Setari Cookie-uri

Bancuri

doi mosnegi se intorc de la aniversarea a 50 de ani de casatorie.cum mergeau ei spre casa mosu ii spune babei: mosu:-mai babo mie-mi vine sa te f.. baba:-da bine mai mosule dar aicea?asteapta sa ajungem si noi acasa! mosu:-nu mai babo ca mie imi vine acuma. Se dau ei dupa un gard isi fac treaba,dupa ce termina mosu ii zice babei; mosu:-mai babo de 50 de ani de cand santem noi impreuna iciodata nu te-ai miscat asa de bine! baba:-da mai mosule,da de 50 de ani de cand suntem noi impreuna niciodata nu mai pus cu curu in urzici!
_dulcik_
Postat pe 31 Martie 2009 21:51
Doi oameni,un oltean si un moldovean faceau autostopul.Deodata,o masina trece in viteza prin balta si ii stropeste.Suparat,moldoveanul ii zice olteanulu:"Mai,daca irai la noi,ala care te stropea se intorcea inapoi si isi cerea scuze,te lua cu el in masina si chiar te aducea la el acasa ca sa ti usuce.".Uimit , olteanul zice:"Ti-i s-a intamplat tie asta?!",la care moldoveanul zice :"Nu,nevesti-i mele."
_dulcik_
Postat pe 31 Martie 2009 21:52
Sotia cu barbatu seara la culcare:
-Mai barbate,mai!Usa e stricata!
-Da ce yo is tamplar?
-Mai barbate ma,da chiuveta-i stricata!
-Da ce yo is instalator!
A doua zi barbatu vn acasa de la servici si le gaseste facute!
-Da cn a facut toate astea?intreaba el.
-Vecinu de-alaturi!resp. sotia.
-Si tu ce i-ai dat in schimb?
-Pai mi-a propus:ori sa ma culc cu el ori sa ii cant.
-Si tu ai ales sa-i canti nu?
-Da ce yo is cantareata?
_dulcik_
Postat pe 31 Martie 2009 21:52
MOSLDOVEANU STA PE MARGINEA STRAZII SI VINE UN TAXI SI II SPUNE TAXIMETRISTU :
-VREI SA TE DUC UNDEVA ?
ZICE MOLDOVEANU:
-MA MARASESTI.
ZICE TXIMETRISTU:
-NU DOMNE IN BUCURESTI.
SPUNE MOLDOVEANU:
-MA MARASESTI.
ZICE TAXIMETRISTU:
-NU DOMNE IN BUCURESTI.
ZICE MOLDOVEANU:
-INCHIDE MA GEAMU CA MA RASESTI.
_dulcik_
Postat pe 31 Martie 2009 21:52
Un moldovean vine cu magarul lui la Bucuresti sa-l vanda. Numai vazuse niciodata Bucurestiul. Se uita in stanga,in dreapta,pana isi da seama k a pierdut magarul...Venise seara.Moldoveanu suparat se duse la un hotel sa doarma. - Buna seara,doamna ! As dori si eu o camera. Aia de la receptie : - Momentan nu mai avem nici o camera libera dar exista una care la 12 noaptea vin 2 indragostiti si fac sex. - Nu-i nimic,datimi-o pe aia.. Cand vin ei, eu plec. 12 noaptea. Vin indragostiti. Pac,o dezbraca ala pe aia si zice : Mama,p***a ta !! Vad Parisul ! (moldoveanu) - Dar magarul meu nu-l vezi????
_dulcik_
Postat pe 31 Martie 2009 21:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bancuri 158 De la: Ylo_193858 9 Iunie 2010 16:03
Scrisoarea a III-a :)) 8 De la: Heavenly_angel 8 Septembrie 2009 06:45
Bancuri 276 De la: _dulcik_ 31 Martie 2009 21:52
bancuri soti si sotie 3 De la: Max2 13 Decembrie 2011 10:31
Posesivitate...obsesie sau pur si simplu iubire? 8 De la: kudika_32984 30 Iulie 2013 17:56