Setari Cookie-uri

Salut

Salut....m am despartit de prietena mea cu care am stat 5 ani ea avand varsta de 30 de ani iar eu de 28.... Problema este ca ea sa despartit de
Mine acum 3 luni in luna iunie mi a cerut o pauza....eu nu am intele si am cautat o,ea mi a reprosat ca a intervenit monotonia nu se mai smte iubita si ca nu mai primeste afectiune din partea mea.... Dupa unele impacari care au durat cateva zile intr un final aflu motivul ca a gasit pe altcineva iar ne am despartit ...apoi ea a fost ce a care ma cautat pe mine .... Problema este ca de fiecare data cand ne impacam
Nu dureaza mai mult de 4 zile
Maxim o saptamana, mereu imi pun in gand ca nu mai iert nu ii mai raspund la mesaje dar ea vine si ma cauta pe acasa plange si mereu imi spune ca acum si a dat seama ca pe mine ma iubeste si nu poate sta fara mine problema este ca inca mai sunt sentimente la mijloc si mereu ma intoarce ,apoi iar imi face figura si imi spune ca nu mai are atractie si ca nu poate sa se mai apropie de mine ca poate sa mai fie afectoasa ca inainte ca terminat o cu cel la care a plecat dar ma minte de fiecare data si tot la el se duce apoi trec 3,4 zile si iar ma asalteaza cu mesaje si ma cauta ,plus are ganduri negre ,cand pun punct si nu vreau sa ies sa virbesc cu ea dorme pe strada la mine in
Masina,problema este ca de fiecare data cand ma impac mereu ma lasa dupa cateva zile sub pretextul ca nu
Mai exista atractie fata de mine.... Va rog mult sa imi dati un sfat tin sa precizez ca in relatie niciodata nu ne am gresit a fost foarte iubitoare si atenta cu mine si acum nu o
Mai inteleg parca a luat o razna...multumesc
kudika_973702
Postat pe 14 Septembrie 2014 16:20
Nu te mai iubeste , fata e atrasa de celalalt cand nu merge cu el vine la tine ca sa planga ! De obicei fetele astea nu se alege cu niciunul !
E decizia ta ce sa faci , dar daca vrei sa te vindeci fa ca mine !
Si eu sunt in aceeasi situatie si nu am mai contactat-o de 2 luni , iar din oct ma vad cu ea in fiecare zi , e greu pentru ca ai avut o relatie mare , dar ia gandeste-te daca te-ai fi insurat si ar face asa ?
now000
Postat pe 14 Septembrie 2014 16:35
nu se aleg*
now000
Postat pe 14 Septembrie 2014 16:35
De la: kudika_973702, la data 2014-09-14 16:20:38Salut....m am despartit de prietena mea cu care am stat 5 ani ea avand varsta de 30 de ani iar eu de 28.... Problema este ca ea sa despartit de
Mine acum 3 luni in luna iunie mi a cerut o pauza....eu nu am intele si am cautat o,ea mi a reprosat ca a intervenit monotonia nu se mai smte iubita si ca nu mai primeste afectiune din partea mea.... Dupa unele impacari care au durat cateva zile intr un final aflu motivul ca a gasit pe altcineva iar ne am despartit ...apoi ea a fost ce a care ma cautat pe mine .... Problema este ca de fiecare data cand ne impacam
Nu dureaza mai mult de 4 zile
Maxim o saptamana, mereu imi pun in gand ca nu mai iert nu ii mai raspund la mesaje dar ea vine si ma cauta pe acasa plange si mereu imi spune ca acum si a dat seama ca pe mine ma iubeste si nu poate sta fara mine problema este ca inca mai sunt sentimente la mijloc si mereu ma intoarce ,apoi iar imi face figura si imi spune ca nu mai are atractie si ca nu poate sa se mai apropie de mine ca poate sa mai fie afectoasa ca inainte ca terminat o cu cel la care a plecat dar ma minte de fiecare data si tot la el se duce apoi trec 3,4 zile si iar ma asalteaza cu mesaje si ma cauta ,plus are ganduri negre ,cand pun punct si nu vreau sa ies sa virbesc cu ea dorme pe strada la mine in
Masina,problema este ca de fiecare data cand ma impac mereu ma lasa dupa cateva zile sub pretextul ca nu
Mai exista atractie fata de mine.... Va rog mult sa imi dati un sfat tin sa precizez ca in relatie niciodata nu ne am gresit a fost foarte iubitoare si atenta cu mine si acum nu o
Mai inteleg parca a luat o razna...multumesc



Instabila,prefacuta si baleiaza de la un barbat la altul,fapt pentru care as deprecia-o instant!!!
Poate ca sunt prea directa in catalogari,dar jocurile acestea,pline de falsitate imi produc o repulsie fara margini!!Nu tolerez duplicitatea!!

Ce sa faci???Du-o sau indrum-o la un psiholog,daca nu practica autocontrolul!!!

A fost iubitoare??Adica, cum poate fi iubitoare cu doi barbati,simultan,presupunand ca ar fi vorba de sentimente?????
kudika_15804
Postat pe 14 Septembrie 2014 16:39
De la: kudika_973702, la data 2014-09-14 16:20:38Salut....m am despartit de prietena mea cu care am stat 5 ani ea avand varsta de 30 de ani iar eu de 28.... Problema este ca ea sa despartit de
Mine acum 3 luni in luna iunie mi a cerut o pauza....eu nu am intele si am cautat o,ea mi a reprosat ca a intervenit monotonia nu se mai smte iubita si ca nu mai primeste afectiune din partea mea.... Dupa unele impacari care au durat cateva zile intr un final aflu motivul ca a gasit pe altcineva iar ne am despartit ...apoi ea a fost ce a care ma cautat pe mine .... Problema este ca de fiecare data cand ne impacam
Nu dureaza mai mult de 4 zile
Maxim o saptamana, mereu imi pun in gand ca nu mai iert nu ii mai raspund la mesaje dar ea vine si ma cauta pe acasa plange si mereu imi spune ca acum si a dat seama ca pe mine ma iubeste si nu poate sta fara mine problema este ca inca mai sunt sentimente la mijloc si mereu ma intoarce ,apoi iar imi face figura si imi spune ca nu mai are atractie si ca nu poate sa se mai apropie de mine ca poate sa mai fie afectoasa ca inainte ca terminat o cu cel la care a plecat dar ma minte de fiecare data si tot la el se duce apoi trec 3,4 zile si iar ma asalteaza cu mesaje si ma cauta ,plus are ganduri negre ,cand pun punct si nu vreau sa ies sa virbesc cu ea dorme pe strada la mine in
Masina,problema este ca de fiecare data cand ma impac mereu ma lasa dupa cateva zile sub pretextul ca nu
Mai exista atractie fata de mine.... Va rog mult sa imi dati un sfat tin sa precizez ca in relatie niciodata nu ne am gresit a fost foarte iubitoare si atenta cu mine si acum nu o
Mai inteleg parca a luat o razna...multumesc


daca te ajuta asculta-l pe acest psiholog , http://www.youtube.com/watch?v=DVGTnhnHW9Qsucces , poti incerca si iubirea explicata si compatibilitatea in cuplu , vei inteleg multe de la el ....atentie , merita ....!succes!
kudika_956659
Postat pe 14 Septembrie 2014 17:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce se intampla cand...? 20 De la: dandanaua_reloaded 22 Februarie 2010 21:02
Buna am nevoie de un sfat 77 De la: Charliemic 25 Aprilie 2013 22:53
Imi doresc sa ma impac cu fosta iubita 7 De la: kudika_18439 6 Ianuarie 2013 09:48
iubire sau ambitie.. 7 De la: _dulcik_ 8 Martie 2009 23:14
Va rog mult,mult de tot, ajutati-ma.....nu stiu cum sa trec peste asta :| 23 De la: himerra 16 Februarie 2010 22:30