Setari Cookie-uri

cresterea sanilor

ciao fetelor.ma adresez in special celor care sunt interesate k si mine de obtinerea unu bust mai mare.eu am gasit pe un forum adresa www.physiobust.ro si o tipa spunea k i-au crescut sanii 12 cm de la aceste pastile.m-am incumetat imediat sa comand si abia pe urma am mai tatonat terenu si pe alte forumuri si majoritatea nu erau prea incantate.ori le-au crescut prea putin ori deloc.acum sunt in dubiu nu stiu ce sa fac.ei specifica pe site k daca nu da rezultate sa le trimti inapoi cutiile si iti dau banii inapoi.voi ce spuneti? ati incercat careva?? app eu am 18 ani.va pup:*:*:*
play_doll
Postat pe 14 Aprilie 2008 20:19
Daca ti-a garantat ca iti va creste cu 12 cm bustul si nua crescut.. atunci trimite-le inapoi. Daca ti-au zis ca ti se va mari nitel acolo, ca oricum esti in crestere - ai doar 18 ani, atunci trimite-le inapoi. :)

Postat pe 29 Mai 2008 10:52
Marar iubita,:))))...tinctura chiar...am aflat si eu ...tot de pe aicea..mai citeste ca mai sunt fete dornice ca tine ...eu zic sa mergi pe silicoane ..dar dupa ce mai cresti un piculet..:)))
mia_mia
Postat pe 29 Mai 2008 12:40
eu stiu ca berea ajuta, stiu 2 fete care intr-o vara si-au propus asta si cand veneau de la discoteca isi faceau cartofi prajiti cu un ou(nu-s bune noaptea, ce-i drept) iar ziua beau cate o bere. Din fericire nu le-a crescut si burtica.
Lasa prostiile cu silicoanele.
m5g
Postat pe 29 Iulie 2008 09:37
http://www.vitamix.ro/Dieta-frumusete/Frumusete/Breast.html
_iluzie_
Postat pe 22 Octombrie 2008 14:49
De la: m5g, la data 2008-07-29 09:37:52eu stiu ca berea ajuta, stiu 2 fete care intr-o vara si-au propus asta si cand veneau de la discoteca isi faceau cartofi prajiti cu un ou(nu-s bune noaptea, ce-i drept) iar ziua beau cate o bere. Din fericire nu le-a crescut si burtica.
Lasa prostiile cu silicoanele.

berea? ha-ha! eu beau cate o bere pe zi nu ca sa-mi creasca sanii ca pentru ca ma intalnesc cu prietenele la o barfa, dar sincer de ceva timp n-am observat sa-mi creasca sanii...nu cred...
Lulli
Postat pe 31 Octombrie 2008 09:59
Eu am luat psyhiobust si nici un rezultat,imi omorasem si stomacul de la ele,mai erau insotite de un gel cu care trebuia sa ma masez in fiecare seara,le facea mai tari dar era ft mic tubul si efectul disparea daca nu te mai masai o zi,doua...m-am convins si de vrajelile astea...sigur nu o sa mai apelez la asa ceva,asta sunt,sanatoasa sa fiu.Fetelor,daca vreti sa va cresca sanii,operatie(silicoane) sau puneti-va pe facut copii,rezultat garantat,va si ingrasati,pastilele sunt egale cu zero.
gabrielle_sweet
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:42
Nu cred ca solutia ta legat de facutul copiilor este valabila la toata lumea.
Iti pot spune di proprie experienta ca dupa ce l-am alaptat si pe cel de-al doilea copil au scazu ta jumatate,asa ca.....alta trebuie sa fie solutia
agabrielle
Postat pe 1 Noiembrie 2008 01:10
pffff,ce mangleala!SI MAI TRIMITE SI BANII INAPOI????
playboy
Postat pe 25 Noiembrie 2008 17:54
pffff,ce mangleala!SI MAI TRIMITE SI BANII INAPOI????
playboy
Postat pe 25 Noiembrie 2008 17:54
De la: anita_ro2007, la data 2008-11-25 17:54:21pffff,ce mangleala!SI MAI TRIMITE SI BANII INAPOI????

Ii da inapoi dublu?
yumy
Postat pe 25 Noiembrie 2008 20:37
mi s-a intamplat si mie...si e inca prietenul meu...hmmm
andafrodita
Postat pe 29 Decembrie 2008 22:16
tu "iluzie" ce sub ai deskis...
andafrodita
Postat pe 29 Decembrie 2008 22:17
De la: andafrodita, la data 2008-12-29 22:16:11 mi s-a intamplat si mie...si e inca prietenul meu...hmmm



i-au crescut si lui sanii!!?

Postat pe 29 Decembrie 2008 22:22
De la: geo_tz, la data 2008-12-29 22:22:01
De la: andafrodita, la data 2008-12-29 22:16:11 mi s-a intamplat si mie...si e inca prietenul meu...hmmm



i-au crescut si lui sanii!!?
vai ma ce rau esti?cred ca saraca fata a vrut sa trimita mesjul pe alt topic!
playboy
Postat pe 1 Ianuarie 2009 14:38
Mie mi s-a intamplat sa=mi creasca sanii de la anticonceptionale,Yasmin se numesc,chestia nasoala e k sanii se umfla mai exact decat in perioada knd iei anticonceptionalele,dupa dau inapoi.Nu pot nici sa spun k se maresc extraordinar de mult,cu o marime,2.
ghostface_scream
Postat pe 21 Ianuarie 2009 20:24
dc esti programata genetic sa ai sanii mari ii ai si gata...dc nu invata sa te iubesti tu pe tine ca persoana, cu sanii mici si sa nu devii o frustrata din cauza acestui motiv fiindca ai sanse mici sa te iubeasca altcineva asa cum esti dc nici macar tu nu te placi...dc tu nu te placi de ce te ar place altcineva?

iar faza cu anticonceptionalele...nu va amagiti, depinde de organism si nu este efect permanent, asta dc o sa fie vreun efect...
mirelacm
Postat pe 27 Ianuarie 2009 00:44
de ce vreti tzatzele mari
Asynia
Postat pe 27 Ianuarie 2009 00:46
Eu m-am ingrasat si mi-au crescut sanii. Acum sunt multumita de ei. E adevarat ca eram foarte slaba. Daca esti in situatia mea, pune-te pe mancat.
La unele fete anticonceptionalele functioneaza, le cresc sanii si nu e numai ceva temporar.
Gazelle
Postat pe 23 Martie 2009 09:43
in general functioneaza chestia cu ingrasatul...eu cand aveam 59 kg aveam si sanii nu mari, dar potriviti, erau chiar ok, acu.... la cele 48 de kg nu mai are rost sa zic nimic
Lulli
Postat pe 23 Martie 2009 17:38
Din pacate astea sunt dezavantajele unei curei de slabire. Am o prietena care avea cam 60 kg, acum are 52, arata excelent, ca din reviste dar sanii destul de plini pe care ii avea inainte au disparut complet.
Gazelle
Postat pe 25 Martie 2009 04:47

Buna tuturor,

Stiu din experienta ca acestia nu au stabilita o varsta pana la care cresc, se maresc...
Dar daca , te grabesti sa nu pierzi pe cineva ...!!! ... atunci trebuie sa ai timp si sa fii dispusa sa incerci diferite variante ... cu medicamente sau alimente... si berea am auzit ca stimuleaza ..... Poate si activitatea ta cu un barbat sa te ajute .... daca nu vrea el din start altceva...
Mai bine cauta unul mai putin pretentios... !!! ...
ElainaD
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:16
De la: play_doll, la data 2008-04-14 20:19:40ciao fetelor.ma adresez in special celor care sunt interesate k si mine de obtinerea unu bust mai mare.eu am gasit pe un forum adresa www.physiobust.ro si o tipa spunea k i-au crescut sanii 12 cm de la aceste pastile.m-am incumetat imediat sa comand si abia pe urma am mai tatonat terenu si pe alte forumuri si majoritatea nu erau prea incantate.ori le-au crescut prea putin ori deloc.acum sunt in dubiu nu stiu ce sa fac.ei specifica pe site k daca nu da rezultate sa le trimti inapoi cutiile si iti dau banii inapoi.voi ce spuneti? ati incercat careva?? app eu am 18 ani.va pup:*:*:*


Sâni mari...la 18 ani arata bine ..:) Ingrasa-te cu 5 kg si sa vezi cum iti cresc sânii ca nu te mai incape sutienul tau obisnuit. Ma tot minunez de ani de zile ce e cu folia asta a sânilor mari. Bietele de noi cum ne facem singure sclave ale modei si a sexismului.
Nu va prostiti sa luati tot felul de medicamente recomandate de xy ca nu stiti ce efecte pe termen lung pot avea. Mai bine faceti gimnastica de inviorare zilnic si spalati-va cu apa rece fatza si bustul. Nimic nu tonifiaza mai bine pielea si muschii. In plus astfel reduceti mult riscul de cancer de sân.
Toate produsele farmaceutice care apar cu tentatiile lor au ca singus scop golirea portmoneelor naivelor de noi.
lyria
Postat pe 9 Septembrie 2009 07:16
Buna all.....fetelor si femeilor....eu nu mai inteleg nimik.....toata familia de sex feminin au ttzate....eu cred ca seman cu tata la piept......O simpla intrebare si in acelasi timp si curiozitate....aveti cumva habar de acele carti care te invata natural cum sa=ti maresti sanii in 6 luni de zile.....si-a comandat cineva acea carte....astept si eu de la voi un raspuns....PS. Am vazut ca sunt carti si pentru vindecarea candidozei....Astept si eu un raspuns daca sunteti amabile
blue_angeliva
Postat pe 3 August 2011 23:35
De la: kudika416767, la data 2011-08-03 23:35:12Buna all.....fetelor si femeilor....eu nu mai inteleg nimik.....toata familia de sex feminin au ttzate....eu cred ca seman cu tata la piept......O simpla intrebare si in acelasi timp si curiozitate....aveti cumva habar de acele carti care te invata natural cum sa=ti maresti sanii in 6 luni de zile.....si-a comandat cineva acea carte....astept si eu de la voi un raspuns....PS. Am vazut ca sunt carti si pentru vindecarea candidozei....Astept si eu un raspuns daca sunteti amabile


Va mai dau si eu ca am destul
Deeliaaaa
Postat pe 3 August 2011 23:40
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-03 23:40:36
De la: kudika416767, la data 2011-08-03 23:35:12Buna all.....fetelor si femeilor....eu nu mai inteleg nimik.....toata familia de sex feminin au ttzate....eu cred ca seman cu tata la piept......O simpla intrebare si in acelasi timp si curiozitate....aveti cumva habar de acele carti care te invata natural cum sa=ti maresti sanii in 6 luni de zile.....si-a comandat cineva acea carte....astept si eu de la voi un raspuns....PS. Am vazut ca sunt carti si pentru vindecarea candidozei....Astept si eu un raspuns daca sunteti amabile


Va mai dau si eu ca am destul


Ce ai candidoza sau sani mari

Glumesc , nu te supi
The_Exile
Postat pe 4 August 2011 07:40

topicul este din 2008....
Titanika
Postat pe 15 Ianuarie 2012 00:22
De la: Titanika, la data 2012-01-15 00:22:41
topicul este din 2008....


din 2008 pana acum, i-au crescut sani?
guru_ion
Postat pe 15 Ianuarie 2012 00:25
De la: Deeliaaaa, la data 2011-08-03 23:40:36
De la: kudika416767, la data 2011-08-03 23:35:12Buna all.....fetelor si femeilor....eu nu mai inteleg nimik.....toata familia de sex feminin au ttzate....eu cred ca seman cu tata la piept......O simpla intrebare si in acelasi timp si curiozitate....aveti cumva habar de acele carti care te invata natural cum sa=ti maresti sanii in 6 luni de zile.....si-a comandat cineva acea carte....astept si eu de la voi un raspuns....PS. Am vazut ca sunt carti si pentru vindecarea candidozei....Astept si eu un raspuns daca sunteti amabile


Va mai dau si eu ca am destul


Pastreaza-i pentru iubitul tau. Pentru un barbat, sanii unei femei nu sunt niciodata suficient de mari.

Glumesc, desigur, dar pe undeva e si un sambure de adevar, valabil pentru unii barbati. :)
franziska_eu
Postat pe 15 Ianuarie 2012 02:30
Dragele mele, nu ma pot hotari daca sa-mi pun silicoane sau nu. Nu stiu cum voi arata dupa operatie. Am auzit ca este un program special pe calculator care iti arata corpul tau cum va arata dupa operatie. Stie cineva despre ce este vorba ?
Irina_151
Postat pe 27 Ianuarie 2012 22:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreti sfaturi in legatura cu asortarea hainelor?Va ajut eu! 1 De la: PuffDePapadie 30 Mai 2012 20:56
Bomba imobiliara inca ticaie 6 De la: Kathara 21 Aprilie 2009 12:53
EXISTA VREUN OM DE LA KUDICA CARE CHIAR CITESTE MAILURILE NOASTRE 72 De la: kiss_my_ass 4 Iulie 2013 11:07
Recuperare bani din strainatate 2 De la: deeatya 20 Mai 2014 11:32
cine stie mai multe despre scorpioni?? 6 De la: Sabrina_Nede 8 Decembrie 2009 22:12