un psihoterapeut.
cuba_libre
Postat pe 29 Decembrie 2013 19:31
asta e subiect de sf de an
yumy
Postat pe 29 Decembrie 2013 19:35
Asta pt ca li se acorda atentie unor specimene de ultima speta.Daca s-ar ignora astfel de teme ,expuse de toti cretinii .......dar atat timp cat sunt bagati in seama ......
-Iulya
Postat pe 29 Decembrie 2013 19:45
De la: kudika_15804, la data 2013-12-29 19:10:04
De la: kudika_947516, la data 2013-12-25 13:25:44salut,am 23 ani si sunt nou pe site ul asta. Vreau sa subliniez aici cateva chestii fara stirea prietenei mele in speranta ca poate voi rezolva problema mea si mi ar placea sa primesc raspunsuri atat de la femei cat si de la barbati. De 5 luni sunt cu o fata minunata si de 4 facem si sex,ne placem foarte mult insa avem o mica problema...sperma. Am fost si la medic si mi sa spus ca e ceva natural...mai pe scurt ca n am incotro. Ideea e ca ejaculez foarte mult si cand spun foarte mult e FOARTE mult. facem sex si oral si normal si anal. La oral evit sa ejaculez in gura ei pt ca am facut asta odata si sa speriat enorm...plus ca am distrus cam tot ce era pe langa noi...si acum de cate ori facem sex il facem in cada la dus....deci in baie pt a mi da drumu pe jos. Ma nemultumeste faptul ca nu pot sa mi dau drumu in prezervativ din cauza cantitatii...am facut o de cateva ori in pasarica ei dar tot da pe afara...nu are loc in prezervativ...e prea multa...si e putin enervant...nu ejaculez cu presiune...ci pur si simplu imi curge dar ejaculez in jur de 14 sec///cam asa...cu minipauze normal...la anal ma lasa sa mi dau drumul in ea...acolo nu s probleme...insa pasarica e o mare problema. Aveti si voi probleme asemanatoare?.niste pareri de fete as cauta. Multumesc!



Nu este nicio problema,cantitatea de sperma se va atenua in timp,esti tanar si organismul tau reactioneaza astfel!!!!!Probabil si tatal tau s-a confruntat cu aceasta problema,daca sunteti apropiati si comunicati deschis,ipoti discuta cu domnia sa acest subiect!!!
si tac-su tot in 14 secunde anale l-a proiectat
-Iulya
Postat pe 29 Decembrie 2013 19:54
De la: kudika_943488, la data 2013-12-29 19:54:15
De la: kudika_15804, la data 2013-12-29 19:10:04
De la: kudika_947516, la data 2013-12-25 13:25:44salut,am 23 ani si sunt nou pe site ul asta. Vreau sa subliniez aici cateva chestii fara stirea prietenei mele in speranta ca poate voi rezolva problema mea si mi ar placea sa primesc raspunsuri atat de la femei cat si de la barbati. De 5 luni sunt cu o fata minunata si de 4 facem si sex,ne placem foarte mult insa avem o mica problema...sperma. Am fost si la medic si mi sa spus ca e ceva natural...mai pe scurt ca n am incotro. Ideea e ca ejaculez foarte mult si cand spun foarte mult e FOARTE mult. facem sex si oral si normal si anal. La oral evit sa ejaculez in gura ei pt ca am facut asta odata si sa speriat enorm...plus ca am distrus cam tot ce era pe langa noi...si acum de cate ori facem sex il facem in cada la dus....deci in baie pt a mi da drumu pe jos. Ma nemultumeste faptul ca nu pot sa mi dau drumu in prezervativ din cauza cantitatii...am facut o de cateva ori in pasarica ei dar tot da pe afara...nu are loc in prezervativ...e prea multa...si e putin enervant...nu ejaculez cu presiune...ci pur si simplu imi curge dar ejaculez in jur de 14 sec///cam asa...cu minipauze normal...la anal ma lasa sa mi dau drumul in ea...acolo nu s probleme...insa pasarica e o mare problema. Aveti si voi probleme asemanatoare?.niste pareri de fete as cauta. Multumesc!



Nu este nicio problema,cantitatea de sperma se va atenua in timp,esti tanar si organismul tau reactioneaza astfel!!!!!Probabil si tatal tau s-a confruntat cu aceasta problema,daca sunteti apropiati si comunicati deschis,ipoti discuta cu domnia sa acest subiect!!!
si tac-su tot in 14 secunde anale l-a proiectat
asta e rautate
yumy
Postat pe 29 Decembrie 2013 19:56
Dsigur ,poate te ragasesti ca femeie in cele relatate de el.Altfel nu vad rostul tau sa-mi comentezi postarea!
-Iulya
Postat pe 29 Decembrie 2013 20:06
nici eu nu vad rostul comentariilor tale, daca te regasesti tu asta nu inseamna ca se regaseste tot forumul
yumy
Postat pe 29 Decembrie 2013 20:08
De la: kudika_943488, la data 2013-12-29 20:06:12Dsigur ,poate te ragasesti ca femeie in cele relatate de el.Altfel nu vad rostul tau sa-mi comentezi postarea!


laso in pace pe ana ca e iubita mea
kudika_940065
Postat pe 29 Decembrie 2013 20:09
De la: kudika_943488, la data 2013-12-29 19:54:15
De la: kudika_15804, la data 2013-12-29 19:10:04
De la: kudika_947516, la data 2013-12-25 13:25:44salut,am 23 ani si sunt nou pe site ul asta. Vreau sa subliniez aici cateva chestii fara stirea prietenei mele in speranta ca poate voi rezolva problema mea si mi ar placea sa primesc raspunsuri atat de la femei cat si de la barbati. De 5 luni sunt cu o fata minunata si de 4 facem si sex,ne placem foarte mult insa avem o mica problema...sperma. Am fost si la medic si mi sa spus ca e ceva natural...mai pe scurt ca n am incotro. Ideea e ca ejaculez foarte mult si cand spun foarte mult e FOARTE mult. facem sex si oral si normal si anal. La oral evit sa ejaculez in gura ei pt ca am facut asta odata si sa speriat enorm...plus ca am distrus cam tot ce era pe langa noi...si acum de cate ori facem sex il facem in cada la dus....deci in baie pt a mi da drumu pe jos. Ma nemultumeste faptul ca nu pot sa mi dau drumu in prezervativ din cauza cantitatii...am facut o de cateva ori in pasarica ei dar tot da pe afara...nu are loc in prezervativ...e prea multa...si e putin enervant...nu ejaculez cu presiune...ci pur si simplu imi curge dar ejaculez in jur de 14 sec///cam asa...cu minipauze normal...la anal ma lasa sa mi dau drumul in ea...acolo nu s probleme...insa pasarica e o mare problema. Aveti si voi probleme asemanatoare?.niste pareri de fete as cauta. Multumesc!



Nu este nicio problema,cantitatea de sperma se va atenua in timp,esti tanar si organismul tau reactioneaza astfel!!!!!Probabil si tatal tau s-a confruntat cu aceasta problema,daca sunteti apropiati si comunicati deschis,ipoti discuta cu domnia sa acest subiect!!!
si tac-su tot in 14 secunde anale l-a proiectat

Asta a fost tare :))).
cuba_libre
Postat pe 29 Decembrie 2013 20:12
De la: yumy, la data 2013-12-29 20:08:45 nici eu nu vad rostul comentariilor tale, daca te regasesti tu asta nu inseamna ca se regaseste tot forumul
E atat timp cat exista una miloasa asa ca tine cum sa nu-i iei partea
-Iulya
Postat pe 29 Decembrie 2013 20:13
De la: kudika_940065, la data 2013-12-29 20:09:30
De la: kudika_943488, la data 2013-12-29 20:06:12Dsigur ,poate te ragasesti ca femeie in cele relatate de el.Altfel nu vad rostul tau sa-mi comentezi postarea!


laso in pace pe ana ca e iubita mea

Uite, vezi cum te bagi in seama!?
cuba_libre
Postat pe 29 Decembrie 2013 20:15
da cine ti-a zis ca ii iau apararea e rau sa fii slab cu duhul
yumy
Postat pe 29 Decembrie 2013 20:15
De la: yumy, la data 2013-12-29 20:15:18da cine ti-a zis ca ii iau apararea e rau sa fii slab cu duhul
ai dreptate ,trebuie sa fii ,tare de .duh....tu
-Iulya
Postat pe 29 Decembrie 2013 20:21
ce-ti mai place sa am citezi am impresia ca ai luat-o pe urmele lui hot dog
yumy
Postat pe 29 Decembrie 2013 20:24
De la: cuba_libre, la data 2013-12-29 20:15:08
De la: kudika_940065, la data 2013-12-29 20:09:30
De la: kudika_943488, la data 2013-12-29 20:06:12Dsigur ,poate te ragasesti ca femeie in cele relatate de el.Altfel nu vad rostul tau sa-mi comentezi postarea!


laso in pace pe ana ca e iubita mea

Uite, vezi cum te bagi in seama!?


pai eu ma bag dar nu amenint cu excluderi si nu vb urat,,,,iar tu vezi ca ai de dat un raspuns
kudika_940065
Postat pe 29 Decembrie 2013 20:25
De la: yumy, la data 2013-12-29 20:24:05ce-ti mai place sa am citezi am impresia ca ai luat-o pe urmele lui hot dog
fato ,nu-mi pun mintea cu tine ...ti-am vazut postarile in general pe forum si te las in plata ta
-Iulya
Postat pe 29 Decembrie 2013 20:30
Stau , citesc .....si rad de nu mai pot. Parca il vad pe autor in timpul partidei cu o galeata, sau cu o oala de 10 litri pe langa el ......bwahahahahaha. Da-te in dragostea iubitei tale de bisexual, cacanar ambulant.
kind_er
Postat pe 29 Decembrie 2013 20:46
mai vere ai 2 solutii:

Mergi si doneaza

Mergi si fa o spermograma....!!!!!!!!!!
kind_er
Postat pe 29 Decembrie 2013 21:21
De la: kudika_943488, la data 2013-12-29 19:54:15!
si tac-su tot in 14 secunde anale l-a proiectat [/quote]


Draga mea,in primul rand,inainte de a face afirmatii gratuite,te sfatuiesc sa soliciti opinia unui medic ginecolog sau urolog si oricare dintre acestia iti va explica cum de exista astfel de cazuri,care nu sunt determinate de o afectiune propriu zis,dar care exista ca atare!!

Ca tanarul nostru si-a autodeclasat dreptul la intimitate este cu totul alta poveste,dar este numai decizia lui,nu l-a fortat nimeni sa o faca!!!Ca textul lui produce scarba anumitor utilizatori,iar este alta situatie de fapt ,dar persoanele in cauza pot sa treaca peste astfel de subiecte!!!Per ansamblu,nu avem dreptul sa judecam fara rost!!!Nu iti place ,nu citesti,esti foarte simplu!!!
kudika_15804
Postat pe 29 Decembrie 2013 21:27
De la: kind_er, la data 2013-12-29 21:21:50mai vere ai 2 solutii:

Mergi si doneaza

Mergi si fa o spermograma....!!!!!!!!!!



Pentru care motiv sa faca o spermograma,nu s-a pus problema infertilitatii!!!!
kudika_15804
Postat pe 29 Decembrie 2013 21:28
De la: Corches_Sorin_1, la data 2013-12-29 19:03:13E ok sper ca pe la 50 sau 100 o sa ai nevoie de iarba tapuluisau paianjen vagabin din brazilia .

mda..cine cunoaste stie!
made in Romania.. ai lipsete 2 coarne-n frunte..
Fulg-de-nea
Postat pe 29 Decembrie 2013 21:53
De la: kudika_943488, la data 2013-12-29 19:11:11Sa va ia mama pe toti dementiiiiiiiiii de pe acest site !

Aminnnnnnnnn!
Fulg-de-nea
Postat pe 29 Decembrie 2013 21:54
De la: kudika_943488, la data 2013-12-29 19:11:11Sa va ia mama pe toti dementiiiiiiiiii de pe acest site !


Bravo!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 29 Decembrie 2013 23:20
De la: kudika_943488, la data 2013-12-29 19:45:44Asta pt ca li se acorda atentie unor specimene de ultima speta.Daca s-ar ignora astfel de teme ,expuse de toti cretinii .......dar atat timp cat sunt bagati in seama ......


De acord cu tine!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 29 Decembrie 2013 23:22
De la: cuba_libre, la data 2013-12-29 19:31:59
De la: kudika_947516, la data 2013-12-25 13:25:44salut,am 23 ani si sunt nou pe site ul asta. Vreau sa subliniez aici cateva chestii fara stirea prietenei mele in speranta ca poate voi rezolva problema mea si mi ar placea sa primesc raspunsuri atat de la femei cat si de la barbati. De 5 luni sunt cu o fata minunata si de 4 facem si sex,ne placem foarte mult insa avem o mica problema...sperma. Am fost si la medic si mi sa spus ca e ceva natural...mai pe scurt ca n am incotro. Ideea e ca ejaculez foarte nmult si cand spun foarte mult e FOARTE mult. facem sex si oral si normal si anal. La oral evit sa ejaculez in gura ei pt ca am facut asta odata si sa speriat enorm...plus ca am distrus cam tot ce era pe langa noi...si acum de cate ori facem sex il facem in cada la dus....deci in baie pt a mi da drumu pe jos. Ma nemultumeste faptul ca nu pot sa mi dau drumu in prezervativ din cauza cantitatii...am facut o de cateva ori in pasarica ei dar tot da pe afara...nu are loc in prezervativ...e prea multa...si e putin enervant...nu ejaculez cu presiune...ci pur si simplu imi curge dar ejaculez in jur de 14 sec///cam asa...cu minipauze normal...la anal ma lasa sa mi dau drumul in ea...acolo nu s probleme...insa pasarica e o mare problema. Aveti si voi probleme asemanatoare?.niste pareri de fete as cauta. Multumesc!

Nu sunt eu vreo timida, am auzit si vazut multe lla viata mea, dar omule, asta nu e subiect de dezbatut peun site sau cu niste necunoscuti. E viata ta intima, doar tu trebuie sa stii ce se intampla in patul/baia tau/ta. Nu intereseaza pe nimeni ce fel de sex faci tu sau cum e pasarica iubitei tale. Daca tot te macina problema, du-te la un sexolog, dar si la un psihoterapeut.


Unii deschid astfel de subiecte, ca sa se amuze pe seama noastra.

Viorica_Ecaterina
Postat pe 29 Decembrie 2013 23:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hello. Tratamente pentru cicatrici??? 2 De la: ad__83 23 Mai 2011 16:31
M-am indragostit de medicul copilului meu... 9 De la: valy90 14 Septembrie 2010 18:15
Va rog, ajutati-ma cu niste idei!!! 15 De la: kudika_941657 27 Noiembrie 2013 20:49
Afaceri cu produse BIO si NATURALE 1 De la: kudika372448 10 Mai 2011 10:29
Un mic ajutor va rog !:( 2 De la: TALPA_IUTE 13 Ianuarie 2012 14:31