Setari Cookie-uri

maaareee nevoie

ve rog ajutati ma cu un sfat la subiectul "am nevoie de un sfat"..nu sunt in tara si nu am prea multi prieteni cu care sa discut si simt ca innebunesc!! merci
eptisam
Postat pe 5 Februarie 2008 15:18
la cate sute de mii de utilizatori sunt pe site-ul asta...chiar nu gasesti un om cu care sa mai schimbi o vorba? Aici suntem toti prieteni.

Postat pe 9 Februarie 2008 18:41
spune depre ce anume vrei sa discutam aclamatizarea stratului de ozon, interactiunea intre neuroni, pacea mondiala, drepturile pestilor din marea neagra de la o adancime mai mare de 180 m, nedreptatea fatza de popandai care sunt exploatati de indutria cosmeticelor, discrepantele si asemanarile intre religii, subiecte mai intime ?!?!?. propune tu ceva si noi o sa incercam sa ne ridicam la standardele UE :D (bine ai revenit in tara)
smecta
Postat pe 9 Februarie 2008 21:19
Sti draga mea si eu de acelasi lucru sufar!Sa vorbesti si sa scrii te vindeca de durerile inimii.
Spunene de tine? ce faci ,cum o duci,ce-ti doresti sa faci.Uite ,da-ai suntem noi pe aici,sa mai schimbam o vorba,doua.Sigur ca ai cu cine vorbi.Mai baieti ,ce faceti voi acolo ajutati fata!Acu chiar ma supar,hai sa vedem ce vrea ea.O asteptam sa ne mai scrie.Deci...?
OCTAIA
Postat pe 9 Februarie 2008 22:52
sunt sigura ca aici iti vei gasi o gramada de prieteni care te vor ajuta sa treci peste clipele de singuratate.nu pot sa spun ca stiu cum e sa fii departe de toti prietenii, dar stiu cum e sa fii departe de pers iubita si sa o astepti.
te poop

Postat pe 10 Februarie 2008 11:43
Hellooooooo Peopleeeee , fata asta are nevoie de un sfat la titlul "am nevoie de un sfat" care il gasiti intre lista de posturi din Relatii!!! Acolo si`a expus problema sa o ajutati.......
Kittynelle
Postat pe 10 Februarie 2008 15:29
perspicacitatea, nu este punctul nostru forte :D
smecta
Postat pe 10 Februarie 2008 15:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
flirt sau? 59 De la: Albatross 16 Mai 2013 07:14
Minciuni 45 De la: Andreea3 10 Iunie 2009 10:22
eu sunt taur el este sagetator...e de bine?:D 16 De la: kudika032552 21 Iunie 2010 08:35
Probleme de comunicare intr-o relatie.... 10 De la: lollitta 12 Ianuarie 2011 09:23
de ce unele persoane sunt dependente de parinti si cum poti sa schimbi acest lucru 63 De la: Barbie30 15 Octombrie 2010 11:05