Setari Cookie-uri

Sexul la prima intalnire..

ok.........de acord.mirela_busteni........se mai intampla,intradevar.......dar hhhhhmmmmm,daca se intampla si sa nu aibe niciunul prezervativ si deja sunt in pat cu un chef de actiune........sa vezi ce faza de milioane e........ca sau le trece imediat cheful sau ..........ramane la latitudinea fiecaruia.........nu ma bag........
georgy_ana
Postat pe 15 August 2008 17:44
ok....mergi la o intanire....de ce?
nu tu ti-ai ales partenerul,in functie de ceea ce iti place?sau cum?
daca ai ales un partener,pentru o intalnire....clar....ai o anumita atractie fata de el sau interes....
nu este doar ok sa te protejezi,este obligatoriu...
si eu am facut sex la prima intalnire,so what?am ramas cu acel barbat...
intai am facut sex,mai apoi dragoste...si cand simtim nevoia,facem SEX..
alone
Postat pe 16 August 2008 10:28
da

Postat pe 20 August 2008 10:42
m-am stat sa citesc toate pag dar parerea mea este : depinde foarte mult de moment si de atractia dintre cei 2.
e adevarat ca sunt multi tipi care daca se culca cu o tipa de la prima intalnire o catalogheaza "usuratica" dar sincer cum si noi barbati putem sa ne culcam cu multe tipe si cica suntem macho si ele au dreptul sa faca ce vrea si cu cine vrea.

sincer daca iti place mult de o tipa n-ar trebuie sa conteze daca este sex la prima intalnire sau la n intalnire.
trebuie ca cei 2 sa se simta bine si cand va fi momentul toata lumea castiga

anderson
Postat pe 20 August 2008 11:05
De la: llewellyn, la data 2008-08-13 19:30:10
De la: pusyk, la data 2008-08-12 16:42:56
De la: mona_sweet_20, la data 2008-08-12 14:10:31Mi se intampla sa fac mai mereu sex la prima intalnire dar fara prezervativ nu accept niciodata. La cate boli sunt in ziua de azi...
Asa ca fetelor daca nu au ei, macar sa aveti voi!



Deci ce ziceam...? micutzule oare n-am gresit ca am scazut procentul? sambata trecuta am fost cu 3 prietene intr-un club si cum era de asteptat am primit foarte multe propuneri indecente; cred ca pe putin 10 tipi m-au asaltat! recunosc ca multi dintre ei erau simpatici chiar draguti , 2 dintre ei m-au atras.. Insa de ce oare nu am putut s fac sex la prima intalnire? aveam ceva de pierdut? era o noapte si atat! mentionez ca 2 dintre prietenele mele au cedat si au urmat "alt drum" daca ma intelegeti... oare de vina sunt principiile mele? Ceva e sigur, m-am lamurit ca desi am avut nenumarate ocazii nu voi putea niciodata sa fac sex cu un tip la prima intalnire! nu ma caracterizeaza si atat! iar cele care fac bravo lor, inseamna ca isi "traiesc" viata!


dar tu ce faceai intr-un club doar cu prietenele tale? lasa-ma sa ghicesc, iti place sa dansezi...





mai fetito spui ca ai renuntat dar vad ca dai tarcoale mereu pe aici sa vezi ce am mai spus eu! ce este? te preocupa viata mea in mod personal? spune-mi ca vrei s vorbim si o sa vorbim dar nu aici! multi spun ca deviem de la subiect si au foarte mare dreptate, dar cum s nu deviezi cand exista mereu o "nemultumita" de viata ei si care in situatia de fata urmareste cu lux de amanunte ce-am mai spus eu nou! n-ai decat nu faci decat sa ma distrezi si mai mult! care este problema ta daca am debutat cu ceea ce gandesc? da sustin ce am spus! e parerea mea si atat! nu am jignit pe nimeni in mod personal pentru ca nu-mi permit asa cum ti-ai permis tu sa ma faci frustrata. sau ai uitat? sa-ti fie rusine. iar tu pentru mine nu reprezinti decat " debutul meu" daca ma intelegi ce vreau s spun... pentru ca tot te simti asa de ranita si indurerata! si da imi place sa dansez foarte mult si de asemenea imi place sa si calaresc... chiar am facut cursuri de asa ceva!

Postat pe 20 August 2008 12:36
De la: georgy_ana, la data 2008-08-15 17:44:17ok.........de acord.mirela_busteni........se mai intampla,intradevar.......dar hhhhhmmmmm,daca se intampla si sa nu aibe niciunul prezervativ si deja sunt in pat cu un chef de actiune........sa vezi ce faza de milioane e........ca sau le trece imediat cheful sau ..........ramane la latitudinea fiecaruia.........nu ma bag........
mda deci fata care a deschis topicul s-a referit strict la sexul la prima intalnire dar se deviaza mult de la subiect...si u ai deviat cu ceea ce ai spus mai sus...hai pe bune u crezi k acum mai pleaca cineva la o intalnire fara sa aiba makr un prezervativ???deci chiar nu inteleg de unde ai scos u asta dar daca se intampla aia...dak nu e aia e cealalta...si tot asa....offfffff deci pe scurt dak exista chimie profitati niciodata nu se stie ce se poate intampla...si frustratele sa nu mai sara cu gura pe cele care isi urmeaza instinctul.daca nu va place ceea ce vedeti aici nu cititi cu atat mai putin sa va dati cu parerea jignind persoane pe care nu le cunoasteti..fiecare e liber sa faca ce vrea cu viata lui..
julyyya
Postat pe 21 August 2008 16:11
Daca iti vine sa o faci de la prima intalnire, o faci si gata! Daca nu, nu o faci. Nici intr-un caz si nici in celalalt nu ai nimic de pierdut. Doar de castigat, intr-un fel sau altul.
Lucia1971
Postat pe 21 August 2008 16:47
sal!
am citit cu atentie multe din post-urile voastre si am constatat cu stupoare ca voi vorbiti de sex ca o arma cu care puteti prinde un barbat intr-o relatie si nici una nu a spus ca ei i-a placut si a dorit acea partida de sex toate va-ti gandit doar ce va fi pe urma daca va reusit vraja sau nu. va-ti gandit ca poate nu i-a placut??
VAMPIRU28
Postat pe 22 August 2008 07:24
chiar atat de disperata poti sa fii?mai sunt zile si nopti.poti sa trezesti cu o mare dejamagire.
cafea
Postat pe 22 August 2008 08:38
am si eu un mesaj , pentru mirela din Busteni,pentru ca efectiv nu am putut trece mai departe, m-am impotmolit in post-ul ei. Ne intreba ea daca credem vreuna dintre noi in Dumnezeu.
Cumva draga asa ne raportam? Adica daca fac sex din prima cu un tip inseamna ca nu cred in Dumnezeu, oh, dar, situatia se schimba radical , daca ,ma culc cu el dupa 3 sau 4 intalniri, inseamna ca sunt chiar o fanatica relegioasa nu?
Bai unii oameni nu au simtul ridicolului. Deloc!
summer_rain
Postat pe 22 August 2008 08:43
bai, oameni au pareri, bai!!!

Postat pe 22 August 2008 08:45
Mare dreptate ai Vampirule 28! Problema este chiar adevarata ,femeile se folosesc f mult de sex si judecam f. usor barbatii, dar adevarul este intotdeauna undeva la mijloc sau esti genul de om care traiesti momentul si nu gandesti ...
cafea
Postat pe 22 August 2008 08:49
cine vrea sa se intalneasca cu mine? :)
keagu
Postat pe 22 August 2008 10:55
eu! eu! eu! Aici sunt! Nu ma vezi?
Lucia1971
Postat pe 22 August 2008 10:58
si io si io si io!!!!!

Postat pe 22 August 2008 10:59
In prima relatie(de 2ani)am facut`o pt prima oara dupa 1 an si la despartire de nervi sau stiu eu tot m`a facut c...a.La a doua relatie(actuala)am facut`o dupa trei saptamani.Am fost deschisi mereu unul cu altu asa k l`am intrebat ce parere ar fi avut daca am fi facut`o din prima zi,sau a doua.La raspunsul lui ma asteptam,si mi`a zis k poate nu ar fi avut o parere la fel de buna,sau poate s`ar fi detasat usor de mine.Sincer,unde ar mai frumusetea asteptarii,sau de ce sa nu cunosc gandirea baiatului sau el pe a mea chiar di cu cateva inainte de sex.Tot el mi`a zis(este mai matur spre surprinderes mea)k nu exista baiat care sa nu considere vreo fata din viata lui c...a.Asa sunt baietii,vrem nu vrem asa sunt vremurile si chiar nu cred k pot fi schimbate,pt k majoritatea castiga,si ma refer la fetele care intradevar sunt c...e,chiar daca semnificatia acestui cuvant este de fapt sa faci sex pe bani,nicidecum cu o persoana care te atrage.Asa cum si noua,majoritatea fetelor,ne este greu sa bagam mana in foc pentru vorbele unui baiat,si nu avem incredere decat dupa mult timp de relatie,si poate nici atunci,asa si ei ne catalocheaza ca fiind toate la fel.Am zis si ma repet,sunt vremurile care le traim,nu le putem schimba nici de`acum in 100 de ani,pentru k nu exista dreptate.Totodata am auzit multi baieti care dupa varsta de 23,24 de ani se satura de aceste relatii bazate pe sex si vor relatie stabila.Normal k sunt si exceptii.Deci sexul de la prima intalnire in cazul nostru fetele,poate fi si bine si poate fi si rau,nu exista o regula sau vreo lege.Poate as face`o cu cineva de la prima intalnire,sa nu am relatie,si sa fie doar pentru o seara...asa k o escapada care tre sa ramana numai a nostra...fara a face o obijnuinta din asta.Va pup si succes in tot ceea ce va doriti.
For_life
Postat pe 22 August 2008 11:14
Hello, domnu' keagu! Mai sunteti pe fir?
Lucia1971
Postat pe 22 August 2008 11:40
interesanta discutie ....kiar voiam sa aflu pareri despre sexul la prima intalnire ;)) mie mi s-a intamplat...spre surprinderea mea..pt k inainte de asta aveam multe conceptii prostesti ... si dupa acea prima seara am ramas impreuna si ink mai suntem si kiar ne intelegem super...si de ce sa mint dak nu as spune k sexul ne-a tinut impreuna pana am ajuns sa avem sentimente unul fata de celalalt... dak as da timpul inapoi probabil k as zice nu...insa sigur s-ar intampla la fel... a doua zi am avut remuscari mari..dar mi-a trecut pt k a meritat pt k a iesit ceva frumos dint-o simpla seara...si sunt multe cazuri asemanatoare kiar dak multe fete nu recunosc ;) m-am intrebat si eu la inceput...oare sunt c...a pt k am cedat din prima seara???? si raspunsul mi l-a dat prietenul meu : NU! asa cum a zis cineva mai devreme...cuv c....a are alta semnificatie..in nici un caz faptul k te ai simtit atrasa si ai cedat placerii te catalogheaza asa...in fine...pareri sunt multe...dar sexul e important intr o relatie:D de ce sa pierzi timpul asteptand sa treaca 2 3 5 10 saptamani sau luni doar de teama k o sa faci impresie proasta???? viata e scurta!!! trebuie traita din plin!!! si toate vin la timpul lor...kiar si din prima seara;))):P
justfeel
Postat pe 22 August 2008 12:47
chiar tare subiectu ..nu sunteti curve dak se intampla de la prima intalnire , e chiar tare chestia cand esti atras asa de tare de la prima intalnire e kam klar ka sexu o sa fie bun . si intro relatie sexu reprezinta 60% din relatie dak sexu nu e bun , obligat cauti alceva si atunci nici realtia nu e buna ..si knd dai de una/unu care e bukatika din rai cum sa nu vrei? orikum vreau sa zik ca sunt indragostit de-o fata cu kre am fkto la prima intalnire..
execut
Postat pe 22 August 2008 15:48
da da..i`m here!
keagu
Postat pe 23 August 2008 17:05
SEX LA PRIMA INTALNIRE? DE CE NU?
STIU CA ESTE CONSIDERATA FRIVOLA FEMEIA CARE ACCEPTA ACEASTA
DAR BARBATUL? EL ESTE CONSIDERAT "CURAJOS" NU?
SUNT DE PARERE CA NU E UN PACAT
DACA ASTA ITI DORESTI,DE CE SA NU O FACI?
VOI CEI PERFECTII CARE NU VA SEXUALIXATI FARA TOATE ANALIZELE LA ZI SI FARA AUTENTIFICAREA LA NOTAR AL ARBORELUI GENEALOGIC CE CAUTATI PRINTRE CEI PACATOSII?
SAU SUNTETI GLASUL RATIUNII
csilla_ms
Postat pe 23 August 2008 19:31
am facut dragoste cu sotul meu la doar 2 sapt dupa ce ne/am cunoscut.va jur ca pana la el nu m/am potrivit cu nici un barbat in pat cum a fost cu el.era ca si cum as fi fost cu el acum 200 de ani si ne reintalnisem.puteam sa fac dragoste cu el in alea 2 sapt dar nu am vrut pt ca ma gandeam ca ar crede ca sunt ca si celelalte pe care le avuse.parerea mea e ca in romania inca mai trebuie lucrat la mentalitatea barbatilor.dar sincer a meritat pt ca mi/a zis ca asta cauta.una care sa nu cada din prima.
adrianaadina
Postat pe 24 August 2008 00:08
eu pan sa fiu cu prietenul meu de acuma nu am facut niciodata sex la prima intalinre(bine ca nu am avut dcat 2 relati lungi innaintede el)si cu el vb de vreo 7 luni pe mess..si ne doream asa mult sa facem dragoste si uite ca cum neam vazut in prma zi n doream asa mult unul pe altul si sa intamplat...nu ma considerat ca pe o c...a si suntem in contnuare imprena si ne iubim la nebuie...
mamaia22
Postat pe 24 August 2008 00:46
eu pan sa fiu cu prietenul meu de acuma nu am facut niciodata sex la prima intalinre(bine ca nu am avut dcat 2 relati lungi innaintede el)si cu el vb de vreo 7 luni pe mess..si ne doream asa mult sa facem dragoste si uite ca cum neam vazut in prma zi n doream asa mult unul pe altul si sa intamplat...nu ma considerat ca pe o c...a si suntem in contnuare imprena si ne iubim la nebuie...
mamaia22
Postat pe 24 August 2008 00:46
eu pan sa fiu cu prietenul meu de acuma nu am facut niciodata sex la prima intalinre(bine ca nu am avut dcat 2 relati lungi innaintede el)si cu el vb de vreo 7 luni pe mess..si ne doream asa mult sa facem dragoste si uite ca cum neam vazut in prma zi n doream asa mult unul pe altul si sa intamplat...nu ma considerat ca pe o c...a si suntem in contnuare imprena si ne iubim la nebuie...
mamaia22
Postat pe 24 August 2008 00:46
haida deh! daca primele 5 minute (esentiale, parerea mea) spun ca merita, si daca urmatoarea ora nu scoate porumbei pe gura, de ce naiba sa te prefaci ca te impiedici doar la a n'spea intalnire? traim in secolul XXI, nu mai e timp de trimis scrisorele cu postalionu', sau ati prefera sa-l trimita pe Mircea bre cu vestita caravana???
googoodoll
Postat pe 24 August 2008 01:33
De la: googoodoll, la data 2008-08-24 01:33:52haida deh! daca primele 5 minute (esentiale, parerea mea) spun ca merita, si daca urmatoarea ora nu scoate porumbei pe gura, de ce naiba sa te prefaci ca te impiedici doar la a n'spea intalnire? traim in secolul XXI, nu mai e timp de trimis scrisorele cu postalionu', sau ati prefera sa-l trimita pe Mircea bre cu vestita caravana???

da, da... Sa vina caravana!!!!
amme22
Postat pe 24 August 2008 01:35
daaa, sa vina! ori caleasca printului calare pe cal alb
googoodoll
Postat pe 24 August 2008 01:53
Daca esti o fiinta cu sufelt sensibil nu incerca ori cat de mare ar fi atractia . Se poate intampla ca dintr-o astfel de experienta se te indragostesti atat de mult incat sa pierzi controlul . Barbatii apreciaza tot ce se obtine foarte greu . Sunt foarte putini sanse ca sa intalnesti un barbat care sa simta din prima si sa precieze ceea ce simti tu si sa fiti amandoi simultan pe aceeasi lungine de unda in ce privesc sentimentele .
Tess
tess2x
Postat pe 24 August 2008 11:33
sex la 1 intalnire ...mereu se discuta asta ..eu sunt de acord daca un tip te excita atat de mult dintr-u sarut dc nu am patit-o ,ma sarutat de m-am excitat si nha u am mai rezistat , a fost explozie intre noi si acum suntem b mersi impreuna si daca as nu as fii fost tot as fi facut nu merita ratat si nu inseamna ca sunt c...a ci pu si simplu imi place sa fiu satisfacuta si iubesc viatza , sa nu mai aud comentarii cu sex la 1 intalnire e cv frumos si nu poti rata pupici

Postat pe 24 August 2008 12:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce inseamna sexul oral pentru tine?Dar pentru el? Merita sa faci? 113 De la: cristiana_cris 19 Octombrie 2009 12:49
mare , mare ..dilema 60 De la: Boris_the_Blade 1 Martie 2013 23:31
Ce sa fac? 7 De la: roscatika23 5 Iunie 2009 06:06
tare de tot 6 De la: miss_darine 15 Aprilie 2010 09:27
cum pot avea sani m mari fara operatii estetice:( 41 De la: kudika029034 1 Aprilie 2013 04:39