Setari Cookie-uri

a folosit cineva 'dusu'

De la: iulia_little, la data 2008-02-04 13:17:11intrebare simpla : de vibrator n-ati auzit, dragutzelor??? sau dildo, sau cum mai vreti sa-i spuneti... ni ca n-ar fi buna ideea cu dusul, dar, na, tehnica moderna... ne poate ajuta, pe cele fara prieten...ca eu, desi il am de mai bine de un an-vibratorul, nu prietenul, de cand l-am cunscut pe 'prietenul'/iubitul meu, zau ca se umple de praf in sertar-vibratorul, nu prietenul!


dar in cazul virginelor,e mai recomandat jetul de la dus nu-i mishto sa-ti pierzi virginitatea cu un vibrator
lil_devil
Postat pe 21 Octombrie 2008 15:21
Fetelor,{pt cele care au pb cu presiunea}exista dusuri cu masaj si sa vedetzi atunci presiune...
carmengirl
Postat pe 21 Octombrie 2008 23:13
De la: helloyoana10, la data 2008-10-21 15:21:38
De la: iulia_little, la data 2008-02-04 13:17:11intrebare simpla : de vibrator n-ati auzit, dragutzelor??? sau dildo, sau cum mai vreti sa-i spuneti... ni ca n-ar fi buna ideea cu dusul, dar, na, tehnica moderna... ne poate ajuta, pe cele fara prieten...ca eu, desi il am de mai bine de un an-vibratorul, nu prietenul, de cand l-am cunscut pe 'prietenul'/iubitul meu, zau ca se umple de praf in sertar-vibratorul, nu prietenul!

dar in cazul virginelor,e mai recomandat jetul de la dus nu-i mishto sa-ti pierzi virginitatea cu un vibrator


dar nu cred ca si-a pierdut careva virginitatea cu un vibrator. doar sa fii fost vreo disperata,complexata sau mai stiu eu cum.
fluturas_
Postat pe 21 Octombrie 2008 23:49
De la: fluturas_, la data 2008-10-21 23:49:57
De la: helloyoana10, la data 2008-10-21 15:21:38
De la: iulia_little, la data 2008-02-04 13:17:11intrebare simpla : de vibrator n-ati auzit, dragutzelor??? sau dildo, sau cum mai vreti sa-i spuneti... ni ca n-ar fi buna ideea cu dusul, dar, na, tehnica moderna... ne poate ajuta, pe cele fara prieten...ca eu, desi il am de mai bine de un an-vibratorul, nu prietenul, de cand l-am cunscut pe 'prietenul'/iubitul meu, zau ca se umple de praf in sertar-vibratorul, nu prietenul!

dar in cazul virginelor,e mai recomandat jetul de la dus nu-i mishto sa-ti pierzi virginitatea cu un vibrator


dar nu cred ca si-a pierdut careva virginitatea cu un vibrator. doar sa fii fost vreo disperata,complexata sau mai stiu eu cum.

Mai...desi vb in necunostiinta de cauza ca nu am reusit sa inteleg cum sta treaa cu dusul-scuzati-mi inca o data lipsa de imaginatie,cele care il folosesc presupun ca stiu...unde sa mai pui ca dusul e gratis,ca ma gandesc ca are toata lumea unul acasa...Ce sa te mai chiui cu vibratoare?Sunt scumpe..
sweetpink
Postat pe 22 Octombrie 2008 02:19
De la: sweetpink, la data 2008-10-22 02:19:25
De la: fluturas_, la data 2008-10-21 23:49:57
De la: helloyoana10, la data 2008-10-21 15:21:38
De la: iulia_little, la data 2008-02-04 13:17:11intrebare simpla : de vibrator n-ati auzit, dragutzelor??? sau dildo, sau cum mai vreti sa-i spuneti... ni ca n-ar fi buna ideea cu dusul, dar, na, tehnica moderna... ne poate ajuta, pe cele fara prieten...ca eu, desi il am de mai bine de un an-vibratorul, nu prietenul, de cand l-am cunscut pe 'prietenul'/iubitul meu, zau ca se umple de praf in sertar-vibratorul, nu prietenul!

dar in cazul virginelor,e mai recomandat jetul de la dus nu-i mishto sa-ti pierzi virginitatea cu un vibrator


dar nu cred ca si-a pierdut careva virginitatea cu un vibrator. doar sa fii fost vreo disperata,complexata sau mai stiu eu cum.

Mai...desi vb in necunostiinta de cauza ca nu am reusit sa inteleg cum sta treaa cu dusul-scuzati-mi inca o data lipsa de imaginatie,cele care il folosesc presupun ca stiu...unde sa mai pui ca dusul e gratis,ca ma gandesc ca are toata lumea unul acasa...Ce sa te mai chiui cu vibratoare?Sunt scumpe..


eu nu am dus ....am un WC in fundul curtii.si ma lai la copaie o data pe luna...deci nu stiu cum e cu dusul..
lil_devil
Postat pe 22 Octombrie 2008 04:42
pacat pt cele care n au folosit dusu...bine ca multi barbati n-ar recunoaste ca fac sex oral asa cum multe femei nu recunosc ca fec sex oral si nu ar recunoaste nici atat ca au folosit dusu macar o data in viata
Eu l-am folosit si inca il mai folosesc si daca vreti senzatii si mai si, puteti desuruba dusul, fixati jetul de apa care iese direct din furtun pe clitoris (sa nu fie apa rece ci caldutza) si veti vedea atunci placere si dupa un minut...nu se compara cu sexul si daca veti fi dupa aia toate satisfacute nu veti mai veni aici sa va scrieti neimplinirile sexuale
allexxe
Postat pe 28 Octombrie 2008 15:39
adica e mai buna o partida de dus decat un sex salbatic!?

Postat pe 28 Octombrie 2008 15:44
da il folosesc in fiecare dimineata cand ma spal
anderson
Postat pe 28 Octombrie 2008 16:48
De la: geo32, la data 2008-10-28 15:44:53adica e mai buna o partida de dus decat un sex salbatic!?




in concepitia unora da..
fluturas_
Postat pe 29 Octombrie 2008 16:12
De la: allexxe, la data 2008-10-28 15:39:05pacat pt cele care n au folosit dusu...bine ca multi barbati n-ar recunoaste ca fac sex oral asa cum multe femei nu recunosc ca fec sex oral si nu ar recunoaste nici atat ca au folosit dusu macar o data in viata
Eu l-am folosit si inca il mai folosesc si daca vreti senzatii si mai si, puteti desuruba dusul, fixati jetul de apa care iese direct din furtun pe clitoris (sa nu fie apa rece ci caldutza) si veti vedea atunci placere si dupa un minut...nu se compara cu sexul si daca veti fi dupa aia toate satisfacute nu veti mai veni aici sa va scrieti neimplinirile sexuale



hmmm...eu chiar nu am folosit dusul si nici nu am aceasta curiozitate. Nu cred ca se compara cu o partida de sex...BUNA !

Postat pe 29 Octombrie 2008 16:17
De la: Georgia99, la data 2008-10-29 16:17:15
De la: allexxe, la data 2008-10-28 15:39:05pacat pt cele care n au folosit dusu...bine ca multi barbati n-ar recunoaste ca fac sex oral asa cum multe femei nu recunosc ca fec sex oral si nu ar recunoaste nici atat ca au folosit dusu macar o data in viata
Eu l-am folosit si inca il mai folosesc si daca vreti senzatii si mai si, puteti desuruba dusul, fixati jetul de apa care iese direct din furtun pe clitoris (sa nu fie apa rece ci caldutza) si veti vedea atunci placere si dupa un minut...nu se compara cu sexul si daca veti fi dupa aia toate satisfacute nu veti mai veni aici sa va scrieti neimplinirile sexuale



hmmm...eu chiar nu am folosit dusul si nici nu am aceasta curiozitate. Nu cred ca se compara cu o partida de sex...BUNA !


Dar se pot completa foarte bine. Ce-ai spune de un orgasm in baie, dupa care urmeaza unul in pat cu prietenul (amantul, sotul, vecinul etc) ?
Miticutza
Postat pe 30 Octombrie 2008 16:58
am facut si asta,e misto cand alternezi apa rece cu cea calda
ETE_EU
Postat pe 30 Octombrie 2008 18:58
Asa cum sugera cineva ( care nu a inteles probabil sensul folosirii dusului) - " dar daca ai un dus mai mare - eventual cu cap fix- in perete? "
Un raspuns probabil ar fi : Daca ai dus cu "palarie mare" - ii folosesti coada ( vezi- se desurubeaza din furtun/sau din perete - si ... poti sa-i pui si un prezervativ- ca daca cumva mai are apa in el- sa nu-ti provoace "necazuri" )
G_I_JOE
Postat pe 4 Noiembrie 2008 18:27
bine, dar daca am doar o cada imensa cu apa fierbinte, parfumata, cu spuma care da peste...ce fac?

Postat pe 4 Noiembrie 2008 22:05
De la: oktober, la data 2008-11-04 22:05:18bine, dar daca am doar o cada imensa cu apa fierbinte, parfumata, cu spuma care da peste...ce fac?



in asa cadru feeric iti mai trebuie un partener :)) banuiesc ca exista si baterie cu dus la cada :)))))
cami1212
Postat pe 7 Noiembrie 2008 10:02
Ce lume dezinhibata...!(cu MICI exceptii) imi place sa vad kestia asta. Idei si prejudecati diferite dar bat spre acelasi lucru. intersant si subiectul nu am nik impotriva, dar de aici pana la sex in direct nu cred k mai e mult. o sa se ajunga sa folosim prezervativ inainte de a posta vreun mesaj de genu...
enjoy

Postat pe 3 Decembrie 2008 20:13
chiar provoaca dependenta...
angel_in_disguise
Postat pe 14 Decembrie 2008 11:17
De la: blondapepe, la data 2008-01-22 21:32:31mai pe intelese v-ati mas...t vreodata cu dusu ?ptr cele care nu au facuto ci nu ati avut orgasm va recoman sa incercati si asa veti cunoaste zona g mai bine.

eu prefer sexul cu partenerul.....
mkdisk
Postat pe 17 Februarie 2009 13:08
ce nebunie cu subiectul asta !! Recunosc ca nu intru prea des pe-aici, dar acest subiect m-a facut sa rad cu gura pana la urechi celei care l-a deschis !!!! Aaaa..mai trebuie sa spun ca nu am folosit dusul si nu m-a convins niciuna dintre voi s-o fac...poate cand imi pleaca sotul pe o perioada mai lunga !!!
sdanutza82
Postat pe 19 Februarie 2009 16:40
poti da detalii, nu stiam de asa ceva . . . ms
pity_82
Postat pe 19 Februarie 2009 16:55
naspa... nu stii ce pierzi !
sweet_lollypop
Postat pe 19 Februarie 2009 20:42
De la: lil_devil, la data 2008-10-22 04:42:32
De la: sweetpink, la data 2008-10-22 02:19:25
De la: fluturas_, la data 2008-10-21 23:49:57
De la: helloyoana10, la data 2008-10-21 15:21:38
De la: iulia_little, la data 2008-02-04 13:17:11intrebare simpla : de vibrator n-ati auzit, dragutzelor??? sau dildo, sau cum mai vreti sa-i spuneti... ni ca n-ar fi buna ideea cu dusul, dar, na, tehnica moderna... ne poate ajuta, pe cele fara prieten...ca eu, desi il am de mai bine de un an-vibratorul, nu prietenul, de cand l-am cunscut pe 'prietenul'/iubitul meu, zau ca se umple de praf in sertar-vibratorul, nu prietenul!

dar in cazul virginelor,e mai recomandat jetul de la dus nu-i mishto sa-ti pierzi virginitatea cu un vibrator


dar nu cred ca si-a pierdut careva virginitatea cu un vibrator. doar sa fii fost vreo disperata,complexata sau mai stiu eu cum.

Mai...desi vb in necunostiinta de cauza ca nu am reusit sa inteleg cum sta treaa cu dusul-scuzati-mi inca o data lipsa de imaginatie,cele care il folosesc presupun ca stiu...unde sa mai pui ca dusul e gratis,ca ma gandesc ca are toata lumea unul acasa...Ce sa te mai chiui cu vibratoare?Sunt scumpe..


eu nu am dus ....am un WC in fundul curtii.si ma lai la copaie o data pe luna...deci nu stiu cum e cu dusul..



ai fost tare.... te lai la copaie o data pe luna dar navighezi pe net in fiecare zi...probabil ai net tot in fundul curtii....pup

Postat pe 19 Februarie 2009 22:32
De la: Miticutza, la data 2008-10-30 16:58:09
De la: Georgia99, la data 2008-10-29 16:17:15
De la: allexxe, la data 2008-10-28 15:39:05pacat pt cele care n au folosit dusu...bine ca multi barbati n-ar recunoaste ca fac sex oral asa cum multe femei nu recunosc ca fec sex oral si nu ar recunoaste nici atat ca au folosit dusu macar o data in viata
Eu l-am folosit si inca il mai folosesc si daca vreti senzatii si mai si, puteti desuruba dusul, fixati jetul de apa care iese direct din furtun pe clitoris (sa nu fie apa rece ci caldutza) si veti vedea atunci placere si dupa un minut...nu se compara cu sexul si daca veti fi dupa aia toate satisfacute nu veti mai veni aici sa va scrieti neimplinirile sexuale



hmmm...eu chiar nu am folosit dusul si nici nu am aceasta curiozitate. Nu cred ca se compara cu o partida de sex...BUNA !


Dar se pot completa foarte bine. Ce-ai spune de un orgasm in baie, dupa care urmeaza unul in pat cu prietenul (amantul, sotul, vecinul etc) ?



prefer un orgasm in baie cu partenerul

Postat pe 19 Februarie 2009 22:48
daca tot facem dus in fiecare zi d c sa nu ne si jucam un pic imi place si in plus ma stimuleaza si mai mult in relatia cu sotul meu
maria_alexe
Postat pe 19 Februarie 2009 23:26
TEODORRD
Postat pe 19 Februarie 2009 23:50
ceau fetelor!...fain subiect! cred ca fiecare din noi a incercat un pic cu dusu' chiar daca unele nu vor sa recunoasca numai asa sa nu para disperate...
am incercat acum mai multi ani dar asa din intamplare (spre uimirea mea a fost super senzatia)...bineinteles ca atunci NU a fost prima si ultima oara cand am incercat...si acum cand am prieten de mult timp inca mai folosesc dushu' din cand in cand;)...senzatiile sunt diferite fata de cele din timpul actului sexual; zic, k ar merita incercat de fiecare dintre noi macar odata de curiozitate;)..si in caz ca ati incercat deja si nu vreti sa recunoasteti nu-i bai;)...ramane secretu vostru;)
ralucami
Postat pe 20 Februarie 2009 09:33
S-au termnat, barbtii,de apelati la ,,dus,???!
Rodri
Postat pe 20 Februarie 2009 10:08
De la: marygeo, la data 2009-02-20 10:08:13S-au termnat, barbtii,de apelati la ,,dus,???!



nu s-au terminat draga dar una e dusu una e penisu' :))) incearca si u.. rezultat garantat:))
ellutza01
Postat pe 22 Februarie 2009 15:46
De la: blondapepe, la data 2008-01-22 21:32:31mai pe intelese v-ati mas...t vreodata cu dusu ?ptr cele care nu au facuto ci nu ati avut orgasm va recoman sa incercati si asa veti cunoaste zona g mai bine.



mai,noi folosim dusul in fiecare zi dar pentru altw scopuri...ne mai spalam si noi deh... daca tu te multumesti cu dusul atunci casa de piatra
SweetHappyButterfly
Postat pe 22 Februarie 2009 15:58
De la: marygeo, la data 2009-02-20 10:08:13S-au termnat, barbtii,de apelati la ,,dus,???!


nuuuu,da cu barbatzii nu te potzi spala,asta e baiul.....
matracucu
Postat pe 22 Februarie 2009 16:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Doamnelor ce preferati doctorii ginecologi de sex feminin sau masculin 30 De la: EndlessBleu 21 Aprilie 2012 16:58
RUPEREA ,,ATEI,, LA BARBATI 76 De la: 3 Noiembrie 2013 19:27
De ce nu mai pot avea orgasm? 33 De la: danyela_angela 26 Iunie 2009 16:37
O intrebare! 39 De la: anissya 21 Iulie 2009 20:39
INCOMPATIBILITATE SEXUALA!!! HELP PLS!!! 29 De la: joannalittle 11 Octombrie 2012 12:48