Setari Cookie-uri

sinuciderea...:-(

nimic si nimeni nu e mai presus de viata unui om...decat sfantul dumnezeu...cat de greu in viata nu ne-ar fi,cat de suparati,cat de disperati n-am fi...trebuie sa gasim puteri :unii in familie,altii in munca,altii in credinta...etc...sa cautam acel ceva ce ne poate face sa uitam,sa trecem peste,sa ne ridicam.......din fiecare situatie disperata,exista o iesire...trebuie doar rabdare si perseverenta........dupa rau vine binele...cand aveam vre-o suparare mama imi spunea...:"viata e ca o zebra...o linie neagra mereu e urmata de una alba"......

Postat pe 28 Mai 2008 19:31
of.....deci banuiesc ca n ai de gand sa te sinucuzi,nu? :((

Postat pe 29 Mai 2008 00:51
tu chiar esti incurabila...:)zau,ca ma faci sa rad....chiar nu te poti abtine?????unde vezi ca am comentat,intri si arunci si tu cate o perla...frumos n-am ce zice...ma simt onorata...:)

Postat pe 29 Mai 2008 21:39
:))))))))
oana81
Postat pe 29 Mai 2008 23:11
da nu ma pot abtine...am si eu de cine face misto,si nu pierd ocazia:)) nu cred ca trebuie sa te simti onorata,ca nu te complimentez draga..din contra ai grija ce mai scoti pe gurita..ti am zis,nu mi place minciuna,si vreau sa vad ce perle scoti ca eu sunt aici sa te taxez!!!:))si pune poza ta pe profil te rog..

Postat pe 29 Mai 2008 23:34
bravo luna.. imi place de tine. Fata asta e o mincinoasa incurabila
oana81
Postat pe 29 Mai 2008 23:35
sti cleo,ma gandeam ca daca n ai tu de gand sa te sinucizi,poate te ajut eu,ce zici?:)))

Postat pe 29 Mai 2008 23:35
Pentru 21 de anisori ..cat ai ..luna..ai tupeu sa faci misto de cineva nu gluma..ataca ..ironizeaza..parerea..nu face misto de-o persoana..ca faci misto de persoana ta ...parera mea :))) Si intreab-o pe Oana ..cat de dragalasa sunt :))) Nu vreau sa fiu rea... :)) Nici eu nu-s de acord cu ce zice cleo ..dar...nu-s de acord cu ce zice..si punct...nu ma intereseaza ea ca persoana..ca nu vreau sa i-o trag ..:)) Deci ..daca nu ai alte ganduri cu fata...eu zic..sa lasi mistourile...ca nu_ti stau bine...
mia_mia
Postat pe 30 Mai 2008 00:00
aici sunt de acord cu mia... incearca sa nu jignesti fara motive. Jigneste cu motiv! :)
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 00:08
Oana. ..hotaraste-te ,..cu cine esti de acord??? :))) Vezi sa nu iasa "frumusetea interioara" ...cu jignirile astea..:)))
mia_mia
Postat pe 30 Mai 2008 00:19
paaaai.. sunt de acord si cu tine si cu luna, dar in moduri diferite! ;) sunt de acord cu ea ca aceasta cleo e o mincinoasa.. si sunt de acord cu tine ca nu trebuie sa faca misto de ea. Nu in acest fel, fara jigniri rautacioase.. Hm? Multumita?
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 00:40
Hmm..nu prea :))) dar hai ..ca e tarziu ..si vorbim si maine :)))
mia_mia
Postat pe 30 Mai 2008 00:42
ok :)) Somn usor, eu mai raman putintel, ca numai acum am avut timp sa mai fac o vizita pe-aici..
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 00:48
Salutare...hai ca m-am trezit odihnita :))) Si sa-ti spun nelamurirea mea... ai spus ..Nu in acest fel, fara jigniri rautacioase..ai senzatia ca exista jgniri frumoase...??venite din sufletul curat si pentru o cauza nobila??? Jignirea-i jignire...e rea de fiecare data..Daca ai tu un exemplu de jignire ..nerautaciasa..:))) Eu trec la musulmani ..:)))
mia_mia
Postat pe 30 Mai 2008 08:19
pai MIA,gasii ceva ratacit in mintea mea.la fancezi e o vorba care suna asa in romaneste:"esti tare destept dar gradina lui DUMNEZEU e mare"!

Postat pe 30 Mai 2008 09:59
nu inteleg...cleo are dreptate....de ce o jigniti?
francia,de tine nu mai spun, s-au ridicat 'popoare' impotriva ta....:(
consider ca avem dreptul,sa explicam o situatie asa cum dorim.....:(
alone
Postat pe 30 Mai 2008 10:23
eu consider ca daca ii spui unei persoane adevarul (evident) atunci nu o jignesti prea tare.. cum ii spun eu cleopatrei, mincinoasa. :) Dar daca ii spun ca e nasoala si urata.. deja mi se pare de prost gust.
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 11:54
ancuta, informeaza-te nu da cu parul ca substratul expesiei este altul, iar popoarele denota ca avem valabilitate.(desi se rezuma la o persoana care are trei conturi si la vreo doua ratacite in rest sint in asentiment)

Postat pe 30 Mai 2008 12:14
De ce mai Oana mai ..ca si uratenie fizica poate sa fie un adevar evident...dar cum ai spus tu ..nu poti sa spui unei mamici ca odorul ei e urat in draci ...Eu chiar nu stiu de ce te cobori la un nivel care nu te reprezinta.. sau da????!!?!? Eu sper ca nu ...Si inca o data ma repet..jignire-ai jignire..nu-i mai tare ..mai moale..mai putin evidenta ..sau nu ...Adevarul e una ..sa fi de acord cu jignirea e alta..Eu nu ti-am spus -o ca si cum ai jigni tu la orice cuvant ..nu ..dar ai grija ce aprobi ...Jignirea cu motiv??? parca asha ai zis... Ca de...se urateste cel ce o practica..si eu inca te consider "frumoasa" ...Poti sa spui usor ..ca nu crezi ce zice..sa ironizezi ce zice..dar ce zice..nu persoana ei ..si ai atatea cai de a rezolva problema onorabil ...Iti dau si eu niste retete daca vrei ..:)))))
mia_mia
Postat pe 30 Mai 2008 12:55
mia.. adevarul e ca am incercat si eu s-o intorc dar nu mi-a iesit.. intr-adevar.. jignirea e jignire si basta! Si nu e frumos sa jignesti pe nimeni
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 13:13
doamne oana,citesc si ma crucesc!sa inteleg ca revii la sentimente mai bune si nu ne mai jignesti???eu stiam un proverb "cocosatul nu se indreapta "dar ai darimat teoria.acum ca esti cuminte poate faci si tu o pomana cu niste poze mai clare cu restaurantul cu nunta si celelalte deoarece sint in pana de idei la amenajari in stil romanesc.

Postat pe 30 Mai 2008 13:23
hai mai francia nu mai exagera ca la capitolul asta m-ai intrecut intotdeauna.. din pacate nu tare am poze din restaurantul de la nunta. Dar am de la restaurantele proprii.. nu stiu ce anume vrei sa vezi. Cere si ti se va da! ;) La capitolul asta, cu mare drag.
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 13:27
deci mia,daca eu fac misto de o pers.mersi ca m ai anuntat ca fac si de pers mea..asta e,e alegerea mea da?si ce inseamna asta,intreab o pe oana cat sant de dragalasa??am impresia ca ai o parere f buna de tine,si chiar te astepti sa mi fie si frica de tine.....iubita mea,e treaba mea ce fac si ce zic,e clar ce vb eu???da si fac misto de cine vreau..te am lamurit?sau nu?fiecare cu treaba lui.ciao!si la revedere!!sper sa nu mai vb cu mine.

Postat pe 30 Mai 2008 13:36
va pupik fetelor pe toate,si pe cele care nu ma place ti,pa plec ca am treaba.cred ca intru mai pe seara.ciao!!:))

Postat pe 30 Mai 2008 13:45
Off ..luna cand apui tu oare???!? :))) Mai fetito ..nici nu ma chinui sa-ti comentez prostiile astea de le zici ...:))) de obicei imi place sa vorbesc de la egal la egal ...:))) nu te pot incurca fetito..:))
mia_mia
Postat pe 30 Mai 2008 13:45
ma nu te intrecui ma aparai si eu ce papucii nostrii vrei sa fac.ma intereseaza cum sint decorate in interior ,culori,aranjamente etc.pentru a fura idei.as dori si ceva rustic daca are cineva.........nu stiu dar aici stilul este diferit si fara sa vrei ai tendinte de a face la fel ca ei.in schimb vreau ceva mai deosebit...nu stiu unic.

Postat pe 30 Mai 2008 13:46
france,eu nu 'am dat cu parul':))),am vazut in schimb ca oamenii au 'sarit' pe tine si era o simpla forma de a-ti lua 'apararea'(desi nu cred ca nu te descurci singura),pentru simplul fapt ca te consider o femeie deosebita.
alone
Postat pe 30 Mai 2008 14:01
pai "femeio",in primul rand nu ai facut ce te am rugat,adika sa nu mai vb cu pers mea,in al doilea rand,o iau ca pe un compliment ce ai zis mai sus,ca fac misto de toata lumea,si in al treilea rand,se vede cum iti place sa vb de la egal la egal!:))daca te am obosit cu prostiile mele,du te si fa nani iubito...si nu te mai chinui sa intelegi ceva...ca nu cred ca te duce..si da nu ma poti incurca,"femeio"LOL:))))))vad cat de dragalasa esti:)chiar suna a amenintare mes tau..ha ha ha.si hai sa ti mai zic ceva,chiar daca ma grabesc,si ma pun un pic si la mintea ta:afla ca nu ma poti impresiona...femeio!!sau batrano?cum preferi???sau cum imi place mie cel mai mult:mumiiii:))ok mumi,te rog,,,nu mai vb cu pers mea.byyyy

Postat pe 30 Mai 2008 14:08
eu iti recomand, pt a obtine ceva deosebit, sa mergi pe o tematica, oricare vrei tu.. locurile care nu transmit ,,ceva,, nu prea sunt retinute de oameni.. de ex, unul din restaurantele noastre are ca tematica piratii, altul vestul salbatic, iar cafeneaua este foarte eleganta, in stilul vechi, glamour. Am sa pun poze, nu stiu daca apuc azi pt ca plec din oras. Dar duminica seara sau luni in mod sigur. Restaurantul unde am facut noi nunta este unul foarte elegant, dar atat. Nu are nimic deosebit. Stilul rustic e foarte dragut si ala, mai ales daca vrei sa deschizi ceva tipic romanesc, in alta tara. Am sa iti dau niste idei, daca ai nevoie.
oana81
Postat pe 30 Mai 2008 14:08
ancuta merci,dar vezi ca sar astia literati si pe tine .simpatia e reciproca draga mea chiar de nu da bine la sultan.

Postat pe 30 Mai 2008 14:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum ai putut? 30 De la: one_size 10 Noiembrie 2009 10:35
Bani imprumutati 7 De la: kudika_34456 13 Mai 2013 13:29
ce se poate face? 9 De la: kudika010188 27 Aprilie 2009 13:20
Buna 2 De la: kudika342165 23 Februarie 2012 22:59
Ce faceti cind va plictisiti la munca? 19 De la: cristiana_cris 17 August 2009 11:28