Setari Cookie-uri

Celulita

Crema anticelulita cu cafeina vegetala
Crema anticelulita Cadey este recomandata pentru reducerea zonelor corpului cu aspect de coaja de portocala. Ser concentrat, multi activ, schimba pielea datorita formulei sale inovative caracterizata de amestecul de dermafil, cafeina vegetala, carnitina, escina pura si stimuleaza microcirculatia,avand efect de drenare a tesutului adipos. Dermafilul favorizeaza intarirea tesuturilor dermice, conferind un aspect mai compact si elastic pielii. Cafeina vegetala are efect in eliminarea lipidelor acumulate ajutand la reducerea grasimilor in zona celulitica adipoasa. Carnitina transforma grasimile in energie. Efectele apar dupa 4 saptamani, iar aspectul de coaja de portocala dispare. Se aplica in fiecare seara pe zonele afectate si se maseaza in sens orar cu miscari de jos in sus.
http://www.azida.ro/product.php?pd_id=175
kudika_2407
Postat pe 16 Februarie 2013 21:25
De la: kudika_2407, la data 2013-02-16 21:25:15Crema anticelulita cu cafeina vegetala
Crema anticelulita Cadey este recomandata pentru reducerea zonelor corpului cu aspect de coaja de portocala. Ser concentrat, multi activ, schimba pielea datorita formulei sale inovative caracterizata de amestecul de dermafil, cafeina vegetala, carnitina, escina pura si stimuleaza microcirculatia,avand efect de drenare a tesutului adipos. Dermafilul favorizeaza intarirea tesuturilor dermice, conferind un aspect mai compact si elastic pielii. Cafeina vegetala are efect in eliminarea lipidelor acumulate ajutand la reducerea grasimilor in zona celulitica adipoasa. Carnitina transforma grasimile in energie. Efectele apar dupa 4 saptamani, iar aspectul de coaja de portocala dispare. Se aplica in fiecare seara pe zonele afectate si se maseaza in sens orar cu miscari de jos in sus.
http://www.azida.ro/product.php?pd_id=175



Mai lasa-ne cu vrajeala...
kudika226898
Postat pe 17 Februarie 2013 22:05
Vrei sa ai parte de bani, distractie si produse de calitate?
Vrei sa muncesti cand poti si sa ai un program flexibil sau doar sa-ti achizitionezi produsele preferate la cel mai bun pret?
Asta e sansa ta! Profita din plin de oportunitatile oferite de ORIFLAME:

Inscrie-te cu un click pe link: http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=800646
kudika_30447
Postat pe 26 Februarie 2013 09:36
Vrei sa ai parte de bani, distractie si produse de calitate?
Vrei sa muncesti cand poti si sa ai un program flexibil sau doar sa-ti achizitionezi produsele preferate la cel mai bun pret?
Asta e sansa ta! Profita din plin de oportunitatile oferite de ORIFLAME:


Avantajele CLIENTULUI DIRECT:

• FARA OBLIGATIA DE A DA COMANDA LUNAR ( doar esti CLIENT DIRECT)
• DISCOUNT
peste 50 lei = 23%
peste 250 lei = 30%
peste 500 lei = 40%
• Beneficiezi de cadouri speciale doar pentru tine
• Comanzi online si primesti produsele acasa (in schimbul unei taxe de 7 lei )

Inscrie-te cu un click pe link: http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=800646
kudika_30447
Postat pe 26 Februarie 2013 09:39
De la: kudika_30447, la data 2013-02-26 09:39:56Vrei sa ai parte de bani, distractie si produse de calitate?
Vrei sa muncesti cand poti si sa ai un program flexibil sau doar sa-ti achizitionezi produsele preferate la cel mai bun pret?
Asta e sansa ta! Profita din plin de oportunitatile oferite de ORIFLAME:


Avantajele CLIENTULUI DIRECT:

• FARA OBLIGATIA DE A DA COMANDA LUNAR ( doar esti CLIENT DIRECT)
• DISCOUNT
peste 50 lei = 23%
peste 250 lei = 30%
peste 500 lei = 40%
• Beneficiezi de cadouri speciale doar pentru tine
• Comanzi online si primesti produsele acasa (in schimbul unei taxe de 7 lei )

Inscrie-te cu un click pe link: http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=800646



Vrei sa ai o masuta cu umbreluta la colt de strada cu 2 rujuri, 3 creme de rahat si 5 parfumuri cu iz de spray sau sa te traga curentul la usa supermarket-urilor, stand cu 3 cataloage ina mana? Daca da, baga-te in rahatul asta.
kudika226898
Postat pe 26 Februarie 2013 15:45
criszoe
Postat pe 24 Martie 2013 22:00
Eu folosesc pentru tratamentul celulitei un supliment numit Cellinea, pe care mi l-a recomandat o colega. Ea zicea ca a avut rezultate cu el. Sper acum sa functioneze si pe metabolismul meu, deoarece ma enerveaza teribil cum arata pielea de pe coapse. Parca as avea o boala de piele. Mi-e si rusine sa ma dezbrac.
Daca aveti si alte sfaturi sau daca stiti remedii care in cazul vostru au functionat spunetimi-le si mie va rog!

O zi cat mai frumoasa!
kudika_938946
Postat pe 23 Octombrie 2013 11:39
Si eu folosesc Cellinea de 2 saptamani, si parca se vad ceva modificari, dar nu cine stie ce!
Voi dupa ce interval de timp ati sesizat primele modificari?
Multumesc!
kudika_942879
Postat pe 19 Noiembrie 2013 10:47
Orice crema anticelulitica este buna atata timp cat o folosesti cum trebuie: masaj pe partile afectate si impachetare cu folie (1-1,5 h).
cuba_libre
Postat pe 19 Noiembrie 2013 11:18
De la: kudika_942879, la data 2013-11-19 10:47:36Si eu folosesc Cellinea de 2 saptamani, si parca se vad ceva modificari, dar nu cine stie ce!
Voi dupa ce interval de timp ati sesizat primele modificari?
Multumesc!


Trebuie sa faci sport si sa mananci echilibrat si sanatos, ca o crema celulitica sa-si faca efectul, altfel degeaba o aplici.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 19 Noiembrie 2013 11:26
Buna ziua!

La mine primele modificari pe care le-am observat dupa ce am folosit suplimentul anticelulitic Cellinea, au fost la 3 saptamani de la utilizare. Eu am facut un tratament de 5 luni cu suplimentul asta si sunt multumita de rezultatele obtinute!
kudika_945499
Postat pe 9 Decembrie 2013 11:03
De la: kudika_945499, la data 2013-12-09 11:03:36Buna ziua!

La mine primele modificari pe care le-am observat dupa ce am folosit suplimentul anticelulitic Cellinea, au fost la 3 saptamani de la utilizare. Eu am facut un tratament de 5 luni cu suplimentul asta si sunt multumita de rezultatele obtinute!



Haideti, dragi fraierestence, fatuca are de promovat Celinea...
kudika226898
Postat pe 9 Decembrie 2013 15:12
Reclama,nereclama si eu m-am procopsit cu suplimentul asta?Acum daca functioneaza o sa vad eu pana la urma. La ce invazie de tratamente pentru celulita exista pe piata nu prea mai stii de unde sa alegi, asa ca o parere sincera a unora care au folosit produsul respectiv nu strica niciodata. Multa lume e sceptica ca unele produse pot functiona, dar aici nu e vorba e niste produse care maresc sani sau mai stiu eu ce:): ci doar topesc celulita.
kudika_951828
Postat pe 16 Ianuarie 2014 10:56
De la: kudika_951828, la data 2014-01-16 10:56:46Reclama,nereclama si eu m-am procopsit cu suplimentul asta?Acum daca functioneaza o sa vad eu pana la urma. La ce invazie de tratamente pentru celulita exista pe piata nu prea mai stii de unde sa alegi, asa ca o parere sincera a unora care au folosit produsul respectiv nu strica niciodata. Multa lume e sceptica ca unele produse pot functiona, dar aici nu e vorba e niste produse care maresc sani sau mai stiu eu ce:): ci doar topesc celulita.


Nu topeste decat finantele credulilor.
kudika226898
Postat pe 16 Ianuarie 2014 16:07
Corina, imi plac postarile tale! Bravo!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 17 Ianuarie 2014 20:30
Felicitari pentru postare, draga Corina! Este fpoarte utila si unele dintre tratamentele indicate par foarte eficiente :)O sa le incerc si eu!
kudika_29639
Postat pe 18 Ianuarie 2014 18:25
Foarte utile sfaturile tale, kudika_946948.
Produsele indicate par de calitate si accesibile ca pret. Ma tenteaza sa le incerc. Sper sa mai postezi si alte articole, as fi interesata. O zi frumoasa!
kudika_29639
Postat pe 6 Februarie 2014 14:04
Dragã kudika_29639, mulțumesc pentru aprecieri. Chiar te încurajez sã e încerci. Produsele recomandate au fost testate, așa cã încurajez cititoarele în a le folosi. Aștept impresii
kudika_946948
Postat pe 6 Februarie 2014 17:50
De la: kudika_946948, la data 2014-02-06 17:48:32Mulțumesc frumos, Viorica. Voi continua sã mai public astfel de articole - sper sã fie pe mãsura așteptãrilor tale. Între timp, te aștept pe blogul meu - http://mereufrumoasebycorina.blogspot.ro/


Multumesc de invitatie, Corina!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 7 Februarie 2014 07:18
pai corina,,,e tot franceska,,,pentru cine nu stie,,,vio rica
INTELIGENTUL_FOARTE_INTELIGENT
Postat pe 14 Februarie 2014 19:51
Mie mi-a fost de un real folos in tratamentul celulitei suplimentul nutritiv Cellinea. L-am luat intr-o cura de 3 luni si in toata perioada asta am facut si exercitii fizice sustinute si am tinut si o dieta stricta. Sincer nu ma asteptam sa scap in totalitate de celulita, dar e super ca s-a intamplat asa. Acum, daca e sa mai am probleme de genu stiu ce am de facut!
Ce mi-a placut la produsul asta e faptul ca are in componenta doar plante si ca nu mi-a generat vreun efect advers. Sper ca pe viitor sa nu ma mai confrunt cu probleme de genu, pentru ca-s extrem de suparatoare!
kudika_956911
Postat pe 3 Martie 2014 10:53
De la: kudika_956911, la data 2014-03-03 10:53:46Mie mi-a fost de un real folos in tratamentul celulitei suplimentul nutritiv Cellinea. L-am luat intr-o cura de 3 luni si in toata perioada asta am facut si exercitii fizice sustinute si am tinut si o dieta stricta. Sincer nu ma asteptam sa scap in totalitate de celulita, dar e super ca s-a intamplat asa. Acum, daca e sa mai am probleme de genu stiu ce am de facut!
Ce mi-a placut la produsul asta e faptul ca are in componenta doar plante si ca nu mi-a generat vreun efect advers. Sper ca pe viitor sa nu ma mai confrunt cu probleme de genu, pentru ca-s extrem de suparatoare!



Cellinea a fost frectie...
kudika226898
Postat pe 3 Martie 2014 15:15
Buna ziua!

Eu inca nu am testat produsul Cellinea, dar am tot auzit despre el ca functioneaza si ca poate trata celulita. Eu citisem undeva ca celulita e o afectiune incurabila, dar pana la urma poate o sa incerc si eu o cutie din curiozitate!
La urma urmei,decat sa traiesc cu regretu de a nu incerca niciodata, mai bine sa fiu dezamagita (in caz ca produsul nu functioneaza):)

O zi cat mai insorita va doresc!
kudika_959415
Postat pe 31 Martie 2014 10:52
De la: kudika_959415, la data 2014-03-31 10:52:49Buna ziua!

Eu inca nu am testat produsul Cellinea, dar am tot auzit despre el ca functioneaza si ca poate trata celulita. Eu citisem undeva ca celulita e o afectiune incurabila, dar pana la urma poate o sa incerc si eu o cutie din curiozitate!
La urma urmei,decat sa traiesc cu regretu de a nu incerca niciodata, mai bine sa fiu dezamagita (in caz ca produsul nu functioneaza):)

O zi cat mai insorita va doresc!



Incearca-l, dar nu mai influenta poporul cu televizorul. Cellinea e frectie...o sa afli pe pielea ta.
kudika226898
Postat pe 14 Aprilie 2014 18:03
Te lauzi
INTELIGENTUL-
Postat pe 16 Aprilie 2014 10:31
Indiferent ce supliment am lua, daca nu facem si o serie de activitati care sa ne ajute sa scapam de celulita care s-a acumulat pe fese sau pe pulpe nu cred ca vom reusi vreodata sa o inlaturam definitiv. Pentru a scapa de celulita trebuie sa urmam o serie de reguli si sa ne abtinem de la o serie de lucruri. Practicarea sportului e obligatorie deoarece ajuta la arderea grasimilor. Deasemenea dieta echilibrata din care sa lipseasca grasimile si carbohidratii si sucurile acidulate este obligatorie! Un alt factor care a aparut in ultima vreme si care nu prea este bagat in seama este stresul. Stresul este un factor cheie in aparitia celulitei si nu numai. Utilizarea unor suplimente naturiste gen Cellinea este si ea benefica, deoarece ajuta la indepartarea celulitei. Ideea e ca trebuiesc urmate mai multe activitati deodata pentru a se ajunge la rezultate bune. Nu e deajuns doar practicarea sportului sau urmarea unei diete cu suplimente!

kudika_964571
Postat pe 8 Mai 2014 13:18
Sportul, dieta echilibratã, suplimentele trebuie completate cu creme anti-celulitice. O cremã foarte eficientã în acest sens Ser de Conturarea Corpului Pentru Celulitã Profundã de la Nuxe care adreseazã problema celulitei profunde. Poate fi gãsitã aici - http://ro.strawberrynet.com/skincare/nuxe/body-contouring-serum-for-embedded/140719/#DETAIL Prețul e ok pentru efectele oferite
kudika_946948
Postat pe 19 Mai 2014 17:44
Si eu am slabit 5 kilograme in 3 saptamani cu sport, alergat, plus ca folosesc si eu ulei de mesteacan de la Weleda. Nuxe e o firma foarte buna, dar inca nu am incercat, personal.
kudika_29639
Postat pe 19 Mai 2014 19:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vergeturile 28 De la: OanaTrifu 12 Aprilie 2012 11:00
Exista trucuri pentru bronzul natural? 39 De la: Gothlady 7 August 2013 09:01
LUMINA PULSATA SAU CEARA???????? 10 De la: sweetgirll 3 Decembrie 2009 13:35
Aparat de masaj profesional si infrumusetare cu 6 functii! 1 De la: IoanaQ 15 Septembrie 2008 16:49
Ce parere aveti fetelor de noul aparat de slabit eximia? 44 De la: mihaela_eugenia 3 Iunie 2015 23:32