Setari Cookie-uri

a folosit cineva 'dusu'

Hmmm cu subiectele astea mi se face pofta de sex acuma na....
drakushorul
Postat pe 6 Iulie 2008 18:34
drakushor....drakushor...hm..pofta de sex??...fugi nu mai sta...la baie..dushuletul..si dai...maaama...maaaama...voi mi-ati luat piuitul dragutelor...cu dushuletul asta....mai are cineva...ceva...eu stiu?..altceva inafara de dushulet??? ca ma facura-ti curioasa..zau....

Postat pe 6 Iulie 2008 18:59
maryamm.... mai m-amminrosit toata ca io am vrut sa ii fac o glumita ettei si v-am prins si pe voi in joc....dar e tare subiectul.
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Iulie 2008 19:39
care joc..draga mea?. .cu dushuletul????....sau vorbim de alt joc.....si de ce ma rog te-ai innrosit...matalica...aaaa???.....

Postat pe 6 Iulie 2008 19:43
u can say that again!!






Postat pe 7 Iulie 2008 15:53
eu sunt singurica deocamdata pt ca sotul meu e plecat poate o sa incerc si eu dar am si eu problema cu presiunea......dusului
aishalex
Postat pe 7 Iulie 2008 16:04
aishalex
Postat pe 7 Iulie 2008 16:05
aishalex..ti-l trimit pe micutul sa te ajute..daca n-ai presiune...si ioi..cata presiune are....sa-mi spui si mie cum a fost...ca deh..mai da curioasa mai sunt...



Postat pe 7 Iulie 2008 16:15
maaaa m-am inrosit pt ca uite nah am intrat in hora si acu tre sa joc.... daca era si el cu mine la dus cu cea mai mare placere puneam in aplicare dar asa singura...nu imi vine si m-am inrosit pt ca iar imi ies hormonii prn par si la naiba el e la dracu'n praznic si acu vroiam sa fie langa mine....acu ai percepelit mataluta de ce m-am inrosit eu????
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Iulie 2008 23:22
....e prima oara cand intru pe aici ..si chiar e super tare... vorbiti foarte deschis in privinta anumitor subiecte si chiar imi place,bv voua ;)
..app,si eu am incercat cu dushul
wild_angel
Postat pe 9 Iulie 2008 15:15
am folosit de curand...dusul, de fapt prietenul meu m-a rasfatat in timpul preludiului si a fost intr-adevar.....orgasmic.....merita folosit;).....
sa va iubiti:P
andreiutza301090
Postat pe 11 Iulie 2008 23:30
bv blondapepe pt ca ai avut curaj sa abordezi subiectul. hmm...reactiile celorlalti mi s-au parut oarecum ciudate, adica nu ma asteptam sa reactioneze atat de pudic sau...mironosesc. modul de utilizare insa nu este acesta cu introducerea jetului de apa in vagin. pur si simplu stimulezi cu el clitu sau labiile, ma rog, vezi ce iti produce mai multa placere. si, da, jetul tre sa fie cat de cat puternic. eu am incercat dusul cam acum un an, de curiozitate...auzisem de la o prietena, si ce pot sa zic? e super marfa ai niste senzatii uimitoare...placerea este mult mai intensa decat cu vibratorul(app, eu am avut un vibrator si ...l-am aruncat. asta cred ca spune cat de multumita am fost de prestatia lui) . oricum, mentionez si faptul ca am prieten, ca sa nu se grabeasca lumea cu commenturile, si facem sex cat de des apucam, adica de vreo 2-3 ori pe zi, asa in medie. doar ca in zilele in care nu ne intalnim dusul e foarte la indemana. oricum, mie nu mi se pare a fi un subiect tabu si nici o practica nesanatoasa. pentru cele care inca nu ati incercat eu zic ca n-ar fi o idee rea sa incercati si abia apoi sa va repeziti cu commenturile. va poop

Postat pe 15 Iulie 2008 11:56
Ce-ar fi sa deschidem un topic al ideilor ? Bine no sa-l incep eu . Nu ma pricep la starturi , dar varianta dusului e
happypill
Postat pe 15 Iulie 2008 12:08
multumesc pt presiune maryamm
aishalex
Postat pe 15 Iulie 2008 16:31
din nefericire si eu am un dus mare si fara presiune :(( ! super tare subiectul :))
Sabrina_Nede
Postat pe 17 Iulie 2008 12:45


Chiar daca am o viata sexuala f activa, nu pot renunta la dush.is something different!!! Copii nu incercati asta acasa:)))
adelinaelssa
Postat pe 17 Iulie 2008 15:26
Mmm,aici se rascolesc amintiri.. Eram la prietena acasa,ea facuse baie si urma tura 2,adik eu..si..mi a recomandat(si explicat)sa incerc acest instrument...si dupa vreo 2m3 de apa consumati...am reusit...am avut un real succes,a fst al 2 lea orgasm(abia fusesm initiata in tainele amorului)si a fst...super,iesisem din baie Am mai incercat de c ateva ori de atunci,dar..nu ma puteam concentra si nu am avut parte de finalul sperat(deh..atunci nu aveam apometre..acum cand ma gandesc la cat e m3,imi trece cheful )Dar..ne am mai modernizatde atunci,acum au aparut vibratoarele,nu stropesc precum dusul,sunt portabile,,,,
Buggy
Postat pe 17 Iulie 2008 21:44
dush dush dush...jucaush.... , merge ocazional, why not?
micky_ai
Postat pe 17 Iulie 2008 22:30
Copii babei,
Atentie ca dusul da dependenta
Pentru cine nu are presiune se poate detasa dusul se lasa doar furtunul pe care aplici degetul mare si uite presiunea...

Problema cat te tin nervii si daca reusesti dupa ce treci de primul orgasm sa mai rezisti un pic...
Problema e ca dupa cauti senzatia de "platou orgasmic" cu toti barbatii si dupa ajungi la femei
clara1972
Postat pe 18 Iulie 2008 09:55
Super incitant subiectul asta ...Orgasmul provocat prin toate mijloacele posibile este o binefacere pentru organism...Se elibereaza o serie de hormoni...si am putea spune ca acesta ar fi intr-un fel raspunsul starii de dependenta ...Datoria noastra ca barbati este sa invatam si sa stapanim tainele acestei placeri ...la fel ca si "permisul de soferi" ...si femeia e studiata ...si iti iei "permisul de condus" femeia ...in societate si in pat.
Angelfire
Postat pe 18 Iulie 2008 18:05
De la: Puffilici, la data 2008-01-31 18:28:58Dragele mele...nu va suparati , dar voi ce dus aveti?!?! k al meu e cam mare...:))) Blondapepe , descrie te rog mai pe larg "procedeul" , k sa inteleaga si nestiutoarele k mine!!! :))


Ce ar fi fost daca am fi auzit peste cateva zile am fi auzit ca pufilici a facut un captivo-dus :))))))))))) explicati mai detaliat sa inteleaga toata lumea ca iesea pufilici la ziar aiurea :DDDDDDDDDDD
Pierdut_in_lume
Postat pe 20 Iulie 2008 19:05
Slabeste folosind fructul Basha
Miercuri,Joi,Vineri,..16,17,18.. iulie,august,septembrie,.. 2008,2009,2010...Zile nici prea "grase" de prea multe evenimente dar nici prea slabe de lipsa lor..Zile ideale este pentru cineva care slabeste folosind fructul Basha.NU TE MAI INGRASA UTILIZAND TRATAMENTE/PASTILE DE SLABIT!!SLABESTE FOLOSIND FRUCTUL BASHA(intre 6-9 kg din chiar primele saptamani de folosire a tratamentului)
id:fructul_basha
0731895539.

Postat pe 23 Iulie 2008 00:13
Slabeste folosind fructul Basha
Miercuri,Joi,Vineri,..16,17,18.. iulie,august,septembrie,.. 2008,2009,2010...Zile nici prea "grase" de prea multe evenimente dar nici prea slabe de lipsa lor..Zile ideale este pentru cineva care slabeste folosind fructul Basha.NU TE MAI INGRASA UTILIZAND TRATAMENTE/PASTILE DE SLABIT!!SLABESTE FOLOSIND FRUCTUL BASHA(intre 6-9 kg din chiar primele saptamani de folosire a tratamentului)
id:fructul_basha
0731895539.

Postat pe 23 Iulie 2008 00:13
sunteti numai nebune pe aici:P
am incercat si io super tare dushu...dar....s a dus vremea...akm am prieten NEBUNELOOOOR
anna_wilmet
Postat pe 23 Iulie 2008 01:55
ATRE ANGELLOW
anna_wilmet
Postat pe 23 Iulie 2008 02:02
tare* scuze
anna_wilmet
Postat pe 23 Iulie 2008 02:06
Hai ma fetelor ca tot sfanta p... e mai buna si mai sanatoasa
seiyra
Postat pe 23 Iulie 2008 03:14
De la: seiyra, la data 2008-07-23 03:14:53Hai ma fetelor ca tot sfanta p... e mai buna si mai sanatoasa


iris_4_ever
Postat pe 23 Iulie 2008 03:28
eh poooooate......poate
looogic...k tot aia e mai nbune
am avut o ...cunostinta care avea un vibrator si il tinea la baie ca si pe o perie de par sau periutza de dinti si la un moment dat am auzit k incepuse pr ei sa devina ffff gelos pe albatrel cum ii spunea ea...k era ceva albastru transparent si bilutze inauntru....(l-am vazut knd am fost la baie la ea) si am ramas si un pic socata de locul unde il tinea.... la vedere...la oglinda in baie ..hmmmm
anna_wilmet
Postat pe 23 Iulie 2008 16:47
nici eu nu am presiune la dus ,dar pun mana pe jumatatea dusului si din cealalta jumatate curge cu mai multa presiune :D hehe
Wicked_Girl
Postat pe 28 Iulie 2008 10:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AJUTOR RASP URGENT:(! 26 De la: oana84onutza 25 Ianuarie 2010 17:42
si cand ai apetit mai mai ridicat ca partenerul???ce te faci.? 172 De la: lussy 5 Octombrie 2010 21:06
POzitia perfecta la pat!!! 14 De la: thadoogback 5 Aprilie 2011 18:54
La ce uiti prima data la o femeie? 392 De la: dandanaua_reloaded 22 Septembrie 2013 15:51
curios 23 De la: kudika_935571 26 Septembrie 2013 19:57