Setari Cookie-uri

INTERNETUL ma enerveaza. Ce sa fac? Errors on page pe email la Compose

Internetul asta e bun ca ajuta daca merge bine. Dar genereaza f des probleme majore. Televizoarele functioneaza bine in general, telefoanele mobile cat de cat, dar internetul da multe lucruri peste cap. De ceva timp, cred ca din cauza vremii, dar nu stiu sigur daca vantul poate duce la asa ceva, emailul meu s a dat peste cap, nu mai functioneaza normal. Mai ales nu pot sa transmit mesaje. Cand vreau sa scriu si dau pe Compose e blocat si jos de tot apare un mesaj care spune errors on page, Si asa o tine de vreo 2 saptamani. Nu stiu ce sa fac. Daca puteti sa ma lamuriti , sa ma ajutati si pe mine ce sa fac.
ema_rice
Postat pe 28 Aprilie 2014 22:34
kudika_988778
Postat pe 17 Mai 2016 12:54
- Alo!
- Da.
- Vino pânã la noi!
- De ce?
- Nu mai merge imprimanta!
- Ce nu face?
- Nu mai are curent!
- Cum?!
- Da, nu mai are curent!
- Cum aþi observat ca nu are curent?
- Îmi apare pe calculator…
- Ce?
- Îmi apare pe calculator mesajul: “current printer is unavailable“.

kudika_988778
Postat pe 17 Mai 2016 13:56
De la: ema_rice, la data 2014-04-28 22:34:52Internetul asta e bun ca ajuta daca merge bine. Dar genereaza f des probleme majore. Televizoarele functioneaza bine in general, telefoanele mobile cat de cat, dar internetul da multe lucruri peste cap. De ceva timp, cred ca din cauza vremii, dar nu stiu sigur daca vantul poate duce la asa ceva, emailul meu s a dat peste cap, nu mai functioneaza normal. Mai ales nu pot sa transmit mesaje. Cand vreau sa scriu si dau pe Compose e blocat si jos de tot apare un mesaj care spune errors on page, Si asa o tine de vreo 2 saptamani. Nu stiu ce sa fac. Daca puteti sa ma lamuriti , sa ma ajutati si pe mine ce sa fac.



Treci pe alt browser, de pe care poti intra pe adresa ta de e-mail!Din cand in cand, fa o devirusare a calculatorului, este chiar indicat, caci acest spatiu este bogat in virusi, in ciuda programului antivirus instalat!!
kudika_15804
Postat pe 17 Mai 2016 15:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Autostrada salonic igoumenitsa. 2 De la: calator 10 Iunie 2010 10:44
Ce carti se mai citesc in prezent? 40 De la: 2 Noiembrie 2012 13:00
De ce femeile vor sa se marite cat mai repede cu putinta? 426 De la: LittleAngel06 18 Iulie 2016 17:15
AMERICA 4 De la: luminitaticolea 20 Februarie 2009 12:05
Vara asta dansam pe ritmurile [b]MADONNEI[/b]. 1 De la: kudika_10579 6 Iulie 2012 13:30