Setari Cookie-uri

Despartire brusca prin SMS

Totul a inceput pe internet in acest an si brusc. El singur, eu singura, dar din orase diferite. Vârsta peste 25, eu ceva mai mare. Datorita distantei vorbeam si ne trimiteam mesaje si poze aproape non-stop. Ne-am intalnit de cateva ori si am stat cateva zile impreuna. Planuri de viitor, etc. Toate bune si frumoase pana s-a dus in concediu la ai lui. Am vorbit cateva zile ca de obicei apoi brusc el a tacut. Niciun mesaj, nimic. I-am scris, am presupus ca e ocupat l-am mai lăsat cateva zile, apoi i-am i-am scris. Tot nimic. Apoi, la inceput de septembrie, după ce i-am zis că ar fi frumos să îmi spună ce s-a întâmplat, să dea un semn (el repeta mereu că trebuie să comunicăm pentru rezolvarea tutoror problemelor), imi trimite un SMS că îmi mulțumeste pentru clipele frumoase dar trebuie sa ne despartim, caci el vrea sa se centreze pe servici. Orice despărțire e dureroasă, dar nu pot să îl uit. Și știu că și el suferă. Cine s-a mai confruntat cu asa ceva? O părere, un sfat? Multumesc.
kudika_1034110
Postat pe 21 Septembrie 2018 06:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum reusesc sa o fac sa-l uite... 34 De la: Indianu11 6 Noiembrie 2010 18:01
eu capricorn....el fecioara..... 4 De la: Raluca_SA 10 Septembrie 2009 20:43
..sunt insarcinata cu un barbat care este legat de mama lui.. 30 De la: eusieu 7 August 2009 12:47
I NEED HELP.......please 30 De la: forever_me 4 Iulie 2009 12:03
CE ZICETI? 34 De la: kudika325074 15 Octombrie 2010 01:45