Setari Cookie-uri

Constructie unghii false

Buna fetelor.Scuze daca am deranjat.Pentru cele interesate dintre voi pun unghii false cu rasina care sunt mult mai bune si mai sanatoase pentru unghiile voastre fata de cele de la saloanele de specialitate unde va lipesc tipsuri cu superglue.Eu construiesc unghiile false pe unghia voastra naturala.Lucrarile le fac la domiciliul vostru asa ca nu va trebuii sa va faceti griji pentru drumurile pana la salon sau restul.Care sunteti interesate astept intrebarile voastre la adresa de mail maxim_simonalaura@yahoo.com .Pupici multi.
ms_laura
Postat pe 21 Aprilie 2008 12:02
Vrei sa afci bani doar deschizand mailul?Intra aici: http://www.es-facil.com/ganar/alta?Id=64815634 ,inscrie`te,da likul mai departe si vei vedea cum iti intra bani in cont!singura conditie este ca la tara sa pui espana,iar apoi pentru primirea banilor veoi da datele tale reale!

Postat pe 24 Aprilie 2008 17:09
Buna fetelor, in cazul in care nu vreti sa imi scrieti e-mailuri lungi si plictisitoare va recomand sa imi dati add pe adresa de mess maxim_simonalaura si am adaugat si poze pe http://unghii.hi5.com.Va pup dulce si va astept sa va fac unghiutzele frumoase.
ms_laura
Postat pe 21 August 2008 14:38
De la: ms_laura, la data 2008-04-21 12:02:03Buna fetelor.Scuze daca am deranjat.Pentru cele interesate dintre voi pun unghii false cu rasina care sunt mult mai bune si mai sanatoase pentru unghiile voastre fata de cele de la saloanele de specialitate unde va lipesc tipsuri cu superglue.Eu construiesc unghiile false pe unghia voastra naturala.Lucrarile le fac la domiciliul vostru asa ca nu va trebuii sa va faceti griji pentru drumurile pana la salon sau restul.Care sunteti interesate astept intrebarile voastre la adresa de mail maxim_simonalaura@yahoo.com .Pupici multi.

Postat pe 2 Septembrie 2008 01:22
salut, construesc si eu unghii false de ce rasina vb? si cu ce sunt mai sanatoase?

Postat pe 2 Septembrie 2008 01:24
acelasi mesaj , doua persoane diferite ? Fetelor , patrati-va unghiutzele naturale, ingrijiti-le ca e mult mai frumos . iar sanatatea unghiilor e cea mai importanta. eu am avut unghii false pentru o perioada de timp foarte scurta si de atunci am unghiile casante, se rup continuu .. parerea mea : unghii naturale!
blair
Postat pe 7 Septembrie 2008 21:08
Am avut si acril,si gel,si rasina..sunt foarte multumita de ele..dar avand in vedere cat de mult s`a extins aceasta formula in toate saloanele,chiar si in cele de cartier,totusi s`au scumpit..este cam scumpa intretinerea,a ajuns sa fie la fel de scumpa ca si montarea lor..am inteles ca s`au scumpit materialele,dar cred ca totusi isi permit sa scada pretul,avand in vedere ca foarte,da foarte multe femei recurc la aceasta manichiura,pt ca este intradevar de`o finete maxima,si dureaza mult!
For_life
Postat pe 8 Septembrie 2008 11:32
nu sunt chiar atat de scumpe produsele .... eu mi-am cumparat gel , flori uscate , si mi le pot facesingura acasa ..nu e mare filozofie cu ele ...iti trebuie doar putina indemanare

Postat pe 18 Septembrie 2008 13:20
Eu mi-am facut azi pe unghile mele frenci ( sper ca asa se scrie ) permanent, cu acril. Dau f bine. In fine eu am si unghiile frumoase. Si totusi de ce le-am facut asa: o sa aiba tot timpul un aspect ingrijit, nu o sa mi se mai rupa ca sa trebuiasca sa mi le tai, pot sa le dau si cu oja!!!
De va intereseaza va pot tine la curent .
dafffne
Postat pe 24 Septembrie 2008 03:35
Buna! ma intereseaza mai multe detalii...cum facem sa le aflu? Te rog stabileste si anunta-ma.msk.
Rei
Postat pe 25 Septembrie 2008 17:43
De la: anca_costea, la data 2008-09-18 13:20:57nu sunt chiar atat de scumpe produsele .... eu mi-am cumparat gel , flori uscate , si mi le pot facesingura acasa ..nu e mare filozofie cu ele ...iti trebuie doar putina indemanare

Desigur tot poti sa faci acasa.
1. Pentru gel îti trebuie si lampa uv etc, iar pentru acryl materiale de buna calitate,pensula buna, tipsuri, oja etc.inculsiv 2 ore de munca Si asta nu însemana neaparat ca ies frumos.
Bravo tie, daca tu le faci singura. Eu m-am dus la salon, deoarece ma plictisisem sa le dau cu oja etc, ca nu am chef si rabdare sa le fac eu...Asa nu am avut nici o treba intre 3-5 sapt. cu ele.

De la: Issabel, la data 2008-09-07 21:08:39acelasi mesaj , doua persoane diferite ? Fetelor , patrati-va unghiutzele naturale, ingrijiti-le ca e mult mai frumos . iar sanatatea unghiilor e cea mai importanta. eu am avut unghii false pentru o perioada de timp foarte scurta si de atunci am unghiile casante, se rup continuu .. parerea mea : unghii naturale!

Nu trebuie neaparat ca unghiile sa se strice, daca au fost facute bine. Se strice, doar când la salon le fac prost. Si depinde ce metoda se foloseste la salon. Tipsuri lipite nu am avut. Doar acryl ca intarire pe unghiile lungi naturale. Este foarte practic fiindca nu ai treaba cu ele cîteva sapt. Nu se strica oja, arata îngijite etc.
poti daca vrei sa le mai dai cu alta oja.
Desigur la salon trebuie sa ai grija, ca sa fie respectate regulile de igiena. Incepînd de la mânusi, chestia aia-care nu stiu cum se numeste în româna la gura, instrumente (foarfeca etc) sterilizate, numai pile noi sau care sunt desinfectate....
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Septembrie 2008 13:45
buna rei, intra pe artnails08 sa comunicam .poopici
artnails08
Postat pe 3 Octombrie 2008 15:41
Astea sunt unele din unghiutzele facute de mine:


#profile-name {padding-top:600px; background-image:url([IMG]http://i33.tinypic.com/nwd2cg.jpg[/IMG]); background-positionottom center; background-repeat:no-repeat}

ms_laura
Postat pe 6 Octombrie 2008 11:10
[IMG]http://i33.tinypic.com/nwd2cg.jpg[/IMG]
ms_laura
Postat pe 6 Octombrie 2008 11:10
nu am reusit sa pun aici pozele dar le gasiti aici pe profilul meu la poze
ms_laura
Postat pe 6 Octombrie 2008 11:52
PALM Saloon&SPA - O oaza de liniste in centrul frumusetii tale! Manichiura, Pedichiura, Cosmetica, Masaj, Impachetari, Ritualuri SPA, Aerobic, Tae Bo, Pilates, Body Dance, Sauna. PROMOTIE!! 15% REDUCERE LA ORICE SERVICIU!!! Va asteptam!!!www.palmsaloon.ro
palmspa
Postat pe 14 Octombrie 2008 18:00
Comercializez produse necesare in extensia unghiilor naturale cu gel UV sau acril (tipsuri, gel uv, pudra acrilica, decoratiuni nail art, seturi de start manichiura profesionala. Pentru detalii contactati-ma pe yahoo mess unghiifalse_gel@yahoo.com

Pentru a vedea produsele: www.unghiifalse.20m.com
rovasr
Postat pe 31 Octombrie 2008 19:13
Fetelor am reusit s iau legatura cu artnails si....sunt fericita posesoare a unei manichiuri franch de...exceptie!!! Sunt super happy! Mmmm buna alegere am facut!!!
Rei
Postat pe 1 Noiembrie 2008 16:25
Pot sa ofer detalii, angajatele mele, lucreza cu acrylic, am unghii false de ani de zile, nu ma pot plinge de nimic, ba mai mult, imi sunt admirate de cite ori vin in Ro, am decis sa deschid un salon si in tara, chiar daca concurenta este mare, o femeie trebuie, permanent sa se ingrijeasca, mai mult calitatea invinge concurenta, in nici un caz pretul...
swanne
Postat pe 8 Noiembrie 2008 13:01
COMERCIALIZEZ PRODUSE PROFESIONALE PENTRU UNGHII FALSE MARCA IBD LA CELE MAI MICI PRETURI.TE.0722195318
simona12062003
Postat pe 19 Noiembrie 2008 19:03
Site-ul www.unghiifalse.20m.com are incepind de astazi si un forum. Puneti intrebari cu privire la tehnicile de extensii ale unghiilor naturale, faceti-va reclama sau gasiti saloane sau persoane care pun unghii false in orasul vostru. Va asteptam
rovasr
Postat pe 20 Noiembrie 2008 16:28
Pai gelul se usuca si fara lampa uv?
diancica
Postat pe 17 Decembrie 2008 12:46
Aplicare UNGHII FALSE Bucuresti/Militari :

-> unghii false gel , pret 100ron+model

-> protectie pentru unghia naturala ( aplicare gel ) , pret 50-70 ron+model

-> model french cu tips french , pret 100 ron

-> model french ,constructie de gel 100 ron

-> intretinere (2-3 sapt) -60ron+model;
inlocuire unghie rupta 7ron

-> aplicare strass 1-2ron/buc ,sclipici, flori uscate 5 ron/buc

-> inlaturare gel 40 ron

GEL-URILE FOLOSITE SUNT IMPORTATE DIN S.U.A , GARANTEZ CALITATE 100%
Te astept acum, vino sa oferi mainilor tale un look de invidiat odata cu venirea primaverii !!! OFERTA SPECIALA PANA LA 8 MARTIE: 10% REDUCERE ! TE ASTEPT!! 0726.467.402 ; id yah: nasty_kat2004. http://fashion-nails.hi5.com BUCURESTI-MILITARI
nasty_kat2004
Postat pe 13 Februarie 2009 18:15
APLIC UNGHII FALSE CU ACRYL SAU CU GEL,EXTENSII GEL, PRET 85 RON + MODEL IAR INTRETINEREA 40 RON PENTRU PROG ID: barbye_fulgutza tel 0767254048
barbye_fulgutza
Postat pe 22 Februarie 2009 21:16
OFERTA LUNA FEBRUARIE APLIC UNGHII FALSE CU ACRYL SAU CU GEL,EXTENSII GEL, PRET 75 RON + MODEL IAR INTRETINEREA 40 RON PENTRU PROG ID: barbye_fulgutza tel 0767254048 BUCURESTI
barbye_fulgutza
Postat pe 22 Februarie 2009 21:17
Vand Produse Profesionale Ibd,.
IBD GEL
ibd builder gel 56gr.(roz,transparent,white,ultra white)
ibd bonder -14ml
ibd cleanser plus 236ml
ibd ultra seal -14ml
ibd intense seal -14ml

IBD ACRYLIC
ibd flex powder 113gr.
ibd primer
ibd grip monomer
ibd top coat

LAMPI UV

PENSULE GEL SI ACRYLIC

TIPSURI
FREZE JD-500

CONTACT:0722195318
simona12062003
Postat pe 24 Februarie 2009 18:03
in Constanta s-a deschis un salon si un magazin unde se pun unghii false dar se si vand produse profesionale pt cine vrea sa se "apuce" de pus unghii. gasiti aparatura, geluri, tips-uri , accesorii...de toate. se numeste Raico Center pt cei interesati si se afla vis-a-vis de intrarea profesorilor la liceul mirecea
Teutza_D
Postat pe 18 Martie 2009 00:33

Iti doresti o manichiura ca la carte, manichiura french, manichiura monocroma, picturi pe unghii, manichiura SPA sau pedichiura SPA? La noi ingrijirea mainilor si picioarelor se face personalizat pentru fiecare client in parte iar unde manichiura naturala nu da rezultatele dorite, atunci se poate apela la cea artificiala. Extensiile din gel sau cele din acrilic sunt solutia perfecta atat pentru zilele obisnuite la birou cat si pentru petrecerile de week-end. Un serviciu inedit il reprezinta extensiile de gene. O data ce incerci aceasta cochetarie iti va fi greu sa revii la look-ul "de baza", numai cu mascara. Ochii "imbogatiti" cu un strat de gene sunt de-a dreptul fascinanti... acestea iti vor amplifica sarmul tau natural, iar genele tale vor arata mai lungi si mai dese. Pentru un look desavarsit iti oferim servicii de make-up profesional pentru ocazii speciale. Pentru detalii id. messenger: hipnotiqnails
EliszaNails
Postat pe 18 Martie 2009 00:36
Alic extensii de unghii in Constanta . Pentru cele interesate id-ul meu de messenger este hipnotiqnails. Pupici!
EliszaNails
Postat pe 18 Martie 2009 00:42

Iti doresti o manichiura ca la carte, manichiura french, manichiura monocroma, picturi pe unghii, manichiura SPA sau pedichiura SPA? La noi ingrijirea mainilor si picioarelor se face personalizat pentru fiecare client in parte iar unde manichiura naturala nu da rezultatele dorite, atunci se poate apela la cea artificiala. Extensiile din gel sau cele din acrilic sunt solutia perfecta atat pentru zilele obisnuite la birou cat si pentru petrecerile de week-end. Un serviciu inedit il reprezinta extensiile de gene. O data ce incerci aceasta cochetarie iti va fi greu sa revii la look-ul "de baza", numai cu mascara. Ochii "imbogatiti" cu un strat de gene sunt de-a dreptul fascinanti... acestea iti vor amplifica sarmul tau natural, iar genele tale vor arata mai lungi si mai dese. Pentru un look desavarsit iti oferim servicii de make-up profesional pentru ocazii speciale. Pentru detalii ma puteti contacta pe adresa de messenger hipnotiqnails
EliszaNails
Postat pe 18 Martie 2009 00:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cursuri Manichiura/Pedichiura Acreditate Bucuresti 1 De la: ferdystyleactive 5 Februarie 2012 15:19
Curs Stilist Protezist doar 599 RON! 1 De la: kudika514083 8 Martie 2012 16:46
Manichiura fara forfecuta 5 De la: kudika084010 28 Iulie 2010 09:28
extensie unghii gel sau manichiura aplicata tips gel 1 De la: dimineata_senina 22 Ianuarie 2012 18:04
unghii false _ model gratuit!!! 2 De la: blazenetwork 5 August 2010 15:09