Setari Cookie-uri

Cum slabim?

Interesant site!
Poate daca intra si alte femei vad solutiile naturiste!Poate renunta la ideea asta idioata cu pastilele!

Postat pe 7 Martie 2008 10:27
Eu am slabit cu ajutorul unui program indicat de medicii nutritionisti din peste 140 de tari, si cu ajutorul unui Gel extras dintr-o planta extraordinara, "Aloe Barbadensis Miller", care are ca scop- detoxifierea organizmului, reglarea metabolizmului, regenerare celulara ...,

un program de de 2 luni, care aduce rezultate foarte bune si de durata...

te intereseaza mai mult i-ti pot povesti la e-mail: flpemd@gmail.com, sau skype: flpemd, sau mess: olesea_anghelinici

mult succes!!!!!!!

si o siluieta pe care ti-o doresti

nuigreu
Postat pe 9 Aprilie 2008 11:40
NYKOL! bravo bravo!! bine k dai sfaturi bune la lume! st total de acord cu tine! sincer acum, singura solutie kre MERGE e antrenament cardio+ intarit muschii si dieta cat s poate de echilibrata!
pentru toti cei kre se mai gandesc la pastile, cititi site ul asta inainte sa dati baniI!!!!!! fff destept omul kre l a facut
www.theloseweightdiet.com [GRATIS:))]

si dk o luati pe calea frumoasa si sanatoasa cu mancat echilibrat si cu exercitii, uite un site kre t ajuta [GRATIS] sa tii evidenta la tot c ai mancat (calorii, colesterol, zahar, grasimi..] si la toate exercitiile facute!
www.my-calorie-counter.com

oricum eu m am apucat d cva sala plus innot si d mancat 1500 calorii cat mai echilibrat si in 2 sapt am slabit 3 kg! STIU k nu e fantastic, dar ideea nu e sa fie fantastic si sa fie sigur sanatos eficient pe termen lung..

degeaba slabesti 5 kg intr o sapt d infometare.. in loc sa pierzi grasime, pierzi muschi si apa.. pana la urma pentru a arde 1 kg d gasime pURA trebuie sa consumi 7000 calorii.. deci intr o sapt..
k femeie normala.. organismul nu poate consuma mai mult de 15000 calorii (2000 si cva p zi).. ceea c inseamna MAX 2 kg d grasime sunt arse[DK NU MANANCI NIK!!].. sper k cu asta v am convins k ceea c se pierde cand se pierd 5 kg p sapt sunt d fapt apa si muschi!!! [si muschii si apa... ar trebui sa le pastrati:)))]
asa ca 1 kg p sapt (poate 1.5 la inceput) se pot pierde usor si sigur! si asta ar trebui sa fie ritmul de slabit
CU VOINTA!SPORT SI AUTOCONTROL nu cu pastile, infometare si laxative!
cherry_jubilee
Postat pe 12 Aprilie 2008 09:56
ce mai tura vura, solutia sta in sport si dieta! ca dc ti numai dieta slabesti da' cand o intrerupi incepi sa acumulezi din nou si doar nu ne supunem la dieta vesnica.exercitii poate fiecare sa faca si acasa dc nu are timp de sala cu toate ca inotul te ajuta sa-ti sculptezi corpul( si ar fi varianta cea mai recomandata). eu apelez in cazuri de urgenta si la sauna.sunt total impotriva pastilelor.pe vreme lui ceasca in scoli circula un slogan:" sport inseamna sanatate!", si cat adevar!!!!

Postat pe 14 Aprilie 2008 10:09
ce atata slabit zi mai bine cum ne ingrasam ca de la un tratamnet cu antibiotice am slabit ca un cal de cursa lunga imi trece trenul printre urechi si sitemul meu imunitar e undeva....departe de a fii in forma.la 1.65 inaltime an 46 de kg....si DA!!!! ma plang... greutatea mea normala ar trebui sa fie cel putin de 50 de kg..deci cine are o idee cum sa fac sa ma ingras la loc 5 kg in cel mai iscurt timp pls ...HEEEEELP!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Aprilie 2008 00:00
legat de slabit e foarte bun Power Plate. este un aparat si 15 minute de exercitii ajung. Chiar are efecte bune si ca exemplu de oameni care-l folosesc pot da pe Madonna si Brad Pitt

Postat pe 23 Aprilie 2008 15:48
buna si eu am avut o greutate mai mare spun ca am avut pentru ca acum nu o mai am datorita produselor de la herba life si cred ca ar trebui incercate in 2 luni am dat 10kg

Postat pe 25 Aprilie 2008 22:10
am nascut acum 4 luni jumate si inca ma chinui sa slabesc . nu stiu ce sa mai fac . cand eram insarcinata nu am avut pofte dar acum cand alaptez imi vine sa mananc mai tot timpul .de sport nicinu se pune problema, nu am timp
monny26
Postat pe 27 Aprilie 2008 07:39
Numele meu este Irina Pasniciuc si sunt consultant Wellness, distribuitor independent al Companiei Herbalife International.
Am fost instruita la multe traininguri nationale si internationale si am avut posibilitatea sa invat direct de la membrii Consiliului Stiintific Herbalife in componenta caruia intra cei mai reputati medici nutritionisti din lume.
Colaborand cu Herbalife am ajutat multe persoane sa-si controleze cu succes greutatea si sa-si imbunatateasca sanatatea. Si sunt sigura ca te pot ajuta si pe tine!
LacrimiAmare
Postat pe 27 Aprilie 2008 13:45
acum ,ca alaptez ,mi-e frica sa folosesc ceva care nu e prescris de medic .
monny26
Postat pe 27 Aprilie 2008 22:24
eu zic monny ca ai avea timp,..cat stai cu bebelu acasa sa faceti impreuna gimnastica ii face bine si copilului,bine la copil mai mult asa de joaca cu manutele si cu piciorusele iar tu poti face abdomene, genuflexiuni...cam asa sa incepi;cat despre mancare sa mananci alimente bogate in vitamine si toate cele,dar care sa te si mentina ...poti gasi pe internet site-uri pentru mamici si alimentatia lor...multa bafta si ar cam trebui sa ma apuc si eu de ceva sport nu sa dau numai sfaturi ca si eu am un metabolism ciudat ca pun doar la burta..vreau sa ma apuc de un sport de ceva,dar nu prea imi permite timpul,dar macar in weekend tot am sa fac..o sa ma dau cu rolele ca tot imi doresc de ceva timp...cam atat am de zis..:P pfffiiu cat am scris ;;)
va pup
ramonaaa
Postat pe 2 Mai 2008 17:22
ce sa fac cu bb gimnastica ? are doar 4 luni jumate si toata ziua ar sta numai in brate .recunosc ca se mai gaseste timp cand sta sotul cu el sau cand doarme dar nu am destula ambitie si asa ca ma bag in fata televizorului sau la somnica. poate daca as avea o mamica in situatia mea am merge impreuna la sala si ar fi altceva .
ce mamica e din ploiesti si vrea sa slabeasca sa ma anunte si poate ne intalnim sa vb si sa slabim ?
monny26
Postat pe 3 Mai 2008 23:48
dupa ce m-am chiuit cu diete, am inceput sa fac exercitii pilates, 20-30 min pe zi si credeti-ma se vede, se vede bineeeeeeee!!da seara dupa 6 nu mai mananc nimic.

Postat pe 7 Mai 2008 12:24
v-ati gandit vreodata sa deveniti vegetariene..?Stiu ca suna ,,greu,, si chiar este,dar beneficiile sunt maxime.Eu am ales acest stil de viata acum cateva luni,iar de cateva saptamani mananc numai legume si fructe crude..eventual cateva dintre ele facute la abur.Sunt dificile primele 2 saptamani,dar dupa ce treci de perioada de criza,este f usor.Nu zic,daca cumva mor de pofta dupa o bucata de pui,o mananc..dar asta se intampla o data la cateva saptamani.Beau si lapte..uneori iaurturi, si din cand in cand mai mananc cate 1 ou.Dar in rest numai legume,cereale si fructe.Ma simt extraordinar fizic si psihic,nu ma ingras absolut deloc,nu am pic de celulita,iar in talie masor 59-60 cm!De tonus ma ocup facand sport..si sunt f mandra ca la 27 de ani arat mai bine ca f multe fete de 20.Cu un pic de ambitie se poate.
oana81
Postat pe 7 Mai 2008 18:31
am 1.72,si 66 de kg..si as vrea sa mai slabesk kateva kg..dar nu stiu kum..nu`mi plak retetele cu carne fara grasimi sau de genul asta...va rog mult sa ma ajutati...daka avetzi vreo idee va rog sa ma contactati la id de mess t1_m1_k3_91..multzumesk din suflet:*

Postat pe 16 Mai 2008 23:30
BUNA ZIUA! EU AM SLABIT 20 DE KG IN 4 LUNI CU AJUTORUL UNUI PROGRAM 100% NATURIST, FARA EFECTE SECUNDARE SI FARA A AVEA SENZATIE DE FOAME... SI PENTRU CA AM URMAT PROGRAMUL COMPLET(PROGRAM DE SLABIRE SI APOI PROGRAM DE MENTINERE) MA MENTIN CU USURINTA CHIAR DACA AU TRECUT MAI MULT DE 18 LUNI DE LA TERMINAREA PROGRAMULUI... DACA SUNTETI INTERESATE(I) SI DORITI DETALII DESPRE ACESTE PROGRAME INTRATI PE www.slabeste-inteligent.ro

Postat pe 20 Mai 2008 15:45
nu trebuie neaparat sa mananci ceva anume ca sa slabesti. conteaza cantitatea si ora la care mananci! si fara dulciuri ..sau doar sa gusti daca iti este pofta :D atat :)
NCoL
Postat pe 20 Mai 2008 23:14
spotul spune tot.FETELOR

Postat pe 21 Mai 2008 01:45
eu am slabit 10 in 3 sapt cu pastilele youthful island.sunt din plante chinezesti esenta de ceai verde panax salbatic fructe de gherghin cafea neagra .se pierd 10 kg in 30 de zile.punga de 120 de pastile costa 70 ron iar cea mare de 340 costa 130ron.care doreste mai multe explicatii contactati-ma la id-ul dulce_ca_mierea17
alexa_dulcika
Postat pe 9 Iunie 2008 11:55
De la: gabriela_claudia, la data 2008-01-18 11:47:21Karmiina, spune-mi te rog cam cat costa medicamentele pe care le-ai folosit si cum se administreaza?
Multumesc!
CATA_BALOO
Postat pe 8 Iulie 2008 22:56
Da, e bine sa nu ai probleme cu Kg, si eu am incercat tot felul de cure de slabit, ma anemiez rau iar apoi pun pe mine repede.Dar as dori si eu info cu privire la medicamentele Karmiinei, poate ma ajuta sa dau 20 de kg.
emi63
Postat pe 16 Iulie 2008 13:55
Slabeste folosind fructul Basha
Miercuri,Joi,Vineri,..16,17,18.. iulie,august,septembrie,.. 2008,2009,2010...Zile nici prea "grase" de prea multe evenimente dar nici prea slabe de lipsa lor..Zile ideale este pentru cineva care slabeste folosind fructul Basha.NU TE MAI INGRASA UTILIZAND TRATAMENTE/PASTILE DE SLABIT!!SLABESTE FOLOSIND FRUCTUL BASHA(intre 6-9 kg din chiar primele saptamani de folosire a tratamentului)id:fructul_basha

Postat pe 21 Iulie 2008 14:35
buna, si eu sunt de parerea ta, mai ales la cea referitoare la pastile. am si eu o intrebare: as vrea sa stiu daca ma poate ajuta cineva cu un sfat sau daca cineva e in situatia mea sia reusit sa faca ceva. mama natura nu m a inzestrat cu picioare f subtiri, nu sunt grasa, dar tare as vrea sa am picioare, mai ales gambe mai subtiri si nu stiu ce sa fac. merg la aerobic, am mai slabit dar nush parca vreau ceva mai mult. cand compar gambele mele cu ale altora, observ totusi ca ale mele sunt putin cam groase. pot sa fac ceva? astept raspuns. pup

Postat pe 21 Iulie 2008 17:31
mancand de cel putin 2-3 ori pe zi,fara a tine cont ce mananci si la ce ora mananci,cu siguranta te vei ingrasa.bafta
geaninatuncan
Postat pe 28 Iulie 2008 09:49
Buna, Timi,
Iti recomand niste pastile chinezesti. Le-am incercat si au dat roade, nu m-am ingrasat dupa si nici rau nu mi-a fost. Scrie-mi daca esti interesata... Le recomand din toata inima. Am fost si eu victima tuturor curelor de slabit , le-am tinut pe toate si am facut orice sa slabesc, am incercat sa fac si sport, dar timpil nu prea imi permite, pana cand am ajuns la aceste pastile... sunt ok, am ajuns la greutatea pe care mi-o doream si ma mentin. le recomand tuturor..
elina_ely
Postat pe 28 Iulie 2008 21:09
HERBALIFE are solutii pentru toti. Slabit, ingrasat, detoxifiere,crestere masa musculara, crestere imunitate. Nu este vorba de nici o pastila care sa iti puna sanatatea in pericol, totul este natural si iti da sanatate energie, vitalitate si un stil de viata ordonat si sanatos. Sunt multe de spus si sunt rezultate reale. Mai multe detalii la ela_mihalcea@yahoo.com
ryiy
Postat pe 31 Iulie 2008 00:50
Eu aplic altã metodã, mai naturalã ºi fãrã efort. Am dat detalii pe blog:
http://www.kudika.ro/comunitate/ionutsk/blog/view/3240/Cum-sa-slabesti-fara-efort.html
ionutsk
Postat pe 19 August 2008 13:29
Am tinut si eu multe cure, ma abtineam cu foarte mare chin de la mancare, slabeam, dar dupa o scurta perioada reveneam la kg pe care le avusem. Cu mult efort, dar fara rezultat. Pana nu am gasit niste capsule din plante chinezesti,100%natural, destul de scumpe,pe HerbalShop,220 ron,se numesc Daidahua Lida, 30capsule. Intr-o luna am slabit 6 kg mancand ce vreau, fara sa ma abtin doar de la dulciuri si alcool. Dupa ce am slabit, nu am mai luat pastile de 4 luni si am pus pe mine aproape 1 kg,plecand in vacanta. In total am slabit cu 13 kg, dar sincer am mancat de toate si nu m-am abtinut nici de la dulciuri. In 3 luni de administrarea capsulelor mi s-a schimbat metabolismul. Acum de o luna am inceput sa iau de la producator din China si sa vand eu pastile la pret de 30 euro, la cererea prietenelor mele, care nu aveau timp sa caute producatorul.
Daca te intereseaza sa slabesti, nu sta pe ganduri, scrie-mi pe email, n-o sa regreti. Rezultatul e garantat.
email: merycamerzan@yahoo.com
merycam
Postat pe 28 August 2008 12:32
nu iti trebuie nici o reteta secreta.Idea este sa arzi mai multe calorii decat cele consumate.cum faci asta?sport,cat mai mult sport si mancare sanatoasa.trebuie sa schimbi modul de mancat,cat mai multe legume,fructe,proteine(carne,fasole..)si carbohidrati(iti prebuie pentru energie in special daca te apuci de sport) si fara dulciuri(ocazional e bine sa mananci si un pic de dulciuri ca sa iti satisfaci poftele)
dimineata sa mananci cel mai mult,si seara cat mai putin si daca se poate sa nu mai mananci dupa 6 seara(daca chiar tie foame,o salata,fructe e ok)e bine sa mananci si snacksuri de vreo 2 ori pe zi.
daca vrei sa slabesti e bine sa faci cat mai mult cardio la sala(alergat de exemplu)si weights sa faci ca sa tonifici musculatura,sa arati si mai sexy:)
arynak
Postat pe 10 Octombrie 2008 23:33
am si eu aceasi problema ca si multe dintre voi....am 1,67 si 65 de kg....lucrez si la un restaurant si mie greu sa ma abtin sa nu mananc...si pe langa asta mai iau si anticonceptionale.....am inceput sa fac sport sa alerg dar as incerca si o dieta sau pastile..ma poate ajuta cineva:)...multumesc:*
brunetika
Postat pe 11 Octombrie 2008 22:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
desert plant??? 58 De la: andra_ale 10 Mai 2013 11:47
Am slabit 30kg in 2 saptamani , NATURAL! 26 De la: 25 Noiembrie 2013 19:00
celulita 7 De la: kudika226898 31 August 2010 18:12
De medicamentele de slabit Caralluma a auzit careva? 1 De la: LunaPlina 19 Iunie 2012 11:41
spirulina 3 De la: _dulcik_ 25 Februarie 2009 22:00