Setari Cookie-uri

Sunt diferita

Acum un an am descoperit ca ma atrag fetele. Nu vreau sa fiu judecata pentru asta vreau doar sa nu fiu exclusa din cercul de prieteni si renegata de familie. Stiu ca Romania esti o tara in care lumea judeca o persoana dupa niste principii invechite . Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa marturisesc ceea ce sunt sau sa ma ascund asa cum am facut-o si pana acum.
gege_angel_black
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:12
De la: gege_angel_black, la data 2013-04-25 18:12:59Acum un an am descoperit ca ma atrag fetele. Nu vreau sa fiu judecata pentru asta vreau doar sa nu fiu exclusa din cercul de prieteni si renegata de familie. Stiu ca Romania esti o tara in care lumea judeca o persoana dupa niste principii invechite . Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa marturisesc ceea ce sunt sau sa ma ascund asa cum am facut-o si pana acum.
nu esti diferita de nimeni,,,esti femeie si tre sa te atraga barbatii,,impuneti singura asta si o sa ti piara prostiile din cap ,astea nu s principii invechite ci normale
prazlea
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:17
si nu ti mai pune citate tampite nu oprima nimeni femeile
prazlea
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:20
De la: gege_angel_black, la data 2013-04-25 18:12:59Acum un an am descoperit ca ma atrag fetele. Nu vreau sa fiu judecata pentru asta vreau doar sa nu fiu exclusa din cercul de prieteni si renegata de familie. Stiu ca Romania esti o tara in care lumea judeca o persoana dupa niste principii invechite . Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa marturisesc ceea ce sunt sau sa ma ascund asa cum am facut-o si pana acum.



Gege,ce varsta ai??????
kudika_15804
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:22
De la: gege_angel_black, la data 2013-04-25 18:12:59Acum un an am descoperit ca ma atrag fetele. Nu vreau sa fiu judecata pentru asta vreau doar sa nu fiu exclusa din cercul de prieteni si renegata de familie. Stiu ca Romania esti o tara in care lumea judeca o persoana dupa niste principii invechite . Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa marturisesc ceea ce sunt sau sa ma ascund asa cum am facut-o si pana acum.


Nu este normal sa te atraga o femeie, Doamne fereste.
Ghicicummacheama
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:30
vorbeste ma frumos
prazlea
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:37
De la: prazlea, la data 2013-04-25 18:37:00vorbeste ma frumos

LASA ASTA SAM DEIE ADRESA SA MA DUC IO SO CORDESC MACAR ODAT SI II POROMIT CO FAC NORMALA
GONGOI_
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:45
da dc ti ai facut tu atatea profile ma gongoi
prazlea
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:47
IO IS VANAT ACI CA FAC MISTOC SI UMPULEZ CURVETELE SI LE ZIC IN FATA CE ALTII CRED DE ELE SI CUM MA GSESC ASTIA CUM MA STERG
GONGOI_
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:52
De la: GONGOI_, la data 2013-04-25 18:52:18IO IS VANAT ACI CA FAC MISTOC SI UMPULEZ CURVETELE SI LE ZIC IN FATA CE ALTII CRED DE ELE SI CUM MA GSESC ASTIA CUM MA STERG

SA AM SA LO TRAG IN BOT DN MAI MULTE CONTURI
GONGOI_
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:53
An 19 ani. Si nu e nevoie sa vi sa ma ,,cordesti"
gege_angel_black
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:54
inseamna ca esti destept ma nu gluma
prazlea
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:56
De la: gege_angel_black, la data 2013-04-25 18:54:27An 19 ani. Si nu e nevoie sa vi sa ma ,,cordesti"

HAI MA CA NU STII CE PIERZI
GONGOI_
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:57
De la: prazlea, la data 2013-04-25 18:56:05inseamna ca esti destept ma nu gluma

IO IS MAI DISTEPT CA TOTI FORUMISTII LA UN LOC
GONGOI_
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:58
se vede ma de aia ti ai pus pampoane
prazlea
Postat pe 25 Aprilie 2013 18:59
De la: prazlea, la data 2013-04-25 18:59:56se vede ma de aia ti ai pus pampoane

GONGOI_
Postat pe 25 Aprilie 2013 19:04
De la: gege_angel_black, la data 2013-04-25 18:54:27An 19 ani. Si nu e nevoie sa vi sa ma ,,cordesti"



Draga mea,la aceasta varsta nu esti maturizata si razvratirile corpului tau sunt in deriva totala!!!!Ce poti sa faci?????In primul rand, indeparteaza-te de persoanele feminine,care te atrag in mod nefiresc!!In al doilea rand,stiu ca nu este credibil pentru tine,trebuie sa discuti cu mama ta,sincer si cat mai apropiat de puterea ei de intelegere,caci de acceptare ,,nu se poate pune in discutie acest aspect,caci va fi foarte greu de realizat!!!Impreuna,ajutata de domnia sa,vei putea trece peste aceasta ratacire de moment,caci,eu,astfel doresc sa o calific!!!!Sunt doua variante de rezolvare a problemei tale;una consta intr-o discutie cu un psiholog ,iar cealalata ,directionata spre o confesiune facuta duhovnicului familiei,daca aveti asa ceva!!!Cu siguranta ,,vei reusi sa depasesti acest hop!!!Nu cred in apartenenta ta la lesbianism!!!!!!
kudika_15804
Postat pe 25 Aprilie 2013 19:06
De la: kudika_15804, la data 2013-04-25 19:06:19
De la: gege_angel_black, la data 2013-04-25 18:54:27An 19 ani. Si nu e nevoie sa vi sa ma ,,cordesti"



Draga mea,la aceasta varsta nu esti maturizata si razvratirile corpului tau sunt in deriva totala!!!!Ce poti sa faci?????In primul rand, indeparteaza-te de persoanele feminine,care te atrag in mod nefiresc!!In al doilea rand,stiu ca nu este credibil pentru tine,trebuie sa discuti cu mama ta,sincer si cat mai apropiat de puterea ei de intelegere,caci de acceptare ,,nu se poate pune in discutie acest aspect,caci va fi foarte greu de realizat!!!Impreuna,ajutata de domnia sa,vei putea trece peste aceasta ratacire de moment,caci,eu,astfel doresc sa o calific!!!!Sunt doua variante de rezolvare a problemei tale;una consta intr-o discutie cu un psiholog ,iar cealalata ,directionata spre o confesiune facuta duhovnicului familiei,daca aveti asa ceva!!!Cu siguranta ,,vei reusi sa depasesti acest hop!!!Nu cred in apartenenta ta la lesbianism!!!!!!
trebuia sa nu crezi in lesbianism nu doar in apartenenta ei la lesbianism
prazlea
Postat pe 25 Aprilie 2013 19:15
De la: gege_angel_black, la data 2013-04-25 18:12:59Acum un an am descoperit ca ma atrag fetele. Nu vreau sa fiu judecata pentru asta vreau doar sa nu fiu exclusa din cercul de prieteni si renegata de familie. Stiu ca Romania esti o tara in care lumea judeca o persoana dupa niste principii invechite . Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa marturisesc ceea ce sunt sau sa ma ascund asa cum am facut-o si pana acum.



Ok, eu una nu te judec, fata, dar tu chiar esti sigura sigura ca un barbat nu te-ar putea face fericita ??? Tu stii mai bine ce te atrage si ce nu si personal nu vad nimic rau in asta orice-ar fi.... (acu sa vezi ce mascari imi atrag eu). De asemenea tu iti cunosti cercul de prieteni si familia... cine te iubeste te accepta asa cum esti, idiferent de optiunile tale sexsuale. Banuiesc ca nu esti singura in situatia asta in Romania....
Roua_Deraway
Postat pe 25 Aprilie 2013 19:17
De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-25 19:17:03
De la: gege_angel_black, la data 2013-04-25 18:12:59Acum un an am descoperit ca ma atrag fetele. Nu vreau sa fiu judecata pentru asta vreau doar sa nu fiu exclusa din cercul de prieteni si renegata de familie. Stiu ca Romania esti o tara in care lumea judeca o persoana dupa niste principii invechite . Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa marturisesc ceea ce sunt sau sa ma ascund asa cum am facut-o si pana acum.



Ok, eu una nu te judec, fata, dar tu chiar esti sigura sigura ca un barbat nu te-ar putea face fericita ??? Tu stii mai bine ce te atrage si ce nu si personal nu vad nimic rau in asta orice-ar fi.... (acu sa vezi ce mascari imi atrag eu). De asemenea tu iti cunosti cercul de prieteni si familia... cine te iubeste te accepta asa cum esti, idiferent de optiunile tale sexsuale. Banuiesc ca nu esti singura in situatia asta in Romania....

IT TRAG UN PICIOR IN KUR CA ESTI PROSTA CA PWLA
GONGOI_
Postat pe 25 Aprilie 2013 19:20
De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-25 19:17:03
De la: gege_angel_black, la data 2013-04-25 18:12:59Acum un an am descoperit ca ma atrag fetele. Nu vreau sa fiu judecata pentru asta vreau doar sa nu fiu exclusa din cercul de prieteni si renegata de familie. Stiu ca Romania esti o tara in care lumea judeca o persoana dupa niste principii invechite . Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa marturisesc ceea ce sunt sau sa ma ascund asa cum am facut-o si pana acum.



Ok, eu una nu te judec, fata, dar tu chiar esti sigura sigura ca un barbat nu te-ar putea face fericita ??? Tu stii mai bine ce te atrage si ce nu si personal nu vad nimic rau in asta orice-ar fi.... (acu sa vezi ce mascari imi atrag eu). De asemenea tu iti cunosti cercul de prieteni si familia... cine te iubeste te accepta asa cum esti, idiferent de optiunile tale sexsuale. Banuiesc ca nu esti singura in situatia asta in Romania....
asa crezi tu ca ti atragi mascari ,,nu e vb de nici o judecata eu doar ii spun ce i normal ca de gresit gresim toti dar cand credem ca greseala sau pacatu e cva normal e grav,,deci ar trebui sa vz cva rau,,daca era facea dumnezeu 2 femei sau 2 barbati,,din cauza pacatelor oamenilor probabil ca se nasc oameni cu anumite inclinatii dar nu cred dp cate stiu ei devin dp un anumit timp asa,,insa tu trebe sa constientizezi ca asta nu i un lucru normal,si sa ti impui sa fi cum te a creat dumnezeu barbat pentru femeie si invers,,pacatele neamurilor atrag aceste inclinatii,tre sa constientizezi ca i un pacat si sa te rogi la dumnezeu si te va ajuta,,dar cand tu crezi ca i cva normal si mai si militezi pentru asta,,,,,,,,,,,,,
prazlea
Postat pe 25 Aprilie 2013 19:27
De la: prazlea, la data 2013-04-25 19:27:36
De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-25 19:17:03
De la: gege_angel_black, la data 2013-04-25 18:12:59Acum un an am descoperit ca ma atrag fetele. Nu vreau sa fiu judecata pentru asta vreau doar sa nu fiu exclusa din cercul de prieteni si renegata de familie. Stiu ca Romania esti o tara in care lumea judeca o persoana dupa niste principii invechite . Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa marturisesc ceea ce sunt sau sa ma ascund asa cum am facut-o si pana acum.



Ok, eu una nu te judec, fata, dar tu chiar esti sigura sigura ca un barbat nu te-ar putea face fericita ??? Tu stii mai bine ce te atrage si ce nu si personal nu vad nimic rau in asta orice-ar fi.... (acu sa vezi ce mascari imi atrag eu). De asemenea tu iti cunosti cercul de prieteni si familia... cine te iubeste te accepta asa cum esti, idiferent de optiunile tale sexsuale. Banuiesc ca nu esti singura in situatia asta in Romania....
asa crezi tu ca ti atragi mascari ,,nu e vb de nici o judecata eu doar ii spun ce i normal ca de gresit gresim toti dar cand credem ca greseala sau pacatu e cva normal e grav,,deci ar trebui sa vz cva rau,,daca era facea dumnezeu 2 femei sau 2 barbati,,din cauza pacatelor oamenilor probabil ca se nasc oameni cu anumite inclinatii dar nu cred dp cate stiu ei devin dp un anumit timp asa,,insa tu trebe sa constientizezi ca asta nu i un lucru normal,si sa ti impui sa fi cum te a creat dumnezeu barbat pentru femeie si invers,,pacatele neamurilor atrag aceste inclinatii,tre sa constientizezi ca i un pacat si sa te rogi la dumnezeu si te va ajuta,,dar cand tu crezi ca i cva normal si mai si militezi pentru asta,,,,,,,,,,,,,

ASTA NU PRICEPE NIMIC PAN NO FU TI
GONGOI_
Postat pe 25 Aprilie 2013 19:33
@at Prazlea / sa ne intelegem:
1. personal sunt agnostic. asta nu inseamna ca nu respect credinta altor persoane.
2. sunt crescuta si educata intr-o tara unde popa e femeie si e libera sa se casatoreasca cu o femeie. nu judec pe nimeni si nu condamn pe nimeni. (Church of Sweden Elects Lesbian Bishop.)
3. nu militez pentru absolut nimic, mi-am dat doar cu parerea pe un site de socializare.
Personal nu prea inteleg lesbianismul, pana la urma fetitele tot de vibrator se folosesc in final..... dar asta nu-i treaba mea si oricum e off topic.

http://www.religiontoday.com/articles/church-of-sweden-elects-lesbian-bishop-11604245.html
Roua_Deraway
Postat pe 25 Aprilie 2013 19:42
chiar nu ai facut sex pana acum cu nici un barbat?
Titanika
Postat pe 25 Aprilie 2013 19:42
De la: Titanika, la data 2013-04-25 19:42:46chiar nu ai facut sex pana acum cu nici un barbat?



Seara buna Titaniko!

Si dac-o fi facut sex cu un neispravit....

Roua_Deraway
Postat pe 25 Aprilie 2013 19:45
De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-25 19:45:43
De la: Titanika, la data 2013-04-25 19:42:46chiar nu ai facut sex pana acum cu nici un barbat?



Seara buna Titaniko!

Si dac-o fi facut sex cu un neispravit....


posibil si din cauza asta sa-si fi schimbat orientarea
Titanika
Postat pe 25 Aprilie 2013 19:50
De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-25 19:42:42@at Prazlea / sa ne intelegem:
1. personal sunt agnostic. asta nu inseamna ca nu respect credinta altor persoane.
2. sunt crescuta si educata intr-o tara unde popa e femeie si e libera sa se casatoreasca cu o femeie. nu judec pe nimeni si nu condamn pe nimeni. (Church of Sweden Elects Lesbian Bishop.)
3. nu militez pentru absolut nimic, mi-am dat doar cu parerea pe un site de socializare.
Personal nu prea inteleg lesbianismul, pana la urma fetitele tot de vibrator se folosesc in final..... dar asta nu-i treaba mea si oricum e off topic.

http://www.religiontoday.com/articles/church-of-sweden-elects-lesbian-bishop-11604245.html
am fost si eu prin tarile alea,,nu de tn vb ca militezi ci de fata in speta are ea un citat la profil,,,nu cunteaza unde ai fost crescuta conteaza sa ti sti cultura si credinta neamului tau ca de aia te a nascut dumnezeu in rom stie el dc ai o datorie fata de neamul tau,,ca militeaza nu stiu ce biserica sau secta de acolo pentru lesbianism ar trebui sa fie exact ca si cele mai mari probleme ale tale,,tragedia omeniri trebui plansa ca propriile noastre pacate,,ce fac aia acolo nu inseamna minte deschisa cum cred uni si poate esti si tu inclinata sa crezi ci minte total inchisa
prazlea
Postat pe 25 Aprilie 2013 19:51
Ai incercat sa ceri ajutor de specialitate si ma refer la un medic http://www.sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/orientarea-sexuala-intrebari-si-raspunsuri_6145 pentru ca nici tu nu esti sigura 100% ca ai aceasta "chemare" spui ca ai descoperit asta anul trecut (probabil cand, ai avut o astfel de experienta...)
Ai putea foarte bine sa vorbesti si cu un preot, macar sa elimini toti factorii si sa fii povatuita numai de persoane care intr-adevar sunt in tema si te pot ajuta (atat medicul cat si ..de ce nu, preotul).
rondina
Postat pe 25 Aprilie 2013 20:10
De la: prazlea, la data 2013-04-25 19:51:22
De la: Roua_Lindqvist, la data 2013-04-25 19:42:42@at Prazlea / sa ne intelegem:
1. personal sunt agnostic. asta nu inseamna ca nu respect credinta altor persoane.
2. sunt crescuta si educata intr-o tara unde popa e femeie si e libera sa se casatoreasca cu o femeie. nu judec pe nimeni si nu condamn pe nimeni. (Church of Sweden Elects Lesbian Bishop.)
3. nu militez pentru absolut nimic, mi-am dat doar cu parerea pe un site de socializare.
Personal nu prea inteleg lesbianismul, pana la urma fetitele tot de vibrator se folosesc in final..... dar asta nu-i treaba mea si oricum e off topic.

http://www.religiontoday.com/articles/church-of-sweden-elects-lesbian-bishop-11604245.html
am fost si eu prin tarile alea,,nu de tn vb ca militezi ci de fata in speta are ea un citat la profil,,,nu cunteaza unde ai fost crescuta conteaza sa ti sti cultura si credinta neamului tau ca de aia te a nascut dumnezeu in rom stie el dc ai o datorie fata de neamul tau,,ca militeaza nu stiu ce biserica sau secta de acolo pentru lesbianism ar trebui sa fie exact ca si cele mai mari probleme ale tale,,tragedia omeniri trebui plansa ca propriile noastre pacate,,ce fac aia acolo nu inseamna minte deschisa cum cred uni si poate esti si tu inclinata sa crezi ci minte total inchisa



Uite vezi, am inteles gresit partea cu militatul... cer scuze.
Sunt nascuta in cadrul bisericii suedeze lutherane la fel ca si tatal meu , mama fiind romano catolica convinsa... deci nu e vorba de secte.
In legatura cu mintea deskisa sau inkisa nu sunt in masura sa comentez, fiecare are libertatea de a gandi si exprima ceea ce gandeste ... intr-o tara libera .
Si chiar daca sunt agnostic convins sunt o persoana cumsecade.
Roua_Deraway
Postat pe 25 Aprilie 2013 20:31
Am avut o relatie de aproape 2 ani cu un baiat minunat dar in ultimile luni nu imi mai gaseam locul in acea relatie si asa am inceput sa-mi dau seama ca incet incet ma atrag fetele . I-am spus si m-a inteles am pus capat acelei relatii . Inca mai vb cu el din cand in cand ca amici atat. Din acel moment in care am terminat relatia nu am mai avut alta . Nush exact ce se intampla cu mine si daca intradevar ma atrag fetele sau nu,dar momentan cred ca da . Nush poate ca as incerca o relatie cu o data dar ....
gege_angel_black
Postat pe 25 Aprilie 2013 20:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog ajutati-ne 4 De la: tpopa 23 Ianuarie 2010 12:35
Ghid de munca si viata in strainatate 1 De la: Aurelian 15 Iulie 2010 16:05
oriflame 1 De la: elena_mihaela 5 Octombrie 2010 04:28
Mi-a pacut articolul asta-Irinel- "dilema lui Adam" 1 De la: Cami_Petrescu 8 Octombrie 2010 13:44
Buna 3 De la: kudika486695 19 Decembrie 2011 20:48