Setari Cookie-uri

sunt amanta!!!ce sa fac???

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-03-05 14:37:55
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???


Stii ca exista barbati care nu cumpara o vaca doar ca doresc sa bea un pahar de lapte? Din categoria asta face parte si amantul tau.

Ah rectific categoria amantului. Si-a cumparat o vaca deja , dar prefera sa bea lapte si de unde apuca...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 5 Martie 2009 18:13
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???



dai bice mai departe ca asa merge viat ainainte nu inapoi...
apoi dracusorul ti-o zis-o bine...
amantu' are vaca ..dar ii place sa suga la 2 capre...

dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Martie 2009 18:17
wow! ai ceva curaj!:)...mie imi place la nebunie sa flirtez si poate si o aventura mik de o seara dar am incetat de cand iubesc cu adevarat...mai nasol de tine ca exista copilul care are nevoie de ambi parinti macar pana la 18 ani...vrei sa divortezi de tatal copilului pentru ca ai impresia ca iubesti un alt barbat care se distreaza, sau se simte bine cu tine cand e plecat in delegatii?!?! mai gandeste-te! traieste intensitatea momentului cat esti cu el si stai alaturi de fam...nu itzi bate joc de ce ai cladit totzi anii astia! poate problema dintre stine si sot , problema care te-a impis spre un amant , se poate rezolva....poate daca vetzi comunica si vetzi recunoaste ca lucrurile merg groaznic veti reusi sa va reindragostiti unul de celalalt evitand sa facetzi lucrurile de odinoara, lucruri care va displac sau va deranjeaza...mai da o sansa sotului tau, copilului tau de a avea parntzii langa el...mai da o sansa casniciei! pune piciorul in prag si vb despre problemele voastrea!...pana atunci ai putea sa mai savurezi din desert asa cum si desertul bea lapte de la tine...:) coboara cu picioarele pe pamant si da-tzi seama ca esti pe marginea prapastiei!
elektro_grl
Postat pe 5 Martie 2009 18:36
in prima postare am zis k te sfatuiesc sa-ti tragi un glont in cap si m-am razgandit....dar dupa postarile tale ete k m-am razgandit din nou targeti tie un glont in cap k oricum e gol si amantului unu fix in ciucurel k oricum faceti umbra pamantului degeaba ...si .in afara faptului k am impresia k acest topik este un mare BULLSHEAT am impresia k nici pe tine nu prea te duce capu...in rest calareala placuta!!!!!
bruneagra25
Postat pe 6 Martie 2009 09:11
raspuns tare brunetzico,imi place,
luceafaru_iubirii
Postat pe 6 Martie 2009 09:15
''Floricele pe campii hai sa le-adunam copii '':)))
__LL__
Postat pe 6 Martie 2009 18:30
De la: mede, la data 2009-03-05 14:51:41da este adevarat este casatorit si nu este din bc de unde sunt eu, cum am mai spus el este din iasi si ne vedem doar atunci cand el este plecat cu probleme de serviciu!!!
ce sa fac il iubesc de nu mai pot si nu mi-e rusine sa o recunosc!!!
si cel mai mult imi place atunci cand ne-o tragem, ma face sa ma simt super!!!


esti normala femeie? ai si copil :-l cand ma gandesc ca mi'ai putea fii mama..doamne feri.cred ca treci printr'o perioada foarte da foarte proasta. ce ar fii sa revii la realitate? erai beata cand ai scris sau ce naiba? gata. am gasit explicatia .esti proasta.foarte proasta.cel mai bine ar fi sa uiti total de amant si sa iti vezi de viata ta in continuare , sa iti cresti copilul( care probabil peste 5 ani o sa ajunga "departe" daca seamana cu tine) , si sa incerci sa gandesti ca un om normal nu ca o tarfa.mi'e mila de fetita ta.
ilyna
Postat pe 23 Martie 2009 04:37
Ce sa faci ???Ia-tzi niste capre si du-te cu ele la raze ...mai trece timpul ...
__LL__
Postat pe 23 Martie 2009 04:43
De la: ilyna, la data 2009-03-23 04:37:53
De la: mede, la data 2009-03-05 14:51:41da este adevarat este casatorit si nu este din bc de unde sunt eu, cum am mai spus el este din iasi si ne vedem doar atunci cand el este plecat cu probleme de serviciu!!!
ce sa fac il iubesc de nu mai pot si nu mi-e rusine sa o recunosc!!!
si cel mai mult imi place atunci cand ne-o tragem, ma face sa ma simt super!!!


esti normala femeie? ai si copil :-l cand ma gandesc ca mi'ai putea fii mama..doamne feri.cred ca treci printr'o perioada foarte da foarte proasta. ce ar fii sa revii la realitate? erai beata cand ai scris sau ce naiba? gata. am gasit explicatia .esti proasta.foarte proasta.cel mai bine ar fi sa uiti total de amant si sa iti vezi de viata ta in continuare , sa iti cresti copilul( care probabil peste 5 ani o sa ajunga "departe" daca seamana cu tine) , si sa incerci sa gandesti ca un om normal nu ca o tarfa.mi'e mila de fetita ta.
.................................e dur raspunsul eu l-as fi formulat diferit ...............adica mai pe ocolite .............dar an esenta e acelas.................las-o balta ca nu ti se potriveste mai ales ca ai copii.......
erikahd2008
Postat pe 23 Martie 2009 04:45
si ce sa fac daca moooooorr dupa "scula " lui????mooorr dupa el ca de 2 ani nu ne-am mai tras-o!!!si mi-e atat de doooorrr de noi si de toate fanteziile pe care le am cu el!!!!!SI PE BUNE CA-L IUBESC MAI MULT CA ORICE!!!!
kudicatica
Postat pe 23 Martie 2009 16:54
hmmmin astoblma il iubesti pe el sau scula lui si fanteziile?a da pr
sirena22
Postat pe 23 Martie 2009 17:07
De la: mede, la data 2009-03-23 16:54:52si ce sa fac daca moooooorr dupa "scula " lui????mooorr dupa el ca de 2 ani nu ne-am mai tras-o!!!si mi-e atat de doooorrr de noi si de toate fanteziile pe care le am cu el!!!!!SI PE BUNE CA-L IUBESC MAI MULT CA ORICE!!!!


Diavolyta_
Postat pe 23 Martie 2009 17:20
De la: mede, la data 2009-03-23 16:54:52si ce sa fac daca moooooorr dupa "scula " lui????mooorr dupa el ca de 2 ani nu ne-am mai tras-o!!!si mi-e atat de doooorrr de noi si de toate fanteziile pe care le am cu el!!!!!SI PE BUNE CA-L IUBESC MAI MULT CA ORICE!!!!
esti cazuta in cap sora mea...mergi repejor la un psiholog ca da masina peste tine pe strada de atatea ganduri.....mare mai este gradina Domnului,fratilor./....ce face femeia penntru un carnacior...si mai ziceti ca barbatii fac si dreg....sa nu va mai aud.....!!!!!!!!!!!
silviu_m74
Postat pe 23 Martie 2009 18:18
De la: mede, la data 2009-03-05 14:51:41da este adevarat este casatorit si nu este din bc de unde sunt eu, cum am mai spus el este din iasi si ne vedem doar atunci cand el este plecat cu probleme de serviciu!!!
ce sa fac il iubesc de nu mai pot si nu mi-e rusine sa o recunosc!!!
si cel mai mult imi place atunci cand ne-o tragem, ma face sa ma simt super!!!


Pai acum ce sa mai faci? Tot e criza financiara, mai scoate si tu niste bani de la el, macar sa nu fie pe degeaba
amme22
Postat pe 23 Martie 2009 18:28
aici nu e vorba de bani, sunt medic deci nu se compara banii mei cu ai lui!!!!sunt moarta dupa el si dupa ce are el de oferit(cocosel)!!!!!sunt inebunita si il iubesc si nu mi-e rusine s-o recunosc il iubesc mult mai mult decat pe sot!!!!
kudicatica
Postat pe 24 Martie 2009 08:40
si faza mai naspa e ca din cauza unuia nu ne-am mai pus-o de atata timp!!!Este cineva care stie de aceasta relatie a mea, imi trim emailuri , imi asculta tel, practic stie tot ce se intampla cu mine..........si sunt 8 luni de zile de cand ma si ne freaca la cap pe mine si iubitul meu amant ........si totusi nu am renuntat la relatia asta si nici el cu toate ca primeste sms-uri si tel acasa ......asta ce vrea sa insemne????
kudicatica
Postat pe 24 Martie 2009 08:48
De la: mede, la data 2009-03-24 08:40:20aici nu e vorba de bani, sunt medic deci nu se compara banii mei cu ai lui!!!!sunt moarta dupa el si dupa ce are el de oferit(cocosel)!!!!!sunt inebunita si il iubesc si nu mi-e rusine s-o recunosc il iubesc mult mai mult decat pe sot!!!!


sti in cazul tau se potriveste rau de tot bancul ala:

era o femeie careia ii placeau tare mult cocoseii dar de incepuse s-o deranjeze gura lumii ce vorbea zis si facut se hotari femeia sa rezolve problema asa ca se duse la medic:
- d-l doctor stiti eu am o problema -imi plac tare mult cocoseii as face-o tot timpul
medicul socat ii spuse femeii sa-si ia un sotz
- d-l doctor sunt maritata dar tot nu-mi ajunge
- pai atunci ia-ti un amant
-mi-am luat d-le doctor dar tot nu-mi ajunge
-pai mai fa-ti un amant
-mi-am facut d-le doctor si al doilea amant dar tot nu-mi ajunge
-mai fa-ti unul
-degeaba d-le doctor mi-am facut si al treilea amant si tot mai vreau
-eiiiiiiiiiiii,atunci mai femeie sa sti ca intradevar esti bolnava
atunci femeia sari ca arsa:
-vedetzi d-le doctor ce v-am spus eu da nu putetzi sa-mi datzi o hartie ceva la mana sa nu mai spuna lumea ca sunt c.u.r.v.a
donttouch
Postat pe 24 Martie 2009 08:54
De la: mede, la data 2009-03-23 16:54:52si ce sa fac daca moooooorr dupa "scula " lui????mooorr dupa el ca de 2 ani nu ne-am mai tras-o!!!si mi-e atat de doooorrr de noi si de toate fanteziile pe care le am cu el!!!!!SI PE BUNE CA-L IUBESC MAI MULT CA ORICE!!!!

mitura
Postat pe 25 Martie 2009 10:53
De la: mede, la data 2009-03-24 08:40:20aici nu e vorba de bani, sunt medic deci nu se compara banii mei cu ai lui!!!!sunt moarta dupa el si dupa ce are el de oferit(cocosel)!!!!!sunt inebunita si il iubesc si nu mi-e rusine s-o recunosc il iubesc mult mai mult decat pe sot!!!!



La groapa cu furnici cu tine !!!
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 10:54
De la: mede, la data 2009-03-23 16:54:52si ce sa fac daca moooooorr dupa "scula " lui????mooorr dupa el ca de 2 ani nu ne-am mai tras-o!!!si mi-e atat de doooorrr de noi si de toate fanteziile pe care le am cu el!!!!!SI PE BUNE CA-L IUBESC MAI MULT CA ORICE!!!!

...sunt furioasa..nu e corect...viata nu e dreapta cu tine......pai cum este posibil ,dom`le,sa nu te poti intalni cu amantul cand vrei????
....io zic sa iei atitudine si sa fugi fuguta la Iasi sa nu care cumva sa patesti ceva....gandeste-te putin si la altii...daca tu mori,"scula" lui ce mai face?
mitura
Postat pe 25 Martie 2009 11:04
Mede , citind randurile tale , mi-am dat seama ca nici tu nu stii de fapt ce vrei si ...nici ce simti . tu cam amesteci un sex zdravan si inedit , aventuroos ,cu ...iubirea. dragostea are doua componente pentru a fi implinita...iubirea si sexul. Poti sa faci sex fara sa fii indragostit , si poti sa fii indragostit ,dar fara sa faci sex . Sincera sa fiu , relatia ta extraconjugala a aparut pe fondul unei...plictiseli intervenite in timp , nu cred ca a fost o dragoste fulgeratoare care a dus la si la sex .Astfel cred ca "iubitul" nu are pentru tine...sentimente deosebite care sa duca la o alta relatie oficiala .pe mine ma ingrijoreaza faptul ca nu am observat nici o grija pentru pericolul de a-ti pierde casnicia si de a "zapaci" viitorul ficei tale de 10 ani , care in curand va avea mai multa nevoie de tine ,avand in v edere ca se afla in faza de 'prepubertate" . Si nici faptul ca sotul tau stie , te-a "iertat" iar tu-ti vezi de treaba ta nu mi se pare ca te gandesti la conceptul de familie . la familia ta. Vreau sa intelegi ca nu dau cu pietre , in nici un caz , orice femeie casatorita are si dreptul la...o "felie" din tortul aventurii ,la un pic de sos picant in mancarea zilnica... Stiu , conform fetelor de aici ,probabil ca orice femeie casatorita, mama i,n varsta de peste 30 de ani...trebuie sa.- si puna un sac in cap ,sa se lege la ochi iar despre sex...sa nu mai aiba nici o pretentie...nu e chiar asa...Femei suntem ,si un trup care functioneaza ,are dorinte sau frustrari ,pana pe la...50 de ani cand se instaleaza menopauza....si sex se face si dupa aceea...daca mai ai cu cine :) :) ....Ideea e ca trebuie sa-ti pastrezi cumpatul , mai cu seama cand ai...obligatii . Si zici ca esti medic ...??!! Ar tebui sa fii mai cu capul pe umeri cum se zice...ce faci cu pacientii aia cand tu te gandesti la >>>>!!! Ai grija !Si mai cu seama cand tu vrei sa risti 100 % ,pentru un barbat care nu -tio ofera nici 30 %....Sa fii mai inteleapta !!!
libra66
Postat pe 25 Martie 2009 11:04
De la: mede, la data 2009-03-23 16:54:52si ce sa fac daca moooooorr dupa "scula " lui????mooorr dupa el ca de 2 ani nu ne-am mai tras-o!!!si mi-e atat de doooorrr de noi si de toate fanteziile pe care le am cu el!!!!!SI PE BUNE CA-L IUBESC MAI MULT CA ORICE!!!!

deja prostia da pe din afara...e la misto topikul nu?? altfel nu pot si nu vreau sa cred k exista femei asa de proaste....
bruneagra25
Postat pe 25 Martie 2009 13:56
da' tu pe barbate-tau il mai iubesti? si daca il mai iubesti...de ce nu incerci sa renunti la amant...nu e evident ca doar pt sex te vrea? vrei sa isi scrie in frunte asta sa poti intelege???
io zic ca barbate-tau te iubeste, ca altfel nu ramanea langa tine stiind ca ai avut o aventura...tu ai ramane langa sot daca ai stii ca te inseala sau ca te-a inselat la un moment dat??? (asta e in loc de "pune-te in locul lui")...
io zic sa iti vezi de caznicia ta...
bine, zic asta in caz ca amantu' chiar nu te iubeste iar tu inca mai ai ceva si pt sot...
apockaliptiqus
Postat pe 26 Martie 2009 16:48
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???



Personal, i-as face cel mai ieftin cadou: PAPUCII!!!!!

Tu stii f clar care e postura in care te afli, stii ca te foloseste doar pt sex si totusi accepti situatia...oricum vei face ceea ce crezi, degeaba te sfatuim noi intr-un fel sau altul....
Sunt curioasa, e si el casatorit?
arianne_35
Postat pe 29 Martie 2009 19:06
De la: silviu_m74, la data 2009-03-23 18:18:48
De la: mede, la data 2009-03-23 16:54:52si ce sa fac daca moooooorr dupa "scula " lui????mooorr dupa el ca de 2 ani nu ne-am mai tras-o!!!si mi-e atat de doooorrr de noi si de toate fanteziile pe care le am cu el!!!!!SI PE BUNE CA-L IUBESC MAI MULT CA ORICE!!!!
esti cazuta in cap sora mea...mergi repejor la un psiholog ca da masina peste tine pe strada de atatea ganduri.....mare mai este gradina Domnului,fratilor./....ce face femeia penntru un carnacior...si mai ziceti ca barbatii fac si dreg....sa nu va mai aud.....!!!!!!!!!!!


Sunt si femei care pt un carnat nu iau tot porcul....insa e clar ca madam asta de a deschis topicul nu face parte din aceasta categorie
arianne_35
Postat pe 29 Martie 2009 19:11
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-05 14:41:38
De la: mede, la data 2009-03-05 14:21:21poate ca asa e!!dar si cu barbata-miu ma simt bine cand ne-o punem folosim tot felul de chestii pt a ne fi bine!!!chiar la un moment dat ma gandeam sa-i propun sa facem sex in 3(eu-sotul si amantul meu)!!!si crezi ca-l iubesc doar din motivul ca mi-o trage bine????

cred ca esti cam "mirata" daca intelegi ce vreau sa spun....


Cred ca nu ai toate cele pe acasa daca intelegi ce vreau sa spun.....ma refer la cap....ori ai un tupeu maxim....dar poti incerca, sa vezi care e limita barbatillor din viata ta, cam cat pot suporta....
arianne_35
Postat pe 29 Martie 2009 19:15
De la: mede, la data 2009-03-24 08:48:54si faza mai naspa e ca din cauza unuia nu ne-am mai pus-o de atata timp!!!Este cineva care stie de aceasta relatie a mea, imi trim emailuri , imi asculta tel, practic stie tot ce se intampla cu mine..........si sunt 8 luni de zile de cand ma si ne freaca la cap pe mine si iubitul meu amant ........si totusi nu am renuntat la relatia asta si nici el cu toate ca primeste sms-uri si tel acasa ......asta ce vrea sa insemne????



Doamne,a inebunit lumea.....si care e problema?Fa naibii ce stii mai bine...trageti-o pana lesini cu cocoselel care iti place si nu mai impartasi "problemele"tale ca ...sincer nu ne intereseaza...Devii chiar scarboasa,beahhh!!!
bl_de
Postat pe 30 Martie 2009 16:21
De la: bl_de, la data 2009-03-30 16:21:03
De la: mede, la data 2009-03-24 08:48:54si faza mai naspa e ca din cauza unuia nu ne-am mai pus-o de atata timp!!!Este cineva care stie de aceasta relatie a mea, imi trim emailuri , imi asculta tel, practic stie tot ce se intampla cu mine..........si sunt 8 luni de zile de cand ma si ne freaca la cap pe mine si iubitul meu amant ........si totusi nu am renuntat la relatia asta si nici el cu toate ca primeste sms-uri si tel acasa ......asta ce vrea sa insemne????



Doamne,a inebunit lumea.....si care e problema?Fa naibii ce stii mai bine...trageti-o pana lesini cu cocoselel care iti place si nu mai impartasi "problemele"tale ca ...sincer nu ne intereseaza...Devii chiar scarboasa,beahhh!!!


Scuze...am scris gresit,pardon...cocoselul!!!
bl_de
Postat pe 30 Martie 2009 16:22
De la: bl_de, la data 2009-03-30 16:22:38
De la: bl_de, la data 2009-03-30 16:21:03
De la: mede, la data 2009-03-24 08:48:54si faza mai naspa e ca din cauza unuia nu ne-am mai pus-o de atata timp!!!Este cineva care stie de aceasta relatie a mea, imi trim emailuri , imi asculta tel, practic stie tot ce se intampla cu mine..........si sunt 8 luni de zile de cand ma si ne freaca la cap pe mine si iubitul meu amant ........si totusi nu am renuntat la relatia asta si nici el cu toate ca primeste sms-uri si tel acasa ......asta ce vrea sa insemne????



Doamne,a inebunit lumea.....si care e problema?Fa naibii ce stii mai bine...trageti-o pana lesini cu cocoselel care iti place si nu mai impartasi "problemele"tale ca ...sincer nu ne intereseaza...Devii chiar scarboasa,beahhh!!!


Scuze...am scris gresit,pardon...cocoselul!!!


arianne_35
Postat pe 30 Martie 2009 16:25
meda tu vb serios?
scula gasesti pe toate gardurile si la orice barb ii place sa fie initiat in te miri ce fantezie...
daca il "ti bine in pat" un barb face tot ce vrei
Anamaria09
Postat pe 30 Martie 2009 16:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Teama... 42 De la: aleksautza 27 Ianuarie 2011 00:51
Helppppp!!!!! 2 De la: razz 27 Noiembrie 2008 00:14
buna fetelor. 18 De la: nicegirl 5 Aprilie 2013 11:01
Add: showady300@yahoo.com 0 De la: 5 Mai 2012 13:22
Punct si de la capat. Dar cum? 17 De la: yumalai 17 Februarie 2010 07:55