Setari Cookie-uri

vreau un sfat urgent

am o mare problema vreau sa ma ajute cineva ,cu un sfat daca se poate; sunt casatorita de 23 de ani,am 2 copii si pana aici totul e bine ,sotul ma iubeste e atent cu mine nu mn-eam certat nici o data ,sau de vreo bataie nu se pune in discutie , problema este ca eu nu i-am spus nici o data ca nu am nici o pofta de sex de cind m- am casatorit adica la 20 de ani am facut sex mai mult ca o datorie familiara .el s-a straduit din tot ce e posibil sa ma inteleaga ca sunt frigida ,am incercat tot ce e posibil in probleme de pozitii de lubrefianti de jucarii etc,degeaba ,acum ceva tinp in urma am avut o discutie,tot pe aceasta problema,el crede ca am pe altu ,altii, iam spus ca nu sinu am avut pe nimeni nici o data dar la toate acestea se adauga si gurile rele care iau spos ca am pe unu cu msina si tot asa stiti cum este cind incep sa te ajute gurile rele,eu il iubesc numai pe el pot sa jur in fata lui d-zeu ca nu imi trebuie alt barbat ,aici eproblema ca el ca sot este unicat problema este cu mine ,a trebuit sa-i spun ca nu vreau sa fac sex si nu simt nici cel mai mic fior de placere cand o facem,v-am spus am facuto ca pe o datorie a mea fata de el si familie,si iam sus ca eu cind il vad sau cgear daca ma gindesc la el ma apuca un fior pe se tot corpul si ma masturbez singura si ma simt in al noolea cer,iar dupa aceasta nu vreau nici sa aud de sex,daca va vine sa credeti si eu am ramas surprinsa la reactia lui ,a inceput sa rida si a zis sai arat cum fac, nu pot cu el de fata,a inteles si asta ,iar raspunsul lui a fost bine, bine asta e treaba ta in particular ce facem cu problema de cuplu ,asta a fost o lovitura ptr mine, tin la el dar nu stiu ce sa fac vreau sa iau pastile sau orice ca sa am si eu o relatie ca ori ce femeie sa simt placerea sexului in doi,daca puteti ajutati-ma vreau sa pastrez sotul linga mine vreau sa simt ce simt atunci cind ma masturbez singura,vreau sa -l vad fericit ca nu tebuie sa o faca cu o femeie care este ca moarta din punctul asta de vedere. va multumesc anticipat astept un raspuns urgent ps. am uitat sa va spun nu vrea sa se duca la altele ,eu chear lam rugat
kudika376312
Postat pe 14 Martie 2011 07:14
tre sa plec, n am nici un chef... da decat sa citesc zidul chinezesc te dext de mai sus... o alegere imposibila...greu
rockk
Postat pe 14 Martie 2011 07:20
Cu multa rabdare,totul se poate rezolva...Parerea mea este ca este nevoie de multa tandrete si un preludiu lung din partea lui,din care sa faca parte si masturbarea ta la inceput,iar dupa ce esti foarte excitata sa continue cu intromisiunea.
merik
Postat pe 14 Martie 2011 07:40
Binenteles ca ptr toate astea este nevoie de comunicare...Succes
merik
Postat pe 14 Martie 2011 07:42
De la: merik, la data 2011-03-14 07:40:30Cu multa rabdare,totul se poate rezolva...Parerea mea este ca este nevoie de multa tandrete si un preludiu lung din partea lui,din care sa faca parte si masturbarea ta la inceput,iar dupa ce esti foarte excitata sa continue cu intromisiunea.


Cica au 23 de ani impreuna,cam cat sa mai astepte?
Barbie30_
Postat pe 14 Martie 2011 08:30
Eu zic sa incerci sa vizionezi ( impreuna cu el) neste filme xxx, sa vezi ce simti; dar asta e doar o solutie provizorie. Singura solutie e sa comunici cu el fara inhibitii, sa-i spui ce si unde iti place sa fii mangaiata, etc. Hai, curaj, pt ca dupa 23 de ani de casnicie cred ca va stiti si ultimul floc din ...fundu gradinii
mimi_ca29
Postat pe 14 Martie 2011 08:46
Ceva consiliere matrimoniala...? Sexolog...?

Ca vad ca orgasmul il poti atinge, dar ai ce ai cu actul sexual.
kudika_pudika
Postat pe 14 Martie 2011 13:09
De la: kudika_pudika, la data 2011-03-14 13:09:27Ceva consiliere matrimoniala...? Sexolog...?

Ca vad ca orgasmul il poti atinge, dar ai ce ai cu actul sexual.

ea n-are nimic...actul sexual in 2 vine peste ea!

poate ar trebui sa nu te mai masturbezi...o perioada...si poate vei simti placere cu sotu!
ironia
Postat pe 14 Martie 2011 13:13
sincer chiar mi se pare aiurea, ca dupa 23 de ani de casnicie sa-ti produci singura placeri...problema este la tine doamna mea si nu tine de frigiditate ci de falsele pudori carate probabil din vremuri imemoriabile...lasa la usa dormitorului orice rusine, aprinde toate luminile, da plapuma deoparte, imbraca un furou sexy si da-i bataie...arata-i ce te excita cu adevarat
miss_darine
Postat pe 14 Martie 2011 13:20
De la: ironia, la data 2011-03-14 13:13:37
De la: kudika_pudika, la data 2011-03-14 13:09:27Ceva consiliere matrimoniala...? Sexolog...?

Ca vad ca orgasmul il poti atinge, dar ai ce ai cu actul sexual.

ea n-are nimic...actul sexual in 2 vine peste ea!

poate ar trebui sa nu te mai masturbezi...o perioada...si poate vei simti placere cu sotu!

Sau s-o imbete! Cunosc cazuri in care merge smecheria. Sotul meu are un prieten care o imbata pe iubita lui cand are chef de cotaiala. Deja stim ce se intampla, cand ii cumpara Long Island Ice Tea-uri unul peste altul
kudika_pudika
Postat pe 14 Martie 2011 13:22
De la: kudika_pudika, la data 2011-03-14 13:22:00
De la: ironia, la data 2011-03-14 13:13:37
De la: kudika_pudika, la data 2011-03-14 13:09:27Ceva consiliere matrimoniala...? Sexolog...?

Ca vad ca orgasmul il poti atinge, dar ai ce ai cu actul sexual.

ea n-are nimic...actul sexual in 2 vine peste ea!

poate ar trebui sa nu te mai masturbezi...o perioada...si poate vei simti placere cu sotu!

Sau s-o imbete! Cunosc cazuri in care merge smecheria. Sotul meu are un prieten care o imbata pe iubita lui cand are chef de cotaiala. Deja stim ce se intampla, cand ii cumpara Long Island Ice Tea-uri unul peste altul


ironia
Postat pe 14 Martie 2011 13:24
this is so wrong on so many levels
felixcat
Postat pe 17 Martie 2011 20:26
masturbati-va reciproc si cand te simti mai excitata lasa-l sa isi faca datoria de barbat
perfect_green23
Postat pe 20 Martie 2011 00:16
dragut-o...nu e vina ta ca el nu te poate satisface...poate doar urca pe tine si coboara cand se termina...fara preludiu,fara tandrete...spunei ...daca vrei sa faci cum iti faci singura..pune rusinea in cui...alti barbati au placere vazand cum se masturbeaza femeia fara a face sex cu ea...atingete in timp ce el face sex cu tine,acolo si unde iti place tie...nui nimic rau in asta...el nu iti cunoaste corpul si punctele sensibile...daca erai frigida nu aveai placerea nici sa te masturbezi...stai linistita...sau incercati sfaturile unui psiholog de cuplu
liandra39
Postat pe 20 Martie 2011 10:19
De la: rockk, la data 2011-03-14 07:20:30tre sa plec, n am nici un chef... da decat sa citesc zidul chinezesc te dext de mai sus... o alegere imposibila...greu
tare:))
jollynne
Postat pe 20 Martie 2011 10:30
De la: kudika376312, la data 2011-03-14 07:14:30am incercat tot ce e posibil in probleme de pozitii de lubrefianti de jucarii etc,degeaba

dar preludiu ati incercat? poate sariti peste etape si de asta.....daca zici ca tu dureri nu ai, doar ca nu simti nimic cu el, iar singura e OK.
DayC
Postat pe 20 Martie 2011 16:15
De la: kudika376312, la data 2011-03-14 07:14:30am o mare problema vreau sa ma ajute cineva ,cu un sfat daca se poate; sunt casatorita de 23 de ani,am 2 copii si pana aici totul e bine ,sotul ma iubeste e atent cu mine nu mn-eam certat nici o data ,sau de vreo bataie nu se pune in discutie , problema este ca eu nu i-am spus nici o data ca nu am nici o pofta de sex de cind m- am casatorit adica la 20 de ani am facut sex mai mult ca o datorie familiara .el s-a straduit din tot ce e posibil sa ma inteleaga ca sunt frigida ,am incercat tot ce e posibil in probleme de pozitii de lubrefianti de jucarii etc,degeaba ,acum ceva tinp in urma am avut o discutie,tot pe aceasta problema,el crede ca am pe altu ,altii, iam spus ca nu sinu am avut pe nimeni nici o data dar la toate acestea se adauga si gurile rele care iau spos ca am pe unu cu msina si tot asa stiti cum este cind incep sa te ajute gurile rele,eu il iubesc numai pe el pot sa jur in fata lui d-zeu ca nu imi trebuie alt barbat ,aici eproblema ca el ca sot este unicat problema este cu mine ,a trebuit sa-i spun ca nu vreau sa fac sex si nu simt nici cel mai mic fior de placere cand o facem,v-am spus am facuto ca pe o datorie a mea fata de el si familie,si iam sus ca eu cind il vad sau cgear daca ma gindesc la el ma apuca un fior pe se tot corpul si ma masturbez singura si ma simt in al noolea cer,iar dupa aceasta nu vreau nici sa aud de sex,daca va vine sa credeti si eu am ramas surprinsa la reactia lui ,a inceput sa rida si a zis sai arat cum fac, nu pot cu el de fata,a inteles si asta ,iar raspunsul lui a fost bine, bine asta e treaba ta in particular ce facem cu problema de cuplu ,asta a fost o lovitura ptr mine, tin la el dar nu stiu ce sa fac vreau sa iau pastile sau orice ca sa am si eu o relatie ca ori ce femeie sa simt placerea sexului in doi,daca puteti ajutati-ma vreau sa pastrez sotul linga mine vreau sa simt ce simt atunci cind ma masturbez singura,vreau sa -l vad fericit ca nu tebuie sa o faca cu o femeie care este ca moarta din punctul asta de vedere. va multumesc anticipat astept un raspuns urgent ps. am uitat sa va spun nu vrea sa se duca la altele ,eu chear lam rugat



Iti este rusine de sotul tau, cu care ai si copii si stai cu el de ataa amar de anii, eu cred ca var ajuta un psiholog....o sa-l pierzi in felul asta:):(
s-au poate te poti preface ca te simti bn...nu morii fao k nici o daataa.... pofta vine pe drum:)
kudika370543
Postat pe 20 Martie 2011 16:59
hmmmm si eu chiar aceasi problema dar eu sunt cu el de 6 ani si am incecat toatee metodele nu pt sa zic ca ne este rusine unul de celalat si pe chestia asta ne certam ffffff des ca el are chef dar e nu si.....chiar nu stiu ce sa fac
kudika362745
Postat pe 20 Martie 2011 17:13
De la: kudika376312, la data 2011-03-14 07:14:30am o mare problema vreau sa ma ajute cineva ,cu un sfat daca se poate; sunt casatorita de 23 de ani,am 2 copii si pana aici totul e bine ,sotul ma iubeste e atent cu mine nu mn-eam certat nici o data ,sau de vreo bataie nu se pune in discutie , problema este ca eu nu i-am spus nici o data ca nu am nici o pofta de sex de cind m- am casatorit adica la 20 de ani am facut sex mai mult ca o datorie familiara .el s-a straduit din tot ce e posibil sa ma inteleaga ca sunt frigida ,am incercat tot ce e posibil in probleme de pozitii de lubrefianti de jucarii etc,degeaba ,acum ceva tinp in urma am avut o discutie,tot pe aceasta problema,el crede ca am pe altu ,altii, iam spus ca nu sinu am avut pe nimeni nici o data dar la toate acestea se adauga si gurile rele care iau spos ca am pe unu cu msina si tot asa stiti cum este cind incep sa te ajute gurile rele,eu il iubesc numai pe el pot sa jur in fata lui d-zeu ca nu imi trebuie alt barbat ,aici eproblema ca el ca sot este unicat problema este cu mine ,a trebuit sa-i spun ca nu vreau sa fac sex si nu simt nici cel mai mic fior de placere cand o facem,v-am spus am facuto ca pe o datorie a mea fata de el si familie,si iam sus ca eu cind il vad sau cgear daca ma gindesc la el ma apuca un fior pe se tot corpul si ma masturbez singura si ma simt in al noolea cer,iar dupa aceasta nu vreau nici sa aud de sex,daca va vine sa credeti si eu am ramas surprinsa la reactia lui ,a inceput sa rida si a zis sai arat cum fac, nu pot cu el de fata,a inteles si asta ,iar raspunsul lui a fost bine, bine asta e treaba ta in particular ce facem cu problema de cuplu ,asta a fost o lovitura ptr mine, tin la el dar nu stiu ce sa fac vreau sa iau pastile sau orice ca sa am si eu o relatie ca ori ce femeie sa simt placerea sexului in doi,daca puteti ajutati-ma vreau sa pastrez sotul linga mine vreau sa simt ce simt atunci cind ma masturbez singura,vreau sa -l vad fericit ca nu tebuie sa o faca cu o femeie care este ca moarta din punctul asta de vedere. va multumesc anticipat astept un raspuns urgent ps. am uitat sa va spun nu vrea sa se duca la altele ,eu chear lam rugat


dar cum dupa 23 de ani iti e rusine de propriul sot in ce priveste sexualitatea? de ce nu faci altceva? invata-l pe el sa te atinga asa cum te atingi tu. va trebui sa rezolvi tu problema pentru ca este la tine. mergi la un psiholog sau faceti terapie de cuplu pe tema asta. in aditie ia niste filme xxx si incearca sa vizionezi zilnic pentru ca sa se creeze in creier cadrul propice.
leo_
Postat pe 21 Martie 2011 14:12
buna ma cheama dana,,si am 39 de ani,,,am si eu aceasi problema ca,si tine chestia este ca sa ti ti barbatu linga tine si sa i ascunzi,teama ta de a fc sex si lipsa de libidou,fa un ic de cinema ,adica ca ti place ca si cum nu e nici o mica diema de inexistenta placeri,,,tu i ti vezi de masurbarea ta fara sa te vada ,,,si poti fc sex fara numar,,,si sa ai 10 orgasem la misto,,,la o femeie este frt greu sa sht daca orgasmu a fost real sa u prefacut,,,,bafta
vulpea_sireata
Postat pe 21 Martie 2011 21:33
De la: vulpea_sireata, la data 2011-03-21 21:33:31buna ma cheama dana,,si am 39 de ani,,,am si eu aceasi problema ca,si tine chestia este ca sa ti ti barbatu linga tine si sa i ascunzi,teama ta de a fc sex si lipsa de libidou,fa un ic de cinema ,adica ca ti place ca si cum nu e nici o mica diema de inexistenta placeri,,,tu i ti vezi de masurbarea ta fara sa te vada ,,,si poti fc sex fara numar,,,si sa ai 10 orgasem la misto,,,la o femeie este frt greu sa sht daca orgasmu a fost real sa u prefacut,,,,bafta


Sunt curioasa cum ar suna raspunsul tau in limba romana
Barbie30_
Postat pe 21 Martie 2011 21:36
De la: Barbie30_, la data 2011-03-21 21:36:32
De la: vulpea_sireata, la data 2011-03-21 21:33:31buna ma cheama dana,,si am 39 de ani,,,am si eu aceasi problema ca,si tine chestia este ca sa ti ti barbatu linga tine si sa i ascunzi,teama ta de a fc sex si lipsa de libidou,fa un ic de cinema ,adica ca ti place ca si cum nu e nici o mica diema de inexistenta placeri,,,tu i ti vezi de masurbarea ta fara sa te vada ,,,si poti fc sex fara numar,,,si sa ai 10 orgasem la misto,,,la o femeie este frt greu sa sht daca orgasmu a fost real sa u prefacut,,,,bafta


Sunt curioasa cum ar suna raspunsul tau in limba romana


Daca descoperi barbie...te rog da-mi si mie traducerea
_Cryssa_
Postat pe 21 Martie 2011 21:44
De la: _Cryssa_, la data 2011-03-21 21:44:08
De la: Barbie30_, la data 2011-03-21 21:36:32
De la: vulpea_sireata, la data 2011-03-21 21:33:31buna ma cheama dana,,si am 39 de ani,,,am si eu aceasi problema ca,si tine chestia este ca sa ti ti barbatu linga tine si sa i ascunzi,teama ta de a fc sex si lipsa de libidou,fa un ic de cinema ,adica ca ti place ca si cum nu e nici o mica diema de inexistenta placeri,,,tu i ti vezi de masurbarea ta fara sa te vada ,,,si poti fc sex fara numar,,,si sa ai 10 orgasem la misto,,,la o femeie este frt greu sa sht daca orgasmu a fost real sa u prefacut,,,,bafta


Sunt curioasa cum ar suna raspunsul tau in limba romana


Daca descoperi barbie...te rog da-mi si mie traducerea


Crezi ca are cineva chef sa faca puzzle la ora asta?
Barbie30_
Postat pe 21 Martie 2011 21:46
ai o varsta, si nu stii ce inseamna ..comunicarea? du-te cat mai repede la un psiholog! altfel risti sa-l pierzi, si dupa toti acesti ani frumosi, n-ar fii pacat???
perla_negra
Postat pe 21 Martie 2011 22:01
intrebare intrebatoare...... de ce nu te masturbezi si in timpul actului sexual?......unele femei numai asa ajung la orgasm.....lasa rusinea deoparte....
kagome_kudika
Postat pe 21 Martie 2011 22:29
De la: kagome_kudika, la data 2011-03-21 22:29:18intrebare intrebatoare...... de ce nu te masturbezi si in timpul actului sexual?......unele femei numai asa ajung la orgasm.....lasa rusinea deoparte....




ºi-n cãruþã ºi-n teleguþã

battleofwits
Postat pe 21 Martie 2011 22:36
De la: battleofwits, la data 2011-03-21 22:36:06
De la: kagome_kudika, la data 2011-03-21 22:29:18intrebare intrebatoare...... de ce nu te masturbezi si in timpul actului sexual?......unele femei numai asa ajung la orgasm.....lasa rusinea deoparte....




ºi-n cãruþã ºi-n teleguþã



Shmecherie
kagome_kudika
Postat pe 21 Martie 2011 23:04
problema asta o am si eu..doar ca nu-s casatorita ..am o rel de 3 ani..cea mai mare greseala si crede-ma poate duce la despartire daca nu faci sex cu el...indiferent daca nu ai chef....mg la medic..poate ai probleme cu tiroida...sau cu vr glanda..el o sa-ti de-a cv pt a avea chef..sau se fac alte analize care au legatura cu libidoul....nu iti fie rusine..stiu cum e..sanu ai nici un chef de sex..si el e disperat dupa .....
kudika174208
Postat pe 23 Martie 2011 22:41
De la: kudika174208, la data 2011-03-23 22:41:59 daca nu faci sex cu el...indiferent daca nu ai chef....


N-am prea inteles asta. Femeia trebuie sa stranga din dinti cand face sex cu partenerul ei? Eventual si dupa ce-i umfla ochii duhnind a tuica?
rashela
Postat pe 24 Martie 2011 00:08
De la: vulpea_sireata, la data 2011-03-21 21:33:31buna ma cheama dana,,si am 39 de ani,,,am si eu aceasi problema ca,si tine chestia este ca sa ti ti barbatu linga tine si sa i ascunzi,teama ta de a fc sex si lipsa de libidou,fa un ic de cinema ,adica ca ti place ca si cum nu e nici o mica diema de inexistenta placeri,,,tu i ti vezi de masurbarea ta fara sa te vada ,,,si poti fc sex fara numar,,,si sa ai 10 orgasem la misto,,,la o femeie este frt greu sa sht daca orgasmu a fost real sa u prefacut,,,,bafta


ei pe dracu' pariezi ca din 10 orgasme false ti le observ pe toate? numai barbatii fara experienta nu stiu cand ai orgasm si cand nu.
leo_
Postat pe 25 Martie 2011 13:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Diferenta de varsta in cuplu - relatia cu un barbat mai in varsta 21 De la: blue_domes 8 Septembrie 2010 11:43
Ce se intampla? 9 De la: ella_c 26 Aprilie 2010 23:04
Nu vrea sa ne mutam impreuna 7 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:53
sfat despre munca la domciliu 3 De la: dakina 29 August 2009 23:56
cadou 20 ani 17 De la: dienutza122 27 Iulie 2012 19:37