Setari Cookie-uri

INFORMATII PROSTITUTIE

Fetelor din pacate sunt disperata trebuie sa platesc scoala copiilor urgent va rog va implor care detineti informatii sa mi le impartasiti vreau urgent sa merg sa lucrez unde este legala prostitutia am citit despre Frankfurt ca ar fi un oras destul de vizitat de turisti si ar fi ok dar nu numai ma intereseaza parerile voastre unde sa merg cum este cum functioneaza va multumesc din suflet

steleflori
Postat pe 9 Iulie 2014 14:07
De la: steleflori, la data 2014-07-09 14:07:57Fetelor din pacate sunt disperata trebuie sa platesc scoala copiilor urgent va rog va implor care detineti informatii sa mi le impartasiti vreau urgent sa merg sa lucrez unde este legala prostitutia am citit despre Frankfurt ca ar fi un oras destul de vizitat de turisti si ar fi ok dar nu numai ma intereseaza parerile voastre unde sa merg cum este cum functioneaza va multumesc din suflet

tu faci ,misto de noi......sau ai luat/o razna....??????mi se face pielea de gaina .....
NEGRUTTTT
Postat pe 9 Iulie 2014 14:12
cred ca te plictisesti ,ti se face pielea de gaina si cand iti este frig ,nimic iesit din comun, nu fac misto nici de tine, mesajul este clar ca nu l-am postat pt tine daca nu imi poti raspunde dar se pare ca esti interesat (a) de prostitutie daca ai citit. o zi buna !
steleflori
Postat pe 9 Iulie 2014 14:19
De la: steleflori, la data 2014-07-09 14:19:14cred ca te plictisesti ,ti se face pielea de gaina si cand iti este frig ,nimic iesit din comun, nu fac misto nici de tine, mesajul este clar ca nu l-am postat pt tine daca nu imi poti raspunde dar se pare ca esti interesat (a) de prostitutie daca ai citit. o zi buna !
cred ca ai o problema.....
NEGRUTTTT
Postat pe 9 Iulie 2014 14:24
De la: steleflori, la data 2014-07-09 14:07:57Fetelor din pacate sunt disperata trebuie sa platesc scoala copiilor urgent va rog va implor care detineti informatii sa mi le impartasiti vreau urgent sa merg sa lucrez unde este legala prostitutia am citit despre Frankfurt ca ar fi un oras destul de vizitat de turisti si ar fi ok dar nu numai ma intereseaza parerile voastre unde sa merg cum este cum functioneaza va multumesc din suflet



Nu am inteles , de ce optezi pt prostitutie ???!!!!!

De ce nu esti in cautarea unui loc de munca !!!!? decent pt o femeie si mama fiind !

Exista multe domenii in care poti lucra cinstit .
-Iulya
Postat pe 17 Iulie 2014 00:03
De la: -Iulya, la data 2014-07-17 00:03:46
De la: steleflori, la data 2014-07-09 14:07:57Fetelor din pacate sunt disperata trebuie sa platesc scoala copiilor urgent va rog va implor care detineti informatii sa mi le impartasiti vreau urgent sa merg sa lucrez unde este legala prostitutia am citit despre Frankfurt ca ar fi un oras destul de vizitat de turisti si ar fi ok dar nu numai ma intereseaza parerile voastre unde sa merg cum este cum functioneaza va multumesc din suflet



Nu am inteles , de ce optezi pt prostitutie ???!!!!!

De ce nu esti in cautarea unui loc de munca !!!!? decent pt o femeie si mama fiind !

Exista multe domenii in care poti lucra cinstit .
,,,cum nu ai inteles????castiga mai bine si mai repede
NEGRUTTTT
Postat pe 17 Iulie 2014 00:08
Mda , te duci cu un nespalat , te plateste , ii faci mendrele ...si te alegi si cu un pui de sida sau alte boli ... deh daca nu risti cica nu ai cum sa te capeti cu o boala
-Iulya
Postat pe 17 Iulie 2014 00:20
De la: steleflori, la data 2014-07-09 14:07:57...trebuie sa platesc scoala copiilor urgent...
...am citit despre Frankfurt ca ar fi un oras destul de vizitat de turisti si ar fi ok...


nu mi-am imaginat niciodata ca femeile care aleg aceasta varianta o fac din extrema fericire sau discernamant exagerat...
dar cum in Romania scoala care se plateste nu este nici obligatorie, nici vitala, as zice ca aici mai mult se dau informatii decat se cer
kudika_975045
Postat pe 20 Decembrie 2014 20:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca ai ambitie,si sti ce vrei in viata Fi si TU o Lady's. 16 De la: Sirbu_Ionela_Corina_1 9 Mai 2011 23:28
ajutor :D 9 De la: kudika408835 14 Aprilie 2013 18:01
Spitale Bucuresti 13 De la: Sasha_Criss 7 Martie 2015 14:14
masaj anticelulitic fara durere 2 De la: kudika_31897 26 Martie 2013 17:25
montare parchet... 8 De la: kudika_26576 18 Ianuarie 2013 14:25