Setari Cookie-uri

Ce dumnezeu se intimpla ?

Drai mei ma numesc COSTEL , am cunoscut o fata acum 12 ani , eu nu am mai fost insurat , si nici ia nu a fost maritata , neam cunoscut la o discoteca , era o fata care parintii , o cam umileau , o trimitea cu vaca pe deal, si din cauza asta nu a prea invatat carte,are doar 6 clase apoi a abandonat scoala , era frumoasa ce e drept corpolenta , neam inteles mam casatorit cu ia , eu aveam servici , ca si acum , am locuit la mine acasa ca eu sunt singur la parinti , locuiesc cu mama de 70 ani ,tata e decedat , dupa 5 ani de casnicie totul sa cam schimbat in familia noastra avem 2 copii o fata si un baiat , mai precis mam luptat prin relatii si multe cunostinte sa o bag si pe ia la un servici ca nu o primea nimeni fara 8 clase , ei , aici e fost ruptura si schimbarea , cum iam pus p[oseta pe brat , si pantof cu toc , a inceput sa iasa in lume , a inceput sa umble prost cu unu si cu altul eu habar nu aveam ma duciam la servici in ploiesti la metro in receptie , veneam seara acasa pe ia o bagasem la servici la confectii in orasul mizil, a dato sefu de acolo afara , ca a observat ca umbla prost se tot invoia sa iasa in oras , cu tipu , eu habar nu aveam ce se intimpla am bagato la o sectie de imbuteliere vin , in tohani , sa puna sticle pe banda, si acolo sa cuplat cu altul , electrician , , paralel mai umbla cu 2 baieti din satul care locuiesc eu persunari , si seful ei de la servici , cert este ca tot satul stia de ia ca e mare bagaboanta , chiar si femeile alea batrine stiau de ia , iar mie nu-mi spunea nimeni nimic , eram prostul satului , eu observasem ca e mult schimbata in toate modurile posibile , dar incercam sa ma mint pe mine singur , zic ?? mai cred ca am eu o problema cu capu am devenit gelos ??? singur cu gindurile mele , pina cind am prinso cu altul , de ce umbla panarama cu altii ca o filmasera unu si altu cu telefonul , altul a duso acasa si ,tipul acela a dat drumul la camera web , si ia habar nu avea ca e filmata in pat ce face ? si uite asa a santajato mereu , ca daca nu umbla si cu ala si cu ala , arata filmarea mie , si proasta nu avea incotro , era femeia satului , si prin mizil avea baieti , si ce sa mai am bagat divort , mam judecat cu ia eu am cistigat copii la curtea de apel ploiesti , imi plateste pensie alimentara la copii nu avenit de 5 ani de zile sa ii vada macar o data , sau sa le dea o bomboana , dar nici copii nu intreaba de ia acum am fetita la scoala clasa a-4-a si baiatul clasa a-3-a , ma descurc binisor cu ei nu am probleme , totul e ok , dar ma gindesc cu groaza la ziua cind mama nu va mai fi deja are 70 ani , si mare noroc am cu ia , ma ajutat cu copii pina acum alt-fel nu faceam fata , ce -oi- face eu atunci , ca la servici trebuie sa ma duc nu am incotro ? ca sa pot sa-mi tin familia , nu zic am si ceva animale pe acasa , porci pasari si mai multe ma descurc , dar fata creste are nevoie de mama ori-cit as incerca eu sa suplimentez si in locul mamei parca tot e nevoie de o femeie in casa ?copii sunt ascultatori invata bine , ma ajuta la curatenie in casa fiecare face curat in camera lui , isi spala vasele , am incercat sa gasesc pe cineva o fata tot la fel cu un copil , dar femeile in general au o conceptie gresita ,, ce ??? il iau pe ala ? cu 2 copii ? sa-i cresc eu ? dar nu gindesc , ca eu daca ma insor sau daca nu ma insor , copii mei tot cresc , , si vorba aia , doar nu-i tragi de par sa creasca ??? ei , maninca singuri se inbraca singuri se incalta singuri , se spala singuri , sunt marisori , ce mare lucru e sa faci o oala de mincare ? ca de pus poate sa-si puna si ei ? nu-stiu zic si eu ? de spalat cum spala pentru ia la masina de spalat baga si de-ale lor , si tot asa mare lucru nu ar-fi , dar asta e conceptie femeilor , vor barbati care sunt mistocari si zeflemisti , ca pe urma sa o dea si ele in bara cum am dato eu ? sa speram ca poate pe viitor voi gasi pe cineva , fie si cu copil si fara nu e o problema numai ia sa fie fata femeie de casa , poate daca voi stiti vre-o fata nacajita amarita , chiar daca are copil , nu e o problema puteti sa imi dati un bip macar la 0728816259 multumesc
Costel_Piu_1
Postat pe 23 Noiembrie 2014 10:53
Mai Costele , in primul rand .. daca tot cauti o mama pt copilasii tai , fii macar decent si corect fata de tine insati si scoate poza de la avatar atat timp cat nu esti tu in ea , fii tu insati si nu te da , cine nu esti.

Succes in gasirea acelei femei care va dori sa-ti fie alaturi .
kudykkka
Postat pe 23 Noiembrie 2014 22:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Simt ca nu mai rezist... 12 De la: rashela 30 Iunie 2010 04:15
O noapte incredibila 12 De la: kudika_19914 2 Noiembrie 2012 16:29
mai merita un astfel de baiat sa ii spui "te iubesc "? 6 De la: maramalos 5 August 2009 22:50
chimie sau nebunie? 32 De la: oana_78 3 Mai 2009 12:09
O poveste cu despartiri si impacari repetate 10 De la: 18 Aprilie 2013 10:46