Setari Cookie-uri

Nesiguranta

Buna Ziua,as avea si eu o intrebare.Cam de miercuri m-am certat cu iubita mea si Sambata m-am impacat dar simt eu ca este o nelamurire acolo :'( de ex ii trimit un mesaj pe facebook cu "cf"? si ea il vede dar nu mai raspunde inapoi si daca ii scriu ca ma despart de ea imi spune ca ma iubeste si ca ar vrea sa ramana cu mine toata vita :) Dei un sfat de ce nu imi raspunde la intrebari si nici la telefon si nu e ocupata si daca e doamne feri 5 minute poti sa faci o pauza si sa vada ce mai fac. Deci as vrea un sfat ce sa fac :)
kudika_974625
Postat pe 6 Octombrie 2014 20:57
Sa iti anulezi contul de FB fiidca iti da numai batai de cap si in plus iti fura viata fara sa iti dai seama (altfel spus FB = o gramada de timp care zboara fara a avea satisfactii reale).
Al doilea sfat ar fi sa folosesti telefonul ca telefon si sa o suni daca iti este dor de ea.

Al treilea sfat are legatura cu situatia in care ea are un serviciu si tu ori traiesti pe banii babacilor ori ai un serviciu caldut unde muncesc altii si pentru tine. Intr-o astfel de situatie este firesc sa nu intelegi cum de nu are 5 minute sa iti raspunda tie la intrebarea "cf?".
Cand vei avea un seviciu in care esti in priza non stop o sa intelegi si tu ca cele 5 minute preferi sa le petreci la WC dupa ce te-ai tinut ceva timp ca sa nu faci pipi pe tine.

GROW UP!

Radu_Cristian_1
Postat pe 6 Octombrie 2014 23:40
De la: kudika_974625, la data 2014-10-06 20:57:54Buna Ziua,as avea si eu o intrebare.Cam de miercuri m-am certat cu iubita mea si Sambata m-am impacat dar simt eu ca este o nelamurire acolo :'( de ex ii trimit un mesaj pe facebook cu "cf"? si ea il vede dar nu mai raspunde inapoi si daca ii scriu ca ma despart de ea imi spune ca ma iubeste si ca ar vrea sa ramana cu mine toata vita :) Dei un sfat de ce nu imi raspunde la intrebari si nici la telefon si nu e ocupata si daca e doamne feri 5 minute poti sa faci o pauza si sa vada ce mai fac. Deci as vrea un sfat ce sa fac :)



1.Ce varsta aveti?
2.Practicarea FB-ului este una dintre caile de distrugere a relatiilor intre oameni,contrar motivului pentru care a fost creat acest site!!!Contul FB nu este obligatoriu,nici necesar.
3.Sunteti din aceeasi localitate?
4.Ii esti indiferent,nu crede in cuvinte spuse,dar care nu au niciun suport emotional,sentimental real.

5.De cat timp va aflati in aceasta relatie??
6.Are si alti pretendenti in lista.
7.Schimba metoda,las-o sa te caute,nu o mai contacta,macar o mica perioada de timp,vei vedea rezultatele.
kudika_15804
Postat pe 7 Octombrie 2014 07:11
intalneste-te cu ea si lamuriti treaba intre voi.
Daca nu reusesti sa te intalnesti cu ea las-o in pace.
mariacristinapp
Postat pe 13 Octombrie 2014 00:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vitamina D3 100.000 si 300.000 ui injecabil 1 De la: kudika475382 22 Noiembrie 2011 09:33
candidoza sau nu ? 9 De la: angelradios 3 Septembrie 2010 20:23
unghii tehnice in gel 2 De la: Cristina_Papuc_1 29 Iulie 2012 15:08
un sfat 3 De la: kudika_991733 9 August 2015 15:09
Articulatii dureroase 100 De la: kudika_16205 8 Aprilie 2015 11:51