Setari Cookie-uri

sex oral

draga daca el face sex oral sa faca si el pozitia 69 amandoi faceti, nu singur atunci vei accepta in continuare cu placere
gobyko
Postat pe 16 Iulie 2014 16:02
sa intimplat fara savreau de 3 zile is in al noualea cer lam lasat sami o arda cu limba,ca fumasem marihuanain prima zi si era o nebunie acum e marfa imi place cami baga linbuta lui dulce tuman fundul vaginei.
lindaa
Postat pe 18 Iulie 2014 15:10
Da cu ciucurelul tau se joaca?
Da cu limbuta si pe la el sau ii place doar in fundul vaginului?
Radu_Cristian_1
Postat pe 18 Iulie 2014 15:23
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-18 15:23:20Da cu ciucurelul tau se joaca?
Da cu limbuta si pe la el sau ii place doar in fundul vaginului?
NEGRUTTTT
Postat pe 18 Iulie 2014 15:27
De la: lindaa, la data 2014-07-18 15:10:35sa intimplat fara savreau de 3 zile is in al noualea cer lam lasat sami o arda cu limba,ca fumasem marihuanain prima zi si era o nebunie acum e marfa imi place cami baga linbuta lui dulce tuman fundul vaginei.


E clara treaba cu tine esti de ultima speta !!!! Oamenii ca tine , fac umbra degeaba pamantului
-Iulya
Postat pe 18 Iulie 2014 17:46
Iulya, depinde din ce punct de vedere privesti problema.

Din punctul ei de vedere proababil ca isi traieste viata la maxim.

Radu_Cristian_1
Postat pe 18 Iulie 2014 22:43
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-18 22:43:07Iulya, depinde din ce punct de vedere privesti problema.

Din punctul ei de vedere proababil ca isi traieste viata la maxim.



Ce-ti mai plac temele astea ...si ce ai gasit de ras
Daca tu numesti ceea ce descrie asta pe aici , de a "trai viata ",....are o mizerie de viata !!! , din punctul meu de vedere ....din punctul tau ...nu ma priveste .
-Iulya
Postat pe 18 Iulie 2014 23:21
De la: -Iulya, la data 2014-07-18 23:21:33
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-18 22:43:07Iulya, depinde din ce punct de vedere privesti problema.

Din punctul ei de vedere proababil ca isi traieste viata la maxim.



Ce-ti mai plac temele astea ...si ce ai gasit de ras
Daca tu numesti ceea ce descrie asta pe aici , de a "trai viata ",....are o mizerie de viata !!! , din punctul meu de vedere ....din punctul tau ...nu ma priveste .


Eu nu mi-am expus punctul meu de vedere.

Eu doar ma amuz de punctul ei de vedere.

Iti doresc un weekend cat mai placut cu putinta.



PS. Daca erai atenta sesizai ca am spus : "probabil".
La cat de tare te-a oripilat e mai greu sa sesizezi si nuantele cand totul pare maro.
Radu_Cristian_1
Postat pe 19 Iulie 2014 00:27
De la: lindaa, la data 2014-07-10 11:30:49buna,am o problema ,pina amu citeva luni imi placea sexul oral o mai faceam uneori. dar amu numai place ce naiba sa fie oare?partenerul meu este disperat sami o faca dar eu numai vreau,nustiu cum sa procedez cu partenerul ca ma iubeste.


Eu nu pot sa cred ca esti reala, esti doar o facatura a cestui site.
O asemenea creatura de cea mai proasta factura din toate punctele de vedere imi este greu sa cred ca exista!
Arno_28
Postat pe 19 Iulie 2014 09:12
De la: lindaa, la data 2014-07-18 15:10:35sa intimplat fara savreau de 3 zile is in al noualea cer lam lasat sami o arda cu limba,ca fumasem marihuanain prima zi si era o nebunie acum e marfa imi place cami baga linbuta lui dulce tuman fundul vaginei.


Ce mizerie de personaj!
Arno_28
Postat pe 19 Iulie 2014 09:13
a inceput lumea sa/si bata joc de noi.......si nu prea imi place,chestia asta.......oameni de c..t
NEGRUTTTT
Postat pe 19 Iulie 2014 09:59
ori vb ceva serios...........ori lasa/ti/o, de smechierie...........
NEGRUTTTT
Postat pe 19 Iulie 2014 10:00
De la: lindaa, la data 2014-07-12 16:21:16putin ma intereseaza limba romana important sa poti amagi bogatanul de bani si sa ai o veata buna,ca cam suntem de rusine noi asa ca natie rominii


Cu tine in frunte!
Prostia in toata "splendoarea ei"!
Arno_28
Postat pe 19 Iulie 2014 10:01
De la: kudika_956391, la data 2014-07-19 10:00:43ori vb ceva serios...........ori lasa/ti/o, de smechierie...........


Ce sa vorbesti serios la asemenea subiect si cu o asemenea "animala"!?
Arno_28
Postat pe 19 Iulie 2014 10:03
ori e vreuna care e proasta de bubuie..........ori ne ia careva la misto.......aia ma deranjeaza
NEGRUTTTT
Postat pe 19 Iulie 2014 11:00
Voi chiar ati luat in serios subiectul asta ?


Nu de alta dar altfel nu inteleg de ce va suparati.

Daca moderatorii Kudika nu fac nimic referitor la limbajul folosit insemna ca inca nu s-au incalcat regulile forumului.

Din punctul meu de vedere aici este un loc de joaca si amuzament pe teme sexuale chiar daca subiectul e pus pe Healthy-Ginecologie.

Un personaj ca cel ce a deschis acest subiect nu are de ce sa fie luat in serios.

Cred ca subiectul face parte din poltica de marketing de luna aceasta fiindca am remarcat ca si pe site s-au indesit articolele pe teme sexuale.

Se pare ca toate astea sunt in ton cu anotimpul.
Vine vara bine imi pare .....
... totul e din ce in ce mai tare.


Nu se plangeau sarmanii nostri guvernanti de scaderea natalitatii?
Daca tot nu au bani sa ajute tinerele mamici macar pastreaza viu interesul pentru sex prin intermediul mass-media.
Radu_Cristian_1
Postat pe 19 Iulie 2014 15:02
De la: kudika_956391, la data 2014-07-19 11:00:18ori e vreuna care e proasta de bubuie..........ori ne ia careva la misto.......aia ma deranjeaza


Atat de redusa si de animalica pare ca mi-e greu sa cred ca e reala si ca nu e un subiect inventat.
Arno_28
Postat pe 19 Iulie 2014 15:03
............................................
Nu se plangeau sarmanii nostri guvernanti de scaderea natalitatii?
Daca tot nu au bani sa ajute tinerele mamici macar pastreaza viu interesul pentru sex prin intermediul mass-media.[/quote]




Mda...Si natalitatea creste cu"limba"si fumand etnobotanice???? Nu cred!
dany39
Postat pe 20 Iulie 2014 05:22
treci la anal
kudika357441
Postat pe 20 Iulie 2014 08:44
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-19 15:02:49Voi chiar ati luat in serios subiectul asta ?


Nu de alta dar altfel nu inteleg de ce va suparati.

Daca moderatorii Kudika nu fac nimic referitor la limbajul folosit insemna ca inca nu s-au incalcat regulile forumului.

Din punctul meu de vedere aici este un loc de joaca si amuzament pe teme sexuale chiar daca subiectul e pus pe Healthy-Ginecologie.

Un personaj ca cel ce a deschis acest subiect nu are de ce sa fie luat in serios.

Cred ca subiectul face parte din poltica de marketing de luna aceasta fiindca am remarcat ca si pe site s-au indesit articolele pe teme sexuale.

Se pare ca toate astea sunt in ton cu anotimpul.
Vine vara bine imi pare .....
... totul e din ce in ce mai tare.


Nu se plangeau sarmanii nostri guvernanti de scaderea natalitatii?
Daca tot nu au bani sa ajute tinerele mamici macar pastreaza viu interesul pentru sex prin intermediul mass-media.
pai.........asta am obs .si eu,ca in afara de subiecte de sex,....nu mai stim altceva
NEGRUTTTT
Postat pe 20 Iulie 2014 09:44
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-19 15:02:49Voi chiar ati luat in serios subiectul asta ?


Nu de alta dar altfel nu inteleg de ce va suparati.

Daca moderatorii Kudika nu fac nimic referitor la limbajul folosit insemna ca inca nu s-au incalcat regulile forumului.

Din punctul meu de vedere aici este un loc de joaca si amuzament pe teme sexuale chiar daca subiectul e pus pe Healthy-Ginecologie.

Un personaj ca cel ce a deschis acest subiect nu are de ce sa fie luat in serios.

Cred ca subiectul face parte din poltica de marketing de luna aceasta fiindca am remarcat ca si pe site s-au indesit articolele pe teme sexuale.

Se pare ca toate astea sunt in ton cu anotimpul.
Vine vara bine imi pare .....
... totul e din ce in ce mai tare.


Nu se plangeau sarmanii nostri guvernanti de scaderea natalitatii?
Daca tot nu au bani sa ajute tinerele mamici macar pastreaza viu interesul pentru sex prin intermediul mass-media.


Da, Radule, noi ne-am nascut ieri si le luam in serios!!
Arno_28
Postat pe 20 Iulie 2014 19:07
De la: Arno_28, la data 2014-07-20 19:07:22
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-19 15:02:49Voi chiar ati luat in serios subiectul asta ?


Nu de alta dar altfel nu inteleg de ce va suparati.

Daca moderatorii Kudika nu fac nimic referitor la limbajul folosit insemna ca inca nu s-au incalcat regulile forumului.

Din punctul meu de vedere aici este un loc de joaca si amuzament pe teme sexuale chiar daca subiectul e pus pe Healthy-Ginecologie.

Un personaj ca cel ce a deschis acest subiect nu are de ce sa fie luat in serios.

Cred ca subiectul face parte din poltica de marketing de luna aceasta fiindca am remarcat ca si pe site s-au indesit articolele pe teme sexuale.

Se pare ca toate astea sunt in ton cu anotimpul.
Vine vara bine imi pare .....
... totul e din ce in ce mai tare.


Nu se plangeau sarmanii nostri guvernanti de scaderea natalitatii?
Daca tot nu au bani sa ajute tinerele mamici macar pastreaza viu interesul pentru sex prin intermediul mass-media.


Da, Radule, noi ne-am nascut ieri si le luam in serios!!


Da ... da ... da ... asa ma gandeam si eu.

Se pare ca iar am fost superficial.


Radu_Cristian_1
Postat pe 20 Iulie 2014 20:11
De la: kudika357441, la data 2014-07-20 08:44:40treci la anal





Cine sa treaca la anal????EU????Nu eu sunt cea in cauza daca mie mi-ai spus si nu cred ca era necesar sa raspunzi nefiind pe faza.
dany39
Postat pe 21 Iulie 2014 14:35
De la: lindaa, la data 2014-07-18 15:10:35sa intimplat fara savreau de 3 zile is in al noualea cer lam lasat sami o arda cu limba,ca fumasem marihuanain prima zi si era o nebunie acum e marfa imi place cami baga linbuta lui dulce tuman fundul vaginei.


E mutant ? Sau din cauza marihuanei ai crezut ca a ajuns...la fund...
emaemanuella11
Postat pe 21 Iulie 2014 15:06
Degeaba va certati . mai bine cititi articolul asta ca sa invatati mai multe. http://sanatosul.ro/sexul-inainte-si-in-timpul-casatoriei/
Ana_Maria_134
Postat pe 21 Iulie 2014 17:28
in loc de gura lasal sa o bage in cur
kudika_957153
Postat pe 27 Iulie 2014 11:48
a doua varianta lasal sa tio traga intre tate cum fac eu dupa ce am stropito cu sperma pe fata a inceput sa se linga si nu se mai satura spunand ca face tenul frumos.
kudika_957153
Postat pe 27 Iulie 2014 11:55
nu este adevarat nu din cauza maturitatii nu mai vrea sex oral tipul era nespalat si aveaprea multa branza
kudika_957153
Postat pe 27 Iulie 2014 11:59
De la: kudika_957153, la data 2014-07-27 11:55:43a doua varianta lasal sa tio traga intre tate cum fac eu dupa ce am stropito cu sperma pe fata a inceput sa se linga si nu se mai satura spunand ca face tenul frumos.






Tu cand ai mai aparut aici,frateeeee?????Chiar credeti ca astea sunt subiecte de discutat si chiar crezi ca ne intereseaza pe noi ceea ce faceti in intimitate???? Ne faceti sila,voi astia care va credeti mari si tari ca o lingeti,ca o sugeti,sau ce naiba mai faceti voi acolo.RUSINEEEEEEEEEE!!!!!!Chiar ar trebui inchis subiectul caci acum sunt doi care fac misto de noi,kudicilor
dany39
Postat pe 30 Iulie 2014 15:07
Si acum te lauzi sau ne povestesti? Putem sa tragem concluzia ca "dragostea" voastra se invarte doar in jurul sexului oral...ideea e ca cei care se iubesc cu adevarat anii de zile nu au practicat niciodata acest gen de sex. In orice caz sper ca o sa va rezolvati problemele legate de oral si ca te vor ajuta sfaturile primite odata cu deschiderea acestui topic :)))e o tara libera si putem deschide orice fel de subiecte pe acest site, nu te condamn cu nimic
Sasha_Criss
Postat pe 30 Iulie 2014 16:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RANA PE COL 2 De la: Terra_Mater 6 Martie 2010 17:31
iubesc pe cine nu trebuie? 18 De la: kudika_19693 4 Februarie 2013 14:43
In halul asta?? 59 De la: alfredodecurtofreco 8 Octombrie 2010 21:52
Va rog mult o parere! Imi cer scuze ca e mult. 33 De la: kudika_991899 28 August 2015 15:57
simptomele si tratamentul anexitei 27 De la: kudika226898 7 Decembrie 2010 21:01