Setari Cookie-uri

Sexul la prima intalnire..

mergi neaparat la medic, in alt oras dar mergi!!!!!!!!!1
euelenaau
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:24
Doamne....ilyescorina e si aici...si ce se mai gudura, ce se mai bucura, rade, tzopaie, bate din palme...ce-ai maica? Nici smiley nu te mai suporta...
mrskattousa
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:35
mai Diavolyta eu nu visez poate ai visat dumneata o partida de sex de care nu ai mai avut demult parte si acum mori de ciuda ca eu sunt fericita cu al meu pe tine nu are cine sa te fericeasca geloasa mai esti............Diavolyta
ilyescorina
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:35
De la: ilyescorina, la data 2009-04-05 20:35:59mai Diavolyta eu nu visez poate ai visat dumneata o partida de sex de care nu ai mai avut demult parte si acum mori de ciuda ca eu sunt fericita cu al meu pe tine nu are cine sa te fericeasca geloasa mai esti............Diavolyta


cum ti`ai dat seama de asta?? si habar n`ai ce invidioasa sunt pe tine
Diavolyta_
Postat pe 5 Aprilie 2009 22:41
nu mi-as trage-o din prima
yumy
Postat pe 7 Aprilie 2009 20:19
si mie mi se pare putin aiurea ... adica mi-am tras-o cu prietena din prima seara si ma simt putin aiurea .. paote mi-ar fi palcut sa o facem din a doua seara ... cred ca am prejudecati din pct asta de vedere :(
alexrada
Postat pe 7 Aprilie 2009 21:16

''Du-ma acasa, mai tramvai,
Du-ma acasa, ce mai stai...
Du-ma la casuta mea,
Cu portita si cismea.

Noaptea se lasa in mahala,
Pe strada noastra e pustiu.
La o portita sta cineva,
Si ma asteapta ca sa vin.''
__LL__
Postat pe 8 Aprilie 2009 01:12
sa va spun si parea unui baiat, fostul meu prieten imi povestea despre o tipa care s`a culcat cu el de la prima intalnire, apoi ea a inceput sa se comporte ca si cum ar fi fost impreuna, el i`a spus ca el nu poate sa fie cu ea.. tocmai ca a cedat din prima , ea a zis ca a crezut ca asa il va atrage.. wrong ;) mie mi`o spus ca tocmai asta i`a placut ca nu am cedat asa usor si mult s`o agitat si pentru o intalnire :))
parerea mea personala e ca daca obtii ceva cu mai mult efort, il vei aprecia mai tare si daca o femeie se culca cu un barbat de la prima intalnire, de unde are un barbat garantia ca nu va face la fel si cu urmatorul si ii va ramane fidel ? :)
BiuL
Postat pe 9 Aprilie 2009 20:45
foarte corecta e parerea de mai sus si eu cred acelasi lucru despre cele care se culca la prima intalnire
kudika008446
Postat pe 9 Aprilie 2009 22:48
De la: kudika008446, la data 2009-04-09 22:48:59foarte corecta e parerea de mai sus si eu cred acelasi lucru despre cele care se culca la prima intalnire


ma bucur ca esti de acord cu tine danutzo
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 02:06
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-15 02:06:51
De la: kudika008446, la data 2009-04-09 22:48:59foarte corecta e parerea de mai sus si eu cred acelasi lucru despre cele care se culca la prima intalnire


ma bucur ca esti de acord cu tine danutzo

amr2009
Postat pe 15 Aprilie 2009 12:43
Nu e bine! E bine! Fiecare face cu viata lui, ce doreste! Uneori te mariti, fecioara , esti cuminte, dai peste ,unul si tot nu esti buna! Depinde aici de ,,norocul fiecaruia,! Parerea mea este sa va iubiti sa va respectati ca ,,,viata e asa de scurta si m-ai tarziu o sa regretati mult!
Rodri
Postat pe 15 Aprilie 2009 18:37
De la: __LL__, la data 2009-04-08 01:12:56
''Du-ma acasa, mai tramvai,
Du-ma acasa, ce mai stai...
Du-ma la casuta mea,
Cu portita si cismea.

Noaptea se lasa in mahala,
Pe strada noastra e pustiu.
La o portita sta cineva,
Si ma asteapta ca sa vin.''

Dumnezeu sa-l ierte pe Gica Petrescu...tare bine le mai zicea...
amr2009
Postat pe 15 Aprilie 2009 19:28
De la: kudika008446, la data 2009-04-09 22:48:59foarte corecta e parerea de mai sus si eu cred acelasi lucru despre cele care se culca la prima intalnire

Nu mai zic nimica ca tot nu te inveti minte!!! Voiam sa scriu tot despre rasa aia de papagali..stii tu...Micul Alexandru....
amr2009
Postat pe 15 Aprilie 2009 21:15
mei ce sa va spun :
acum 8 ani am avut un prieten timp de vreo 6 luni, timp in care nu s-a intamplat nimik....desi el asta urmarea...eu ca fraiera fiind pustoaica l-am iubit..apoi l-am parasit inainte sa imi zica el ceva..pt ca il vazusem cu alta...eu pe atunci aveam 16 ani..... ...dupa vreo 2 anisiori ne intalnim si vb, si sa tineti cont k aveam prieten de 1 an juma, cu care i-am facut in ciuda si s-a atacat f tare, si ma abordeaza ca el ma doreste ca ma vrea si bla bla bla.....eu avand o foarte mare slabiciune pt el, m-am intalnit cu el si pana la urma am ajuns sa fac sex cu el si nu o data ci de 2 ori ..si pot sa spun k la cat imi doream lucrul asta atat de plictisitor a fost ....asa ca cel putin am vazut cum a fost si mi-a trecut si de iubirea pt el. dak nu era nici un pic de scanteie intre noi in pat....ce rost avea sa mai continuam...????
lui i-a trecut..si mie la fel...dar sa am o parere aiurea despre mine sau invers...nu cred pt k am acceptat sa fac sex cu el dupa atata timp si nu m-a privit altfel si nici eu pe el...doar ca nu ne mai vb de foarte multi ani....si suntem practic 2 straini ......
aura_gabi
Postat pe 16 Aprilie 2009 09:40
nu am parere prea buna despre cele care cedeaza unui barbat la primul avans stiti voi cum se numesc alea si mai mult ca sigur ca la urmatoarea intalnire una care a cedat asa din prima va ceda tot asa de usor si la al doilea barbat fara sa mai urmareasca si altceva
kudika008446
Postat pe 16 Aprilie 2009 18:35
De la: kudika008446, la data 2009-04-16 18:35:56nu am parere prea buna despre cele care cedeaza unui barbat la primul avans stiti voi cum se numesc alea si mai mult ca sigur ca la urmatoarea intalnire una care a cedat asa din prima va ceda tot asa de usor si la al doilea barbat fara sa mai urmareasca si altceva

Ce e de urmarit? E doar sex nu o nava spatiala sau un meci de fotbal....Se face ushor, repede si bine. Atat.
amr2009
Postat pe 16 Aprilie 2009 19:32
De la: BiuL, la data 2009-04-09 20:45:08sa va spun si parea unui baiat, fostul meu prieten imi povestea despre o tipa care s`a culcat cu el de la prima intalnire, apoi ea a inceput sa se comporte ca si cum ar fi fost impreuna, el i`a spus ca el nu poate sa fie cu ea.. tocmai ca a cedat din prima , ea a zis ca a crezut ca asa il va atrage.. wrong ;) mie mi`o spus ca tocmai asta i`a placut ca nu am cedat asa usor si mult s`o agitat si pentru o intalnire :))
parerea mea personala e ca daca obtii ceva cu mai mult efort, il vei aprecia mai tare si daca o femeie se culca cu un barbat de la prima intalnire, de unde are un barbat garantia ca nu va face la fel si cu urmatorul si ii va ramane fidel ? :)


BiuL dar daca ies cu o femeie si se lasa greu, asta-mi ofera garantia ca peste un an nu ma va insela?fii serioasa

spui ca prietenul tau a renuntat la fosta pt ca s-a culcat cu el la prima intalnire, si ca nu avea nici o ggarantie ca nu va face asa si cu urmatorul, pai e foarte simplu, nu are cum sa faca sex cu altu la prima intalnire, daca nu are o intalnire in timp ce are o relatie, stii cum zic? si daca are o relatie uc mine si iese la o intalnire cu altcineva, nu ma intereseaza daca va face si cu ala sex la prima intalnire sau dupa a 5-a, imi e tot una, din moment ce a iesit la o intalnire si eu am aflat pe mine m-a pierdut.

cele trei conditii ca cineva sa-mi fie aproape (fie ca e iubita, prieteni, familie) sunt sa nu ma tradeze, sa ma respecte si sa nu ma minta, daca a incalcat una din astea 3 nu mai are ce cauta in preajma mea indiferent cine este si ce a relatie a fost intre noi, fara sa respecti astea 3 reguli nu poti avea o relatie in viziunea mea, iar ca face sex cu altu la prima intalnire, sau la a 10-a sau bea doar un suc impreuna imi e tot una, tot tradare se numeste.


oamenii nu sunt fiinte monogame, sunt multe cupluri care au 60 de ani impreuna, dar ORICINE se uita dupa o femeie/barbat frumos pe strada, diferenta e daca te limitezi aici , sau mergi mai departe, iar aceasta diferenta tine de conceptiile fiecaruia nu de cat de greu s-a lasat femeia.

DACU
Postat pe 13 Aprilie 2010 00:23
Sex la prima intalnire?Okey,dar a2a intalnire nu o sa mai vina.
Nici nu as incerca sa am o relatie cu o fata care se culca cu mine din prima seara.As considera ca a fost o aventura de-o seara si atat,sau ma rog poate m-as mai vedea cu ea stric ptr sex,dar atat.
Nu as putea sa am incredere in ea.
Ptr femei e simplu.Ele deja stiu ca toti barbatii sunt porci,asa ca increderea in barbat nu ar fi cine stie ce problema.
Simplu,daca a fost in stare sa si-o traga cu mine din prima seara,e clar ca nu a fost prima data,si mai mult ca sigur o va face si a 2a oara.Nici nu s-ar gandi de 2 ori daca ar avea ocazia sa ma insele fara sa aflu.
NU este o idee preconceputa,am invatat chestia asta din viata de zi cu zi.
Karbon
Postat pe 14 Aprilie 2010 00:23
mda....parerile sunt impartite...unii judeca,altora li se pare normal...am avut si eu parte de prima aventura de o noapte din viata mea acum 2 zile,gandeam la fel ca unele calugarite de pe aici..eu niciodata n-as putea sa....bla bla...si mi s-a dat o lectie pt asta..n-am inselat pe nimeni..nu am prieten de ceva timp si persoana m-a atras foarte mult.pot sa zic ca s-a intamplat la a doua vedere..pentru ca prima data nu prea ne-a fost dat sa colaboram..dar intamplarea fericita e ca ne-am revazut chiar din greseala...ma si gandeam la el si nu credeam ca o sa-l mai revad vreodata..dar uite ca s-a intamplat si mi-am zis ca de data asta o sa fie al meu,desi nu ma gandeam ca o sa merg atat de departe.S-a purtat super cu mine,n-am ce zice at atent,jucaus,de neuitat..cum m-am simtit dupa???FOARTE BINE...acum fiecare judeca cum vrea...ocazii am avut cu carul lunile astea dar el m-a atras ca un magnet..nu-mi doresc o relatie,nu visez cai verzi pe pereti,nu am de ce sa sufar...nu am de gand sa-mi fac o obisnuinta din asta...s-a intamplat si gata...si cel mai important...nu regret...m-am gandit foarte bine inainte cum m-as simti dupa si am actionat in consecinta...
Lady_Gaga9
Postat pe 15 Mai 2010 17:58
Buna! stiu ca nu este locul pentru astfel de posturi insa va rog din suflet sa ma ajutati sa-mi implinesc un vis! E nevoie de un click http://sani-perfecti.sanatateatv.ro/concurenti/catty
catty_sweet_girl
Postat pe 17 Mai 2010 16:43
De la: , la data 2008-02-19 12:52:43despartim apa in hidrogen si oxigen.cu hidrogenul aprindem focul, iar cu oxigenul mentinem arderea...asta ca un comentariu la legatura chimica.E BINE SA FACEM SEX LA PRIMA INTALNIRE SI NU, NU SUNTETI C***E DACA O FACETI :D



ce m-am amuzat p`aici.... si daca respectiva fata e o curva pt ca asa e firea ei...si se culca cu un baiat la prima intalnire nu e curva nu? doamne ce gandire aveti...daca o fata are sa zicem vreo 5-6 intalniri pe an..si se culca cu ei din prima..si asa face muuult timp...nu e curva nu-i asa? bineintreles ca esti curva din moment ce te culci cu toti la prima intalnire! si asa or sa creada si acei baieti oricat de 'open minded' ar fi o persoana...la fete nu e acelasi lucru k la baieti.. rare sunt cazurile in care cei 2 si-o trag de la prima intalnire si raman impreuna multa vreme...
dar ma rog, fiecare face cum vrea si cum ii place.....asa k fetelor...sa v-o trageti mereu de la prima intalnire daca vreti pt k nu veti fi considerate curve
FRN
Postat pe 18 Mai 2010 19:53
De la: Karbon, la data 2010-04-14 00:23:56Sex la prima intalnire?Okey,dar a2a intalnire nu o sa mai vina.
Nici nu as incerca sa am o relatie cu o fata care se culca cu mine din prima seara.As considera ca a fost o aventura de-o seara si atat,sau ma rog poate m-as mai vedea cu ea stric ptr sex,dar atat.
Nu as putea sa am incredere in ea.
Ptr femei e simplu.Ele deja stiu ca toti barbatii sunt porci,asa ca increderea in barbat nu ar fi cine stie ce problema.
Simplu,daca a fost in stare sa si-o traga cu mine din prima seara,e clar ca nu a fost prima data,si mai mult ca sigur o va face si a 2a oara.Nici nu s-ar gandi de 2 ori daca ar avea ocazia sa ma insele fara sa aflu.
NU este o idee preconceputa,am invatat chestia asta din viata de zi cu zi.


uite un raspuns de om normal poate voi fetelor care va culcati cu ei de la prima intalnire nu va considerati c..ve...dar uite k ei va considera
asta e chiar tare...mai nou nu se mai zice ca esti c..va..ci esti 'open-minded' - super tare
FRN
Postat pe 18 Mai 2010 19:58
De la: rosebud, la data 2008-08-24 23:19:43Nu vreau sa par marginita dar care sunt sansele sa faci sex la prima intalnire cu un barbat si sa nu fii catalogata drept usuratica. La urma urmelor esti abia la prima intalnire si nu stii foarte multe despre persoana respectiva. Ca femeie trebuie sa te respecti pentru ca daca nu te respecti tu barbatii sigur nu o vor face. cat despre atractia aceea fatala atat de des mentionata, daca apare la prima intalnire sigur va exista si la a doua. Pana la urma asteptarea face lucrurile mai interesante. Asa ca aveti grija deoarece odata ce esti catalogata drept femeie usoara nu vei mai scapa niciodata de aceasta eticheta. Am o intrebare pentru barbatii care afirma sus si tare ca nu au o problema cu femeile care fac sex la prima intalnire: Cati dintre voi s-ar casatori cu una dintre ele?


mare adevar zici uite ca mai sunt si fete care gandesc normal
FRN
Postat pe 18 Mai 2010 20:01
De la: naroic381, la data 2008-07-17 05:37:10sa va spun ce mi s'a intamplat mie... chimie maxima in club, mozoale, dans, etc, dar fara sex.
.relatie timp de o luna, in care incercam sa ne zapacim unul pe altul,, el ma privea intotdeauna cu o privire amuzata, ne incolteam reciproc pt ca unul din noi sa clasifice treaba: aventura, sau ceva serios? Avea un imens self-confidence, ar fi putut avea orice tipa, si o stia f bine, asa ca juca relaxat,elegant si subliminal. in scrt timp imi prinsesem urechile:ma indragostisem.am cautat un pretext si am incheiat povestea. Mult timp dupa asta ne'am tot cautat unul pe altul, dar nu era nimic de facut: el ma clasase deja, eram o "usurica". nu mi'a spus'o niciodata, dar o simteam mereu. si stiam ca e din pricina atitudinii mele "deschise".Acum sunt cu altcineva(pe care cred ca'l iubesc), dar cand imi amintesc de celalalt( el ma mai cauta inca) ma frige inima.
Si mereu imi spun ca putin control n'ar fi stricat.


nu inteleg persoanele care afirma: "cred ca il / o iubesc"....pai stai o anumita perioada de timp cu acea persoana si nu stii ce simti pentru ea?
FRN
Postat pe 18 Mai 2010 20:08
ce cuvant urat..mozoale...bleah
TeoRoz
Postat pe 18 Mai 2010 20:11
Si eu am facut sex de la prima intalnire si nu regret...idea e ca noi suntem obsinuiti sa tinem cont de parerea altora si nu de a noastra persoanala ceea ce e mare greseala.Ca o faci din prima sau ca dureaza pana o faci, nimeni nu are certitudinea ca intre cei 2 va exista o relatie sau nu.Am intalnit cazuri unde tipa a asteptat cateva luni iar dupa ce respectivul a obtinut ce a vrut a lasat-o cu buza umflata..asa ca...SI cum a spus cineva de mai de sus orikum cuv. 'c....a' e folosit chiar daca faci parte sau nu din aceasta categorie....asa ca putin mai multa incredere in noi si haideti sa-i lasam pe acei limitati la creier sa-si linga ranile si sa saliveze la ce nu pot avea sau fi.
jeanpierre
Postat pe 19 Mai 2010 16:54
mare dreptate jean pierre......acum nu zic ca fiecare prima intalnire trebuie sa se finalizeze cu sex..depinde de fiecare,doar ca intotdeuna ne gandim la ce e moral si ce ar zice altii.....cu prima mea iubire am stat 2 luni propriu-zise,dupa asta s-a prelungit la un an de certuri si impacari...dupa ce am facut-o am ramas in aer...era primul din viata mea si din pacate n-a stiut ce inseamna asta pentru mine...si acum am ramas cu urmari dupa faza asta..,dupa el nu mi-au mai trebuit barbati un an jum pana am dat de cineva pentru care nu conta timpul...si s-a prelungit la ceva frumos...deci tine de persoana
Lady_Gaga9
Postat pe 20 Mai 2010 19:47
De la: aly1987, la data 2008-02-19 12:49:14Mereu se vorbeste despre acest subiect dar nimeni nu recunoste daca a facut sau nu sex de la prima intalnire. Eu personal nu am avut placerea sa incerc.. desi mi se pare un lucru destul de normal daca atractia este mare intre cei doi. Sunt curioasa daca voi ati incercat si ce parere aveti este bie sau nu sa facem sex de la prima intalnire. Se mai spune k dak te culci cu un barbat de la prima intalnire el va crede ca esti o c...a.. Ce spuneti baieti asa e?.. Binenteles mai este si acea categorie de babati care cauta femei doar pentru a face sex, dar eu ma refer la acea legatura chimica(daca pot sa-i spun asa), atractia dintre doua persoane care gandesc acelasi lucru si il pun in practica.



daca face e-e curva , daca nu face iar nu e bine .e nu stiu cum... sa fim seriosi

afirmatiile astea le fac ce i cu un caracter care lasa de dorit....

Din punctul meu de vedere e ceva firesc daca atractia e mare, vb aia mai bine sa ti para rau de ceeea ce faci decat de ceea ce nu faci
ionut_daniel
Postat pe 23 Mai 2010 01:13
Daca stai si asculti sau te iei dupa barbati ajungi la spitalul 9 cu teoriile lor despre sexul la prima intalnire, sa faci ce vrei si simti sa nu regreti sa stii;)
De asta fiecare om e diferit;)
AmUnGandCeNuECuminte
Postat pe 23 Mai 2010 01:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa raman langa el sau sa incep de la zero? 11 De la: pamela_1 23 Iunie 2009 12:55
hai sa vorbim si de baieti!!!la ce sunt buni????ne folosim de ei??? 58 De la: yumalai 22 August 2009 09:10
Horoscopul erotic 39 De la: aditza70 5 Aprilie 2009 07:05
ce sa fac??? 35 De la: oana84onutza 22 Ianuarie 2010 19:18
10 cm ajung? 661 De la: pickard 14 Octombrie 2010 23:00