Setari Cookie-uri

cum te inpaci cu fostu prieten?

hello cf?

Postat pe 5 Februarie 2009 21:13
Nu te aude si nu se mai impaca cu tine
metal
Postat pe 5 Februarie 2009 21:17
Adica cum te mai impaci, in sensul de reconciliere sau doar de comunicare asa ca amici dupa ce s-a cam terminat totul....
Eu de impacat nu ma impac...pt. ca nu ma lasa orgoliul....ceva de genul - nu ling unde am scuipat...
iar in varianta 2, comunicare nu exista, pt. ca nu are sens....s-a terminat si pace, sterg numar de telefon, adrese, tot...daca ne intalnim ne putem saluta dar atat....nu pot concepe sa ramanem "amici" adica cum ? de fiecare cand ne-am intalni l-as "vedea" gol, mi-as aminti niste chestii pe care vreau sa le uit...
ocs
Postat pe 13 Februarie 2009 18:07
foarte corect spus nici eu nu pot
brownny
Postat pe 13 Februarie 2009 20:31
De la: bebelusha_tl, la data 2009-02-05 21:13:28Cum te inpaci cu fostu prieten?
hello cf?

Eu îi las în pace si nu ma împac.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Februarie 2009 21:46
hello!
Eu ma inteleg f bine cu fostul cu care am fost impreuna 4 ani. Dupa vreun an de cand ne-am despartit , am devenit amici, chiar prieteni. Vb la tel, iesim la cafea. Vraeu sa spun ca e mereu langa mine cand am o problema, ma ajuta cu sfaturi. Stiu ca e mereu cineva acolo pentru mine cand am necazuri sau bucurii.
In momentul de fatza eu sunt cu altcineva de aproximativ de 3 ani. Prietenul meu este f suparat ca eu am pastrat legatura cu fostul.
Intremine si fostul este doar o relatie de amicitie, o cunosc pe actuala prietena. Nu pot sa spun ca mi-a picat f bine cand am vazut-o. Dar nu vreau sa imi pierd un prieten pentru ceva ce a fost si nu se va mai intampla.
Va pup o seara buna
AdrIanalove22
Postat pe 13 Februarie 2009 23:48
De la: bebelusha_tl, la data 2009-02-05 21:13:28hello cf?

eu bn , u cf? asl pls , xoxo
Petek
Postat pe 15 Februarie 2009 22:47
A (se) iMpaca
Eu iMpac
Tu iMpaci
El IMpaca
Noi iMpacam
Voi iMpacati
Ei iMpaca
Dai o bere pentru pont!
Petek
Postat pe 15 Februarie 2009 23:03
cum ma impac cu fostu`....
pai.. sincer nush` cum sa scap de el..
eu ii zic sa ma lase`n pace sa`mi vad de viata mea da` el tot nu intelege...
nu intelege ca eu sunt cu altcineva si sunt fericita cu el... si ca intre noi nu o sa mai fie nimic...

concluzia: da`l draq ca nu mai vreau sa aud de el
Diavolyta_
Postat pe 18 Martie 2009 15:40
e greu sa fi prietena cu fostul iubit...
niciodata nu va veni la tine sa iti zica cum vrajeste fetele sau ce face in pat cu ele ,la fel cum nici tu nu mergi sa-i spui lui ce suste ai ;) tocmai sa pastrezi o anumita imagine creata in timp in fata lui
cand s-a terminat de multe ori e mai bine sa fie loc de buna ziua si cam atat...
eu am pastrat legatura cu unii...imi povesteau una alta,dar mereu vroiau sa ne impacam,asa ca...mai bine nu
little_doll
Postat pe 18 Martie 2009 16:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia moderna 3 De la: cuddles 24 August 2009 00:23
Tot despre inselat 35 De la: an_dra_da_k 22 Septembrie 2009 00:31
cunnilingus 77 De la: pamela_1 18 Iunie 2009 16:10
Poeme de dragoste absolut superbe de Sorin Cerin 23 De la: Mararom 14 Decembrie 2011 20:24
"relatiile: pe net 103 De la: urockmyworld 1 Septembrie 2009 03:40