Setari Cookie-uri

dragoste sau nu?

in 2008 m am indragostit de un baiat un coleg de facultate.El avea o iubita din serie de care apoi s-a despartit.Intre timp eu i am zis ca mi place de el pe mesenger dar el nu a zis nimic,se comporta cu mine ca si un amic.Am vorbit cu el pe messenger toata vacanta de vara (3 luni) aproape zilnic, dar cand a inceput din nou faculatea nu a mai vorbit cu mine doar se uita la mine in timpul cursurilor.La sfarsitul anului 2 de facultate s-a combinat cu o fata de la alta grupa cu care este si in prezent.Acum mi am facut si eu un iubit la care nu prea tin dar incerc sa fac relatia sa marga.Chiar daca noi nu mai suntem colegi acum credeti ca a simtit ceva pentru mine?eu inca mai plang dupa el..
kudika498376
Postat pe 15 Ianuarie 2012 22:09
De la: kudika498376, la data 2012-01-15 22:09:11in 2008 m am indragostit de un baiat un coleg de facultate.El avea o iubita din serie de care apoi s-a despartit.Intre timp eu i am zis ca mi place de el pe mesenger dar el nu a zis nimic,se comporta cu mine ca si un amic.Am vorbit cu el pe messenger toata vacanta de vara (3 luni) aproape zilnic, dar cand a inceput din nou faculatea nu a mai vorbit cu mine doar se uita la mine in timpul cursurilor.La sfarsitul anului 2 de facultate s-a combinat cu o fata de la alta grupa cu care este si in prezent.Acum mi am facut si eu un iubit la care nu prea tin dar incerc sa fac relatia sa marga.Chiar daca noi nu mai suntem colegi acum credeti ca a simtit ceva pentru mine?eu inca mai plang dupa el..



Nu cred...ori si-a pierdut curajul ratiunii in fata ta!
Titanika
Postat pe 15 Ianuarie 2012 22:14
Nu a simtit nimic pt tine si nici nu a incercat sa-ti dea sperante.
Broscaru
Postat pe 15 Ianuarie 2012 22:18
De la: kudika498376, la data 2012-01-15 22:09:11in 2008 m am indragostit de un baiat un coleg de facultate.El avea o iubita din serie de care apoi s-a despartit.Intre timp eu i am zis ca mi place de el pe mesenger dar el nu a zis nimic,se comporta cu mine ca si un amic.Am vorbit cu el pe messenger toata vacanta de vara (3 luni) aproape zilnic, dar cand a inceput din nou faculatea nu a mai vorbit cu mine doar se uita la mine in timpul cursurilor.La sfarsitul anului 2 de facultate s-a combinat cu o fata de la alta grupa cu care este si in prezent.Acum mi am facut si eu un iubit la care nu prea tin dar incerc sa fac relatia sa marga.Chiar daca noi nu mai suntem colegi acum credeti ca a simtit ceva pentru mine?eu inca mai plang dupa el..


Cred ca te-a placut doar ca amica, atat. Insa te sfatuiesc sa nu te angajezi intr-o relatie cu o persoana pe care nu o placi. E pacat atat de tine cat si de el, sa faci lucrul acesta. Stai singura pana vei intalni persoana potrivita tie. Succes.
franziska_eu
Postat pe 16 Ianuarie 2012 03:53
De la: kudika498376, la data 2012-01-15 22:09:11in 2008 m am indragostit de un baiat un coleg de facultate.El avea o iubita din serie de care apoi s-a despartit.Intre timp eu i am zis ca mi place de el pe mesenger dar el nu a zis nimic,se comporta cu mine ca si un amic.Am vorbit cu el pe messenger toata vacanta de vara (3 luni) aproape zilnic, dar cand a inceput din nou faculatea nu a mai vorbit cu mine doar se uita la mine in timpul cursurilor.La sfarsitul anului 2 de facultate s-a combinat cu o fata de la alta grupa cu care este si in prezent.Acum mi am facut si eu un iubit la care nu prea tin dar incerc sa fac relatia sa marga.Chiar daca noi nu mai suntem colegi acum credeti ca a simtit ceva pentru mine?eu inca mai plang dupa el..



Nu,te-a acceptat ca simpla partenera de conversatie si nimic mai mult!!Un barbat ,in momentul in care doreste o femeie,actioneaza ,nu se limiteaza la priviri de la distanta!!!
RAINBOWLADY
Postat pe 16 Ianuarie 2012 07:22
parc-ai fi in scoala primara... daca te placea, ti-ar fi spus-o pana acum. asa, e clar ca nu-l interesezi. daca nu tii la baiatul cu care esti, de ce mai stai cu el? cauta pe cineva care sa-ti placa, si sa te placa... simplu, nu?
Micaell
Postat pe 16 Ianuarie 2012 15:19
Daca vroia sa fie cu tine ar fi fost maii insistent. Te intreb acuma eu ce cauti langa un baiat pe care nu-l iubesti ...vrei sa-l faci sa se ataseze de tine si pe urma sa sufere ??? Fata daca nu-ti place cu adevarat de un baiat nu are rost sa stai langa el ....iar dupa celalalt plangi deageaba. Nu forta dragostea ca nu-ti va iesi bine niciodat las-o sa vina de la sine...
kudika_nikole
Postat pe 16 Ianuarie 2012 18:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am pofta de deschis subiecte !!! :)))) 0 De la: 14 Mai 2011 20:21
Despre barmani 6 De la: kudika_965359 21 Mai 2014 13:40
Afara-i frig si innorat... in soba arde (Doamne fereste!) mama... 45 De la: crissa_909 25 Mai 2009 17:19
S.O.S. 11 De la: Lightly 18 Iunie 2009 16:13
este oare ilogic ca o fata sa faca primul pas? 19 De la: carabincatalinmanuel 12 Octombrie 2010 07:45