Setari Cookie-uri

Unde va petreceti revelionul?

Buna fetelor, eu sunt noua aici si sunt curioasa daca v-ati gandit deja unde o sa va petreceti revelionul si cum ati procedat, ati apelat la serviciile vreunei agentii sau ati ales sa gasiti singuri locul potrivit?

Eu sunt de ceva timp in cautarea unui loc frumos, in care sa-mi iau prietenii si sa petrecem revelionul. Pentru ca suntem destul de multi (vreo 15-20), e complicat sa fim toti multumiti si sunt in pana de idei, pentru ca eu mi-am propus sa ma ocup de organzare.
Mie mi-ar placea sa fie undeva la munte, in Romania, dar astept sa ma inspirati si voi cu ceva idei sau sugestii.

Mersii :)
AIrina
Postat pe 3 Noiembrie 2014 15:25
De la: AIrina, la data 2014-11-03 15:25:35Buna fetelor, eu sunt noua aici si sunt curioasa daca v-ati gandit deja unde o sa va petreceti revelionul si cum ati procedat, ati apelat la serviciile vreunei agentii sau ati ales sa gasiti singuri locul potrivit?

Eu sunt de ceva timp in cautarea unui loc frumos, in care sa-mi iau prietenii si sa petrecem revelionul. Pentru ca suntem destul de multi (vreo 15-20), e complicat sa fim toti multumiti si sunt in pana de idei, pentru ca eu mi-am propus sa ma ocup de organzare.
Mie mi-ar placea sa fie undeva la munte, in Romania, dar astept sa ma inspirati si voi cu ceva idei sau sugestii.

Mersii :)



Nu,nu m-m gandit inca!!!Daca as fi in locul tau,as prefera un cadru natural,nicidecum in oras!!!Daca preferi muntele,si prietenii tai sunt de acord cu propunerea ta,ar fi timpul sa faci investigatii in gasirea locatiei potrivite!!!Sunteti tineri,cauta un loc inedit,cat mai apropiat de salbaticia naturii!!
kudika_15804
Postat pe 3 Noiembrie 2014 15:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
low-cost weekend in Roma 8 De la: zsilvia18 5 Martie 2010 16:19
urgent, vand bilet Nisipurile de aur, hotel slavey 4 * 8 De la: michelllebelle 21 Iulie 2010 16:04
Last minute concert Lady Gaga Budapesta 8 De la: _oktober_ 19 Noiembrie 2010 11:34
CROAZIERA PE DUNAREA DE SUS 1 De la: mitu_stefan2000 19 Martie 2010 10:04
Care trebuie sa fie motivatia unei calatorii ? 4 De la: KristianG 27 Aprilie 2009 12:52