Setari Cookie-uri

Am nevoie de un sfat

Prietenul meu vorbeste cu altele. Atat nimic mai mult, dar nu stiu cum ar trebui sa reactionez intr-o astfel de situatie..voi ce parere aveti?
kudika_986587
Postat pe 3 Mai 2015 13:31
De la: kudika_986587, la data 2015-05-03 13:31:18Prietenul meu vorbeste cu altele. Atat nimic mai mult, dar nu stiu cum ar trebui sa reactionez intr-o astfel de situatie..voi ce parere aveti?



Depinde de natura discutiilor avute cu celellate femei!!! Nu traim in padure,relationam,socializam,este vorba de relatii interumane,dara daca faci referire la flirt sau chiarla o relatie avuta in paralel cu a voastra,se schimba datele problemei!!!Daca este vorba de asa ceva,nu poti face nimic special,trimite-l la acele fmei,DEFINITIV!!Nu te umili in fata domiei sale,caci nu este firesc,iubirea nu include umilinta!!!L-as pune in dificultatea adusa de ADEVAR!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Mai 2015 13:36
Flirteaza si atat. Mi-a zis ca asa e el, dar ca nu am de ce sa-mi fac griji. Nu stiu eu consider ca atunci cand ajungi sa vorbesti cu alta persoana este clar ca esti oarecum interesata de ea. Mi se pare atat de confuza toata situatia. Nu vreau sa par posesiva sau sa fiu paranoica..
kudika_986587
Postat pe 3 Mai 2015 13:53
De la: kudika_986587, la data 2015-05-03 13:53:00Flirteaza si atat. Mi-a zis ca asa e el, dar ca nu am de ce sa-mi fac griji. Nu stiu eu consider ca atunci cand ajungi sa vorbesti cu alta persoana este clar ca esti oarecum interesata de ea. Mi se pare atat de confuza toata situatia. Nu vreau sa par posesiva sau sa fiu paranoica..



Orice relatie incepe cu flirt!!!Serios,nu exista motive pentru care sa iti faci griji????Mai sa fie!!!!! Daca nu exista pericol,procedeaza in acelasi mod si ai sa vezi daca ii va conveni comportamentul tau!!Pai,daca doreste bal mascat,macar sa fie unul pentru fiecare,nu????Draga mea,depinde de tine,flirtul inseamna cu totul altceva si nu este valabil daca o relatie este deja in desfasurare1!!NU ESTE CORECT pentru niciunul dintre cei implicati!!!De ce nu flirteaza cu tine,l-ai intrebat????Asa este el????Normal,doar este un barbat,nu????Fa ce iti dicteaza inima,daca iti place o astfel de atitudine,puteti continua relatia!!
kudika_15804
Postat pe 3 Mai 2015 14:15
De la: kudika_986587, la data 2015-05-03 13:53:00Flirteaza si atat. Mi-a zis ca asa e el, dar ca nu am de ce sa-mi fac griji. Nu stiu eu consider ca atunci cand ajungi sa vorbesti cu alta persoana este clar ca esti oarecum interesata de ea. Mi se pare atat de confuza toata situatia. Nu vreau sa par posesiva sau sa fiu paranoica..


Prietenul tau e un nesimtit si nu te iubeste si mai mult nu te respecta.
Nu exista "asa e el ".
Arno_28
Postat pe 17 Mai 2015 09:24
De la: kudika_986587, la data 2015-05-03 13:53:00Flirteaza si atat. Mi-a zis ca asa e el, dar ca nu am de ce sa-mi fac griji. Nu stiu eu consider ca atunci cand ajungi sa vorbesti cu alta persoana este clar ca esti oarecum interesata de ea. Mi se pare atat de confuza toata situatia. Nu vreau sa par posesiva sau sa fiu paranoica..



Deloc. Tu esti de-a dreptul naiva.
Rotty_
Postat pe 17 Mai 2015 09:32
De la: kudika_986587, la data 2015-05-03 13:53:00Flirteaza si atat. Mi-a zis ca asa e el, dar ca nu am de ce sa-mi fac griji. Nu stiu eu consider ca atunci cand ajungi sa vorbesti cu alta persoana este clar ca esti oarecum interesata de ea. Mi se pare atat de confuza toata situatia. Nu vreau sa par posesiva sau sa fiu paranoica..


Respectul in relatia asta nu exista, clar! Nu cred ca ti-ai dori o asemenea relatie pe viitor pentru ca nu va fii de viitor, decat daca tu vei stii care ti-e locul ...adica nu ai voie sa te plangi ca el este prea barbat ca sa te respecte si locul tau draga mea este la cratita asteptandu-l pe el sa vina satisfacut de la altele...asta e viitorul!

Parerea mea...fugi cat mai poti, pentru ca acest "barbat" nu se va schimba, doar ti-a spus ca nu face nimic rau
verraa
Postat pe 19 Mai 2015 22:54
da, nu este ceva curat acolo ! Daca tine cu adevarat la tine atunci nu vede pe altele ! Daca le vede...intelegi ce vreau sa zic ! Eu sunt barbat si iti spun sincer ca stiu cum stau lucrurile. Relatia ta cu el este una de fatada, nu cred ca are vreo sansa sa devina serioasa. Ca sa eviti sa suferi, mai bine cauta-ti alt prieten care sate pretuiasca, sa vada ca meriti intreaga lui atentie !

DOAMNE AJUTA !

Mircea

ps-eu sunt casatorit....glumeam !
Mircea63
Postat pe 24 Mai 2015 07:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna ziua 6 De la: Barbie30 31 Octombrie 2010 17:05
Confuza 12 De la: kudika311399_silvia 26 Octombrie 2010 17:02
CE AI FACE DACA CINEVA TI-AR DARUI 1 MIL DE EURO SA FACI CE VREI CU EI?!?! 44 De la: FRN 28 Iunie 2010 23:12
relatie?sau......? 32 De la: kudika034235 25 August 2009 21:58
hello:D 7 De la: pamela_1 1 Iulie 2009 16:08