Setari Cookie-uri

sex oral

De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-11 01:34:42
De la: lindaa, la data 2014-07-10 23:54:43prietenului meu cum am zis eam facut adica au fost niste tentative dar esec total a fost in final,el vrea tare sa mi-o arda cu limba dar eu nu vreau mie jena, serios,numele meu adevarat e Lidia Baba,scrisesem lindicuta ca treabuea sa pun mai mult de sase litere la user name



Faci pipi inainte ca sa scapi de un stres , te speli bine de tot cu un sapun intim ca sa scapi de al doilea stres, inchizi ochii ca sa nu vezi ce iti face scapand in felul asta si de al treilea stres si dupa toate astea o sa fi foarte surprinsa cum iti va disparea jena in doi timpi si trei miscari.

S-ar putea sa fi atat de surprinsa incat in loc sa se roage el de tine o sa te rogi tu de el.




NEGRUTTTT
Postat pe 11 Iulie 2014 11:12
Lindaaaaa, prin ce colturi ale lumii traiesti, adica pe unde locuiesti (zona), daca nu-i cu suparare... ?
emaemanuella11
Postat pe 11 Iulie 2014 11:20
De la: kudika_956391, la data 2014-07-11 11:12:30
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-11 01:34:42
De la: lindaa, la data 2014-07-10 23:54:43prietenului meu cum am zis eam facut adica au fost niste tentative dar esec total a fost in final,el vrea tare sa mi-o arda cu limba dar eu nu vreau mie jena, serios,numele meu adevarat e Lidia Baba,scrisesem lindicuta ca treabuea sa pun mai mult de sase litere la user name



Faci pipi inainte ca sa scapi de un stres , te speli bine de tot cu un sapun intim ca sa scapi de al doilea stres, inchizi ochii ca sa nu vezi ce iti face scapand in felul asta si de al treilea stres si dupa toate astea o sa fi foarte surprinsa cum iti va disparea jena in doi timpi si trei miscari.

S-ar putea sa fi atat de surprinsa incat in loc sa se roage el de tine o sa te rogi tu de el.







mai in gluma mai in serios, poate asta ie problema , unele femei cind au un super orgasm fac putin pipi

cazuri mai rare da sunt, din pacate iele nu se pot bucura de placerea provocata de sexul oral dor daca partenerul acepta risul de a .....
dariusfurtuna
Postat pe 11 Iulie 2014 11:53
De la: kudika_957439, la data 2014-07-11 11:53:24
De la: kudika_956391, la data 2014-07-11 11:12:30
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-11 01:34:42
De la: lindaa, la data 2014-07-10 23:54:43prietenului meu cum am zis eam facut adica au fost niste tentative dar esec total a fost in final,el vrea tare sa mi-o arda cu limba dar eu nu vreau mie jena, serios,numele meu adevarat e Lidia Baba,scrisesem lindicuta ca treabuea sa pun mai mult de sase litere la user name



Faci pipi inainte ca sa scapi de un stres , te speli bine de tot cu un sapun intim ca sa scapi de al doilea stres, inchizi ochii ca sa nu vezi ce iti face scapand in felul asta si de al treilea stres si dupa toate astea o sa fi foarte surprinsa cum iti va disparea jena in doi timpi si trei miscari.

S-ar putea sa fi atat de surprinsa incat in loc sa se roage el de tine o sa te rogi tu de el.







mai in gluma mai in serios, poate asta ie problema , unele femei cind au un super orgasm fac putin pipi

cazuri mai rare da sunt, din pacate iele nu se pot bucura de placerea provocata de sexul oral dor daca partenerul acepta risul de a .....
NEGRUTTTT
Postat pe 11 Iulie 2014 12:24
sint nascuta in ardeal dar nu stau acolo,eri seara am discutat cu iubitul de treaba asta azi o voi pune in aplicare sper sa se primeasca,am mai citit pe ealte saituri ca bine sa te inbeti si curajul nu va fi o problema ba chiar satisfactia va fi mai mare.
lindaa
Postat pe 11 Iulie 2014 13:00
De la: lindaa, la data 2014-07-11 13:00:56sint nascuta in ardeal dar nu stau acolo,eri seara am discutat cu iubitul de treaba asta azi o voi pune in aplicare sper sa se primeasca,am mai citit pe ealte saituri ca bine sa te inbeti si curajul nu va fi o problema ba chiar satisfactia va fi mai mare.

Dupa cum vorbesti, cred ca deja ai consumat ceva... Scuza-ma, dar nu ma pot abtine Ai un limbaj... haios....
emaemanuella11
Postat pe 11 Iulie 2014 13:04
De la: lindaa, la data 2014-07-11 13:00:56sint nascuta in ardeal dar nu stau acolo,eri seara am discutat cu iubitul de treaba asta azi o voi pune in aplicare sper sa se primeasca,am mai citit pe ealte saituri ca bine sa te inbeti si curajul nu va fi o problema ba chiar satisfactia va fi mai mare.



Daca te vei imbata,vei primi inca un calificativ!!!

Si inca ceva,cred ca,greselile tale crase,de gramatica,sunt intentionate,ceea ce nu te aranjeaza deloc!!!
kudika_15804
Postat pe 11 Iulie 2014 13:07
De la: kudika_15804, la data 2014-07-11 13:07:36
De la: lindaa, la data 2014-07-11 13:00:56sint nascuta in ardeal dar nu stau acolo,eri seara am discutat cu iubitul de treaba asta azi o voi pune in aplicare sper sa se primeasca,am mai citit pe ealte saituri ca bine sa te inbeti si curajul nu va fi o problema ba chiar satisfactia va fi mai mare.



Daca te vei imbata,vei primi inca un calificativ!!!

Si inca ceva,cred ca,greselile tale crase,de gramatica,sunt intentionate,ceea ce nu te aranjeaza deloc!!!
la scoala a invatat,la ora de lb.romana......sexul,....cred,,,
NEGRUTTTT
Postat pe 11 Iulie 2014 13:14
da lasama cu atita cratima si semne de punctuatie,importanta sa intelegi ce vreau sa zic,da la scoala nam fost o eleva buna dar nici numi pare rau,in ziua de azi is importanti banii si sexul tare,hai mai stiti voi ceva mai pretios.?
lindaa
Postat pe 11 Iulie 2014 14:29
Conteaza foarte mult ca atunci cand iesi in grup si esti cu iubitul tau sa nu intre in pamant de rusine cand deschizi gura. Daca aici ai atatea greseli gramaticale sunt convins ca si atunci cand deschizi guritza e la fel de grav.

Si nu e vorba de o cratima, doua...ci de felul cum scrii. Intr-adevar banii conteaza foarte mult, fara ei nu poti supravietui, dar ceva imi spune ca tu nu esti persoana care sa stie sa faca atatia bani incat sa o doara in c*r de restul. Asa ca mai bine lasa-l pe iubitelul tau sa-ti bage limbutza la dodoasca si am terminat balciu.
yeah123
Postat pe 11 Iulie 2014 15:20
De la: lindaa, la data 2014-07-11 14:29:05da lasama cu atita cratima si semne de punctuatie,importanta sa intelegi ce vreau sa zic,da la scoala nam fost o eleva buna dar nici numi pare rau,in ziua de azi is importanti banii si sexul tare,hai mai stiti voi ceva mai pretios.?
recunosc ca nici eu nu am fost eleva de nota 9 si 10,,,,dar macar mi/a placut sa vb romaneste corect,,,,totul e importanat in viata,nu numai sexul si banii....dar crezi ce vrei...
NEGRUTTTT
Postat pe 11 Iulie 2014 18:10
De la: yeah123, la data 2014-07-11 15:20:10Conteaza foarte mult ca atunci cand iesi in grup si esti cu iubitul tau sa nu intre in pamant de rusine cand deschizi gura. Daca aici ai atatea greseli gramaticale sunt convins ca si atunci cand deschizi guritza e la fel de grav.

Si nu e vorba de o cratima, doua...ci de felul cum scrii. Intr-adevar banii conteaza foarte mult, fara ei nu poti supravietui, dar ceva imi spune ca tu nu esti persoana care sa stie sa faca atatia bani incat sa o doara in c*r de restul. Asa ca mai bine lasa-l pe iubitelul tau sa-ti bage limbutza la dodoasca si am terminat balciu.
NEGRUTTTT
Postat pe 11 Iulie 2014 18:11
De la: yeah123, la data 2014-07-11 15:20:10Conteaza foarte mult ca atunci cand iesi in grup si esti cu iubitul tau sa nu intre in pamant de rusine cand deschizi gura. Daca aici ai atatea greseli gramaticale sunt convins ca si atunci cand deschizi guritza e la fel de grav.

Si nu e vorba de o cratima, doua...ci de felul cum scrii. Intr-adevar banii conteaza foarte mult, fara ei nu poti supravietui, dar ceva imi spune ca tu nu esti persoana care sa stie sa faca atatia bani incat sa o doara in c*r de restul. Asa ca mai bine lasa-l pe iubitelul tau sa-ti bage limbutza la dodoasca si am terminat balciu.


Nu cred ca trebuie sa ne facem prea multe griji in privinta ei.

La modul in care gandeste nu va fi o problema sa faca atatia bani incat ca o doar in c*r (la propriu)toata viata.

Amicul nostru care isi cauta o amanta pe aici e bine sa fie pe faza ca nu se stie de unde pica pasarica.

Radu_Cristian_1
Postat pe 11 Iulie 2014 21:48
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-07-10 16:59:33
De la: lindika, la data 2014-07-10 16:28:10treaba era cum sa infrunt si sai pot face lui sex oral,si nu bacul daca lam luat sau alte kestii scrise mai sus.


Ce dreak sa infrunti mai femeie daca intradevar vorbesti serios si daca intradevar ai depasit varsta majoratului.

Ti-ai inceput viata sexuala cu doi de odata, ti-ai tras-o peste tot pe unde ai putut si acum iti faci griji la un sex oral.

Cred ca trebuie sa mergi la psiholog ca s-a intamplat ceva la tartacuta.

Sau la ginecolog ca poate te-ai procopsit cu cine stie ce boala daca si-a bagat aia peste tot fara sa foloseasca prezervativ sau fara sa schimbe prezervativul de la o gaura la alta.




PS. Sper sa nu fi oripilat pe nimeni cu limbajul folosit dar si asa m-am cenzurat cat am putut ca sa nu le spun mai pe sleau.


Intrebarea este:stie actualul ca a inceput cu doi o data si ca i-a facut sex oral si ca a fost coooollllll???? Ea isi face griji ca nu poate sa-i faca lui? Sa-i faca pur si simplu.... Doamne,multi ai in gradina ta,doamne!!!!! Iar bacul sigur nu l-a luat dupa cum scrie.Din pacate, daca e fata intr-adevar,vai de capul ei.
dany39
Postat pe 12 Iulie 2014 09:12
De la: kudika_956391, la data 2014-07-11 18:10:03
De la: lindaa, la data 2014-07-11 14:29:05da lasama cu atita cratima si semne de punctuatie,importanta sa intelegi ce vreau sa zic,da la scoala nam fost o eleva buna dar nici numi pare rau,in ziua de azi is importanti banii si sexul tare,hai mai stiti voi ceva mai pretios.?
recunosc ca nici eu nu am fost eleva de nota 9 si 10,,,,dar macar mi/a placut sa vb romaneste corect,,,,totul e importanat in viata,nu numai sexul si banii....dar crezi ce vrei...






Daca ai fi fata mea ,te-as impusca direct in capatana.Daca mai stim ceva mai pretios decat banii si sexul tare????? Da!!!!!!! Cinstea si respectul fata de sine Vai de mama care te-a facut,saraca.Probabil nu si-ar fi dorit sa iesi astfel.
dany39
Postat pe 12 Iulie 2014 09:18
putin ma intereseaza limba romana important sa poti amagi bogatanul de bani si sa ai o veata buna,ca cam suntem de rusine noi asa ca natie rominii
lindaa
Postat pe 12 Iulie 2014 16:21
De la: lindaa, la data 2014-07-12 16:21:16putin ma intereseaza limba romana important sa poti amagi bogatanul de bani si sa ai o veata buna,ca cam suntem de rusine noi asa ca natie rominii



Serios??Uite,ca am trait sa aud si o astfel de replica!!

Draga,Limba romana este limba materna,este unul dintre indicatorii,care identifica un popor,si,in cazul nostru,cu totii avem obligatia de a sti sa vorbim corect Limba romana!!

In ceea ce priveste principiul de viata postat de tine,afla ca este neavenit si dezagreabil,indiferent de cati bani s-ar castiga de pe urma barbatilor bogati,este o mizerie!!!

Intr-adevar,dar din pacate,poporul roman nu are un bun renume ,dar aceasta se intampla tocmai din cauza celor ca tine,care nu fac cinste tarii noastre!!

"CA CAM "asa este,nu????
kudika_15804
Postat pe 12 Iulie 2014 16:29
El insista nu ? e badaran ce naiba nu vede ca fata nu are chef de limbi in dodoasca. Ca sa-l inveti minte sa nu mai pofteasca la lins savarina fa asa:
vre-o 2-3 zile nu o spala (savarina), apoi intr-o seara ai zici ca savarina il asteapata si urmaresti cu interes fata lui cand se apropie de ea.
Musai sa ne zici si noua ce a zis. Ok?
alias26
Postat pe 12 Iulie 2014 17:32
eu il iubesc,dat treaba asta cu spalatu nam observat nimic nou la el nare treaba cai spalata sau nu savarina.
lindaa
Postat pe 12 Iulie 2014 17:42
""Si de la cel mai prost ai ce invata , macar pana unde se intinde prostia
-Iulya
Postat pe 12 Iulie 2014 18:03
De la: alias26, la data 2014-07-12 17:32:26El insista nu ? e badaran ce naiba nu vede ca fata nu are chef de limbi in dodoasca. Ca sa-l inveti minte sa nu mai pofteasca la lins savarina fa asa:
vre-o 2-3 zile nu o spala (savarina), apoi intr-o seara ai zici ca savarina il asteapata si urmaresti cu interes fata lui cand se apropie de ea.
Musai sa ne zici si noua ce a zis. Ok?





Ai vazut ca ti-a raspuns scurt si la obiect,fatuca? Nu are nici o treaba cu"savarina"ca-i spalata sau nu. Cert e ca el vrea incontinuu si cu frisca si fara frisca,ca e dulce sau amara,nu-l intereseaza. Auzi,dar are bani baiaul asta asa multi cum spui tu ca fraieresti pe bogatani????Alta nu-si gasea si el sa-I dea limbi in dodoasca? Macar una care sa stie cat de cat sa vorbeasca sau sa nu-I fie rusine de ea cand iese in anturaje,pe la cluburi,etc.Presupun ca avand bani iti face toate poftele,nu?
dany39
Postat pe 12 Iulie 2014 18:23
De la: alias26, la data 2014-07-12 17:32:26El insista nu ? e badaran ce naiba nu vede ca fata nu are chef de limbi in dodoasca. Ca sa-l inveti minte sa nu mai pofteasca la lins savarina fa asa:
vre-o 2-3 zile nu o spala (savarina), apoi intr-o seara ai zici ca savarina il asteapata si urmaresti cu interes fata lui cand se apropie de ea.
Musai sa ne zici si noua ce a zis. Ok?
mi/e rau deja....
NEGRUTTTT
Postat pe 12 Iulie 2014 19:56
De la: dany39, la data 2014-07-12 18:23:04
De la: alias26, la data 2014-07-12 17:32:26El insista nu ? e badaran ce naiba nu vede ca fata nu are chef de limbi in dodoasca. Ca sa-l inveti minte sa nu mai pofteasca la lins savarina fa asa:
vre-o 2-3 zile nu o spala (savarina), apoi intr-o seara ai zici ca savarina il asteapata si urmaresti cu interes fata lui cand se apropie de ea.
Musai sa ne zici si noua ce a zis. Ok?





Ai vazut ca ti-a raspuns scurt si la obiect,fatuca? Nu are nici o treaba cu"savarina"ca-i spalata sau nu. Cert e ca el vrea incontinuu si cu frisca si fara frisca,ca e dulce sau amara,nu-l intereseaza. Auzi,dar are bani baiaul asta asa multi cum spui tu ca fraieresti pe bogatani????Alta nu-si gasea si el sa-I dea limbi in dodoasca? Macar una care sa stie cat de cat sa vorbeasca sau sa nu-I fie rusine de ea cand iese in anturaje,pe la cluburi,etc.Presupun ca avand bani iti face toate poftele,nu?

O fi rus, ca aia sunt invatati cu nasoleleala
alias26
Postat pe 12 Iulie 2014 19:56
peste 15 minute vine sa ma ia cu masina,va fi marea seara ca aseara na mai putut veni.stiu ce trebue sa fac va multumesc de sfaturi unor doar.
lindaa
Postat pe 12 Iulie 2014 22:14
De la: lindaa, la data 2014-07-12 22:14:53peste 15 minute vine sa ma ia cu masina,va fi marea seara ca aseara na mai putut veni.stiu ce trebue sa fac va multumesc de sfaturi unor doar.
daca un strain ,ar citi cum scrii,nu ar mai invata romana in veci.....s/ar duce dracu
NEGRUTTTT
Postat pe 12 Iulie 2014 22:18
De la: rondina, la data 2014-07-10 14:13:16 Daaaamn...cre'c-am orbit!!!!

eeeee la soare te poti uita...te mai prajeste..se scapa ..dar deeee. ..aici te orbeste de-a binele. .e grele cu romana asta, iar gradina domnului e mareeeeeeeee si mai sare .. cate unul gardul!
Fulg-de-nea
Postat pe 12 Iulie 2014 22:28
rad de mor.......
NEGRUTTTT
Postat pe 12 Iulie 2014 22:34
De la: lindaa, la data 2014-07-11 14:29:05da lasama cu atita cratima si semne de punctuatie,importanta sa intelegi ce vreau sa zic,da la scoala nam fost o eleva buna dar nici numi pare rau,in ziua de azi is importanti banii si sexul tare,hai mai stiti voi ceva mai pretios.?

ceva care nu se cumpara....cei sapte ani de-a casa cea ce tu nu ai..iti lipsesc c-am multe ce sa faci saracuta de tine..ma intreb la ce iti foloseste oglinda?!
Fulg-de-nea
Postat pe 12 Iulie 2014 22:35
De la: kudika_956391, la data 2014-07-12 22:34:25rad de mor.......

la cate s-au.. ..tot sa razi.. .daca ar durea prostia tu iti dai seama ce urlete ar fi?
Fulg-de-nea
Postat pe 12 Iulie 2014 22:37
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-07-12 22:37:54
De la: kudika_956391, la data 2014-07-12 22:34:25rad de mor.......

la cate s-au.. ..tot sa razi.. .daca ar durea prostia tu iti dai seama ce urlete ar fi?
ohoooo,dureri mari......
NEGRUTTTT
Postat pe 12 Iulie 2014 22:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ginecologie 21 De la: elisabeth_12 14 Februarie 2012 17:00
poate fi sarcina? 27 De la: kudika_1012859 7 Decembrie 2016 13:05
O parere!!! 6 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 10:05
Ginecolog bun in Timisoara?? 6 De la: DeeaR 10 Decembrie 2013 12:15
grup dezvoltare personala 1 De la: Ioana_Flavia_1 18 Septembrie 2012 21:16