Setari Cookie-uri

sunt amanta!!!ce sa fac???

Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???

kudicatica
Postat pe 3 Martie 2009 14:04
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???


ce ai invatat
ROBERTA_BRUNI2
Postat pe 3 Martie 2009 14:06
Mai femeie, tu chiar vrei ca omul asta sa-ti spuna verde-n fata ca nu te vrea decat pentru sex??? numai pentru asta te vrea.....
nu stiu cum poti spune ca iubesti un om care nu e alaturi de tine si, mai ales, nu are aceleasi sentimente fata de tine... inseamna ca nu te iubesti pe tine
kitty_krieger
Postat pe 3 Martie 2009 15:24
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-03 15:24:40Mai femeie, tu chiar vrei ca omul asta sa-ti spuna verde-n fata ca nu te vrea decat pentru sex??? numai pentru asta te vrea.....
nu stiu cum poti spune ca iubesti un om care nu e alaturi de tine si, mai ales, nu are aceleasi sentimente fata de tine... inseamna ca nu te iubesti pe tine


poi e f convenabil sa o vrea doar pt sex pt ca ea nu va divortza de sotz......
se vor sexui pana vor imbatrani....iar daca amantul nu te strange cu usa,nu vad piatra de poticnire.....

aaaa,doar bietul sotz....da stai linistita,poate si el are pe cineva......
matracucu
Postat pe 3 Martie 2009 15:27
Stati de vorba serios ca doi adulti,pune-ti in balanta tot,luati o hotarare ori e alba ori e neagra.
miha_973
Postat pe 3 Martie 2009 15:33
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-03 15:24:40Mai femeie, tu chiar vrei ca omul asta sa-ti spuna verde-n fata ca nu te vrea decat pentru sex??? numai pentru asta te vrea.....
nu stiu cum poti spune ca iubesti un om care nu e alaturi de tine si, mai ales, nu are aceleasi sentimente fata de tine... inseamna ca nu te iubesti pe tine



plus deasta:


il iubeste ptr ca i-o trage ( probabil ) mai bine decat barbasu
il iubeste ptr ca in relatia cu el nu exista decat partea frumoasa ( si-o trag )

sa mai continuui?
_fantoma_
Postat pe 3 Martie 2009 17:36
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???



sa v-o punetzi un continuare
donttouch
Postat pe 3 Martie 2009 17:47
Ce sa faci...nimic...enjoy the sex si lasa grijile pe alta data... Doar o sugestie: incearca sa nu mai pui suflet, pt ca evident el nu e pe aceeasi lungime de unda. Controleaza-ti sentimentele!
mrskattousa
Postat pe 3 Martie 2009 18:07
ai un copil,un sot..ce iti mai trebuie amant????gadeste-te la copil in primul radn,cat de mukt va suferi,dar si la sotul tau....lasa-l dacu de amant..mai importanta e familia
kudika000909
Postat pe 4 Martie 2009 10:14
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???


in prima faza ti-as fi spus sa-ti tragi un glont in cap....dar m-am razgandit.....nu am motive reale pt acest fapt...te sfatuiesc sa stai draq pe curu tau k alt prost k barbatatu sa afle si sa te ierte nu va exista...si in loc sa ti-o tragi cu altii pe la colturi mai bine explica-i lu barbatatu cum sa ti-o traga sa te simti bine si cu el nu numai cu amantul, nu prea cred k iti iubesti amantul...poate iubesti felul in care ti-o trage....
bruneagra25
Postat pe 4 Martie 2009 10:18
e clar ca el nu are acelasi sentimente ca tine.daca ar fi vrut ti-ar fi spus verde in fata sau macar ti-ar fi dat de inteles.daca tie iti place acesta relatie , de ce sa nu continuui?...........dar sa iti iasa din cap "sentimentele", sa ramana doar pasiunea.partea nasoala este ca tu te-ai indragostit de el si asta afecteaza relatia cu sotul tau.daca poti tine amantul ,dar doar pt sex, fantezii si ce mai ai tu acolo,ok.dar daca vezi ca tu te atasezi si mai mult de el , mai bine lasa-l.o sa ramai mai tarziu fara niciunul(sot :ca te poate afla si nu o sa te mai ierte,amant:ca nu te vrea ca jumatatea lui sa zic asa).
valentinarhyme
Postat pe 5 Martie 2009 09:06
eu zic sa schimbi amantul pe un vibrator! este acelasi lucru ca nici ala nu are sentimente!deosebirea ca vibratorul il bagi in pat cu sotul........amantul nu!
FRANNNCE
Postat pe 5 Martie 2009 09:50
poate ca asa e!!dar si cu barbata-miu ma simt bine cand ne-o punem folosim tot felul de chestii pt a ne fi bine!!!chiar la un moment dat ma gandeam sa-i propun sa facem sex in 3(eu-sotul si amantul meu)!!!si crezi ca-l iubesc doar din motivul ca mi-o trage bine????
kudicatica
Postat pe 5 Martie 2009 14:21
De la: mede, la data 2009-03-05 14:21:21poate ca asa e!!dar si cu barbata-miu ma simt bine cand ne-o punem folosim tot felul de chestii pt a ne fi bine!!!chiar la un moment dat ma gandeam sa-i propun sa facem sex in 3(eu-sotul si amantul meu)!!!si crezi ca-l iubesc doar din motivul ca mi-o trage bine????


pai si ce mai asteptzi sa-i propui? daca nu te vedem la stirile de la ora 5 de la protv sa vi sa ne spui si noua cum a fost
donttouch
Postat pe 5 Martie 2009 14:28
De la: donttouch, la data 2009-03-05 14:28:30
De la: mede, la data 2009-03-05 14:21:21poate ca asa e!!dar si cu barbata-miu ma simt bine cand ne-o punem folosim tot felul de chestii pt a ne fi bine!!!chiar la un moment dat ma gandeam sa-i propun sa facem sex in 3(eu-sotul si amantul meu)!!!si crezi ca-l iubesc doar din motivul ca mi-o trage bine????


pai si ce mai asteptzi sa-i propui? daca nu te vedem la stirile de la ora 5 de la protv sa vi sa ne spui si noua cum a fost


super tare asta , doamne ce tza si cu unele.....
cristi_nne
Postat pe 5 Martie 2009 14:34
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???


Stii ca exista barbati care nu cumpara o vaca doar ca doresc sa bea un pahar de lapte? Din categoria asta face parte si amantul tau.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 5 Martie 2009 14:37
De la: mede, la data 2009-03-05 14:21:21poate ca asa e!!dar si cu barbata-miu ma simt bine cand ne-o punem folosim tot felul de chestii pt a ne fi bine!!!chiar la un moment dat ma gandeam sa-i propun sa facem sex in 3(eu-sotul si amantul meu)!!!si crezi ca-l iubesc doar din motivul ca mi-o trage bine????

cred ca esti cam "mirata" daca intelegi ce vreau sa spun....
kitty_krieger
Postat pe 5 Martie 2009 14:41
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???


Sa inteleg ca amantul e si el casatorit ? are cumva si copii ?daca da, atunci e greu de "dislocat"....mai ales daca ti-a si zis...ce ti-a zis...
Dar cum e posibil sa te indragostesti asa de cineva "luat" ? asta nu prea inteleg...ce vrei, sa te casatoresti cu el si sa-si gaseasca o amanta ? sa vezi si tu cum e ?...cred ca la capitolul asta barbatii sunt mai lucizi, adica daca are amanta nu e nevoie sa-si lase nevasta pe cand femeile o iau razna cand au un amant... oare de ce nu se pot doar distra ? ca barbatii asta fac....
ocs
Postat pe 5 Martie 2009 14:45
da este adevarat este casatorit si nu este din bc de unde sunt eu, cum am mai spus el este din iasi si ne vedem doar atunci cand el este plecat cu probleme de serviciu!!!
ce sa fac il iubesc de nu mai pot si nu mi-e rusine sa o recunosc!!!
si cel mai mult imi place atunci cand ne-o tragem, ma face sa ma simt super!!!
kudicatica
Postat pe 5 Martie 2009 14:51
De la: mede, la data 2009-03-05 14:51:41da este adevarat este casatorit si nu este din bc de unde sunt eu, cum am mai spus el este din iasi si ne vedem doar atunci cand el este plecat cu probleme de serviciu!!!
ce sa fac il iubesc de nu mai pot si nu mi-e rusine sa o recunosc!!!
si cel mai mult imi place atunci cand ne-o tragem, ma face sa ma simt super!!!



cum spuneam
donttouch
Postat pe 5 Martie 2009 14:53
De la: mede, la data 2009-03-05 14:21:21poate ca asa e!!dar si cu barbata-miu ma simt bine cand ne-o punem folosim tot felul de chestii pt a ne fi bine!!!chiar la un moment dat ma gandeam sa-i propun sa facem sex in 3(eu-sotul si amantul meu)!!!si crezi ca-l iubesc doar din motivul ca mi-o trage bine????
o idee excelenta! spor la treaba!................................auzi dar tu esti pe treaba ta?
FRANNNCE
Postat pe 5 Martie 2009 15:15
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-05 15:15:38
De la: mede, la data 2009-03-05 14:21:21poate ca asa e!!dar si cu barbata-miu ma simt bine cand ne-o punem folosim tot felul de chestii pt a ne fi bine!!!chiar la un moment dat ma gandeam sa-i propun sa facem sex in 3(eu-sotul si amantul meu)!!!si crezi ca-l iubesc doar din motivul ca mi-o trage bine????
o idee excelenta! spor la treaba!................................auzi dar tu esti pe treaba ta?



nup .......................este pe treaba lui din cate se pare si tare mult ii mai place
donttouch
Postat pe 5 Martie 2009 15:18
IUBESTE-L CU FOC IN CONTINUARE !!!!

Ce atata''tura-bura'':))) ..Love is in the air ....
__LL__
Postat pe 5 Martie 2009 15:24
pai daca lui ii place sa v-o puneti, tie iti place sa v-o puneti, sotul tau nu are nimic impotriva, sotia lui nu stie....care e problema de fapt?
_diana_
Postat pe 5 Martie 2009 15:32
De la: _diana_, la data 2009-03-05 15:32:45pai daca lui ii place sa v-o puneti, tie iti place sa v-o puneti, sotul tau nu are nimic impotriva, sotia lui nu stie....care e problema de fapt?


problema este ca nu stiam noi cat de mult ii place sa si-o puna cu amantul
donttouch
Postat pe 5 Martie 2009 15:34
deztrabaleaza-te pana mei e loc...ca vor veni batranetzile si deh.... canci sex
matracucu
Postat pe 5 Martie 2009 15:38
Am solutia perfecta pentru tine, mede.
Mi-am dat seama ca tu-ti iubesti amantul pentru ca va ghidati dupa aceleasi valori si principii in viata.
Cred ca cel mai bine ar fi sa v-o trageti in patru (adik si cu nevasta lui), poate asa sotul tau se indragosteste de nevasta lui si, cat e amantul la tine, sotul poate sa se duca sa-i viziteze nevasta... Ce zici merge?
kitty_krieger
Postat pe 5 Martie 2009 17:20
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-05 17:20:13Am solutia perfecta pentru tine, mede.
Mi-am dat seama ca tu-ti iubesti amantul pentru ca va ghidati dupa aceleasi valori si principii in viata.
Cred ca cel mai bine ar fi sa v-o trageti in patru (adik si cu nevasta lui), poate asa sotul tau se indragosteste de nevasta lui si, cat e amantul la tine, sotul poate sa se duca sa-i viziteze nevasta... Ce zici merge?



Pisi ..facem o telenovela mami ??? Ca vad ca le ai cu ''imbarlegaciunile'':)))
__LL__
Postat pe 5 Martie 2009 17:38
poi nu e logic ii place sa se culce cu tine insa fara obligatii
sirena22
Postat pe 5 Martie 2009 17:58
uite te regasesti perfect
amanta=mereu disponibila cand vrea el,necicalitoare,iubitoare ,fara pretentii
sirena22
Postat pe 5 Martie 2009 17:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce a-ti face daca a-ti fi in locul meu fetelor? 15 De la: pamela_1 27 Iulie 2009 14:40
o sansa pentru un suflet prea mic ca sa spuna ce-l doare 3 De la: samara_b 13 Iulie 2009 07:20
Fetelor... As avea nevoie de un sfat . 9 De la: catyboy69 16 Aprilie 2010 09:27
CUM ITI DAI SEAMA CA EL/EA E "THE ONE"? 61 De la: razz 14 Noiembrie 2010 00:32
daca iubesti cu adevarat poti ierta cand descoperi ca te-a inselat? 16 De la: daiana_dy 29 Iulie 2009 16:43