Setari Cookie-uri

frustratele...o mare problema

Chiar asa,acum cateva zile ,am intrat si eu ca orice om in e-mail-uri-le mele ,am gasit unul de la comunitatea Kudika,am cont de ceva vreme dar intru rar,daca din pagina trimisa de ei nu-mi atrage atentia ,nu intru,ei...intamplarea face ca de aceasta data sa-mi atraga atntia un mesaj,am simtit ca trebuie sa ma implic...( asa functionez eu :) )pe baza de sentimente,nimic rau pana aici ,doar ca am avut proasta inspiratie sa ofer ajutor persoanei in cauza,SURPRIZA ...persoana in cauza nu ma contactat ,in schimb au inceput sa ma contacteze diverse persoane care sa-mi ceara sa prestez acel serviciu (ajutorul pt' persoana in cauza era gratuit,doar pt. ea) gratis,imaginativa acum sa ti se ceara ceva,cu nonsalanta ,ca pe ceva ce esti obligat sa oferi.Oameni buni,trebuie sa intelegeti...totul in lume se plateste,ar trebui sa stiti cu totii foarte bine asta,daca va dati silinta si ganditi profund ,veti descoperii ca si pt. afectiune platiti.
Imi cer scuze daca am fost prea brutala ,dar asta este realitatea.
Sa auzim de bine...
AstralConfesor
Postat pe 17 Noiembrie 2007 20:39
auzi,daca tu esti cucoana care isi facea reclama la astrograme de vanzare,trebuia sa spui de la inceput pe site cat costa una,nu sa le bagi oamenilor pe gat contra cost,aici se cere sfatulse discuta,nue site cu vanzari online!
lief
Postat pe 3 Decembrie 2007 16:54
lief eu am citit mai multe comentari de ala tale..uneori am fost in acelasi asentiment...din pacate nu multe pers inteleg ce enume se intampla aici!chiar zilele astea am avut anumite conflicte cu yo-deea faimoasa yo-deea...care habar n-are pe ce lume traieste!eu te apreciez pt comentariile facute strict legate de anumite subiecte..
lydia23
Postat pe 19 Decembrie 2007 12:41
De la: AstralConfesor, la data 2007-11-17 20:39:00Chiar asa,acum cateva zile ,am intrat si eu ca orice om in e-mail-uri-le mele ,am gasit unul de la comunitatea Kudika,am cont de ceva vreme dar intru rar,daca din pagina trimisa de ei nu-mi atrage atentia ,nu intru,ei...intamplarea face ca de aceasta data sa-mi atraga atntia un mesaj,am simtit ca trebuie sa ma implic...( asa functionez eu :) )pe baza de sentimente,nimic rau pana aici ,doar ca am avut proasta inspiratie sa ofer ajutor persoanei in cauza,SURPRIZA ...persoana in cauza nu ma contactat ,in schimb au inceput sa ma contacteze diverse persoane care sa-mi ceara sa prestez acel serviciu (ajutorul pt' persoana in cauza era gratuit,doar pt. ea) gratis,imaginativa acum sa ti se ceara ceva,cu nonsalanta ,ca pe ceva ce esti obligat sa oferi.Oameni buni,trebuie sa intelegeti...totul in lume se plateste,ar trebui sa stiti cu totii foarte bine asta,daca va dati silinta si ganditi profund ,veti descoperii ca si pt. afectiune platiti.
Imi cer scuze daca am fost prea brutala ,dar asta este realitatea.
Sa auzim de bine...



deci sa inteleg si eu.....

esti cumva mama omida???? undercover?
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Noiembrie 2008 17:46
De la: AstralConfesor, la data 2007-11-17 20:39:00Chiar asa,acum cateva zile ,am intrat si eu ca orice om in e-mail-uri-le mele ,am gasit unul de la comunitatea Kudika,am cont de ceva vreme dar intru rar,daca din pagina trimisa de ei nu-mi atrage atentia ,nu intru,ei...intamplarea face ca de aceasta data sa-mi atraga atntia un mesaj,am simtit ca trebuie sa ma implic...( asa functionez eu :) )pe baza de sentimente,nimic rau pana aici ,doar ca am avut proasta inspiratie sa ofer ajutor persoanei in cauza,SURPRIZA ...persoana in cauza nu ma contactat ,in schimb au inceput sa ma contacteze diverse persoane care sa-mi ceara sa prestez acel serviciu (ajutorul pt' persoana in cauza era gratuit,doar pt. ea) gratis,imaginativa acum sa ti se ceara ceva,cu nonsalanta ,ca pe ceva ce esti obligat sa oferi.Oameni buni,trebuie sa intelegeti...totul in lume se plateste,ar trebui sa stiti cu totii foarte bine asta,daca va dati silinta si ganditi profund ,veti descoperii ca si pt. afectiune platiti.
Imi cer scuze daca am fost prea brutala ,dar asta este realitatea.
Sa auzim de bine...

Nu îti fa griji, ca eu nu am sa te solicitez niciodata.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 20 Noiembrie 2008 19:23
aaaa te rog frumos dracusor... ei o sa apelez la dansa ,cand mi-ai vedea ....ceafa fara oglinda.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Noiembrie 2008 19:30
topic de tinut minte ca mi-a venit ceva ..... sa scriu dar acum am treaba....

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 14:34
Io n-am inteles treaba cu frustratele :frustrata e doamna ca i s-au trimis emailuri sau cele care au trimis acele emailuri?Textule nu e prea concludent
mucky
Postat pe 22 Noiembrie 2008 14:41
pai de aia l-am trecut la topicuri de tinut minte ..... sa ma dumiresc si eu care-i faza cu frustratele
ca mai e un topic .."frustrati aveti cuvantul" ori ceva de genul asta... si nu il gasesc....

asa ca ma multumesc si cu asta ...pe ziua de azi....

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 14:43
De la: mucky, la data 2008-11-22 14:41:55Io n-am inteles treaba cu frustratele :frustrata e doamna ca i s-au trimis emailuri sau cele care au trimis acele emailuri?Textule nu e prea concludent

Doamna a facut o oferta speciala pentru cineva pe gratis, cu restul o face pe bani
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Noiembrie 2008 14:59
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-22 14:59:30
De la: mucky, la data 2008-11-22 14:41:55Io n-am inteles treaba cu frustratele :frustrata e doamna ca i s-au trimis emailuri sau cele care au trimis acele emailuri?Textule nu e prea concludent

Doamna a facut o oferta speciala pentru cineva pe gratis, cu restul o face pe bani


vaaai dracusor ce am inteles....

am citit de vreo 3 ori pana m-am dumirit ca se referea la mama omida ca presteaza pe bani pt altii


iooooi am crezut altceva....

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 18:16
De la: AstralConfesor, la data 2007-11-17 20:39:00Chiar asa,acum cateva zile ,am intrat si eu ca orice om in e-mail-uri-le mele ,am gasit unul de la comunitatea Kudika,am cont de ceva vreme dar intru rar,daca din pagina trimisa de ei nu-mi atrage atentia ,nu intru,ei...intamplarea face ca de aceasta data sa-mi atraga atntia un mesaj,am simtit ca trebuie sa ma implic...( asa functionez eu :) )pe baza de sentimente,nimic rau pana aici ,doar ca am avut proasta inspiratie sa ofer ajutor persoanei in cauza,SURPRIZA ...persoana in cauza nu ma contactat ,in schimb au inceput sa ma contacteze diverse persoane care sa-mi ceara sa prestez acel serviciu (ajutorul pt' persoana in cauza era gratuit,doar pt. ea) gratis,imaginativa acum sa ti se ceara ceva,cu nonsalanta ,ca pe ceva ce esti obligat sa oferi.Oameni buni,trebuie sa intelegeti...totul in lume se plateste,ar trebui sa stiti cu totii foarte bine asta,daca va dati silinta si ganditi profund ,veti descoperii ca si pt. afectiune platiti.
Imi cer scuze daca am fost prea brutala ,dar asta este realitatea.
Sa auzim de bine...

SURPRIZA: si eu fac astrograme dar gratis si intr-una scria chiar asa ca esti FOARTE FRUSTRATA CA NU MAI AI CLIENTI
yumy
Postat pe 22 Noiembrie 2008 18:24
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-22 18:16:36
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-22 14:59:30
De la: mucky, la data 2008-11-22 14:41:55Io n-am inteles treaba cu frustratele :frustrata e doamna ca i s-au trimis emailuri sau cele care au trimis acele emailuri?Textule nu e prea concludent

Doamna a facut o oferta speciala pentru cineva pe gratis, cu restul o face pe bani


vaaai dracusor ce am inteles....

am citit de vreo 3 ori pana m-am dumirit ca se referea la mama omida ca presteaza pe bani pt altii


iooooi am crezut altceva....


Castiga si ea banii cu ce poate ea mai bine...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Noiembrie 2008 19:31
pai da ma dracusor dar daca era vorba de ce ma gandisem eu.... cam nasoala faza... ca e ilegal... cel putin la noi in tara.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 19:33
da sa dea in bobite uscate de soareci e legal?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Noiembrie 2008 19:35
nu nici aia nu-i legal... dar cica ar exista o denumire in nomenclatorul joburilor si cic pe chichita aia se bazeaza magii si mamele omizi....

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 19:36
cei mama omida? puffmutter sau ce?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Noiembrie 2008 19:43
oooo dracusor cuuuum nu sti cine e mama omida???
e vestita vrajitoare de magie alba care are dezlegare de la imparatul iustinian al rromilor sa faca si sadesfaca farmece ,sa dezlege cununii , sa te scuipe de deochi
pffffuiiii si multe alte alea
stai sa vad daca e pe wikipedia

http://en.wikipedia.org/wiki/Mama_Omida

eeeete ca am gasit-o...

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 20:02
ma duk la koltz imediat de rusine
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Noiembrie 2008 20:43
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-22 20:43:49ma duk la koltz imediat de rusine


daca nu asculti melodia asta tot degeaba....

http://www.220.ro/Phoenix___Mica_tiganiada-18688.html


sau asta se aude mai bine ca nu e din concert

http://www.trilulilu.ro/klaud30/1a1ee5c5d566f3

mama omida e pui micut ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 21:52
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-22 20:02:21oooo dracusor cuuuum nu sti cine e mama omida???
e vestita vrajitoare de magie alba care are dezlegare de la imparatul iustinian al rromilor sa faca si sadesfaca farmece ,sa dezlege cununii , sa te scuipe de deochi
pffffuiiii si multe alte alea
stai sa vad daca e pe wikipedia

http://en.wikipedia.org/wiki/Mama_Omida

eeeete ca am gasit-o...



Mama Omida in Wikipedia? mare-i gradina lu Dumnezeu,dar prea multi au sarit gardu'
mucky
Postat pe 22 Noiembrie 2008 22:46
da mai da iti vine sa crezi sau nu... mama omida ne reprezinta cu brio ...pe wikipedia...

stai sa vezi pe google cate articole sunt despre mama omida... mie asta mi-a placut cel mai mult.:

http://www.123urban.ro/def/Mama%20Omida

sunt in dictionarul asta niste expresii de pici pe jos.

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 23:59
Concluzie: hai cu mama omida
yumy
Postat pe 23 Noiembrie 2008 08:00
Nu o luati in ras pe mama omida ca se supara si ne trimite blesteme

Postat pe 11 Decembrie 2008 11:12
vreau si eu daca e pe gratis !!!
ca vorba aia costa 6 milioane o astrograma !!!
;)))))))))))))

....

si cu frustratii ce e ???
adriana26
Postat pe 23 Decembrie 2008 11:18
De la: adriana26, la data 2008-12-23 11:18:32 vreau si eu daca e pe gratis !!!
ca vorba aia costa 6 milioane o astrograma !!!
;)))))))))))))

....

si cu frustratii ce e ???


glumesti cu pretul ala nu-i asa?????
adica 6 milioane de lei vechi sau noi???
in sfarsit, nu conteaza... important e ca tanti a facut o oferta speciala pt o anumita persoana care i-a facut reclama mai departe si madam acu se supara ca cica ea nu munceste pe gratis...dar celelelte erau frustrate ca vor mocca...eee comedie cum nu intelegi???
costa mama costa....

si ca sa revin la subiect.... sper ca v-ati distrat cu :mama omida ca acu am una si mai tare....:
sper sa va placa melodia.... sa va fie de noroc...
si cine ma cunoaste stie ca glumesc....

http://www.kudika.ro/comunitate/dandanaua_reloaded/video/show/8823/Aceasta-melodie-este-dedicata-varcolacilor-ca-asa-vreau-io-neah-si-virginelor-care-n-au-loc-de-margineanu-se-stiu-ele-care-este.html

dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Ianuarie 2009 23:07
De la: AstralConfesor, la data 2007-11-17 20:39:00Chiar asa,acum cateva zile ,am intrat si eu ca orice om in e-mail-uri-le mele ,am gasit unul de la comunitatea Kudika,am cont de ceva vreme dar intru rar,daca din pagina trimisa de ei nu-mi atrage atentia ,nu intru,ei...intamplarea face ca de aceasta data sa-mi atraga atntia un mesaj,am simtit ca trebuie sa ma implic...( asa functionez eu :) )pe baza de sentimente,nimic rau pana aici ,doar ca am avut proasta inspiratie sa ofer ajutor persoanei in cauza,SURPRIZA ...persoana in cauza nu ma contactat ,in schimb au inceput sa ma contacteze diverse persoane care sa-mi ceara sa prestez acel serviciu (ajutorul pt' persoana in cauza era gratuit,doar pt. ea) gratis,imaginativa acum sa ti se ceara ceva,cu nonsalanta ,ca pe ceva ce esti obligat sa oferi.Oameni buni,trebuie sa intelegeti...totul in lume se plateste,ar trebui sa stiti cu totii foarte bine asta,daca va dati silinta si ganditi profund ,veti descoperii ca si pt. afectiune platiti.
Imi cer scuze daca am fost prea brutala ,dar asta este realitatea.
Sa auzim de bine...

offfffff.breeeee, mai lasa-ne, si tu si alte persoane care ne intoxicati cu reclamele voastre!!!!!!!faceti-va site cu vanzari online si mai lasati-ne dr......in pace ca eu SINCER m-am saturat de toti care isi fac reclama pe aicea......
mkdisk
Postat pe 11 Februarie 2009 14:12
De la: AstralConfesor, la data 2007-11-17 20:39:00Chiar asa,acum cateva zile ,am intrat si eu ca orice om in e-mail-uri-le mele ,am gasit unul de la comunitatea Kudika,am cont de ceva vreme dar intru rar,daca din pagina trimisa de ei nu-mi atrage atentia ,nu intru,ei...intamplarea face ca de aceasta data sa-mi atraga atntia un mesaj,am simtit ca trebuie sa ma implic...( asa functionez eu :) )pe baza de sentimente,nimic rau pana aici ,doar ca am avut proasta inspiratie sa ofer ajutor persoanei in cauza,SURPRIZA ...persoana in cauza nu ma contactat ,in schimb au inceput sa ma contacteze diverse persoane care sa-mi ceara sa prestez acel serviciu (ajutorul pt' persoana in cauza era gratuit,doar pt. ea) gratis,imaginativa acum sa ti se ceara ceva,cu nonsalanta ,ca pe ceva ce esti obligat sa oferi.Oameni buni,trebuie sa intelegeti...totul in lume se plateste,ar trebui sa stiti cu totii foarte bine asta,daca va dati silinta si ganditi profund ,veti descoperii ca si pt. afectiune platiti.
Imi cer scuze daca am fost prea brutala ,dar asta este realitatea.
Sa auzim de bine...

Zi sa moara ma-ta ca fetele alea sunt frustrate si tu esti proaspata si dulce ca o garofitza... ...
Or fi indecise, or fi confuze, dar frustrata e mamica ta, care nu te-a invatat sa nu iti faci reclama pe unde apuci.
Si voi, fetelor, ce puii mei puneti botul la toate tampele? CE exact va poate spune subdezvoltata asta mintal?
Dor_a
Postat pe 11 Februarie 2009 14:17
De la: AstralConfesor, la data 2007-11-17 20:39:00Chiar asa,acum cateva zile ,am intrat si eu ca orice om in e-mail-uri-le mele ,am gasit unul de la comunitatea Kudika,am cont de ceva vreme dar intru rar,daca din pagina trimisa de ei nu-mi atrage atentia ,nu intru,ei...intamplarea face ca de aceasta data sa-mi atraga atntia un mesaj,am simtit ca trebuie sa ma implic...( asa functionez eu :) )pe baza de sentimente,nimic rau pana aici ,doar ca am avut proasta inspiratie sa ofer ajutor persoanei in cauza,SURPRIZA ...persoana in cauza nu ma contactat ,in schimb au inceput sa ma contacteze diverse persoane care sa-mi ceara sa prestez acel serviciu (ajutorul pt' persoana in cauza era gratuit,doar pt. ea) gratis,imaginativa acum sa ti se ceara ceva,cu nonsalanta ,ca pe ceva ce esti obligat sa oferi.Oameni buni,trebuie sa intelegeti...totul in lume se plateste,ar trebui sa stiti cu totii foarte bine asta,daca va dati silinta si ganditi profund ,veti descoperii ca si pt. afectiune platiti.
Imi cer scuze daca am fost prea brutala ,dar asta este realitatea.
Sa auzim de bine...


Madame,o reducere de Valentine's Day acolo ,faci si mata?
mucky
Postat pe 11 Februarie 2009 14:20
Na, ca m-a luat gura pe dinainte
Dor_a
Postat pe 11 Februarie 2009 14:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Heii. 24 De la: EvAmandaCamelia 29 August 2014 14:19
feriti=va de agentia de turism Virgin Tour ca dracu de tamaie ! 4 De la: carmen_natural 22 Mai 2011 22:55
Ce cant in acest moment? :D 19060 De la: GONGOI_BOSS_ 16 Februarie 2017 19:29
salut 1 De la: lolotek 26 Martie 2009 23:58
PSIHOTERAPIE 2 De la: amydia 14 August 2009 13:38