Ajutor

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Cristi_Pop_1 Avatarul lui Cristi_Pop_1

1 mesaj

Buna! am o problema, si anume ca de cateva zile am o scurgere vaginala putin ciudata, de culoare galbena sau chiar mai inchis si cu un miros forte urat, ce as putea face in privinta aceasta?
Raporteaza abuz de limbaj
kudika_15804 Avatarul lui kudika_15804

41840 mesaje
Oras: bucuresti

De la: Cristi_Pop_1, la data 2014-01-13 20:14:42Buna! am o problema, si anume ca de cateva zile am o scurgere vaginala putin ciudata, de culoare galbena sau chiar mai inchis si cu un miros forte urat, ce as putea face in privinta aceasta?

Fuguta la medicul ginecolog in vederea recoltarii secreiei vaginale privin examenul citologic!!Ai contractat o boala venerica ,transmisibila prin contact sexual neprotejat!!!Ai contractat o Trichomoniaza vaginala!!In functie de rezultat ti se va prescrie tratament administrat ,atat pe cale orala,cat si cu aplicatie vaginala si locala!!!Sunt interzise spalaturile vaginale!!!
Now is me,who's next!!
kudika_15804 Avatarul lui kudika_15804

41840 mesaje
Oras: bucuresti

De la: kudika_15804, la data 2014-01-13 20:33:03
De la: Cristi_Pop_1, la data 2014-01-13 20:14:42Buna! am o problema, si anume ca de cateva zile am o scurgere vaginala putin ciudata, de culoare galbena sau chiar mai inchis si cu un miros forte urat, ce as putea face in privinta aceasta?

Fuguta la medicul ginecolog in vederea recoltarii secreiei vaginale privin examenul citologic!!Ai contractat o boala venerica ,transmisibila prin contact sexual neprotejat!!!Ai contractat o Trichomoniaza vaginala!!In functie de rezultat ti se va prescrie tratament administrat ,atat pe cale orala,cat si cu aplicatie vaginala si locala!!!Sunt interzise spalaturile vaginale!!!

Sorry,ma grabesc...

privind*...secretiei**

Nu trata aceasta problema cu superficialitate,prezinta-te la medicul ginecolog!!!Si partenerul trebuie sa urmeze tratament,simultan cu tine!!!Atentie la igiena intima!!!
Now is me,who's next!!