Setari Cookie-uri

Sexul la prima intalnire..

Nu pot vorbi acum din experienta de sexul la prima intalnire, dar pot sa spun cateva pareri din tabara adversa(ca ma documentai si eu:P).Unii barbati , nu vad nimic in neregula cu sexul de la prima intalnire si nu au nici un gand urat despre fata care il practica. Ba mai mult , ei ajung chiar sa se indragosteasca de ea.

Toti barbatii isi doresc sex la prima intalnire..

Cu toate aceste, cand il primesc unii considera ca femeie si-a pierdut misterul, ca nu a stiut sa se dezvaluie treptat in fata lui..Pe de alta parte sunt unii care considera asta chiar si daca trec 3 luni de zile pana ajung in pat cu respectiva. Ei sunt niste specimene aparte ce trebuiesc evitate, si daca a,m avut ghinionul sa dam peste unul dintre ei sa facem o cruce mare ca nu a durat prea mult pana cand mentalitatea neanderthaliana si-a scos capul urat la iveala..Si daca reusim sa ramanem macar cu o experienta ok, sa mai facem o cruce si sa plecam mai departe..Ptiu, ptiu, scuipi in san si te rogi ca data viitoare sa nu mai ai noroc de un tip asa ingust la minte, care ar face-o si pe bunicamea sa se rusineze..
kittykat09
Postat pe 24 August 2008 16:43
Nu vreau sa par marginita dar care sunt sansele sa faci sex la prima intalnire cu un barbat si sa nu fii catalogata drept usuratica. La urma urmelor esti abia la prima intalnire si nu stii foarte multe despre persoana respectiva. Ca femeie trebuie sa te respecti pentru ca daca nu te respecti tu barbatii sigur nu o vor face. cat despre atractia aceea fatala atat de des mentionata, daca apare la prima intalnire sigur va exista si la a doua. Pana la urma asteptarea face lucrurile mai interesante. Asa ca aveti grija deoarece odata ce esti catalogata drept femeie usoara nu vei mai scapa niciodata de aceasta eticheta. Am o intrebare pentru barbatii care afirma sus si tare ca nu au o problema cu femeile care fac sex la prima intalnire: Cati dintre voi s-ar casatori cu una dintre ele?
rosebud
Postat pe 24 August 2008 23:19
iulicris interesanta ? dar u trebui sa judecam pe nimeni , nu avm dreptul si sicer sunt barbati care apreciaza asta , ex sunt eu .Am facut-o cu iubi la 1 intalnire si nha suntem impreuna bn ms

Postat pe 24 August 2008 23:42
pana laurma daca barbatul vrea sa va lase va lasa si dupa 3,4,5 luni ce ai fcaut sex cu el prima oara..nu conteaza cand faci sex daca la prima intalnir sau dupa tot teai culcat cu el...
mamaia22
Postat pe 24 August 2008 23:46
pana laurma daca barbatul vrea sa va lase va lasa si dupa 3,4,5 luni ce ai fcaut sex cu el prima oara..nu conteaza cand faci sex daca la prima intalnir sau dupa tot teai culcat cu el...
mamaia22
Postat pe 24 August 2008 23:46
Eu am facut sex la a doua intalnire si mult timp, dupa, sotul meu mi-a"reprosat" ca de ce nu am vrut de la prima intalnire.Asa ca depinde ce fel de om esti tu ca femeie si cat de bine te cunoste el si te respecta
iubitzica
Postat pe 25 August 2008 12:46
sexul la prima intalnire e ok atata timp cat nu ai remuscari .OK NU AI FACUT DE MULT SEX......te intalnesti cu unu , te atrage , te excita, te infierbata, si cf ?> pleci acasa? nuuuuuuuuu,te culci cu el mai ales daca ai probleme cu hormonii oricum eu una l-as testa , l-as tachina, l-as face sa ma doreasca mult, si dupa o sapt -2 sapt m-as culca cu el , asa iti dai seama ce fel de om esta dar.........daca te culci cu el dupa un anumit timp si te parasste apoi e tot ca sexul la 1 intalnire , oricum daca vrei o faci daca nu ,nu o faci, depinde de fiecare persoana.

Postat pe 25 August 2008 13:05
Multe dileme, ce mai. Intalnesti un barbat pentru care simti o atractie din prima secunda, de cand ochii vostrii s-au intalnit. Iesiti la o cafea si surpriza! Nu numai ca arata foarte bine, ci si v-a impresionat prin modul lui de a vorbi, de a se purta. V-a cucerit fara dar si poate. Va spuneti in gand ca el ar putea fi jumatatea voastra, dar nu stiti cum sa procedati mai departe.

Pe de alta parte, partenerul poate interpreta consumarea relatiei ca pe o simpla aventura si ar putea "uita" sa mai sune a doua zi.Concluzia este ca sexul la prima intalnire reprezinta un risc pe care unele femei si-l asuma... sau nu. Este ca o lama cu doua taisuri.Daca sunteti firi mai romantice, mai sensibile si amorezate de partener, ar fi mai bine sa amanati momentul pasional pana vedeti sigur intentiile noului iubit. In asa fel va veti scuti de o suferinta, iar momentul intim va fi mai incitant tocmai pentru ca a fost amanat un timp, iar dorinta o sa creasca considerabil.

Postat pe 25 August 2008 14:13
fiecare e liber s faca ceea ce vrea si ceea c simte !

Postat pe 25 August 2008 15:38
dar la a treia intalnire se pune?
Uma
Postat pe 27 August 2008 19:58
De la: ilia, la data 2008-08-27 19:58:02dar la a treia intalnire se pune?


... clar
sexu' se pune intotdeauna

alltheway
Postat pe 28 August 2008 19:09
mda...........

Postat pe 28 August 2008 19:27
nu am facut sex de la priam intalnire, dar nici mult nu mai aveam. m-am oprit pentru ca m-am gandit la ceea ce as fi gandt eu apoi despre mine,nu la ceea ce ar fi crezut el. cred ca asta e cel mai important sa te simti tu impacata cu tine. fara regrete, fara prejudecati. ideea e ca decizia de a face sex cu un tip nu trebuie sa vina din dorinta de a-l impresiona pe acesta(daca rezist vreo nu stiu cate intalniri va avea o parere buna despre mine, daca cedez, ca crede ca pote face ce vrea cu mine). nu suntem roboti programati, nu exista o regula, untem fiiinte si avem sentimente. e decizia noastra. daca asta simt, o fac fara regrete, daca el va crede ca sunt altceva decat ceea ce sunt, greseala lui, nu stie sa aprecieze. cred ca m-ar durea mai mult daca m-ar parasii dupa a x-a intalnire, cand am facut sex.trebuie sa fi cosntienta de pasul pe care il faci, sa nu regreti nimic. nu faci sex pentru a-i forma lui o parere despre tine, nu e asta scopul
madworld
Postat pe 1 Septembrie 2008 11:01
De la: summer_rain, la data 2008-08-22 08:43:27am si eu un mesaj , pentru mirela din Busteni,pentru ca efectiv nu am putut trece mai departe, m-am impotmolit in post-ul ei. Ne intreba ea daca credem vreuna dintre noi in Dumnezeu.
Cumva draga asa ne raportam? Adica daca fac sex din prima cu un tip inseamna ca nu cred in Dumnezeu, oh, dar, situatia se schimba radical , daca ,ma culc cu el dupa 3 sau 4 intalniri, inseamna ca sunt chiar o fanatica relegioasa nu?
Bai unii oameni nu au simtul ridicolului. Deloc!

draga mea ,
citeste mai bine postul dupa care posteaza
mirela_busteni
Postat pe 1 Septembrie 2008 16:23
corect , celia . sexul din prima este corect atata timp cat ambii parteneri il vor , nu-l regreta si nu se incurca apoi in mustrari de constiinta , regrete sau acuzatii reciproce . daca atractia si chimia reciproca exista si este de neoprit , de ce nu ? se stie , dragostea este boala grea care se trateaza numai la pat ... problema se pune ca ambii sa fie constienti de ceea ce fac ... si sa nu astepte de la celalalt mai mult decat pot da ei insisi ... daca dupa aceea apar regrete sau acuzatii reciproce , mai bine nu ...
claudio
Postat pe 1 Septembrie 2008 19:32
ma bucur ca am cazut de acord pe-o chestie claudio............

Postat pe 1 Septembrie 2008 20:12
... cu doua conditii : sa nu aiba alte obligatii si sa incurce lucrurile mai rau ... in final , fiecare face ceea ce vrea dar nu toti pot face fata consecintelor .
claudio
Postat pe 1 Septembrie 2008 21:33
daca ai mustrari de constiinta da se prea poate sa nu faca daca nu ai mustrari poti face ..........

Postat pe 1 Septembrie 2008 21:35
Mi s-a intamplat o data sa trec la fapte direct de la prima intalnire. Eram anul acesta in vacanta in Grecia si am intalnit un "Adonis" incredibil de sexy chiar in ultima seara a sejurului meu. Ne-am inteles intr-un fel de engleza, dar atractia dintre noi era suficienta pentru a merge mai departe. A fost una dintre cele mai reusite partide de sex din viata mea si in mod sigur nu o sa o uit niciodata. Am schimbat nr de tel, ne-am mai sunat si m-a convins sa ma intorc in Grecia peste doua saptamani. Am petrecut o saptamana minunata cu grecul meu, care m-a dus pe culmi ale extazului nemaintalnite pana acum. Nu am regretat nimic nici o secunda, ci ma bucur ca am avut curajul de a o face din prima.
Dar totusi traim in Romania, iar aici nu as face niciodata acest lucru, indiferent de cat de mult m-ar atrage un barbat. Oricat de deschisi spun ei ca sunt, niciodata nu ar avea o relatie serioasa cu o femeie dispusa sa faca sex de la prima intalnire. 100% sigur. Daca intr-adevar va place un tip, e musai sa mai asteptati cateva intalniri inainte de.....
Crystina2
Postat pe 6 Septembrie 2008 10:29
Sa va spun si eu una. Suedezii! Astia umbla prin dicoteci mai rau ca la noi,beau mai rau ca la noi si fac tot felul de abuzuri prin discoteci. Suedeza (la pustoaice ma refer) se culca in seara asta cu un tip,beata moarta, si maine daca se intalnesc pe strada nu-l mai cunoaste. Sa nu mai spun ca mai putin de jumatate din cei care locuiesc impreuna sunt si casatoriti,chiar daca au copii impreuna. Poarta verighete,nicio problema,dar alea sunt mai mult simbolul logodnei,nu ca ar avea de gand sa se casatoreasca. Cele mai multe fac copii,doar pt ca isi doresc,iar faptul ca unui copil ii este necesar un tata,nu are prea mare importanta... Aprox. la 19-20 de ani se muta de la parinti,au o gramada de aventuri,muncesc 1 an dupa liceu ca sa se recreeze dupa atata studiu si fac facultatea pe la 35 de ani...Fac sex foarte usor si nu sunt stresati, au o mentalitate deosebita, fara prejudecati...aici fiecare isi face viata asa cum vrea si pe nimeni nu intereseaza de ''gradina vecinului''...
Fata de Romania...tot respectul!
Asa ca sexul la prima intalnire poate fi din placerea de a face sex,din distractie sau din....necesitate. Daca nu va pasa ce vorbesc cei din jur, sunteti libere sa faceti cum doriti si din partea mea toata stima!
emyia
Postat pe 6 Septembrie 2008 10:53
De la: cristinarudi, la data 2008-07-01 08:40:59
De la: julyyya, la data 2008-06-30 14:44:39
De la: simonaj, la data 2008-02-19 15:21:50eu am facut sex de la prima intalnire.cred k un tip deschis la minte nu considera asta ca fiind o dovada de femeie usuratica,dar mai cred ca,daca ti-ar placea o relatie cu tipul cu care faci sex din prima,acea relatie nu prea are sanse de reusita.
ai dreptate simona.sa faci sex de la prima intalnire e un cutit cu 2 taisuri.nu se stie ce va urma.eu am facut sex la prima intalnire si am ramas impreuna totul e super ok ne iubim.deci aici conteaza si de barbat.RISTI SI CASTIGI...sau poate k pierzi.niciodata nu se stie.


De acord in principiu doamnelor cu sexul de la prima intalnire, pana la urma e o chestie de sansa (sa intalnesti acea atractie devastatoare, apoi sa ai noroc si de un partener cu o minte luminata)...Am facut sex din prima cu un barbat in 1987 si am avut o relatie de 15 ani, din care primii 10 a fost super OK. Am mai facut odata si nu a mai fost OK. A treia oara am avut o relatie cu un tip de care nu ma simteam atrasa in mod deosebit...si am simtit ca nici el nu se dadea pe spate. De la prima intalnire insa, conjunctura ne-a adus unul in bratele celuilalt la propriu. Treaba s-a schimbat dupa asta 100%, iar el mi-a marturisit ca ma priveste cu totul cu alti ochi acum. Asta in ciuda faptului ca eu am fost cea care a spus nu ulterior.
Barbatii români evolueaza cu timpurile si ei, chiar daca nu asa de repede cum ne-am dori noi.Dar o fac! Pana la urma e chiar o chestie de sansa.




numai de sansa si as adauga ca din pacate cu cat cautam mai mult ceva pe lumea asa,dorinta de-a gasi,ne va conduce in cele mai gresite locuri si situatii.momentul trebuie trait si vazut unde duce.

Postat pe 7 Septembrie 2008 15:56
De la: cristinarudi, la data 2008-07-14 22:09:22
De la: wild_angel, la data 2008-07-09 15:01:13eu ...i-am cedat din prima seara si nu-mi pare deloc rau pt ca s-a dovedit a fi un barbat pe cinste..intradevar,exista si riscuri,insa depinde acum si ce vrei mai exact: o relatie d lunga durata sau doar o modalitate de a te simti bine si,de ce nu,de a te distra...fiecare va dormi,exact asa cum isi va asterne ...eu am riscat si am castigat si ...chiar si in ziua de azi,facem dragoste cu aceiasi pasiune ca si in prima zi
..si detest mironositele care sustin ca ele nu ar face asta never...frate,stii cumva ce va urma?stii la ce provocari te va supune viata?? ..nu ai de unde sa stii,asa ca nu spune hop inainte de a sari groapa ;)


Cedat? Nu esti sigura pe relatie? Asa se presupune ca se bazeaza o relatie pe cedat - primit? Se presupune ca daca era asa un barbat pe cinste, iti si placea de el, nu? Dar de ce nu i8ncerci sa privesti altfel lucrurile? Dac de fapt ti-a cedat el, simtind ca il doresti? Hai fetelor, chiar credeti barbatii atat de tampiti incat sa nu stie sa adulmece feromonii pe care-i degajam? Inseamna ca nu ati intalnit barbati calmi si cu exprerienta. Ati vedea atunci cum stiu sa se joace ca soarecele si pisica!

Postat pe 7 Septembrie 2008 16:00
De la: mic_negru_si_urat2, la data 2008-09-07 16:00:37
De la: cristinarudi, la data 2008-07-14 22:09:22
De la: wild_angel, la data 2008-07-09 15:01:13eu ...i-am cedat din prima seara si nu-mi pare deloc rau pt ca s-a dovedit a fi un barbat pe cinste..intradevar,exista si riscuri,insa depinde acum si ce vrei mai exact: o relatie d lunga durata sau doar o modalitate de a te simti bine si,de ce nu,de a te distra...fiecare va dormi,exact asa cum isi va asterne ...eu am riscat si am castigat si ...chiar si in ziua de azi,facem dragoste cu aceiasi pasiune ca si in prima zi
..si detest mironositele care sustin ca ele nu ar face asta never...frate,stii cumva ce va urma?stii la ce provocari te va supune viata?? ..nu ai de unde sa stii,asa ca nu spune hop inainte de a sari groapa ;)


Cedat? Nu esti sigura pe relatie? Asa se presupune ca se bazeaza o relatie pe cedat - primit? Se presupune ca daca era asa un barbat pe cinste, iti si placea de el, nu? Dar de ce nu i8ncerci sa privesti altfel lucrurile? Dac de fapt ti-a cedat el, simtind ca il doresti? Hai fetelor, chiar credeti barbatii atat de tampiti incat sa nu stie sa adulmece feromonii pe care-i degajam? Inseamna ca nu ati intalnit barbati calmi si cu exprerienta. Ati vedea atunci cum stiu sa se joace ca soarecele si pisica!



de ce unii simt ca cedeaza? de ce nu se simt complici? nu este oare asta cea mai frumoasa stare de implinire?atunci cand simti ca te complectezi ci cineva, ca esti complicele lui in viata si viceversa.

ce legatura are orgaliul?de la prima intalnire nu inseamna ca se elasa cineva pacalit.in relatiile de durata,de o viata intreaga iarasi orgoliul nu are nicio legatura. facand pe cel iubit fericit facem ceva pentru noi de fapt.fericirea celuilalt devine a noastra atunci cand iubim.

ia ca sa nu deviez prea tare de la subiect,nu acea joaca de-a soarecele cu pisica duce la sexul la prima intalnire?va spun io ca acolo este partea cea ma frumoasa din inceputul unei relatii.acele momente face poate la fel de mult cat sexul in sine(aici mai depinde),cei mai buni jucatori ,au parte de cel mai bun sex la prima intalnire.

cristina rudi spune niste mari adevaruri in posturile sale si ma bucur ca am avut norocul de-a le gasi.

putini oameni pe acest forum stiu despre ce vbesc

Postat pe 7 Septembrie 2008 16:13
Incredibil dar adevarat
Credeti-ma: am incercat toate metodele posibile (si legale). Aceasta este cea mai USOARA si mai RAPIDA cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. Merge! E testat! Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul.

Eram sceptic, totusi...


In urma cu ceva vreme navigam aiurea pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator cu acesta in care se spunea ca pot sa castig milioane in doar cateva saptamani cu o investitie initiala de numai 60.000 de lei vechi. Imediat m-am gandit [chestia asta trebuie sa fie vreo escrocherie]. Dar, curios fiind, am continuat sa citesc. Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 10.000 de lei la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol. Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici articolul la minim 200 de forum-uri/adrese cu anunturi pe Internet. Pur si simplu! Dupa ce am analizat chestiunea si dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 60.000 de lei vechi si 6 timbre?
Cum este si normal, la inceput eram sceptic si chiar ingrijorat in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la PTTR si mi-au confirmat ca intr-adevar e legal! Deci am facut infima investitie de 60.000 de lei.

Surpriza!...


Ghiciti ce s-a petrecut !!! ... Intr-un interval de 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluit! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In prima saptamana am primit 370.000 de lei. La sfarsitul celei de-a doua aveam 1.090.000. In a treia saptamana stransesem 25.470.000 de lei! Si banii continua sa vina cu repeziciune. In mod cert a meritat sa cheltui cei 60.000 de lei si cele 6 timbre (Am cheltuit mult mai mult jucand la loto si la bingo!). Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza. In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana.



Cum?...




PASUL 1:

Iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : [M-AM ADAUGAT LA LISTA TA], apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic). Acum iei 6 bancnote de 10.000 de lei si pui CATE UNA in FIECARE din cele 6 coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure), apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor), fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 10.000 de lei. Acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese:


1) Stan Catalin,str. Nanterre Nr.41 bl I 10 sc.2 ap 6 Craiova,Jud Dolj,cod 200491




2)Ciobanu Marius Ctin,iasi,str.profesor ioan simionescu nr 6,bl d1 et 4 ap 3 ,jud iasi



3)Cristea George localitatea Topolog jud. Tulcea



4)Manea Alexandra Raluca; Bucuresti str. Aleea Dobrina nr 6 bl.49C sc. A apt.25. sector 2.


5)Dumitru Aurel Alexandru;jud.Giurgiu;loc.Giurgiu;str.Tineretului;bl.206;sc.b;ap.20


6)Dubina Cristian, str-la Canta, nr 3, bl 458, sc A, et 1, ap 6 iasi jud Iasi

PASUL 2:
Acum tai din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (6 devine 5, 5 devine 4,etc...). Astfel numarul 6 devine liber: completezi cu numele si adresa TA aceasta pozitie.Trebuie foarte clar sa intelegi ca DACA TE VEI PUNE IN ALTA POZITIE DECIT CEA DE-A 6-A, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza. Pentru a intari increderea in joc, trebuie SA NU TRISEZI si SA TRIMITI PLICURILE, deoarece altminteri, te excluzi singur din circuit semanind neincrederea.

PASUL 3:

Schimba ce doresti dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original. Acum publica anuntul la cat mai multe forum-uri/newsgroup-uri(sunt o groaza). 200 este atat cat iti trebuie dar cu cat publici in mai multe locuri cu atat mai multi bani vei castiga! Nu e nevoie sa scrii din nou tot acest articol; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului('Copy' din meniul 'Edit'); deschizi un fisier gol cu 'notepad'('File'...'New') si inserezi textul ca sa iti adaugi numele in pozitia a 6-a ('Edit'...'Paste'); salvezi fisierul cu extensia .txt. Acum cauti pe Internet newsgroup-uri (forum-uri on-line, message board-uri, site-uri de chat, de discutii) romanesti bineinteles, sau la diverse adrese e-mail pe care le cunosti si publici articolul. Va sugerez sa treceti ca subiect un titlu cat mai atractiv pentru ca acesta il vor vedea cei ce viziteaza aceste site-uri.GATA! Felicitari...
Nu ar trebui sa iti ia mai mult de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! TINE MINTE : MAI MULTE NEWSGROUP-URI INSEAMNA MAI MULTI BANI! TOT CE TREBUIE ESTE UN MINIM DE 200!

Calcule...

Vei incepe sa primesti bani in cutia postala in cateva zile! Daca vrei poti sa iti inchiriezi o casuta postala din cauza numarului mare de scrisori pe care le vei primi. De ce? Din cele MINIM 200 de publicari pe care le-am facut sa spunem ca primesc 5 raspunsuri (un exemplu FOARTE-FOARTE mic). Deci am castigat 50.000 de lei cu numele meu pe pozitia a 6- a. Acum fiecare din cele 5 persoane care tocmai mi-au trimis cate o scrisoare, publica la randul lor MINIMUL de 200 de articole cu numele meu pe pozitia a 5-a si primesc si ei cate 50.000 de lei.Eu primesc astfel 5*5*10.000 de lei = 250.000 de lei si tot asa mai departe....
Daca fiecare participant publica articolul de MINIM 200 de ori! Si totul cu o investitie initiala de 60.000 de lei si 6 timbre. Cand numele tau nu se mai afla in lista poti sa repeti procedura : iei ultima varianta a articolului si trimiti cate 10.000 de lei la adresele care se afla in lista, punandu-ti numele pe pozitia a 6-a. Acum publici articolul din nou de MINIM 200 de ori.
Va dati seama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe Internet si citesc aceste articole ASA CUM CITESTI TU ACUM !! Asa ca iti poti permite 60.000 de lei sa vezi daca merge cu adevarat? Cred ca da... Unii au spus "dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban?" Ce sanse sunt sa se intample asta cand ZILNIC se alatura 20- 50.000 de useri noi la Internet dintre care foarte multi citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce ?

JUCATI CINSTIT SI CORECT SI VETI AVEA NUMAI DE CASTIGAT!!

Postat pe 8 Septembrie 2008 19:48
ne intalnim deseara?

Postat pe 8 Septembrie 2008 19:48
mic_negru_si_urat2

80 mesaje
Membru din: 4/09/2008
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 9 Septembrie 2008, ora 09:50 Citeaza Raspunde



De la: focsa05, la data 2008-09-08 22:21:10



De la: yourdream, la data 2008-09-08 22:12:25

din momentul acesta puteti scrie ce vreti nu o sa ma obosesc sa mai raspund la porcariile voastre,in viata reala am vazut o multime de femei geloase sau invidioase pe mine,nu ma puteam gandi ca se poate intampla si pe un site dar voi atat puteti fi de disperate de felul in care aratati incat si pe un site va luati de lume in general ,nu doar de mine.Si tembela aia de puffilici sa nu vorbeasca fara ea,sau daca m-a vazut vreo data in viata ei poate sa isi dea cu parerea despre mine??sau daca arat cum arat eu nu pot intra pe net?pe vre-un site??cum poti copia pozele unei persoane pe care tu o mai si cunosti pe deasupra,daca e adevarat ce zici! eu am pus multe poze pe site,din tot feluri de locuri,se vede cand copiezi niste poze ale unor fete care sunt modele sau mai stiu eu ce,si sunt poze facute in studio,daca atata nu te duce capul inseamna ca nu degeaba esti blonda.Am vazut ca aproape toti de aici sunteti niste muncitori in fabrica care la ora 3 abia asteapta sa ajunga acasa sa intre pe kudika sa se mai certe cu fetele care arata bine.Femei de varsta mamei mele,care intra si vorbesc despre sex oral,despre sex anal! inseamna ca voi nu aveti ocupatie,nu aveti barbat,nu aveti viata! femei de 40-45 de ani...oricum sunteti niste tarani invidiosi ,acesta a fost ultimul meu mesaj!










acum sincer... mare dreptate are!!


ca sa fiu corect fata de cine merita voi spune ca ai mare dreptate dar in legatura cu acea categorie de oameni citata de tine.energia negativa,prostia,rautatea,vin de la tarani,si inculti,dar sunt si oameni de caracter aici.din pacate,rautatea,si impertinenta unora face tot grupul sa arate la fel.dar nu trebuie generalizat daca vrem sa fim corecti.sunt cativa oameni ca aricica spre exemplu ce nu merita sa varsam supararile noastre pe ei.nu toata lumea jigneste si trateaza pe cei noi veniti cu superioritate si aroganta.aricica si multi altii noi veniti nu stiu exact ce se intampla.au luat toate vorbele de bune,au fost acceptati si bunatatea lor a fost luata drept naivitate .dar tot din cauza bunatatii nici nu imagineaza ca asemenea caractere si comportamente pot exista.



nu toata lumea stie sa se adapteze oricarei situatii in lumea asta .in asemenea cazuri,unii combat,iar altii primesc perversitatea drept bunatate.este greu de tinut mintea limpede si posibilitatea de a gandi cand spiritul de turma este incurajat zi de zi,cu sute de telefoane,mailuri,mesaje.tot acest joc nu reprezinta decat ambitia sultanului de a parea cea ce nu este.nu toti au trait acele momente penibile cand sultanul facea poze cu cadanele,repetand de 10 ori "pune-ti mana pe mine sa par sex simbol." nu toti au vazut sotia acestuia mincind pana la limita puterilor 3 zile in timpul unei petreceri si mergand dimineata la munca.acea femeie a dat dovada de foarte mult bun simt si a fost cu adevarat respectata de toata lumea,mai putin de sultan ,atunci cand la masa,in fata tuturoor a afirmat intrun moment de slabiciune"ce ma uratule? io maine daca gasesc una mai buna ca sotia mea imediat o las. am casa,am teren,fac ce vreau."stiu sigur ca nimeni nu ma poate acuza de calomnii deoarece toata lumea de la masa a sarit pe sultan cu gura cuzandul de nesimtire si ca a dat dovada de un caracter ingalat.sultanul va replica probabil ca a glumit.ei bine cu asemenea sotie ar fi mers altfel de gluma" vai iubita mea saracuta,munceste ca o albinuta,multumesc lui dumnezeu ce femeie fantastica a scos in calea mea. ASTA AR FI FOST O GLUME DE GENTELMAN ADEVARAT CUM SULTANUL PRETINDE A FI.io toata viata mea de la un asemenea gest am descifrat intregul caracter al unui om,si nu a fost singura data cand in fata mea a dat dovada de un caracter infect si ingalat. acum fiecare poate crede ce vrea dar eu am adus un gram si din adevarata fata a sultanului.si daca nu se termina cu magariile voi mai aduce deoarece mai am o tona de asemenea momente. nu poate contesta nimeni spusele mele.in cel mai rau caz se vor posta calomnii la adresa mea dar nimeni nu poate contesta ce tocmai am scris aic.







sultane ai facut marea greseala de-a ma trata ca pe un prost si de-a ma sfida.



sunt prost daca vreau io,cat timp vreau io,si inghit prostia si magaria atunci cand vreau io.emma iordanescu,fata de care consider ca am fost mai mult decat un domn, asistat in masina la asemenea gafa facuta de tine la adresa mea.sultanul,stiind ca emma ma cunoastepentru prima data in viata ei in acea zi a afirmat urmatoarele"aaa asta micu si negru ,prima data cand am vbit io cu el de harem aa spus ca toate trebuie f...e si ca sunt numai ne f....e." chiar dca intre barbati un om pe care vrei sa convingi a fi prietenul tau spune asa ceva,nu poti repeta in fata unei femei care'l cunoaste prima data.si ai repetat acea vba multor femei din harem cu tama ca ce?ca voi tabara pe haremul tau?nu draga sultane.esti bolnav,obsedat,cuprins de teribilisme in legatura cu acest site.nu asa se poarta un prieten si un caracter asa cum vrei sa arati tuturor ca esti.nu este interesul meu sa te ranesc,dar caut sa te fac sa intelegi ca magariile se platesc pe lumea asta.nu am fost deranjat de caracterul tau,de afirmatiile tale,de perversitatea ta ,pana cand nu ai sarit calul intrand in viata mea personala cu idioteniile tale,spunand povesti pline de venin si minciuni cuva drag mie.si stiu ca nu a fost singura cu care ai indraznit .nu fac nume deoarece am promis iar toata lumea stie ca risc si viata pentru a ma tine de o promisiune( vbesc de cea facuta melindutei cand a aterizat).cauta sa realizezi ca nu faci bine.ai spus oamenilor ca sunt violent,ca sunt nerespectos cu femeile,ca insel multe femei in acelasi timp.MINCIUNI.nu neg faptul ca am avut multe aventuri,dar toate au stiut sa nu se astepte la nimic deoarece a fost aventura din ambele parti.am incercat sa aleg o femeie din mai multe,recunosc.dar nu am avut comportamentul descris de tine pentru a convinge lumea sa sune la meliduta,sa trimeata mesaje sa me discrediteze.sigur nu ai trimis tu nimc ,asa vei spune.asta ai spus de o saptamana fara ca io sa te acuz de nimc pe celalat topic.(gelozie pe trecut....) CINE SE SCUZA SE ACUZAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!



ASTA AM VASTEPTAT.IO NU JIGNESC,IO NU MA CERT,IO MA PORT CA IN TRIBUNAL,CA UN AVOCAT.LAS PE CEI CA TINE SA CADA IN PROPIILE CAPCANE.



ai stiut ca vine uraganul deoarece ai stiut bine ce ai facut.ai simtit cum se apropie din ce in ce mai mult,cuprins de panica,macnat de asteptarea uraganului ai inceput sa tipi repede ca nu tu ai facut rau.cu tin eintradevar am vbit cateceva din viata mea la un sprit.de la tine stie tot haremul.de la nimeni altcineva.tu si cei ce au avut cateva informatii,ati avut grije sa le infloriti si sa le traantiti pe capul fetii.a poment o minciune de-a ta pusa in carca mea in seara cand am venit tarziu la tine cu iris.ai spus fetii ca am fost nerespectos la adresa ei.IN ACEA SEARA.iris si vasi stiu clar ca am spus ca melinduta este un copil bun,o fata superba si ca vreau sa investesc sentimente.(am folosit termenul investitie)io nu uit.



am martori,persoane cu caracter,care nu pot nega sau minti.



am dreptate sultane?macar in al 12 lea ceas,dupa ce nu mai sunt cu melinduta,(nu as fi facut atat taraboi daca ar fi fost vina mea 100%),ce am scris va ramane,si lumea va intelege,macar acum sultane fa ceva cu adevarat corect.DA DOVADA DE CARACTER. RECUNOASTE SI CERE IERTARE!!!!!! VEI FI ORICUM APRECIAT MAI MULT!!!!!!





SINGURA MEA GRESEALA FATA DE ACEA FATA A FOST CA NU AM VBIT CU EA DE TRECUTUL MEU.DAR DIN PROPRIE EXPERIENTA STIU CA NU SE FACE.



mydream,acea fata,care poate nu are tocmai drepatae suta la suta,a vezut o mare realitate in prima zi.este acceptat numai cine se supune.cine accepta rautatiile .numai cine accepta toata vrajeala de 2 lei a sultanului.io nu am fost supus niciodata,nu am batut la usa haremului.am fost chemat in harem atunci cand a avzut ca deja multe lume din harem ma respecta pe mine si posturile mele.



a zis ca daca nu ma poate combate sa mi se alieze. A Stiut ca nu voi accepta magariile,a vazut ca nu ma poate supune rautatiilor deoarece prin posturile mele am respectat pe toti si sm impus respect.ce se aseamana se aduna.am fost adus de harem !!! nu de sultan!!!! nu ai niciun merit sultane.nu am nicio obligatie fata de tine.



dar tu ai obligatia sa respecti mai mult pe cei ce respecta decat acea falsitate efisata de tine.



multi vor lua foc in urma acestui post,multi nu vor putea comenta nimic, iar multi se vor lumina.



nu pot schimba eu mentalitatea oamenilor dar pot cel putin incerca sa fac sa inteleaga pe cine poate.



IN ORICE CAZ IO UREZ TOATE CELE BUNE TUTUROR.
Raporteaza abuz de limbaj

Puffilici

518 mesaje
Membru din: 20/12/2007
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 9 Septembrie 2008, ora 09:53 Citeaza Raspunde

Neata !
Deci nu`mi vine a crede...mie peste noapte mi`au disparut niste poze din album...cate zeci de conturi false puteau sa raporteze intr`o noapte?!?!!?
Pozele mele cu pisici si cu Marylin...macar la ale cu mine mai intelegeam...dar alea?! Vai de capul vostru astia fara preocupari , va straduiti degeaba ca pozele se uplodeaza simplu
Incep sa ma plictisesc de site`ul asta fara nicio politica...unde toata lumea zice ce vrea , unde se intampla fel de fel de 'minuni'...
Raporteaza abuz de limbaj

"Nu stiu pentru cine scriu, dar stiu de ce scriu. Scriu ca sa ma justific. In ochii cui? Am spus-o deja, dar infrunt ridicolul de a mai spune-o o data: in ochii copilului care am fost." Octavian Paler - Desertul pentru totdeauna (I simply adore him!!!)
mic_negru_si_urat2

80 mesaje
Membru din: 4/09/2008
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 9 Septembrie 2008, ora 09:57 Citeaza Raspunde



De la: Puffilici, la data 2008-09-09 09:53:56

Neata !
Deci nu`mi vine a crede...mie peste noapte mi`au disparut niste poze din album...cate zeci de conturi false puteau sa raporteze intr`o noapte?!?!!?
Pozele mele cu pisici si cu Marylin...macar la ale cu mine mai intelegeam...dar alea?! Vai de capul vostru astia fara preocupari , va straduiti degeaba ca pozele se uplodeaza simplu
Incep sa ma plictisesc de site`ul asta fara nicio politica...unde toata lumea zice ce vrea , unde se intampla fel de fel de 'minuni'...
sa vezi la mine dezastru.....
Raporteaza abuz de limbaj


Postat pe 9 Septembrie 2008 10:56
HELLOOOOO....NU ARE NICI O LEGATURA DUMNEZEU AICI....SI STII CE...MAI BINE REBELE CA NOI DECAT FRUSTRATE CA VOI...
slyd
Postat pe 9 Septembrie 2008 21:06
am facut sex la prima intalnire.imi pare rau ca am facut-o.

Postat pe 25 Octombrie 2008 19:52
ın occıdent toata lumea face sex la prıma ıntılnıre.la noi ın tara multe am face -o la prıma ıntalnıre dar sa nu lasam o ımpresıe urata maı amanam sexul.dar stıtı ceva ? am observat cu cat amanı sexul ºi cu cat trece mai mult tımp cu atat atractıa este maı mare.
ozlem
Postat pe 26 Octombrie 2008 01:25
ºi eu am facut-o la a doua ıntalnıre.imi placea tıpul la nebunıe ºi m am gandıt sa nu ı cad ın plasa dın prıma poate nu ma mai cauta altadata.ºi m am ıntalnıt ºi a doua oara cu el ºi am facut sex.apoı el s a facut pıerdut.m am sımtıt folosıta ºi am regretat mult.dar dın greºeli ınvetı.cat de mare ae fıı atractıa nu maı ma predau aºa repede.noı femeile suntem maı sensıbıle dın pacate
meliza
Postat pe 26 Octombrie 2008 01:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietenul meu vrea sa facem dragoste prea des??? 56 De la: fatuk_me 28 Iulie 2009 00:55
am o problema ? 17 De la: Ramyta 30 Aprilie 2009 12:51
Ajutor!!!!!!!!!! 67 De la: Rafinata 16 Iunie 2009 10:50
fiti sincere!!! care este...? 52 De la: mascaltzone01 19 Noiembrie 2009 13:10
masturbarea la femei 66 De la: kudika422817 22 August 2011 09:13