Setari Cookie-uri

sa raman sau nu?

ok ..sunt intro rel de doi ani timp in care nu iam prea acordat atentie deosebita...fiindca eram in depresie dupa fostul...toate bune si frumoase..miam mai revenit datorita actualului dar pe masura ce trecea timpul descopeream ca imi este opus si nu e ceea ce imi doresc..nu ma face sa rad nu ii place sa comunice..aproape ca am devenit si eu asa.. neam mutat de un an si...nu ma mai recunosc nici eu nici familia..am devenit inchisa in mn... mai e un barbat...care e ceea ce imi doresc...e mai mare decat mine..ma simt in largul meu cu el...nu suntem impreuna dar ma gandesc ca as vrea sa fiu cu el..problema e ca acum pe prag de plecare simt ca imi e greu si totusi tin la actual...pt ca il cunosc si fara sa vreau a devenit parte din
kudika_976619
Postat pe 19 Noiembrie 2014 09:16
De la: kudika_976619, la data 2014-11-19 09:16:18ok ..sunt intro rel de doi ani timp in care nu iam prea acordat atentie deosebita...fiindca eram in depresie dupa fostul...toate bune si frumoase..miam mai revenit datorita actualului dar pe masura ce trecea timpul descopeream ca imi este opus si nu e ceea ce imi doresc..nu ma face sa rad nu ii place sa comunice..aproape ca am devenit si eu asa.. neam mutat de un an si...nu ma mai recunosc nici eu nici familia..am devenit inchisa in mn... mai e un barbat...care e ceea ce imi doresc...e mai mare decat mine..ma simt in largul meu cu el...nu suntem impreuna dar ma gandesc ca as vrea sa fiu cu el..problema e ca acum pe prag de plecare simt ca imi e greu si totusi tin la actual...pt ca il cunosc si fara sa vreau a devenit parte din



Daca ai realizat ca nu este partenerul potrivit nu continua ceva ce nu iti place si nu iti face bine,fii sincera cu tine ,si cu el,deopotriva,si elimina apasarea din inima ta!! Nu te angaja intr-o alta relatie,pana nu clarifici problemele din relatia actuala,nu este corect pentru nimeni,daca incerci un joc dublu!!FII ONESTA,draga mea,in relatia ta!!!
kudika_15804
Postat pe 19 Noiembrie 2014 09:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa aleg?:( 15 De la: kudika_12538 10 August 2012 20:56
cred ca nu stie ce vrea acum... 8 De la: kudika052198 6 Mai 2010 11:43
compatibilitate 1 De la: ligiuta21 18 Aprilie 2009 16:53
Despartire, impacare.. 10 De la: Anna_Maria_26 3 Aprilie 2015 21:31
fostul meu iubit ma vrea ca si amanta! ajutooooooor!!!!!!!! 45 De la: kudika029282 8 Septembrie 2010 21:02