Setari Cookie-uri

De 1 Mai incotro?


Am cautat mai multe posibilitati pentru o iesire de 1 Mai. As fi vrut ceva deosebit si m-am oprit la asta: http://talentmediaschool.blogspot.com/2010/04/de-1-mai-mergem-la-costinesti.html
Vi se pare ok tema, pretul, pentru o mini-vacanta de 1 Mai?
Voi unde mergeti? Sau... mergeti undeva?
Me_Darya
Postat pe 14 Aprilie 2010 14:37
De la: Me_Darya, la data 2010-04-14 14:37:55
Am cautat mai multe posibilitati pentru o iesire de 1 Mai. As fi vrut ceva deosebit si m-am oprit la asta: http://talentmediaschool.blogspot.com/2010/04/de-1-mai-mergem-la-costinesti.html
Vi se pare ok tema, pretul, pentru o mini-vacanta de 1 Mai?
Voi unde mergeti? Sau... mergeti undeva?



UNDE NU TE ASTEPTI............
anastasia_m
Postat pe 25 Aprilie 2010 17:52
bine zis... avand in vedere criza asta
creatza2006
Postat pe 26 Aprilie 2010 14:45
1 Mai este o Sãrbãtoare interesantã ºi mai este ºi ªabat. Probabil mã voi bronza pe terasã ºi voi bea un pahar de vin bun ori un thumbler de whiskey. De ºampanie chiar nu am nici un chef. Asta ca sã le fac Illuminaþilor Bilderbergers în ciudã. Cãci ºtiu sigur cã pregãtesc ceva al naibii de naºpa pentru acest an, considerat mesianic.
Nu am nimic cu Organizaþia Illuminati, care a fãcut treabã excelentã la începututrile ei prin distrugerea monarhiilor ºi lupta împotriva religiei creºtine. Dezaprob orientarea actualã extrem de belicoasã. Belicoasã, dar profitabilã. Pentru ei. ªi numai pentru Ei.
ileanaadrianastan
Postat pe 1 Mai 2010 08:30
anul asta 1 mai este mai trist ca niciodata,nu am job,deci nu am bani,deci acasa la televizor....candva de 1 mai defilam in fustite si cu cercul in mina,sau eram pe stadioane cu placutele.
alte timpuri,alte vremuri.Ziua muncii,si 49% din oameni nu au job,este corect?se arunca in fata metroului pt ca nu au ce minca,trist 1 Mai anul asta.O zi buna
aligator_roz
Postat pe 1 Mai 2010 08:53
De 1 Mai .... sunt la servici ,uite asa cam pana la ora 18.30 ca nu am incotro apoi sa vin acasa si sa gatesc dupa care ma uit la ceas si constat ca ziua a trecut ,urmand sa ma bag la culcare ca s maine este o zi nu ?
steliana42
Postat pe 1 Mai 2010 10:05
anul acesta de 1 Mai am sa fiu la munca.lucrez la un restaurant de pe malul marii si week-end-ul acesta este foarte aglomerat.asa ca anul acesta,1 Mai am sa il sarbatoresc muncind..
alinapitikot
Postat pe 1 Mai 2010 10:53
ziua de sambata este oricum zi de munca pt mine, nu la serviciu, ci acasa. Sotul scoate copilul la plimbare iar eu raman sa fac mancare (azi am noroc, mi-a trimis mama un pachet :) dar curatenie in casa trebuie sa fac si asta imi ia vreo 3 ore...cu totul, in rest, sper sa iesim dupa amiaza cu totii, adica eu, sotul si copilul, sa ne plimbam in parc. cam atat.. o zi frumoasa sa aveti oriunde sunteti!
corina_racu
Postat pe 1 Mai 2010 11:19
:(( e cea mai ingrozitoare zi:(
Planuisem sa merg la munte cu niste prieteni si mi-a venit stop*l :(
Acum tr sa stau aks, in pat, cu calmantele langa mine:(
Ingrozitor!
Monnutza
Postat pe 1 Mai 2010 12:20
da vad ca multi muncesc si eu ma regasesc printre ei si bineinteles ca sufar in tacere pentru ca as vrea sa am macar 2 ore libere dar nu se poate stau intr'un birou si pazesc un director nebun care nu sarbatoreste nici macar Craciunul . Pentru toti ceilalti care mergeti undeva va doresc sa aveti cea mai frumoasa zi.Cu regret cineva care-si aduce aminte cu multa placere cum se ducea la mare de 1Mai pe vremea studentiei si acum traieste doar din amintiri....
LeeLoo25
Postat pe 1 Mai 2010 15:16
Eu mi-am petrecut aceasta zi de 1 Mai in spital cu nepotelul si pe drumuri!!!! Mi-au esuat planurile facute pentru aceasta zi! Aveam de gand sa merg cu iubitul si q prietenii la padure la un gratarel dar planurile noastre s-au schimbat ulterior!!! Mi se pare ok tema "Mergem la Costinesti"
georgyan
Postat pe 1 Mai 2010 21:06
De 1 mai am fost la padure la 5 km de oras,am ales o padurice frumoasa cu apa pe margine.Am ramas frumos mirata ca la plecare,toata lumea venita a strans gunoiul,a lasat curatenie la locul distractiei.Singurul lucru ce m+a deranjat, au fost tantari la greeeeeeeu.in rest a fost supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.Deci incet,incet se poate si la noi respecta curatenia din jurul nostru,nu?
miurlica
Postat pe 2 Mai 2010 11:46
am cunoscut si eu febra de 1 mai de la mare dar pe data de 3 mai aveam pe laba picioarelor basici pline cu apa dar pana la urmatoarea escapada i mi trceau de la 1 iunie pana la 15septembrie ;restaurant SCOICA JUPITER ,circui inchis ,nemti unul si unul 82.83 si iarna la simens mangalia. mult succes
kudika116974
Postat pe 3 Mai 2010 10:23
Eu am fost in Vama veche a fost frumos am fost in jur de 20 cu 6 corturi am stat mai feriti de scena si "grupul "mare de pe plaja pt a ne feri de vreo cearta sau altceva...a fost frumos si cald chiar dak am fost la stop mam distrat si am avut si grija d mn:X
d33a_dd
Postat pe 3 Mai 2010 19:21
eu de 1 mai am fost la Bilbooooooooooooooor, aer curat, peisaj pitoresc .....check it out www.regiuneabilbor.ro
kudika177775
Postat pe 4 Mai 2010 17:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hoteluri si vile la mare si la munte 10 De la: azalis 4 Iunie 2009 09:13
delta dunarii 15 De la: kudika073061 7 Octombrie 2009 09:27
Cum e de preferat....sa mergi in vacanta in Grecia sau sa ramai sa locuiesti acolo? 37 De la: no_more 14 Iunie 2009 20:48
Cazare la Calimanesti sau Caciulata 3 De la: anybody 30 Iulie 2009 15:16
SITHONIA Vila METAMORFOSSIS 1 De la: cristinik21 22 Aprilie 2010 11:54