Setari Cookie-uri

MAGIE ...pas cu pas

Da fara plata se poate? Ca dupa ritual, cistigam multi bani si platim.Nu? HA ha ha, Doamne ce ma ufla risul cind vad asa timpenii publicate la tot pasul.

Postat pe 14 Iunie 2008 23:54
Asta e si scopul lor, sa profite de naivitatea celor care apeleaza la ei.
Fiecare este stapan pe propria viata.De fiecare gest pe care-l facem depinde viitorul nostru.
Cu fiecare gand, cu fiecare fapta schimbam o parte din viitor, depinde de noi daca in rau sau in bine.
vera11
Postat pe 16 Iunie 2008 20:59
Stiti cum se spune: Nu e prost cine cere, ci cine da!!!!!!!!! Hai s-o lasam in pace! Atata poate, atat face! Fac pariu ca e divortata, fara copii si inglodata in datorii! Ca de ar fi ceva de ''magiile'' astea nu ar mia incerca sa ni le vanda! Corect?!

Postat pe 17 Iunie 2008 13:55
eu chiar cred in magie ji as vrea sa ma ajuti dak poti eu iubesc pe cnv ji sunt cu el dar nuj dak ma iubeste adik nu cred k ma iubeste avem o relatie ascuna de toata lumea ji asta nu imi palce vreau sa fiu libera sa iubesc ji vreau k el sa ma iubeasca sa nu se mai uite la alta nu mai stiu ce sa fac va rog ajutatima :((:(( nuj ce sa ma mai fac cu el
printzes
Postat pe 19 Iulie 2008 16:12
VAI DE TINE DACA AI AJUNS SA RECURGI LA ASTFEL DE PRACTICI.unde e mandria ta de femeie?coboara cu picioarele pe pamant si vei vedea mai bine ce ai de facut.Oricum iti spun eu, nici o vrajitoare n-o sa te ajute .
\\\"AJUTA-TE SINGURA SI-O SA TE AJUTE SI D-ZEU\\\" sAU in EL nu crezi?
carela
Postat pe 19 Iulie 2008 20:46
de' mai printzes, din cat stiu eu magia nu are viata lunga si trebuie reinnoita. Mai bine crezi in Dumnezeu si ce-o fi o fi. Macar ce vine de la Dumnezeu e menit sa iti curete sufletul, pe cand altfel... Macar de am trai vesnic poate s-ar merita sa riscam, insa pt o clipa de asa-zisa fericire suprema cred ca pretul magiei e prea mare.
Ai spus ca va ascundeti. Inseamna asta oare ca din urma voastra cineva poate suferi? Mai gandeste-te. Nu a spus nimeni ca viata e usoara; in schimb e de preferat sa nu o facem noi grea altora.
amme22
Postat pe 19 Iulie 2008 22:25
cred ca ai uitat un ingredient la ..magie ..ptr ca a devenit o obsesie repetitiva ...
all_the_love
Postat pe 8 Decembrie 2008 02:27
eu nu am bani

Postat pe 28 Decembrie 2008 02:16
:sml-c
onfused0006:as vrea sa cred ca exista ! SI AS VREA SA POT FACE EU ACEST LUCRU !!11!!!11
hairlucifer0
Postat pe 15 Februarie 2009 17:09
of! chiar crede cineva in asa ceva??
alle_xandra
Postat pe 3 Martie 2009 23:30
mai...mai...mai, ce incisiva ... :) ce am postat eu nu erai obligata sa citesti.
Raspund cu asa o intarziere pt. ca abia acum am avut timp sa citesc:)), si din pacate intre timp si " stapanirea pe viata ta " sa cam dus ...la vale, acum...cauti brese in care sa te ancorezi...ca simti ca esti in cadere liberaaaaaaa, eu STIU si VAD ...pt. ca sunt altceva decat "o vrajitoare".
Insa la cultura ta... toate sunt 'o apa si un pamant', ...apropo... RITUALURILE SUNT STRICT BAZATE PE RUGACIUNI, si slujbele in biserici, in toate religiile sunt tot RITUALURI, insa daca nu ai consultat dex-ul...de unde sa stii ce inseamna RITUAL...cauta in ddex. , serios vei fi uimita de cata 'deschidere' are cuvantul RITUAL.
acest mesaj este valabil pt. toti nemultumiti, chiar si caderea liberaisi pastreaza valabilitatea in proportie de 90%, din pacate...:)
AstralConfesor
Postat pe 16 Martie 2009 11:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma pus sa aleg intre el si prietenie 6 De la: angelfromheaven 11 Septembrie 2009 15:57
URGENT! 5 De la: liliana2005 11 Iunie 2009 23:02
Ca tot e criza... Castiga un ban in plus! 1 De la: elena787 3 Iunie 2009 11:30
stand gratuit la www.exposhop.ro 1 De la: danatisianu 11 August 2009 20:11
CUM TRAIM? 46 De la: ema_iordanescu 27 Mai 2008 23:02