Setari Cookie-uri

Tu ce ai alege?

Buna, probabil ca sunteti care ati trecut prin asta, simt nevoia de un sfat,daca mi l puteti oferi as aprecia acest lucru! M am desp de fostul meu acum cateva luni,am fost impreuna 7 ani.In urma unor certuri, mai mult din cauza lui...el si a gasit pe alcineva cu care s a si mutat.In prezent mi am gasit si eu un baiat care este super bun....este un baiat calm,de ajutor,nu este egoist,ma respecta.nu ma jigneste...nu are o situatie financiara prea buna,dar acest lucru nu prea conteaza.Fostul era o pers egoista,lui sa i fie bine..era o pers de bani gata..alintata..geloasa..si chiar de era mai rau cu mult....eu il iubeam mai mult...mult mai mult.Efectiv nu stiu cum sa procedez...nu stiu daca sa incerc sa lupt pt fostul sau sa raman cu baiatul asta poate intr o zi il voi iubi si pe el la fel:((((((((((
kudika347830
Postat pe 12 Noiembrie 2016 18:37
De la: kudika347830, la data 2016-11-12 18:37:26Buna, probabil ca sunteti care ati trecut prin asta, simt nevoia de un sfat,daca mi l puteti oferi as aprecia acest lucru! M am desp de fostul meu acum cateva luni,am fost impreuna 7 ani.In urma unor certuri, mai mult din cauza lui...el si a gasit pe alcineva cu care s a si mutat.In prezent mi am gasit si eu un baiat care este super bun....este un baiat calm,de ajutor,nu este egoist,ma respecta.nu ma jigneste...nu are o situatie financiara prea buna,dar acest lucru nu prea conteaza.Fostul era o pers egoista,lui sa i fie bine..era o pers de bani gata..alintata..geloasa..si chiar de era mai rau cu mult....eu il iubeam mai mult...mult mai mult.Efectiv nu stiu cum sa procedez...nu stiu daca sa incerc sa lupt pt fostul sau sa raman cu baiatul asta poate intr o zi il voi iubi si pe el la fel:((((((((((



Ramai cu cel, care te iubeste sincer!
kudika_15804
Postat pe 15 Noiembrie 2016 06:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa il readuc inapoi langa mine....? 38 De la: AdrianaR 26 Octombrie 2010 18:21
Ne-am despartit 11 De la: lover_woman 11 Noiembrie 2010 20:37
VA ROG MULT AM NEVOIE DE O PARERE DIN PARTEA TUTUROR! VA MULTUMESC 29 De la: _Cryssa_ 20 Martie 2011 21:46
Despartire!!! 34 De la: valy90 14 Decembrie 2010 12:41
ajutor va rog.. stiu ca e mult de citit dar vreau un sfat. 7 De la: ncl_cld 29 Mai 2016 17:17