Setari Cookie-uri

m am saturat de el,dar il iubesc

Avem o relatie de 6 ani..dar nu e totul asa de roz cum ar trb sa fie..e un nesimtit,iar in plus de asta niciodata nu si recunoaste greselile..l am tot iertat dar m am saturat de el,de fazele pe care mi le face,de vorbele urate pe kre mi le adreseaza,de tipete,de indifrenta,de dezinteres total..dar cu toate astea,spune k ma iubeste.Eu tin ft mult la el,il iubesc enorm d mult si mi e tare greu sa renunt la tot.pt k sunt 6 ani.si ma gand k mi am pierdut timpul..imi vb atat de urat ink imi vn sa fac acelasi lucru..ma face proasta de 20 de ori p zi.si nu doar atat..imi vb urat urat..si are momente knd mai da cu pumnul in mn..imi da in picioare sau maini..azi ne am certat si mi a sp sa tac k altfel ma da afara din casa lui.nu stiu ce sa fac..i am sp k o sa i para rau pt tot ce imi face si pt cum se poarrta cumn..mi a spus k sunt un nimeni..k nu l int nimic.eu tot timpul am fst lg el..am incercat sa fac tot ce pot pt el..dar uita ti rezultatele..nu mereu e asa...knd nu ne certam e ok..dar ne certam de 2-3 ori pe sapt..ce sa fac?ce sfat imi dati?
andr004
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:06
De la: andr004, la data 2011-09-30 23:06:59Avem o relatie de 6 ani..dar nu e totul asa de roz cum ar trb sa fie..e un nesimtit,iar in plus de asta niciodata nu si recunoaste greselile..l am tot iertat dar m am saturat de el,de fazele pe care mi le face,de vorbele urate pe kre mi le adreseaza,de tipete,de indifrenta,de dezinteres total..dar cu toate astea,spune k ma iubeste.Eu tin ft mult la el,il iubesc enorm d mult si mi e tare greu sa renunt la tot.pt k sunt 6 ani.si ma gand k mi am pierdut timpul..imi vb atat de urat ink imi vn sa fac acelasi lucru..ma face proasta de 20 de ori p zi.si nu doar atat..imi vb urat urat..si are momente knd mai da cu pumnul in mn..imi da in picioare sau maini..azi ne am certat si mi a sp sa tac k altfel ma da afara din casa lui.nu stiu ce sa fac..i am sp k o sa i para rau pt tot ce imi face si pt cum se poarrta cumn..mi a spus k sunt un nimeni..k nu l int nimic.eu tot timpul am fst lg el..am incercat sa fac tot ce pot pt el..dar uita ti rezultatele..nu mereu e asa...knd nu ne certam e ok..dar ne certam de 2-3 ori pe sapt..ce sa fac?ce sfat imi dati?

si tu stai cu animalul asta ????????????
steffy91
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:08
De la: andr004, la data 2011-09-30 23:06:59Avem o relatie de 6 ani..dar nu e totul asa de roz cum ar trb sa fie..e un nesimtit,iar in plus de asta niciodata nu si recunoaste greselile..l am tot iertat dar m am saturat de el,de fazele pe care mi le face,de vorbele urate pe kre mi le adreseaza,de tipete,de indifrenta,de dezinteres total..dar cu toate astea,spune k ma iubeste.Eu tin ft mult la el,il iubesc enorm d mult si mi e tare greu sa renunt la tot.pt k sunt 6 ani.si ma gand k mi am pierdut timpul..imi vb atat de urat ink imi vn sa fac acelasi lucru..ma face proasta de 20 de ori p zi.si nu doar atat..imi vb urat urat..si are momente knd mai da cu pumnul in mn..imi da in picioare sau maini..azi ne am certat si mi a sp sa tac k altfel ma da afara din casa lui.nu stiu ce sa fac..i am sp k o sa i para rau pt tot ce imi face si pt cum se poarrta cumn..mi a spus k sunt un nimeni..k nu l int nimic.eu tot timpul am fst lg el..am incercat sa fac tot ce pot pt el..dar uita ti rezultatele..nu mereu e asa...knd nu ne certam e ok..dar ne certam de 2-3 ori pe sapt..ce sa fac?ce sfat imi dati?



Poti sa te apuci sa inveti limba spaniola.
anageo25
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:14
il iubesc:( zi u stefy csf?
andr004
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:18
Si de ce mai stai cu el?Cred ca esti inca una din cele care vin aici pe site si se plang ca se comporta "iubi" cum se comporta cu ele dar asteapta sfaturi de genul "te iubeste in felul lui,lupta pt relatia ta".Tu decizi daca vrei sa-i mai fii carpa sau nu dar eu zic sa-l bagi in ma-sa.
broscoiu
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:19
De la: steffy91, la data 2011-09-30 23:08:36
De la: andr004, la data 2011-09-30 23:06:59Avem o relatie de 6 ani..dar nu e totul asa de roz cum ar trb sa fie..e un nesimtit,iar in plus de asta niciodata nu si recunoaste greselile..l am tot iertat dar m am saturat de el,de fazele pe care mi le face,de vorbele urate pe kre mi le adreseaza,de tipete,de indifrenta,de dezinteres total..dar cu toate astea,spune k ma iubeste.Eu tin ft mult la el,il iubesc enorm d mult si mi e tare greu sa renunt la tot.pt k sunt 6 ani.si ma gand k mi am pierdut timpul..imi vb atat de urat ink imi vn sa fac acelasi lucru..ma face proasta de 20 de ori p zi.si nu doar atat..imi vb urat urat..si are momente knd mai da cu pumnul in mn..imi da in picioare sau maini..azi ne am certat si mi a sp sa tac k altfel ma da afara din casa lui.nu stiu ce sa fac..i am sp k o sa i para rau pt tot ce imi face si pt cum se poarrta cumn..mi a spus k sunt un nimeni..k nu l int nimic.eu tot timpul am fst lg el..am incercat sa fac tot ce pot pt el..dar uita ti rezultatele..nu mereu e asa...knd nu ne certam e ok..dar ne certam de 2-3 ori pe sapt..ce sa fac?ce sfat imi dati?

si tu stai cu animalul asta ????????????


Doar n-ai crezut-o si pe asta? Acelasi scris, aceeasi poveste care se invarte in jurul comportamentului unui tip fata de o tipa care-l iubeste enorm... bla bla bla.
Plictisita trebuie sa mai fie persoana care le tot inventeaza.
rashela
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:21
Daca se intampla toate astea, de ce nu te desparti de el? Daca nu o faci, iarta-ma dar ai probleme.
kudika023770
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:25
Rashela scumpo, eu nu inventez nimic.in plus sunt noua pe kudica.asa k vedeti de trb ta.
problemele pe kre le am si pe kre le spun tuturor sunt pt k nu le gasesc o solutie..nu ca ma plictisesc.
probabil nu stii ce inseamna s iubesti.iar din nefericire pers pe kre o iubesti sa fie si cea mai imp pt tn..
andr004
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:25
De la: andr004, la data 2011-09-30 23:25:49Rashela scumpo, eu nu inventez nimic.in plus sunt noua pe kudica.asa k vedeti de trb ta.
problemele pe kre le am si pe kre le spun tuturor sunt pt k nu le gasesc o solutie..nu ca ma plictisesc.
probabil nu stii ce inseamna s iubesti.iar din nefericire pers pe kre o iubesti sa fie si cea mai imp pt tn..


Ete na!
Ai descoperit tu ca iubirea inseamna bataie?
anageo25
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:27
Am pus punct relatiei..dar imi este foarte greu..imi vine sa iau telefonul sa i dau sms uri ..sa i spun tot ce mi aduc aminte.sa i sp kt de nesimtit e si kt m a dezamagit.prob e k nu stiu cum sa fac sa l uit.sa nu mai pun mana pe tel sa i dau sms sau sa i raspund..asta in kz k ma va kuta.pt k nu este constient de ceea ce a fqt
andr004
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:27
E buna agresivitatea si dragostea.Ideea este sa te focalizezi pentru rezolvarea problemelor tale, nu sa te plangi de opiniile celorlalti.Tu ii intrebi pe ceilalti, dar personal cum te-ai gandit sa iesi din aceasta situatie?
kudika023770
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:29
De la: andr004, la data 2011-09-30 23:27:55.asta in kz k ma va kuta.pt k


anageo25
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:30
din nefericire aprox toti barbatii sunt la fel.norocoase sunt cele care n au parte de asa ceva.iar parerile sunt impartite.eu doar le ascult.si ma gandesc la ce voi face.pt k decizia imi apartine,iar dak cer sfaturi este pt k am nevoie si pt k trb sa fac cva pt mn
andr004
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:33
De la: steffy91, la data 2011-09-30 23:08:36
De la: andr004, la data 2011-09-30 23:06:59Avem o relatie de 6 ani..dar nu e totul asa de roz cum ar trb sa fie..e un nesimtit,iar in plus de asta niciodata nu si recunoaste greselile..l am tot iertat dar m am saturat de el,de fazele pe care mi le face,de vorbele urate pe kre mi le adreseaza,de tipete,de indifrenta,de dezinteres total..dar cu toate astea,spune k ma iubeste.Eu tin ft mult la el,il iubesc enorm d mult si mi e tare greu sa renunt la tot.pt k sunt 6 ani.si ma gand k mi am pierdut timpul..imi vb atat de urat ink imi vn sa fac acelasi lucru..ma face proasta de 20 de ori p zi.si nu doar atat..imi vb urat urat..si are momente knd mai da cu pumnul in mn..imi da in picioare sau maini..azi ne am certat si mi a sp sa tac k altfel ma da afara din casa lui.nu stiu ce sa fac..i am sp k o sa i para rau pt tot ce imi face si pt cum se poarrta cumn..mi a spus k sunt un nimeni..k nu l int nimic.eu tot timpul am fst lg el..am incercat sa fac tot ce pot pt el..dar uita ti rezultatele..nu mereu e asa...knd nu ne certam e ok..dar ne certam de 2-3 ori pe sapt..ce sa fac?ce sfat imi dati?

si tu stai cu animalul asta ????????????
IL IUBESTE PE ANIMALUL ALA,RAUTACIOASO
Indiana_Jones
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:35
De la: andr004, la data 2011-09-30 23:33:46din nefericire aprox toti barbatii sunt la fel.norocoase sunt cele care n au parte de asa ceva.iar parerile sunt impartite.eu doar le ascult.si ma gandesc la ce voi face.pt k decizia imi apartine,iar dak cer sfaturi este pt k am nevoie si pt k trb sa fac cva pt mn


Esti un pic dusa.
In trei mesaje de contrazici de habar n-ai ce scrii.
anageo25
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:36
De la: andr004, la data 2011-09-30 23:25:49Rashela scumpo, eu nu inventez nimic.in plus sunt noua pe kudica.asa k vedeti de trb ta.
problemele pe kre le am si pe kre le spun tuturor sunt pt k nu le gasesc o solutie..nu ca ma plictisesc.
probabil nu stii ce inseamna s iubesti.iar din nefericire pers pe kre o iubesti sa fie si cea mai imp pt tn..


De ce trebuie sa ma convingi pe mine ca spui adevarul? Eu tocmai am scris mai sus ca nu cred o iota. Dar tu continua, sunt destui care te vor crede.
rashela
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:37
De la: broscoiu, la data 2011-09-30 23:19:36Si de ce mai stai cu el?Cred ca esti inca una din cele care vin aici pe site si se plang ca se comporta "iubi" cum se comporta cu ele dar asteapta sfaturi de genul "te iubeste in felul lui,lupta pt relatia ta".Tu decizi daca vrei sa-i mai fii carpa sau nu dar eu zic sa-l bagi in ma-sa.
ASA L-AI BAGAT SI TU PE BROSCOZAUR IN MA-SA SI ACUM NU SE MAI DEZLIPESTE DE EA
Indiana_Jones
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:38
De la: Indiana_Jones, la data 2011-09-30 23:38:31
De la: broscoiu, la data 2011-09-30 23:19:36Si de ce mai stai cu el?Cred ca esti inca una din cele care vin aici pe site si se plang ca se comporta "iubi" cum se comporta cu ele dar asteapta sfaturi de genul "te iubeste in felul lui,lupta pt relatia ta".Tu decizi daca vrei sa-i mai fii carpa sau nu dar eu zic sa-l bagi in ma-sa.
ASA L-AI BAGAT SI TU PE BROSCOZAUR IN MA-SA SI ACUM NU SE MAI DEZLIPESTE DE EA

Deci nu eu l-am bagat,s-a baga singur,ajutat de ma-sa bineinteles careia ii face mare placere sa doarma cu el in pat si sa-l trateze ca pe un copil de 12 ani.
broscoiu
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:44
Te-ai gandit sa iti dai sansa sa cunosti un alt barbat care sa te iubesca si sa te respecte?ar fi bine sa cunosti alti barbati.Daca vei continua cu acel om s-ar putea sa te lovesca tot mai des si tot mai puternic.Renunta acum cat inca esti tanara si iti poti reface viata
kudika50ani
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:46
buna am vazut mesaju tau stai linistita cunosc si eu pe cineva la fel face
kudika443887
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:47
sunt perfect deacord cu tine si eu am trecut prin bataie si prin suferinta dar am pus picioru in prag si am plecat am ramas si cu un copil dar sa sti ca dupa atata timp sunt mult mai bine si sunt fericita acum stiu pentru ce lupt doar pentru mine si copii
kudika443887
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:51
De la: kudika443887, la data 2011-09-30 23:51:10sunt perfect deacord cu tine si eu am trecut prin bataie si prin suferinta dar am pus picioru in prag si am plecat am ramas si cu un copil dar sa sti ca dupa atata timp sunt mult mai bine si sunt fericita acum stiu pentru ce lupt doar pentru mine si copii


Ori copil ori copii? Hotaraste-te!
anageo25
Postat pe 30 Septembrie 2011 23:56
Din pacate sunt femei care n-au unde sa mearga , n-au pe nimeni , decat pe Dumnezeu si speranta ca nemernicul se va schimba si va fi omul de care s-a indragostit acum enspe ani.
Daca sunt si copii la mijloc si mai rau ...Te gandesti la ei cum sa stea fara tata , ce-o sa zica lumea , din ce sa traiesti .Sunt multe , foarte multe motive pentru care o femeie alege sa nu plece si asta nu este doar pentru ca ii place sa se planga si sa adune compatimire .Dar e usor din partea cealalta a computerului sa ne amuzam de ghinionul altora si de neputiinta lor de a razbi .
Mayyyyana
Postat pe 1 Octombrie 2011 00:02
Ba cum dracu se face ca citesc pe aici si gasesc 90% din femei fericite , realizate , dastapte de numa ' iubite ..cu soti perfecti si casaorii perfecte ( ca si ele dealtfel ) dar tribunalele romanesti gem fratilor de procese.Ce procese? De divort!
Mayyyyana
Postat pe 1 Octombrie 2011 00:05
De la: MayanMistica, la data 2011-10-01 00:02:29Din pacate sunt femei care n-au unde sa mearga , n-au pe nimeni , decat pe Dumnezeu si speranta ca nemernicul se va schimba si va fi omul de care s-a indragostit acum enspe ani.
Daca sunt si copii la mijloc si mai rau ...Te gandesti la ei cum sa stea fara tata , ce-o sa zica lumea , din ce sa traiesti .Sunt multe , foarte multe motive pentru care o femeie alege sa nu plece si asta nu este doar pentru ca ii place sa se planga si sa adune compatimire .Dar e usor din partea cealalta a computerului sa ne amuzam de ghinionul altora si de neputiinta lor de a razbi .


Sunt de parere ca unii citesc doar titlul ca apoi sa plangaceasca si ei.
Nu-ti trebuie nici fler, nici facultate si nici al doispelea simt, sa vezi ca povestea e turnare de gogosi in bocanci.
Oricum se gasesc destui sa inghita baliverne.
anageo25
Postat pe 1 Octombrie 2011 00:07
De la: MayanMistica, la data 2011-10-01 00:05:47Ba cum dracu se face ca citesc pe aici si gasesc 90% din femei fericite , realizate , dastapte de numa ' iubite ..cu soti perfecti si casaorii perfecte ( ca si ele dealtfel ) dar tribunalele romanesti gem fratilor de procese.Ce procese? De divort!
in realitate sunt doar cateva,dar au mai multe conturi
Indiana_Jones
Postat pe 1 Octombrie 2011 00:08
De la: anageo25, la data 2011-10-01 00:07:56
De la: MayanMistica, la data 2011-10-01 00:02:29Din pacate sunt femei care n-au unde sa mearga , n-au pe nimeni , decat pe Dumnezeu si speranta ca nemernicul se va schimba si va fi omul de care s-a indragostit acum enspe ani.
Daca sunt si copii la mijloc si mai rau ...Te gandesti la ei cum sa stea fara tata , ce-o sa zica lumea , din ce sa traiesti .Sunt multe , foarte multe motive pentru care o femeie alege sa nu plece si asta nu este doar pentru ca ii place sa se planga si sa adune compatimire .Dar e usor din partea cealalta a computerului sa ne amuzam de ghinionul altora si de neputiinta lor de a razbi .


Sunt de parere ca unii citesc doar titlul ca apoi sa plangaceasca si ei.
Nu-ti trebuie nici fler, nici facultate si nici al doispelea simt, sa vezi ca povestea e turnare de gogosi in bocanci.
Oricum se gasesc destui sa inghita baliverne.


Apropo de asta. Am remarcat un lucru fooooarte curios. Personal, inainte sa intru pe forum rasfoiesc articolele care apar pe kudika cand se deschide site-ul. Ei bine, de multe ori exista o poveste pe forum, reala, cu un subiect x. La nici o zi dupa ce acest subiect atrage atentia noastra si se posteaza una, alta, apare pe kudika un articol care dezbate subiectul in cauza la modul general. Si unde sunt "furatae" cam toate ideile postate de noi pe aici.

Asa ca, de multe ori m-am gandit ca cel / cea care inventeaza subiecte pe aici este vreunul insarcinat cu o rubrica pe kudika, Si cum n-are idei, arunca ceva aici si ce-o iesi, dezvolta el dincolo.
rashela
Postat pe 1 Octombrie 2011 00:18
Doamne, parca as fi ala cu "aicishea"! :((((
Scuze!
rashela
Postat pe 1 Octombrie 2011 00:20
Rashela , vrei sa spui ca sunt trolli care n-au cum sa atraga traficul pe site si inventeaza povesti?
Mayyyyana
Postat pe 1 Octombrie 2011 00:40
De la: MayanMistica, la data 2011-10-01 00:40:05Rashela , vrei sa spui ca sunt trolli care n-au cum sa atraga traficul pe site si inventeaza povesti?


:) Evident!
rashela
Postat pe 1 Octombrie 2011 00:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Doreste sa ne despartim(incopabilitate) 4 De la: kudika_969573 9 Iulie 2014 09:45
Valoarea unei relatii 4 De la: Groh_Bianka_1 20 Mai 2013 09:50
buna...:-s 18 De la: yumalai 21 Ianuarie 2010 19:21
il iubesc prea mult 35 De la: Micaell 6 Iulie 2011 11:49
Te vreau dar...nu te vreau... 32 De la: steffy91 17 Iunie 2011 11:41